0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Pupillen - Haarsteeg JO11-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Femke de Boer | Keeper | ||||||
Finn van Bokhoven | |||||||
Stijn Damen | |||||||
Sven van de Griend | |||||||
Kim van Heist | |||||||
Daan van Wijk | |||||||
Brave de Wit | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arno van de Griend | Leider/Trainer | ||||||
Sander van Wijk | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-05-2018 09:00 | Maliskamp JO11-3 | HRC'14 JO11-2G | 120799 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 08:45 | Wilhelmina JO11-5 | Kerkwijk JO11-2 | 118861 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 08:45 | Nivo Sparta JO11-5 | OSC'45 JO11-2 | 118722 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 09:30 | OSC'45 JO11-2 | Maliskamp JO11-3 | 122017 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | Kerkwijk JO11-2 | Hedel JO11-2 | 118895 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | Nivo Sparta JO11-5 | 122648 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 10:15 | Hedel JO11-2 | OJC ROSMALEN JO11-8 | 122564 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:45 | Emplina JO11-7 | Maliskamp JO11-3 | 119949 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | HRC'14 JO11-2G | Haarsteeg JO11-3 | 119038 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | Wilhelmina JO11-5 | Nivo Sparta JO11-5 | 120826 | 0-0 | ||
C | 19-04-2018 18:30 | Hedel JO11-2 | HRC'14 JO11-2G | 120998 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 08:30 | Nivo Sparta JO11-5 | Emplina JO11-7 | 118044 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 08:45 | HRC'14 JO11-2G | Kerkwijk JO11-2 | 119035 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | OSC'45 JO11-2 | 119148 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Maliskamp JO11-3 | OJC ROSMALEN JO11-8 | 121620 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 10:15 | Hedel JO11-2 | Wilhelmina JO11-5 | 118745 | 0-0 | ||
C | 09-04-2018 18:30 | Wilhelmina JO11-5 | OSC'45 JO11-2 | 117249 | 0-0 | ||
C | 09-04-2018 18:30 | Maliskamp JO11-3 | Haarsteeg JO11-3 | 119146 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Kerkwijk JO11-2 | Haarsteeg JO11-3 | 119604 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:45 | Emplina JO11-7 | Hedel JO11-2 | 121542 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 10:00 | DSC JO11-4 | Maliskamp JO11-3 | 121385 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 08:45 | Wilhelmina JO11-5 | HRC'14 JO11-2G | 119243 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-8 | Nivo Sparta JO11-5 | 121052 | 0-0 | ||
C | 31-03-2018 09:45 | Emplina JO11-7 | Wilhelmina JO11-5 | 117468 | 1-2 | ||
C | 31-03-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-8 | Kerkwijk JO11-2 | 121697 | 10-3 | ||
C | 31-03-2018 10:00 | DSC JO11-4 | OSC'45 JO11-2 | 122551 | 1-1 | ||
C | 24-03-2018 09:30 | OSC'45 JO11-2 | Kerkwijk JO11-2 | 119707 | 3-3 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Maliskamp JO11-3 | Wilhelmina JO11-5 | 119852 | 5-2 | ||
C | 24-03-2018 08:45 | HRC'14 JO11-2G | DSC JO11-4 | 120250 | 10-1 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | Nivo Sparta JO11-5 | Hedel JO11-2 | 118028 | 2-3 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | Emplina JO11-7 | 122255 | 6-2 | ||
C | 17-03-2018 09:45 | Emplina JO11-7 | DSC JO11-4 | 122585 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:30 | Nivo Sparta JO11-5 | BVV/Timmermans Infra JO11-3 | 122044 | 0-0 | ||
C | 15-03-2018 18:45 | Hedel JO11-2 | DSC JO11-4 | 117536 | 11-2 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | BVV/Timmermans Infra JO11-3 | Maliskamp JO11-3 | 121649 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | HRC'14 JO11-2G | Nivo Sparta JO11-5 | 122627 | 4-1 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | DSC JO11-4 | Wilhelmina JO11-5 | 121864 | 0-3 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | OJC ROSMALEN JO11-8 | 121776 | 3-2 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Kerkwijk JO11-2 | Emplina JO11-7 | 118736 | 4-3 | ||
C | 10-03-2018 09:30 | OSC'45 JO11-2 | Hedel JO11-2 | 122499 | 4-3 | ||
C | 03-03-2018 09:00 | BVV/Timmermans Infra JO11-3 | Haarsteeg JO11-3 | 121349 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-8 | Emplina JO11-7 | 117922 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 10:00 | DSC JO11-4 | OJC ROSMALEN JO11-8 | 120926 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 08:45 | HRC'14 JO11-2G | BVV/Timmermans Infra JO11-3 | 118105 | 0-0 | ||
C | 17-02-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO11-8 | Wilhelmina JO11-5 | 119799 | 2-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 09:00 | Uno Animo JO11-2 | RKDVC JO11-6 | 69845 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 09:45 | ODC JO11-3 | Essche Boys JO11-2 | 73304 | 1-4 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | Boxtel JO11-3 | Jong Brabant JO11-6 | 69494 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | ODC JO11-3 | 74084 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | RKDVC JO11-6 | Sint Michielsgestel JO11-3 | 69928 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | Helvoirt JO11-3 | Zwaluw VFC JO11-7 | 71736 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:30 | Essche Boys JO11-2 | SVSSS JO11-4 | 72995 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | Uno Animo JO11-2 | Nevelo JO11-3 | 69947 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | SVSSS JO11-4 | Haarsteeg JO11-3 | 73129 | 2-3 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Sint Michielsgestel JO11-3 | Helvoirt JO11-3 | 74725 | 7-0 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Jong Brabant JO11-6 | Uno Animo JO11-2 | 71939 | 2-4 | ||
C | 02-12-2017 10:45 | Nevelo JO11-3 | RKDVC JO11-6 | 75140 | 1-6 | ||
C | 02-12-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-7 | Boxtel JO11-3 | 71327 | 6-3 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | Zwaluw VFC JO11-7 | 73300 | 0-0 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | Helvoirt JO11-3 | SVSSS JO11-4 | 74673 | 1-10 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | Sint Michielsgestel JO11-3 | ODC JO11-3 | 75068 | 1-6 | ||
C | 25-11-2017 09:30 | Essche Boys JO11-2 | Jong Brabant JO11-6 | 72820 | 7-2 | ||
C | 25-11-2017 10:00 | Boxtel JO11-3 | Nevelo JO11-3 | 69563 | 6-2 | ||
C | 18-11-2017 08:30 | ODC JO11-3 | Helvoirt JO11-3 | 75009 | 1-5 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | RKDVC JO11-6 | Boxtel JO11-3 | 74834 | 0-5 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | Jong Brabant JO11-6 | Sint Michielsgestel JO11-3 | 73331 | 5-3 | ||
C | 18-11-2017 09:30 | Essche Boys JO11-2 | Uno Animo JO11-2 | 72058 | 8-2 | ||
C | 18-11-2017 11:30 | Zwaluw VFC JO11-7 | SVSSS JO11-4 | 71070 | 4-4 | ||
C | 18-11-2017 11:15 | Nevelo JO11-3 | Haarsteeg JO11-3 | 74442 | 0-2 | ||
C | 11-11-2017 08:30 | SVSSS JO11-4 | ODC JO11-3 | 70657 | 3-5 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | Jong Brabant JO11-6 | 74078 | 4-3 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | Helvoirt JO11-3 | RKDVC JO11-6 | 74641 | 1-6 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | Sint Michielsgestel JO11-3 | Nevelo JO11-3 | 72624 | 6-2 | ||
C | 11-11-2017 10:00 | Boxtel JO11-3 | Essche Boys JO11-2 | 74317 | 1-6 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | Uno Animo JO11-2 | Zwaluw VFC JO11-7 | 75198 | 4-3 | ||
C | 04-11-2017 10:45 | Nevelo JO11-3 | Jong Brabant JO11-6 | 71683 | 3-7 | ||
C | 04-11-2017 10:00 | Boxtel JO11-3 | Helvoirt JO11-3 | 72215 | 6-1 | ||
C | 04-11-2017 09:30 | Essche Boys JO11-2 | Zwaluw VFC JO11-7 | 69665 | 3-4 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | Uno Animo JO11-2 | ODC JO11-3 | 73768 | 4-6 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | RKDVC JO11-6 | SVSSS JO11-4 | 71412 | 3-4 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | Sint Michielsgestel JO11-3 | 72771 | 4-0 | ||
C | 28-10-2017 08:30 | SVSSS JO11-4 | Uno Animo JO11-2 | 74444 | 9-1 | ||
C | 28-10-2017 08:30 | ODC JO11-3 | Boxtel JO11-3 | 74687 | 4-2 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | Helvoirt JO11-3 | Haarsteeg JO11-3 | 72785 | 1-8 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | Sint Michielsgestel JO11-3 | Essche Boys JO11-2 | 69495 | 1-4 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | Jong Brabant JO11-6 | RKDVC JO11-6 | 74212 | 1-0 | ||
C | 28-10-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-7 | Nevelo JO11-3 | 75162 | 10-1 | ||
C | 23-10-2017 18:30 | Essche Boys JO11-2 | Helvoirt JO11-3 | 69529 | 9-2 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | RKDVC JO11-6 | Zwaluw VFC JO11-7 | 70130 | 3-3 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Uno Animo JO11-2 | Sint Michielsgestel JO11-3 | 71195 | 2-4 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Jong Brabant JO11-6 | SVSSS JO11-4 | 70175 | 3-5 | ||
C | 14-10-2017 10:00 | Boxtel JO11-3 | Haarsteeg JO11-3 | 73872 | 8-1 | ||
C | 14-10-2017 10:45 | Nevelo JO11-3 | ODC JO11-3 | 74424 | 2-13 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | ODC JO11-3 | RKDVC JO11-6 | 73870 | 3-1 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | SVSSS JO11-4 | Nevelo JO11-3 | 72160 | 3-2 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | Helvoirt JO11-3 | Uno Animo JO11-2 | 71236 | 4-3 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | Essche Boys JO11-2 | 74322 | 2-6 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | Sint Michielsgestel JO11-3 | Boxtel JO11-3 | 71262 | 1-9 | ||
C | 07-10-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-7 | Jong Brabant JO11-6 | 70516 | 4-4 | ||
C | 30-09-2017 08:30 | SVSSS JO11-4 | Boxtel JO11-3 | 70514 | 5-6 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Uno Animo JO11-2 | Haarsteeg JO11-3 | 72857 | 6-13 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | RKDVC JO11-6 | Essche Boys JO11-2 | 72142 | 5-2 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Jong Brabant JO11-6 | ODC JO11-3 | 72980 | 4-3 | ||
C | 30-09-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-7 | Sint Michielsgestel JO11-3 | 75020 | 11-0 | ||
C | 30-09-2017 10:45 | Nevelo JO11-3 | Helvoirt JO11-3 | 70747 | 5-6 | ||
C | 23-09-2017 10:00 | Boxtel JO11-3 | Uno Animo JO11-2 | 72350 | 5-2 | ||
C | 23-09-2017 09:30 | Essche Boys JO11-2 | Nevelo JO11-3 | 72445 | 18-1 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | St Mich.Gestel JO11-3 | SVSSS JO11-4 | 72494 | 0-1 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | Helvoirt JO11-3 | Jong Brabant JO11-6 | 69852 | 2-8 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | Haarsteeg JO11-3 | RKDVC JO11-6 | 71352 | 3-3 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | ODC JO11-3 | Zwaluw VFC JO11-7 | 75165 | 6-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO11-3 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 44 | 15 | 29 | 0 |
2 | Hedel JO11-2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 49 | 30 | 19 | 0 |
3 | HRC'14 JO11-2G | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 45 | 20 | 25 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN JO11-8 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 56 | 30 | 26 | 0 |
5 | Nivo Sparta JO11-5 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 38 | 22 | 16 | 0 |
6 | Wilhelmina JO11-5 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 39 | 34 | 5 | 0 |
7 | OSC'45 JO11-2 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 30 | 30 | 0 | 0 |
8 | Maliskamp JO11-3 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 34 | 39 | -5 | 0 |
9 | DSC JO11-4 | 10 | 1 | 3 | 6 | 6 | 15 | 52 | -37 | 0 |
10 | Kerkwijk JO11-2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 22 | 58 | -36 | 0 |
11 | Emplina JO11-7 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 16 | 58 | -42 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sint Michielsgestel JO11-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
2 | Haarsteeg JO11-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Essche Boys JO11-2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 67 | 21 | 46 | 0 |
2 | Boxtel JO11-3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 51 | 28 | 23 | 0 |
3 | ODC JO11-3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 48 | 28 | 20 | 0 |
4 | Haarsteeg JO11-3 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 40 | 29 | 11 | 0 |
5 | SVSSS JO11-4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 46 | 28 | 18 | 0 |
6 | Zwaluw VFC JO11-7 | 10 | 4 | 4 | 2 | 16 | 47 | 28 | 19 | 0 |
7 | Jong Brabant JO11-6 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 39 | 35 | 4 | 0 |
8 | RKDVC JO11-6 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 27 | 23 | 4 | 0 |
9 | Sint Michielsgestel JO11-3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 23 | 44 | -21 | 0 |
10 | Helvoirt JO11-3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 23 | 63 | -40 | 0 |
11 | Uno Animo JO11-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 28 | 54 | -26 | 0 |
12 | Nevelo JO11-3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 19 | 77 | -58 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | Veld 3A2 | KK 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:00 | Veld 5A2 | KK 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|