E-Pupillen (voorjaar), 4e klasse 4.53
Pupillen - Haarsteeg E6
meer foto's van deze topspelers ? bekijk de fotoalbums !
Teamleden
Spelers | |||||||
Daan van Vugt | |||||||
Milan van de Wiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ricardo van Oort | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-04-2016 10:15 | Wilhelmina E7 | Emplina E8 | Jongman, Jard | 119617 | 12-5 | |
C | 23-04-2016 09:00 | Haarsteeg E6 | Zwaluw VFC E8 | 136091 | 5-9 | ||
C | 23-04-2016 08:45 | Den Dungen E3 | OJC ROSMALEN E10 | 119131 | 5-1 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | OJC ROSMALEN E10 | Haarsteeg E6 | 136093 | 4-1 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | Emplina E8 | Den Dungen E3 | 120252 | 0-7 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | Zwaluw VFC E8 | Wilhelmina E7 | 119987 | 4-1 | ||
C | 09-04-2016 09:00 | OJC ROSMALEN E10 | Emplina E8 | 119775 | 6-0 | ||
C | 09-04-2016 10:00 | Den Dungen E3 | Zwaluw VFC E8 | 119132 | 2-3 | ||
C | 09-04-2016 10:15 | Wilhelmina E7 | Haarsteeg E6 | Meeuwis, Wouter | 136092 | 5-1 | |
C | 02-04-2016 10:15 | Wilhelmina E7 | OJC ROSMALEN E10 | Heuvel, Daan v/d | 119615 | 2-1 | |
C | 02-04-2016 09:00 | Haarsteeg E6 | Den Dungen E3 | 136090 | 2-12 | ||
C | 02-04-2016 09:00 | Zwaluw VFC E8 | Emplina E8 | 119989 | 7-0 | ||
C | 26-03-2016 10:15 | Wilhelmina E7 | Zwaluw VFC E8 | Veenstra, Sem | 119616 | 3-2 | |
C | 19-03-2016 09:00 | OJC ROSMALEN E10 | Zwaluw VFC E8 | 119774 | 3-3 | ||
C | 19-03-2016 08:45 | Den Dungen E3 | Wilhelmina E7 | 119130 | 9-1 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | Emplina E8 | Haarsteeg E6 | 136095 | 4-9 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | Zwaluw VFC E8 | Haarsteeg E6 | 136094 | 10-2 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | OJC ROSMALEN E10 | Den Dungen E3 | 119772 | 0-2 | ||
C | 12-03-2016 08:30 | Emplina E8 | Wilhelmina E7 | 120253 | 0-0 | ||
C | 05-03-2016 09:00 | Haarsteeg E6 | OJC ROSMALEN E10 | 136089 | 2-4 | ||
C | 05-03-2016 08:45 | Den Dungen E3 | Emplina E8 | 119133 | 7-1 | ||
C | 27-02-2016 09:00 | Emplina E8 | Zwaluw VFC E8 | 120255 | 3-9 | ||
C | 27-02-2016 10:15 | Wilhelmina E7 | Den Dungen E3 | Teeffelen, L.J. van | 119614 | 0-5 | |
C | 20-02-2016 08:30 | Emplina E8 | OJC ROSMALEN E10 | 120254 | 2-6 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | Zwaluw VFC E8 | Den Dungen E3 | 119986 | 2-3 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | Haarsteeg E6 | Wilhelmina E7 | 136088 | 3-3 | ||
C | 13-02-2016 09:00 | Zwaluw VFC E8 | OJC ROSMALEN E10 | 119988 | 3-4 | ||
C | 30-01-2016 09:00 | OJC ROSMALEN E10 | Wilhelmina E7 | 119773 | 0-3 | ||
C | 30-01-2016 08:45 | Den Dungen E3 | Haarsteeg E6 | 136086 | 6-1 | ||
C | 23-01-2016 09:00 | Haarsteeg E6 | Emplina E8 | 136087 | 3-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-12-2015 09:00 | Haarsteeg E6 ZA | OJC ROSMALEN E16 ZA | 104408 | 1-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2015 09:00 | Zwaluw VFC E13 | SV BLC E7 | 59783 | 2-7 | ||
C | 28-11-2015 09:00 | Haarsteeg E6 | OJC ROSMALEN E13 | 57618 | 7-2 | ||
C | 21-11-2015 08:30 | FC Engelen E7 | Zwaluw VFC E13 | Dooren, Rens van | 59376 | 3-1 | |
C | 21-11-2015 08:30 | SV BLC E7 | Haarsteeg E6 | 58450 | 0-13 | ||
C | 14-11-2015 09:00 | Zwaluw VFC E13 | Haarsteeg E6 | 59784 | 0-8 | ||
C | 14-11-2015 08:30 | FC Engelen E7 | OJC ROSMALEN E13 | 59380 | 3-3 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | SV BLC E7 | FC Engelen E7 | 58454 | 0-4 | ||
C | 07-11-2015 09:00 | OJC ROSMALEN E13 | Zwaluw VFC E13 | 58249 | 8-0 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | FC Engelen E7 | Haarsteeg E6 | 59378 | 2-2 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | SV BLC E7 | OJC ROSMALEN E13 | 58453 | 0-11 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | Zwaluw VFC E13 | FC Engelen E7 | 59782 | 3-3 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | OJC ROSMALEN E13 | Wilhelmina E11 | 58248 | 0-0 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | Haarsteeg E6 | SV BLC E7 | 57617 | 11-0 | ||
C | 03-10-2015 09:00 | OJC ROSMALEN E13 | FC Engelen E7 | 58247 | 5-5 | ||
C | 03-10-2015 09:00 | Haarsteeg E6 | Zwaluw VFC E13 | 57616 | 12-0 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | SV BLC E7 | Wilhelmina E11 | 58452 | 5-0 | ||
C | 26-09-2015 09:00 | Zwaluw VFC E13 | OJC ROSMALEN E13 | 59781 | 2-10 | ||
C | 26-09-2015 09:00 | Wilhelmina E11 | Haarsteeg E6 | Goossens, Pepijn | 58432 | 0-23 | |
C | 26-09-2015 08:30 | FC Engelen E7 | SV BLC E7 | 59377 | 2-1 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | SV BLC E7 | Zwaluw VFC E13 | 58451 | 5-8 | ||
C | 19-09-2015 09:00 | Wilhelmina E11 | FC Engelen E7 | Schellekens, Bram | 58431 | 5-14 | |
C | 19-09-2015 09:00 | OJC ROSMALEN E13 | Haarsteeg E6 | 58246 | 1-6 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | Zwaluw VFC E13 | Wilhelmina E11 | 59780 | 12-0 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | OJC ROSMALEN E13 | SV BLC E7 | 58245 | 17-3 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | Haarsteeg E6 | FC Engelen E7 | 57615 | 4-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Den Dungen E3 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 58 | 11 | 47 | 0 |
2 | Zwaluw VFC E8 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 52 | 26 | 26 | 0 |
3 | Wilhelmina E7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 30 | 30 | 0 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN E10 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 29 | 23 | 6 | 0 |
5 | Haarsteeg E6 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 29 | 63 | -34 | 0 |
6 | Emplina E8 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 21 | 66 | -45 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg E6 | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 63 | 6 | 57 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN E13 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 57 | 26 | 31 | 0 |
3 | FC Engelen E7 | 8 | 3 | 4 | 1 | 13 | 23 | 19 | 4 | 0 |
4 | Zwaluw VFC E13 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 16 | 56 | -40 | 0 |
5 | SV BLC E7 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 16 | 68 | -52 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | Veld 4A2 | KK 1 | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:00 | Veld 3B1 | KK 1 | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|