0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO11-1

Teamleden

Spelers
Vince van Spijk Keeper      
Joris Buijs        
Kay van Engelen        
Jelle van Esch        
Stijn van der Loo        
Tim van Loon        
Daan van Loon        
Olivier van Oorschot        
Tim Pijnenburg        
Teun Stoutjesdijk        
 
Overige teamleden
Erwin Slegers Trainer
Tom van der Loo Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-05-2018 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 122623 0-0
C 05-05-2018 09:45 Emplina JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 122217 0-0
C 05-05-2018 08:30 WSC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 120615 0-0
C 05-05-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Den Dungen JO11-1 121299 0-0
C 05-05-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 Unitas JO11-1 138854 0-0
C 28-04-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 Baardwijk JO11-1 118506 0-0
C 28-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 120384 0-0
C 28-04-2018 10:15 RKTVC JO11-1 WSC JO11-1 118732 0-0
C 21-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 FC Engelen JO11-1 119683 0-0
C 21-04-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Baardwijk JO11-1 119663 0-0
C 21-04-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 WSC JO11-1 121953 0-0
C 21-04-2018 10:15 RKTVC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 117709 0-0
C 21-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Unitas JO11-1 138860 0-0
C 21-04-2018 09:45 Emplina JO11-1 RWB JO11-1 120934 0-0
C 16-04-2018 18:45 Unitas JO11-1 FC Engelen JO11-1 138853 0-0
C 14-04-2018 08:30 FC Engelen JO11-1 RWB JO11-1 120527 0-0
C 14-04-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 Unitas JO11-1 138859 0-0
C 14-04-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 RKDVC JO11-1 122659 0-0
C 14-04-2018 09:30 WSC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 122132 0-0
C 14-04-2018 09:45 Emplina JO11-1 Haarsteeg JO11-1 119773 0-0
C 14-04-2018 10:15 RKTVC JO11-1 Den Dungen JO11-1 120244 0-0
C 11-04-2018 18:30 FC Engelen JO11-1 Wilhelmina JO11-1 120296 0-0
C 09-04-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO11-2 RWB JO11-1 117557 0-0
C 07-04-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 RKTVC JO11-1 117235 0-0
C 07-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 FC Engelen JO11-1 117054 0-0
C 07-04-2018 09:45 Unitas JO11-1 WSC JO11-1 138858 0-0
C 07-04-2018 10:00 RWB JO11-1 Baardwijk JO11-1 119356 0-0
C 07-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 120948 0-0
C 07-04-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 Wilhelmina JO11-1 122584 0-0
C 31-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 Emplina JO11-1 121494 1-3
C 31-03-2018 10:00 FC Engelen JO11-1 RKTVC JO11-1 119654 2-4
C 24-03-2018 09:45 Unitas JO11-1 Den Dungen JO11-1 138857 6-0
C 24-03-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 RKDVC JO11-1 117564 0-4
C 24-03-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 Emplina JO11-1 118620 0-3
C 24-03-2018 09:30 WSC JO11-1 RWB JO11-1 117945 1-6
C 24-03-2018 10:15 RKTVC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 121955 7-6
C 24-03-2018 08:30 FC Engelen JO11-1 Haarsteeg JO11-1 117156 3-4
C 17-03-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 WSC JO11-1 117471 0-0
C 17-03-2018 09:00 RKDVC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 119997 0-0
C 17-03-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Unitas JO11-1 138856 0-0
C 17-03-2018 09:45 Emplina JO11-1 RKTVC JO11-1 117908 0-0
C 17-03-2018 10:00 RWB JO11-1 Den Dungen JO11-1 118214 0-0
C 10-03-2018 09:45 Unitas JO11-1 Emplina JO11-1 138855 6-1
C 10-03-2018 09:30 WSC JO11-1 FC Engelen JO11-1 120270 4-2
C 10-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Haarsteeg JO11-1 118570 1-2
C 10-03-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 RWB JO11-1 119339 5-4
C 10-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 RKDVC JO11-1 118817 4-0
C 10-03-2018 10:15 RKTVC JO11-1 Baardwijk JO11-1 122571 12-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-12-2017 10:00 Haarsteeg JO11-1 RKTVC JO11-1 100645 0-2
B 30-10-2017 18:30 FC Engelen JO11-1 Haarsteeg JO11-1 98782 5-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 09:45 Emplina JO11-1 Den Dungen JO11-1 74510 0-0
C 16-12-2017 08:45 Wilhelmina JO11-1 BVV/Timmermans Infra JO11-1 73577 4-3
C 16-12-2017 09:00 S.C.I. JO11-1 SV BLC JO11-1 93522 4-3
C 09-12-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO11-2 FC Engelen JO11-1 71071 0-0
C 09-12-2017 09:00 S.C.I. JO11-1 ODC JO11-1 93527 0-0
C 09-12-2017 08:45 Den Dungen JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 74132 0-0
C 09-12-2017 09:45 Emplina JO11-1 SV BLC JO11-1 72828 0-0
C 02-12-2017 08:30 FC Engelen JO11-1 Emplina JO11-1 70115 4-8
C 02-12-2017 09:00 Haarsteeg JO11-1 Den Dungen JO11-1 70533 2-1
C 02-12-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 S.C.I. JO11-1 93526 5-1
C 02-12-2017 09:45 ODC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 75199 6-2
C 02-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-2 75006 2-3
C 25-11-2017 09:45 SV BLC JO11-1 ODC JO11-1 69744 2-6
C 25-11-2017 09:00 S.C.I. JO11-1 Haarsteeg JO11-1 93525 1-1
C 25-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO11-2 Emplina JO11-1 70770 0-5
C 25-11-2017 08:45 Den Dungen JO11-1 FC Engelen JO11-1 69920 3-1
