0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Pupillen - Haarsteeg JO11-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Vince van Spijk | Keeper | ||||||
Joris Buijs | |||||||
Kay van Engelen | |||||||
Jelle van Esch | |||||||
Stijn van der Loo | |||||||
Daan van Loon | |||||||
Tim Pijnenburg | |||||||
Teun Stoutjesdijk | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Tom van der Loo | Leider/Trainer | ||||||
Erwin Slegers | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-05-2018 10:00 | RWB JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 122623 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 09:45 | Emplina JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 122217 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 08:30 | WSC JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 120615 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 121299 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 09:00 | Baardwijk JO11-1 | Unitas JO11-1 | 138854 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 08:45 | Wilhelmina JO11-1 | Baardwijk JO11-1 | 118506 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | RKDVC JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 120384 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 10:15 | RKTVC JO11-1 | WSC JO11-1 | 118732 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | RKDVC JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 119683 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-1 | Baardwijk JO11-1 | 119663 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | Den Dungen JO11-1 | WSC JO11-1 | 121953 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 10:15 | RKTVC JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 117709 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-2 | Unitas JO11-1 | 138860 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:45 | Emplina JO11-1 | RWB JO11-1 | 120934 | 0-0 | ||
C | 16-04-2018 18:45 | Unitas JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 138853 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 08:30 | FC Engelen JO11-1 | RWB JO11-1 | 120527 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 08:45 | Wilhelmina JO11-1 | Unitas JO11-1 | 138859 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Baardwijk JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 122659 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:30 | WSC JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 122132 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:45 | Emplina JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 119773 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 10:15 | RKTVC JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 120244 | 0-0 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | FC Engelen JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 120296 | 0-0 | ||
C | 09-04-2018 19:00 | OJC ROSMALEN JO11-2 | RWB JO11-1 | 117557 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-1 | RKTVC JO11-1 | 117235 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-2 | FC Engelen JO11-1 | 117054 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:45 | Unitas JO11-1 | WSC JO11-1 | 138858 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 10:00 | RWB JO11-1 | Baardwijk JO11-1 | 119356 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | RKDVC JO11-1 | Emplina JO11-1 | 120948 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 08:45 | Den Dungen JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 122584 | 0-0 | ||
C | 31-03-2018 08:45 | Den Dungen JO11-1 | Emplina JO11-1 | 121494 | 1-3 | ||
C | 31-03-2018 10:00 | FC Engelen JO11-1 | RKTVC JO11-1 | 119654 | 2-4 | ||
C | 24-03-2018 09:45 | Unitas JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 138857 | 6-0 | ||
C | 24-03-2018 08:45 | Wilhelmina JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 117564 | 0-4 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Baardwijk JO11-1 | Emplina JO11-1 | 118620 | 0-3 | ||
C | 24-03-2018 09:30 | WSC JO11-1 | RWB JO11-1 | 117945 | 1-6 | ||
C | 24-03-2018 10:15 | RKTVC JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 121955 | 7-6 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | FC Engelen JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 117156 | 3-4 | ||
C | 17-03-2018 09:00 | Baardwijk JO11-1 | WSC JO11-1 | 117471 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:00 | RKDVC JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 119997 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-1 | Unitas JO11-1 | 138856 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:45 | Emplina JO11-1 | RKTVC JO11-1 | 117908 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 10:00 | RWB JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 118214 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:45 | Unitas JO11-1 | Emplina JO11-1 | 138855 | 6-1 | ||
C | 10-03-2018 09:30 | WSC JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 120270 | 4-2 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-2 | Haarsteeg JO11-1 | 118570 | 1-2 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | Wilhelmina JO11-1 | RWB JO11-1 | 119339 | 5-4 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | Den Dungen JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 118817 | 4-0 | ||
C | 10-03-2018 10:15 | RKTVC JO11-1 | Baardwijk JO11-1 | 122571 | 12-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 09:45 | Emplina JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 74510 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-1 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | 73577 | 4-3 | ||
C | 16-12-2017 09:00 | S.C.I. JO11-1 | SV BLC JO11-1 | 93522 | 4-3 | ||
C | 09-12-2017 10:15 | OJC ROSMALEN JO11-2 | FC Engelen JO11-1 | 71071 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | S.C.I. JO11-1 | ODC JO11-1 | 93527 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 08:45 | Den Dungen JO11-1 | Zwaluw VFC JO11-2 | 74132 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:45 | Emplina JO11-1 | SV BLC JO11-1 | 72828 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | FC Engelen JO11-1 | Emplina JO11-1 | 70115 | 4-8 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Haarsteeg JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 70533 | 2-1 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | S.C.I. JO11-1 | 93526 | 5-1 | ||
C | 02-12-2017 09:45 | ODC JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 75199 | 6-2 | ||
C | 02-12-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-2 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 75006 | 2-3 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | SV BLC JO11-1 | ODC JO11-1 | 69744 | 2-6 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | S.C.I. JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 93525 | 1-1 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | OJC ROSMALEN JO11-2 | Emplina JO11-1 | 70770 | 0-5 | ||
C | 25-11-2017 08:45 | Den Dungen JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 69920 | 3-1 | ||
C | 25-11-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-1 | Zwaluw VFC JO11-2 | 71376 | 3-2 | ||
C | 21-11-2017 18:45 | Haarsteeg JO11-1 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | 70258 | 9-5 | ||
C | 18-11-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-2 | SV BLC JO11-1 | 70977 | 6-1 | ||
C | 18-11-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 72006 | 6-2 | ||
C | 18-11-2017 08:30 | FC Engelen JO11-1 | S.C.I. JO11-1 | 93524 | 7-2 | ||
C | 11-11-2017 08:45 | Den Dungen JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 69537 | 2-4 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | ODC JO11-1 | 74311 | 3-9 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | S.C.I. JO11-1 | Zwaluw VFC JO11-2 | 93523 | 2-1 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-2 | Haarsteeg JO11-1 | 73419 | 5-3 | ||
C | 11-11-2017 09:45 | SV BLC JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 75103 | 2-10 | ||
C | 04-11-2017 09:45 | Emplina JO11-1 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | 71858 | 10-2 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-2 | ODC JO11-1 | 75139 | 2-3 | ||
C | 04-11-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 70753 | 4-3 | ||
C | 04-11-2017 08:30 | FC Engelen JO11-1 | Zwaluw VFC JO11-2 | 74546 | 9-0 | ||
C | 28-10-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-2 | Emplina JO11-1 | 73376 | 1-3 | ||
C | 28-10-2017 09:45 | ODC JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 74963 | 1-0 | ||
C | 28-10-2017 09:45 | SV BLC JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 71263 | 5-1 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | Haarsteeg JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 71179 | 4-7 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 71886 | 4-5 | ||
C | 25-10-2017 18:00 | Den Dungen JO11-1 | S.C.I. JO11-1 | 93520 | 6-1 | ||
C | 14-10-2017 08:30 | FC Engelen JO11-1 | ODC JO11-1 | 72286 | 9-5 | ||
C | 14-10-2017 08:45 | Den Dungen JO11-1 | Maliskamp JO11-1 | 74489 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-1 | BMC JO11-1 | 72238 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-2 | SV BLC JO11-1 | 71077 | 3-3 | ||
C | 14-10-2017 09:45 | Emplina JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 71556 | 6-1 | ||
C | 14-10-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-2 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | 74888 | 5-3 | ||
C | 07-10-2017 09:45 | ODC JO11-1 | Emplina JO11-1 | 71716 | 4-6 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 72236 | 2-9 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | Haarsteeg JO11-1 | Zwaluw VFC JO11-2 | 72269 | 4-5 | ||
C | 07-10-2017 10:00 | Maliskamp JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 74985 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 10:15 | BMC JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 72607 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 09:45 | SV BLC JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 73753 | 1-4 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | S.C.I. JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 93519 | 3-3 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-2 | S.C.I. JO11-1 | 93518 | 2-5 | ||
C | 30-09-2017 08:30 | FC Engelen JO11-1 | BMC JO11-1 | 73877 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-2 | Maliskamp JO11-1 | 70349 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 74785 | 2-3 | ||
C | 30-09-2017 09:45 | Emplina JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 73853 | 13-1 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Haarsteeg JO11-1 | SV BLC JO11-1 | 73701 | 5-2 | ||
C | 30-09-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-2 | ODC JO11-1 | 70158 | 2-5 | ||
C | 23-09-2017 08:45 | Wilhelmina JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 73421 | 6-10 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | BMC JO11-1 | Zwaluw VFC JO11-2 | 73671 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | SCI JO11-1 | Emplina JO11-1 | 93517 | 0-8 | ||
r | 23-09-2017 09:45 | ODC JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 75225 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 09:45 | SV BLC JO11-1 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | 73083 | 7-3 | ||
C | 23-09-2017 08:45 | Den Dungen JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 74222 | 2-2 | ||
C | 23-09-2017 10:00 | Maliskamp JO11-1 | Emplina JO11-1 | 70198 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKTVC JO11-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 91 | 32 | 59 | 0 |
2 | Unitas JO11-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 74 | 17 | 57 | 0 |
3 | Haarsteeg JO11-1 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 38 | 35 | 3 | 0 |
4 | Emplina JO11-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 49 | 29 | 20 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 36 | 32 | 4 | 0 |
6 | FC Engelen JO11-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 46 | 40 | 6 | 0 |
7 | WSC JO11-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 38 | 44 | -6 | 0 |
8 | Den Dungen JO11-1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 22 | 33 | -11 | 0 |
9 | RKDVC JO11-1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 26 | 43 | -17 | 0 |
10 | Baardwijk JO11-1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 27 | 45 | -18 | 0 |
11 | RWB JO11-1 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 23 | 63 | -40 | 0 |
12 | Wilhelmina JO11-1 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 26 | 83 | -57 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKTVC JO11-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
2 | Haarsteeg JO11-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emplina JO11-1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 59 | 13 | 46 | 0 |
2 | FC Engelen JO11-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 66 | 32 | 34 | 0 |
3 | ODC JO11-1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 39 | 26 | 13 | 0 |
4 | Wilhelmina JO11-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 34 | 49 | -15 | 0 |
5 | Den Dungen JO11-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 21 | 14 | 7 | 0 |
6 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 24 | 33 | -9 | 0 |
7 | S.C.I. JO11-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 19 | 36 | -17 | 0 |
8 | Haarsteeg JO11-1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 32 | 36 | -4 | 0 |
9 | Zwaluw VFC JO11-2 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 24 | 33 | -9 | 0 |
10 | SV BLC JO11-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 26 | 42 | -16 | 0 |
11 | BVV/Timmermans Infra JO11-1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 32 | 62 | -30 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Veld 4A1 | KK 7 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | Veld 3B1 | KK 7 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|