0221 Onder 19 competitie (A-cat)
Junioren - Haarsteeg JO19-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Leon Beaard | |||||||
Jorg Boom | |||||||
Nick Koevoets | |||||||
Gijs Kool | |||||||
Levi van Lieshout | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marijn Eikhoudt | Assistent-scheidsrechter | ||||||
Bob Boom | Leider | ||||||
Jasper de Vaan | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2017 20:00 | Wilhelmina JO19-1 | SV BLC JO19-1 | 24154 | 1-3 | ||
C | 06-05-2017 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 24220 | 4-3 | ||
C | 06-05-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91164 | 4-2 | ||
C | 06-05-2017 14:30 | Taxandria JO19-1 | Den Dungen JO19-1 | 24352 | 2-1 | ||
C | 06-05-2017 16:45 | SCI JO19-1 | ODC JO19-1 | 24462 | 1-4 | ||
C | 29-04-2017 12:45 | RKDVC JO19-2 | Wilhelmina JO19-1 | 23945 | 5-3 | ||
C | 29-04-2017 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 24385 | 1-1 | ||
C | 29-04-2017 15:00 | SV BLC JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-1 | 23802 | 3-6 | ||
C | 29-04-2017 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | SCI JO19-1 | 91163 | 2-1 | ||
C | 22-04-2017 12:30 | Taxandria JO19-1 | SCI JO19-1 | 24350 | 1-1 | ||
C | 20-04-2017 20:00 | ODC JO19-1 | Taxandria JO19-1 | 24429 | 2-2 | ||
C | 19-04-2017 20:00 | SV BLC JO19-1 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91162 | 4-3 | ||
C | 15-04-2017 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Koningstein, E.W.J. | 96613 | 0-0 | |
C | 12-04-2017 20:00 | SV BLC JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 23800 | 2-5 | ||
C | 08-04-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | ODC JO19-1 | 24153 | 2-3 | ||
C | 08-04-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Den Dungen JO19-1 | 24186 | 2-7 | ||
C | 08-04-2017 15:00 | SCI JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 24461 | 1-2 | ||
C | 08-04-2017 15:00 | Taxandria JO19-1 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Laarhoven, C. van | 96619 | 0-0 | |
C | 08-04-2017 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 24219 | 4-2 | ||
C | 05-04-2017 19:45 | RKDVC JO19-2 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Elshout, MW | 96611 | 0-0 | |
C | 01-04-2017 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-1 | 91161 | 0-3 | ||
C | 01-04-2017 12:00 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | SCI JO19-1 | 96617 | 0-0 | ||
C | 01-04-2017 12:45 | RKDVC JO19-2 | Haarsteeg JO19-1 | 23944 | 3-2 | ||
C | 01-04-2017 14:00 | ODC JO19-1 | SV BLC JO19-1 | 24428 | 3-1 | ||
C | 01-04-2017 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | Taxandria JO19-1 | 24384 | 3-3 | ||
C | 01-04-2017 15:00 | Den Dungen JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 23812 | 1-1 | ||
C | 29-03-2017 20:00 | Den Dungen JO19-1 | SV BLC JO19-1 | 23811 | 5-1 | ||
C | 25-03-2017 15:00 | SCI JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 24460 | 1-4 | ||
C | 25-03-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 96612 | 12-0 | ||
C | 25-03-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Taxandria JO19-1 | 24185 | 4-2 | ||
C | 25-03-2017 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | Den Dungen JO19-1 | 24218 | 3-3 | ||
C | 25-03-2017 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | ODC JO19-1 | 91160 | 0-0 | ||
C | 22-03-2017 19:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 96616 | 1-3 | ||
C | 18-03-2017 15:30 | ODC JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-1 | 24427 | 2-1 | ||