C 25-11-2017 08:45 Wilhelmina JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 71376 3-2
C 21-11-2017 18:45 Haarsteeg JO11-1 BVV/Timmermans Infra JO11-1 70258 9-5
C 18-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 SV BLC JO11-1 70977 6-1
C 18-11-2017 08:45 Wilhelmina JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 72006 6-2
C 18-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-1 S.C.I. JO11-1 93524 7-2
C 11-11-2017 08:45 Den Dungen JO11-1 Wilhelmina JO11-1 69537 2-4
C 11-11-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 ODC JO11-1 74311 3-9
C 11-11-2017 09:00 S.C.I. JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 93523 2-1
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Haarsteeg JO11-1 73419 5-3
C 11-11-2017 09:45 SV BLC JO11-1 FC Engelen JO11-1 75103 2-10
C 04-11-2017 09:45 Emplina JO11-1 BVV/Timmermans Infra JO11-1 71858 10-2
C 04-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 ODC JO11-1 75139 2-3
C 04-11-2017 08:45 Wilhelmina JO11-1 Haarsteeg JO11-1 70753 4-3
C 04-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 74546 9-0
C 28-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 Emplina JO11-1 73376 1-3
C 28-10-2017 09:45 ODC JO11-1 Den Dungen JO11-1 74963 1-0
C 28-10-2017 09:45 SV BLC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 71263 5-1
C 28-10-2017 09:00 Haarsteeg JO11-1 FC Engelen JO11-1 71179 4-7
C 28-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 71886 4-5
C 25-10-2017 18:00 Den Dungen JO11-1 S.C.I. JO11-1 93520 6-1
C 14-10-2017 08:30 FC Engelen JO11-1 ODC JO11-1 72286 9-5
C 14-10-2017 08:45 Den Dungen JO11-1 Maliskamp JO11-1 74489 0-0
C 14-10-2017 08:45 Wilhelmina JO11-1 BMC JO11-1 72238 0-0
C 14-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 SV BLC JO11-1 71077 3-3
C 14-10-2017 09:45 Emplina JO11-1 Haarsteeg JO11-1 71556 6-1
C 14-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 BVV/Timmermans Infra JO11-1 74888 5-3
C 07-10-2017 09:45 ODC JO11-1 Emplina JO11-1 71716 4-6
C 07-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 FC Engelen JO11-1 72236 2-9
C 07-10-2017 09:00 Haarsteeg JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 72269 4-5
C 07-10-2017 10:00 Maliskamp JO11-1 Wilhelmina JO11-1 74985 0-0
C 07-10-2017 10:15 BMC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 72607 0-0
C 07-10-2017 09:45 SV BLC JO11-1 Den Dungen JO11-1 73753 1-4
C 07-10-2017 09:00 S.C.I. JO11-1 Wilhelmina JO11-1 93519 3-3
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 S.C.I. JO11-1 93518 2-5
C 30-09-2017 08:30 FC Engelen JO11-1 BMC JO11-1 73877 0-0
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Maliskamp JO11-1 70349 0-0
C 30-09-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 Den Dungen JO11-1 74785 2-3
C 30-09-2017 09:45 Emplina JO11-1 Wilhelmina JO11-1 73853 13-1
C 30-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-1 SV BLC JO11-1 73701 5-2
C 30-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 ODC JO11-1 70158 2-5
C 23-09-2017 08:45 Wilhelmina JO11-1 FC Engelen JO11-1 73421 6-10
C 23-09-2017 10:15 BMC JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 73671 0-0
C 23-09-2017 09:00 SCI JO11-1 Emplina JO11-1 93517 0-8
r 23-09-2017 09:45 ODC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 75225 0-0
C 23-09-2017 09:45 SV BLC JO11-1 BVV/Timmermans Infra JO11-1 73083 7-3
C 23-09-2017 08:45 Den Dungen JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 74222 2-2
C 23-09-2017 10:00 Maliskamp JO11-1 Emplina JO11-1 70198 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKTVC JO11-1 11 10 0 1 30 91 32 59 0
2 Unitas JO11-1 11 10 0 1 30 74 17 57 0
3 Haarsteeg JO11-1 11 8 0 3 24 38 35 3 0
4 Emplina JO11-1 11 7 1 3 22 49 29 20 0
5 OJC ROSMALEN JO11-2 11 5 1 5 16 36 32 4 0
6 FC Engelen JO11-1 11 5 0 6 15 46 40 6 0
7 WSC JO11-1 11 5 0 6 15 38 44 -6 0
8 Den Dungen JO11-1 11 4 0 7 12 22 33 -11 0
9 RKDVC JO11-1 11 4 0 7 12 26 43 -17 0
10 Baardwijk JO11-1 11 4 0 7 12 27 45 -18 0
11 RWB JO11-1 11 2 0 9 6 23 63 -40 0
12 Wilhelmina JO11-1 11 1 0 10 3 26 83 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKTVC JO11-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 Haarsteeg JO11-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO11-1 8 8 0 0 24 59 13 46 0
2 FC Engelen JO11-1 9 7 0 2 21 66 32 34 0
3 ODC JO11-1 8 6 0 2 18 39 26 13 0
4 Wilhelmina JO11-1 10 5 1 4 16 34 49 -15 0
5 Den Dungen JO11-1 8 4 1 3 13 21 14 7 0
6 OJC ROSMALEN JO11-2 9 3 2 4 11 24 33 -9 0
7 S.C.I. JO11-1 9 3 2 4 11 19 36 -17 0
8 Haarsteeg JO11-1 9 3 1 5 10 32 36 -4 0
9 Zwaluw VFC JO11-2 9 3 0 6 9 24 33 -9 0
10 SV BLC JO11-1 9 2 1 6 7 26 42 -16 0
11 BVV/Timmermans Infra JO11-1 10 1 0 9 3 32 62 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 01-08-17 18:15 - 19:45 Veld 4C1 Team training Haarsteeg JO11-1
di 08-08-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 Team training Haarsteeg JO11-1
di 15-08-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 Team training Haarsteeg JO11-1
