0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Pupillen - Haarsteeg JO10-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Fieke van der Aa | Keeper | ||||||
Rik van der Bruggen | |||||||
Quin van Ooijen | |||||||
Tristan van de Pol | |||||||
Puck Scheerder | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Bas van Zandwijk | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-05-2018 09:00 | GVV'63 JO10-1G | Haarsteeg JO10-2 | 141000 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 08:45 | Margriet JO10-3 | Maliskamp JO10-2 | 142266 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 09:45 | Emplina JO10-5 | UDI'19/CSU JO10-6 | 123944 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 08:30 | FC Engelen JO10-4 | Wilhelmina JO10-4 | 124111 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | Emplina JO10-5 | 124512 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | Maliskamp JO10-2 | FC Engelen JO10-4 | 123329 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | Margriet JO10-3 | 142265 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | DSC JO10-2 | 123023 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Maliskamp JO10-2 | Haarsteeg JO10-2 | 124362 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | UDI'19/CSU JO10-6 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 123977 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 08:30 | ODC JO10-5 | FC Engelen JO10-4 | 123261 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 10:00 | DSC JO10-2 | GVV'63 JO10-1G | 140998 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | SV BLC JO10-4 | 124023 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | Emplina JO10-5 | 124264 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | Margriet JO10-3 | FC Engelen JO10-4 | 142264 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | GVV'63 JO10-1G | Wilhelmina JO10-4 | 141003 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 08:30 | SV BLC JO10-4 | Maliskamp JO10-2 | 123445 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 08:30 | ODC JO10-5 | DSC JO10-2 | 123967 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-7 | Haarsteeg JO10-2 | 123834 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | UDI'19/CSU JO10-6 | Zwaluw VFC JO10-6 | 122862 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 09:45 | Emplina JO10-5 | FC Engelen JO10-4 | 123352 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 08:45 | Margriet JO10-3 | DSC JO10-2 | 142263 | 0-0 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | Wilhelmina JO10-4 | Maliskamp JO10-2 | 123737 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | SV BLC JO10-4 | 123648 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 10:00 | DSC JO10-2 | UDI'19/CSU JO10-6 | 124338 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 122711 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | ODC JO10-5 | 124626 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | Margriet JO10-3 | 142262 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 08:30 | FC Engelen JO10-4 | GVV'63 JO10-1G | 140997 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Maliskamp JO10-2 | Emplina JO10-5 | 123297 | 0-0 | ||
C | 31-03-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-7 | GVV'63 JO10-1G | 140995 | 5-6 | ||
C | 31-03-2018 08:45 | DSC JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-6 | 123520 | 11-7 | ||
C | 31-03-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | ODC JO10-5 | 123778 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | UDI'19/CSU JO10-6 | Maliskamp JO10-2 | 124109 | 5-7 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | SV BLC JO10-4 | FC Engelen JO10-4 | 123480 | 1-9 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-6 | 123213 | 1-14 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-7 | Wilhelmina JO10-4 | 124091 | 6-2 | ||
C | 24-03-2018 09:45 | Emplina JO10-5 | DSC JO10-2 | 123826 | 2-13 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | GVV'63 JO10-1G | ODC JO10-5 | 141002 | 10-1 | ||
C | 17-03-2018 08:30 | ODC JO10-5 | UDI'19/CSU JO10-6 | 123032 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:30 | FC Engelen JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-6 | 122839 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:45 | Emplina JO10-5 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 124325 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 10:00 | DSC JO10-2 | Haarsteeg JO10-2 | 122922 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:00 | GVV'63 JO10-1G | SV BLC JO10-4 | 141001 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | UDI'19/CSU JO10-6 | GVV'63 JO10-1G | 140996 | 1-8 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | SV BLC JO10-4 | Emplina JO10-5 | 122886 | 2-6 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-7 | FC Engelen JO10-4 | 123800 | 4-3 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | ODC JO10-5 | 124323 | 8-2 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Maliskamp JO10-2 | DSC JO10-2 | 124723 | 4-21 | ||
C | 10-03-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-6 | Wilhelmina JO10-4 | 124190 | 7-0 | ||
C | 03-03-2018 08:30 | ODC JO10-5 | Maliskamp JO10-2 | 123719 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 08:30 | SV BLC JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 123074 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 09:00 | UDI'19/CSU JO10-6 | SV BLC JO10-4 | 124453 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-7 | Margriet JO10-6 | 124513 | 0-0 | ||
C | 17-02-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-7 | ODC JO10-5 | 123632 | 16-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-01-2018 10:00 | Nulandia JO10-2 | Nivo Sparta JO10-2 | 92449 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | UDI'19/CSU JO10-4 | 76230 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 08:45 | Margriet JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 76439 | 2-6 | ||
C | 16-12-2017 08:30 | Woudrichem JO10-1 | SV BLC JO10-2 | 76027 | 2-3 | ||
C | 16-12-2017 11:00 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | Well JO10-1 | 75996 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 08:30 | FC Engelen JO10-3 | Haarsteeg JO10-2 | 76291 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-6 | FC Engelen JO10-3 | 77070 | 2-0 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | SV BLC JO10-2 | Margriet JO10-4 | 75448 | 13-1 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | Nulandia JO10-2 | 92448 | 0-13 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | UDI'19/CSU JO10-4 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | 76712 | 2-2 | ||
C | 02-12-2017 11:00 | Well JO10-1 | Wilhelmina JO10-4 | 75929 | 7-1 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | Nivo Sparta JO10-2 | Woudrichem JO10-1 | 77156 | 4-7 | ||
C | 25-11-2017 08:30 | Woudrichem JO10-1 | Well JO10-1 | 75855 | 12-0 | ||
C | 25-11-2017 08:30 | FC Engelen JO10-3 | Nulandia JO10-2 | 92447 | 2-3 | ||
C | 25-11-2017 08:30 | Nivo Sparta JO10-2 | UDI'19/CSU JO10-4 | 76235 | 3-0 | ||
C | 25-11-2017 08:45 | Margriet JO10-4 | Haarsteeg JO10-2 | 76975 | 2-1 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | SV BLC JO10-2 | 76257 | 1-23 | ||
C | 25-11-2017 11:00 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 75573 | 1-9 | ||
C | 18-11-2017 08:30 | SV BLC JO10-2 | Well JO10-1 | 76395 | 10-0 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-6 | Nivo Sparta JO10-2 | 76661 | 2-5 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | Nulandia JO10-2 | Margriet JO10-4 | 92446 | 15-0 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | UDI'19/CSU JO10-4 | Woudrichem JO10-1 | 76040 | 2-5 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | Wilhelmina JO10-4 | 75548 | 11-0 | ||
C | 18-11-2017 11:00 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | FC Engelen JO10-3 | 77057 | 2-6 | ||
C | 11-11-2017 08:30 | Woudrichem JO10-1 | Nulandia JO10-2 | 92445 | 8-4 | ||
C | 11-11-2017 08:30 | FC Engelen JO10-3 | SV BLC JO10-2 | 76166 | 0-7 | ||
C | 11-11-2017 08:30 | Nivo Sparta JO10-2 | Haarsteeg JO10-2 | 77020 | 7-1 | ||
C | 11-11-2017 08:45 | Margriet JO10-4 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | 76275 | 3-12 | ||
C | 11-11-2017 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 75493 | 1-12 | ||
C | 11-11-2017 11:15 | Well JO10-1 | UDI'19/CSU JO10-4 | 76853 | 6-1 | ||
C | 04-11-2017 11:00 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | SV BLC JO10-2 | 75830 | 1-8 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | Nivo Sparta JO10-2 | 76800 | 1-27 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 76529 | 1-5 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | Nulandia JO10-2 | Well JO10-1 | 92444 | 5-1 | ||
C | 04-11-2017 08:45 | Margriet JO10-4 | Woudrichem JO10-1 | 76341 | 0-12 | ||
C | 04-11-2017 08:30 | FC Engelen JO10-3 | UDI'19/CSU JO10-4 | 76423 | 6-2 | ||
C | 28-10-2017 08:30 | Nivo Sparta JO10-2 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | 76921 | 8-1 | ||
C | 28-10-2017 08:30 | Woudrichem JO10-1 | Wilhelmina JO10-4 | 75948 | 26-0 | ||
C | 28-10-2017 08:30 | SV BLC JO10-2 | Haarsteeg JO10-2 | 75309 | 15-0 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-6 | Nulandia JO10-2 | 92443 | 0-5 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | UDI'19/CSU JO10-4 | Margriet JO10-4 | 76202 | 12-3 | ||
C | 28-10-2017 11:00 | Well JO10-1 | FC Engelen JO10-3 | 75626 | 3-4 | ||
C | 25-10-2017 18:00 | Margriet JO10-4 | Wilhelmina JO10-4 | 75533 | 14-1 | ||
C | 24-10-2017 18:30 | Nulandia JO10-2 | SV BLC JO10-2 | 92442 | 3-6 | ||
C | 14-10-2017 08:30 | FC Engelen JO10-3 | Nivo Sparta JO10-2 | 75934 | 1-4 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-6 | Well JO10-1 | 77151 | 1-3 | ||
C | 14-10-2017 11:00 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | Woudrichem JO10-1 | 75462 | 1-14 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | UDI'19/CSU JO10-4 | 76679 | 2-3 | ||
C | 07-10-2017 09:45 | Woudrichem JO10-1 | FC Engelen JO10-3 | 76006 | 4-4 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | SV BLC JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 76209 | 2-2 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | Nivo Sparta JO10-2 | Margriet JO10-4 | 77162 | 15-1 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | UDI'19/CSU JO10-4 | Berghem Sport JO10-2 | 75935 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | 75272 | 2-13 | ||
C | 07-10-2017 11:00 | Well JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 75334 | 12-3 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | UDI'19/CSU JO10-4 | Nulandia JO10-2 | 92441 | 0-7 | ||
C | 30-09-2017 08:30 | FC Engelen JO10-3 | Wilhelmina JO10-4 | 75680 | 17-2 | ||
C | 30-09-2017 08:30 | SV BLC JO10-2 | Nivo Sparta JO10-2 | 76848 | 2-4 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Haarsteeg JO10-2 | Woudrichem JO10-1 | 76389 | 2-11 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-6 | UDI'19/CSU JO10-4 | 76236 | 3-2 | ||
C | 30-09-2017 11:00 | Well JO10-1 | Margriet JO10-4 | 75911 | 13-1 | ||
C | 30-09-2017 12:15 | Berghem Sport JO10-2 | Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 | 75295 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Nulandia JO10-2 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | 92440 | 10-1 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | Woudrichem JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 77004 | 5-2 | ||
C | 23-09-2017 08:45 | Margriet JO10-4 | FC Engelen JO10-3 | 76683 | 3-7 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | UDI'19/CSU JO10-4 | SV BLC JO10-2 | 75349 | 0-11 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | Berghem Sport JO10-2 | 76772 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 11:00 | Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 76723 | 8-2 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Wilhelmina JO10-4 | Nulandia JO10-2 | 92439 | 0-19 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | Nivo Sparta JO10-2 | Well JO10-1 | 75434 | 6-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSC JO10-2 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 156 | 20 | 136 | 0 |
2 | Zwaluw VFC JO10-6 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 85 | 28 | 57 | 0 |
3 | GVV'63 JO10-1G | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 61 | 32 | 29 | 0 |
4 | Margriet JO10-3 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 57 | 30 | 27 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 50 | 44 | 6 | 0 |
6 | Maliskamp JO10-2 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 55 | 76 | -21 | 0 |
7 | FC Engelen JO10-4 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 49 | 58 | -9 | 0 |
8 | Emplina JO10-5 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 47 | 61 | -14 | 0 |
9 | Haarsteeg JO10-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 27 | 91 | -64 | 0 |
10 | Wilhelmina JO10-4 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 21 | 92 | -71 | 0 |
11 | UDI'19/CSU JO10-6 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 19 | 95 | -76 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV BLC JO10-2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 17 | 1 | 16 | 0 |
2 | Emplina JO10-3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 14 | 2 | 12 | 0 |
3 | Haarsteeg JO10-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 29 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV BLC JO10-2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 100 | 14 | 86 | 0 |
2 | Woudrichem JO10-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 106 | 22 | 84 | 0 |
3 | Nivo Sparta JO10-2 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 83 | 17 | 66 | 0 |
4 | Nulandia JO10-2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 84 | 18 | 66 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 44 | 27 | 17 | 0 |
6 | FC Engelen JO10-3 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 47 | 32 | 15 | 0 |
7 | Well JO10-1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 46 | 44 | 2 | 0 |
8 | Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 42 | 64 | -22 | 0 |
9 | UDI'19/CSU JO10-4 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 24 | 48 | -24 | 0 |
10 | Margriet JO10-4 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 30 | 107 | -77 | 0 |
11 | Haarsteeg JO10-2 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 23 | 76 | -53 | 0 |
12 | Wilhelmina JO10-4 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 9 | 169 | -160 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | Veld 3B1 | KK 1A | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | Veld 4B1 | KK 1A | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|