C | 18-03-2017 12:45 | RKDVC JO19-2 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91159 | 7-0 | ||
C | 18-03-2017 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 24383 | 6-5 | ||
C | 11-03-2017 14:30 | ODC JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 24426 | 6-2 | ||
C | 11-03-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | Taxandria JO19-1 | 24151 | 2-1 | ||
C | 11-03-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | SCI JO19-1 | 24184 | 2-6 | ||
C | 11-03-2017 15:00 | SV BLC JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 23799 | 1-10 | ||
C | 11-03-2017 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | Den Dungen JO19-1 | 91158 | 0-5 | ||
C | 04-03-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | SCI JO19-1 | 24150 | 1-1 | ||
C | 04-03-2017 15:00 | SV BLC JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 23798 | 6-1 | ||
C | 04-03-2017 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 91156 | 1-0 | ||
C | 04-03-2017 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | Taxandria JO19-1 | 24216 | 6-2 | ||
C | 04-03-2017 16:00 | ODC JO19-1 | Den Dungen JO19-1 | 24425 | 2-3 | ||
C | 18-02-2017 14:30 | BVV JO19-1 | SV BLC JO19-1 | 96615 | 1-1 | ||
C | 18-02-2017 14:30 | Taxandria JO19-1 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91157 | 6-0 | ||
C | 18-02-2017 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | ODC JO19-1 | 24382 | 4-1 | ||
C | 18-02-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 24183 | 0-2 | ||
C | 18-02-2017 15:00 | Den Dungen JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 23810 | 5-0 | ||
C | 18-02-2017 15:00 | SCI JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-1 | 24459 | 1-1 | ||
C | 10-12-2016 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 24381 | 5-1 | ||
C | 10-12-2016 14:30 | BVV JO19-1 | ODC JO19-1 | 96614 | 0-4 | ||
C | 10-12-2016 14:30 | Taxandria JO19-1 | SV BLC JO19-1 | 24348 | 4-0 | ||
C | 10-12-2016 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91155 | 7-2 | ||
C | 10-12-2016 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-1 | 24182 | 3-2 | ||
C | 10-12-2016 15:00 | SCI JO19-1 | Den Dungen JO19-1 | 24458 | 1-5 | ||
C | 03-12-2016 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | BVV JO19-1 | 91154 | 6-4 | ||
C | 03-12-2016 15:00 | Den Dungen JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 23809 | 0-3 | ||
C | 03-12-2016 15:00 | SV BLC JO19-1 | SCI JO19-1 | 23797 | 0-1 | ||
C | 03-12-2016 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 24215 | 3-1 | ||
C | 03-12-2016 14:30 | RKDVC JO19-2 | Taxandria JO19-1 | 23941 | 3-2 | ||
C | 03-12-2016 15:00 | ODC JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 24424 | 9-0 | ||
C | 26-11-2016 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | SV BLC JO19-1 | 24214 | 6-1 | ||
C | 26-11-2016 15:00 | SCI JO19-1 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91153 | 0-3 | ||
C | 26-11-2016 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 24181 | 2-2 | ||
C | 26-11-2016 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 24148 | 5-8 | ||
C | 26-11-2016 14:30 | BVV JO19-1 | Den Dungen JO19-1 | 24248 | 1-6 | ||
C | 26-11-2016 14:30 | Taxandria JO19-1 | ODC JO19-1 | 24347 | 0-1 | ||
C | 12-11-2016 14:30 | RKDVC JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-1 | 23940 | 4-3 | ||
C | 12-11-2016 14:15 | ODC JO19-1 | SCI JO19-1 | 24423 | 4-0 | ||
C | 12-11-2016 15:00 | SV BLC JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 23796 | 5-4 | ||
C | 12-11-2016 15:00 | Den Dungen JO19-1 | Taxandria JO19-1 | 23808 | 3-2 | ||
C | 12-11-2016 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 91152 | 0-0 | ||
C | 05-11-2016 14:30 | RKDVC JO19-2 | ODC JO19-1 | 23939 | 1-4 | ||
C | 05-11-2016 14:30 | BVV JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-1 | 24247 | 1-12 | ||
C | 05-11-2016 14:30 | Taxandria JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 24346 | 4-0 | ||
C | 05-11-2016 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | SV BLC JO19-1 | 24379 | 2-2 | ||
C | 05-11-2016 15:00 | Den Dungen JO19-1 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91151 | 2-1 | ||
C | 05-11-2016 15:00 | SCI JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 24456 | 1-4 | ||
C | 29-10-2016 14:30 | Taxandria JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 24345 | 1-9 | ||
C | 29-10-2016 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | Den Dungen JO19-1 | 24147 | 3-1 | ||
C | 29-10-2016 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 24180 | 0-1 | ||
C | 29-10-2016 15:00 | SCI JO19-1 | BVV JO19-1 | 24455 | 6-2 | ||
C | 29-10-2016 15:00 | SV BLC JO19-1 | ODC JO19-1 | 23795 | 2-2 | ||
C | 29-10-2016 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91150 | 0-1 | ||
C | 15-10-2016 14:30 | RKDVC JO19-2 | SCI JO19-1 | 23938 | 2-4 | ||
C | 15-10-2016 14:30 | BVV JO19-1 | Taxandria JO19-1 | 24246 | 2-6 | ||
C | 15-10-2016 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-1 | 24378 | 0-3 | ||
C | 15-10-2016 15:00 | ODC JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 24422 | 1-1 | ||
C | 15-10-2016 15:00 | Den Dungen JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 23806 | 5-0 | ||
C | 15-10-2016 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | SV BLC JO19-1 | 91149 | 0-1 | ||
C | 08-10-2016 15:00 | SV BLC JO19-1 | Den Dungen JO19-1 | 23794 | 0-1 | ||
C | 08-10-2016 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 24146 | 4-2 | ||
C | 08-10-2016 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | BVV JO19-1 | 24179 | 5-4 | ||
C | 08-10-2016 15:00 | SCI JO19-1 | Taxandria JO19-1 | 24454 | 2-6 | ||
C | 08-10-2016 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 91148 | 0-3 | ||
C | 08-10-2016 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | ODC JO19-1 | 24212 | 0-2 | ||
C | 01-10-2016 14:30 | RKDVC JO19-2 | SV BLC JO19-1 | 23937 | 3-2 | ||
C | 01-10-2016 14:30 | BVV JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 24245 | 1-11 | ||
C | 01-10-2016 14:30 | Taxandria JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 24344 | 5-1 | ||
C | 01-10-2016 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | SCI JO19-1 | 24377 | 2-3 | ||
C | 01-10-2016 15:00 | ODC JO19-1 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91147 | 2-0 | ||
C | 01-10-2016 15:00 | Den Dungen JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-1 | 23805 | 2-3 | ||
C | 24-09-2016 14:30 | ODC JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 24420 | 5-0 | ||
C | 24-09-2016 14:30 | RKDVC JO19-2 | Den Dungen JO19-1 | 23936 | 0-4 | ||
C | 24-09-2016 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 24145 | 2-2 | ||
C | 24-09-2016 15:00 | SV BLC JO19-1 | BVV JO19-1 | 23793 | 13-0 | ||
C | 24-09-2016 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | Taxandria JO19-1 | 91146 | 4-6 | ||
C | 24-09-2016 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | SCI JO19-1 | 24211 | 2-0 | ||
C | 17-09-2016 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91145 | 2-3 | ||
C | 17-09-2016 14:30 | BVV JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 24244 | 0-7 | ||
C | 17-09-2016 14:30 | Taxandria JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-1 | 24343 | 1-3 | ||
C | 17-09-2016 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | SV BLC JO19-1 | 24178 | 0-6 | ||
C | 17-09-2016 15:00 | Den Dungen JO19-1 | ODC JO19-1 | 23804 | 2-3 | ||
C | 17-09-2016 15:00 | SCI JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 24453 | 1-3 | ||
C | 13-09-2016 19:30 | Taxandria JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 24342 | 1-4 | ||
C | 10-09-2016 14:00 | ODC JO19-1 | BVV JO19-1 | 24419 | 15-0 | ||
C | 10-09-2016 14:30 | RKDVC JO19-2 | Vlijmense Boys JO19-1 | 23935 | 1-2 | ||
C | 10-09-2016 15:00 | Den Dungen JO19-1 | SCI JO19-1 | 23803 | 8-1 | ||
C | 10-09-2016 15:00 | St Mich.Gestel JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 91144 | 0-4 | ||
C | 10-09-2016 15:00 | Zwaluw VFC JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 24210 | 7-0 | ||
C | 10-09-2016 15:00 | SV BLC JO19-1 | Taxandria JO19-1 | 23792 | 3-6 | ||
C | 03-09-2016 15:00 | SCI JO19-1 | SV BLC JO19-1 | 24452 | 2-5 | ||
C | 03-09-2016 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | ODC JO19-1 | 24177 | 1-3 | ||
C | 03-09-2016 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-1 | 24144 | 3-5 | ||
C | 03-09-2016 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | Den Dungen JO19-1 | 24375 | 3-5 | ||
C | 03-09-2016 14:30 | BVV JO19-1 | St Mich.Gestel JO19-1 | 91143 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-11-2016 15:00 | FC Engelen JO19-1 ZA | Haarsteeg JO19-1 ZA | 3921 | 4-0 | ||
B | 16-11-2016 20:00 | RWB JO19-1 ZA | RKDVC JO19-1 ZA | 3846 | 0-4 | ||
B | 01-11-2016 20:00 | RWB JO19-1 ZA | FC Engelen JO19-1 ZA | 3845 | 1-2 | ||
B | 22-10-2016 14:30 | RKDVC JO19-1 ZA | Haarsteeg JO19-1 ZA | 3820 | 9-0 | ||
B | 14-09-2016 20:00 | Haarsteeg JO19-1 ZA | RWB JO19-1 ZA | Bruurmijn, J.P.W. | 3876 | 0-1 | |
B | 30-08-2016 19:30 | FC Engelen JO19-1 ZA | RKDVC JO19-1 ZA | 3920 | 0-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO19-1 | 20 | 14 | 4 | 2 | 46 | 59 | 23 | 36 | 0 |
2 | Den Dungen JO19-1 | 20 | 13 | 2 | 5 | 41 | 68 | 31 | 37 | 0 |
3 | Zwaluw VFC JO19-1 | 20 | 13 | 2 | 5 | 41 | 65 | 34 | 31 | 0 |
4 | RKDVC JO19-2 | 20 | 12 | 0 | 8 | 36 | 58 | 55 | 3 | 0 |
5 | Vlijmense Boys JO19-1 | 20 | 8 | 4 | 8 | 28 | 62 | 47 | 15 | 0 |
6 | Taxandria JO19-1 | 20 | 8 | 3 | 9 | 27 | 57 | 52 | 5 | 0 |
7 | Wilhelmina JO19-1 | 20 | 7 | 4 | 9 | 25 | 54 | 54 | 0 | 0 |
8 | SV BLC JO19-1 | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | 48 | 65 | -17 | 0 |
9 | St Mich.Gestel JO19-1 | 20 | 5 | 2 | 13 | 17 | 22 | 57 | -35 | 0 |
10 | Haarsteeg JO19-1 | 20 | 4 | 4 | 12 | 16 | 29 | 72 | -43 | 0 |
11 | SCI JO19-1 | 20 | 4 | 3 | 13 | 15 | 29 | 61 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO19-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 14 | 0 | 14 | 0 |
2 | FC Engelen JO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 2 | 4 | 0 |
3 | RWB JO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | -4 | 0 |
4 | Haarsteeg JO19-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 14 | -14 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:00 - 21:30 | Veld 2A1/2A2 | KK 1A | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 20:00 - 21:30 | Veld 4A1/4A2 | KK 1A | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|