di 22-08-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 29-08-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 05-09-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 12-09-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 19-09-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 26-09-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 03-10-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 10-10-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 17-10-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 24-10-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 31-10-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 07-11-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 14-11-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 21-11-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 28-11-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 05-12-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 12-12-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 19-12-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 26-12-17 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 02-01-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 09-01-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 16-01-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 23-01-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 30-01-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 06-02-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 13-02-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 20-02-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 27-02-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 06-03-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 13-03-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 20-03-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 27-03-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 03-04-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 10-04-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 17-04-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 24-04-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 01-05-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 08-05-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 15-05-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 22-05-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 29-05-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 05-06-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 12-06-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 19-06-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
di 26-06-18 18:15 - 19:45 Veld 4A1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
donderdag 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 03-08-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 Team training Haarsteeg JO11-1
do 10-08-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 Team training Haarsteeg JO11-1
do 17-08-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 Team training Haarsteeg JO11-1
do 24-08-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 31-08-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 07-09-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 14-09-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 21-09-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 28-09-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 05-10-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 12-10-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 19-10-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 26-10-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 02-11-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 09-11-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 16-11-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 23-11-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 30-11-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 07-12-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 14-12-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 21-12-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 28-12-17 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 04-01-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 11-01-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 18-01-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 25-01-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 01-02-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 08-02-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 15-02-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 22-02-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 01-03-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 08-03-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 15-03-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 22-03-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 29-03-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 05-04-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 12-04-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 19-04-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 26-04-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 03-05-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 10-05-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 17-05-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 24-05-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 31-05-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 07-06-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 14-06-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 21-06-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1
do 28-06-18 18:15 - 19:45 Veld 3B1 KK 19 Team training Haarsteeg JO11-1

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven