Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 23-04-2019 20:00 Asperen VR1 Haarsteeg VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren 2 - 1
C 22-04-2019 14:30 Haarsteeg 1 SVSSS 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 0 - 4
C 22-04-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 3 G.G.A.J. (Gijs) de Kort 1 - 2
V 22-04-2019 10:00 ZGH Wil Boys
C 22-04-2019 12:00 NDZW 1 (Korfbal) Fortuna'74 1
C 22-04-2019 10:30 NDZW 2 (Korfbal) BMC 2
V 20-04-2019 11:00 Haarsteeg JO15-1 Haarsteeg JO14-1
C 20-04-2019 10:15 NDZW E1 (Korfbal) Be Quick E3
C 20-04-2019 09:00 NDZW E2 (Korfbal) Blauw Wit (Ha) E1
C 20-04-2019 10:30 Real Lunet JO12-1G Haarsteeg JO12-3 B. Blom 7 - 9
C 20-04-2019 12:30 Teisterbanders JO13-1 Haarsteeg JO13-1 L. (Lieke) Wellner 1 - 1
V 20-04-2019 10:00 Sparta'30 JO10-1 Haarsteeg JO10-3
C 18-04-2019 18:45 Baardwijk 7 Haarsteeg 6 N (Nino) Kersing 5 - 0
C 18-04-2019 19:00 Haarsteeg JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 F. (Frank) van den Bogaard… (+1) 2 - 5
C 18-04-2019 18:30 NDZW B1 (Korfbal) Avanti B2
B 17-04-2019 19:15 UNA JO14-1 Haarsteeg JO14-1 D. (Dick) Bijkerk 9 - 0
B 17-04-2019 18:30 SAB JO10-1 Haarsteeg JO10-1 6 - 5
C 16-04-2019 19:15 NDZW C1 (Korfbal) Flamingo's (M) C2
C 16-04-2019 18:30 Haarsteeg JO13-1 SV BLC JO13-1 R.R. Wit… (+1) 7 - 2
C 16-04-2019 18:15 Haarsteeg MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 W. (Wietze) Hoekstra 2 - 5
C 14-04-2019 14:00 FC Engelen 1 Haarsteeg 1 R. (Rick) Nelemans 2 - 1
C 14-04-2019 12:00 Beerse Boys 2 Haarsteeg 2 Afgeschermd 3 - 0
C 14-04-2019 10:00 Den Dungen 4 Haarsteeg 3 T. (Ton) van Oorschot 1 - 12
C 14-04-2019 11:00 Haarsteeg 4 Nemelaer 4 Afgeschermd… (+1) 0 - 3
C 14-04-2019 10:00 Haarsteeg 6 Nieuwkuijk 6 M.J.H. (Mark) van Drunen… (+1) 4 - 2
C 14-04-2019 12:00 Haarsteeg 7 Baardwijk 6 J. (Jan) Damen… (+1) 0 - 6
C 14-04-2019 11:30 Hedel 5 Haarsteeg 8 J. (Jordan) de Kuijper 4 - 3
V 14-04-2019 10:00 ZGH Heikneuters
C 14-04-2019 12:00 Haarsteeg VR1 RKDVC VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren… (+1) 2 - 2
C 13-04-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 Afgeschermd 0 - 3
C 13-04-2019 12:30 WSC JO19-4 Haarsteeg JO19-2 G.B (Radboud) Stolwijk 0 - 3
C 13-04-2019 15:00 Emplina JO19-5 Haarsteeg JO19-3 B. (Bob) Bregman 4 - 0
C 13-04-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 HHC'09 JO17-1 Afgeschermd… (+1) 3 - 3
C 13-04-2019 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Haarsteeg JO16-1 D. (Danny) Klaassen 2 - 0
C 13-04-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Tricht JO15-1 Afgeschermd… (+1) 5 - 3
C 13-04-2019 11:30 Haarsteeg JO15-2 DSC JO15-3 Afgeschermd… (+1) 2 - 0
C 13-04-2019 11:30 Haarsteeg JO14-1 Helvoirt JO14-1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort… (+1) 2 - 1
C 13-04-2019 13:15 ODC JO14-2 Haarsteeg JO14-2 Afgeschermd 3 - 0
C 13-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Haarsteeg MO17-1 J.H.M. (Jeroen) Post 1 - 5
C 13-04-2019 11:30 Achilles Veen MO19-1 Haarsteeg MO19-1 Afgeschermd 0 - 13
C 13-04-2019 09:00 NDZW D1 (Korfbal) KVS'17 D2
C 13-04-2019 10:15 NDZW E1 (Korfbal) Prinses Irene E2
C 13-04-2019 09:00 NDZW E2 (Korfbal) De Korfrakkers E3
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 SV Reeshof JO12-1 M.B. (Martijn) van Esch… (+1) 2 - 2
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5 Afgeschermd… (+1) 12 - 2
C 13-04-2019 10:15 Boxtel JO12-2 Haarsteeg JO12-3 Afgeschermd 13 - 1
C 13-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 Haarsteeg JO12-4 O.E.G. (Olaf) de Laat 5 - 1
C 13-04-2019 11:30 BMC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 Afgeschermd 1 - 7
C 13-04-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 WSC JO13-4 M.A.C.G.J. (Mike) van Vugt 3 - 9
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 SV BLC JO11-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 2
C 13-04-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-3 Haarsteeg JO11-2 5 - 2
C 13-04-2019 10:30 Maliskamp JO7-2 Haarsteeg JO7-2
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 NOAD'32 JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 0/11
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1 SV BLC JO9-2 9 - 1
C 13-04-2019 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Haarsteeg MO13-1 R.J.A.M. (Rudi) Laus 2 - 3
C 12-04-2019 19:30 Haarsteeg 35+ KNVB Helvoirt 35+1 1 - 0
C 12-04-2019 20:00 Haarsteeg 35+ KNVB CHC 35+2 5 - 2
C 12-04-2019 20:30 Nemelaer 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB 0 - 1
C 11-04-2019 20:00 Helvoirt 5 Haarsteeg 4 I. (Ilias) El Harchaoui 8 - 3
C 10-04-2019 19:45 Haarsteeg JO19-2 DESK JO19-3 W.K.P.H. (Wesley) van Oort… (+1) 4 - 4
C 10-04-2019 18:30 Haarsteeg JO17-2 OSC'45 JO17-1 P.H.J. (Pierre) Mariman… (+1) 1 - 4
C 10-04-2019 18:30 Haarsteeg JO14-1 BMC JO14-1 R. (Rob) van Gaal… (+1) 4 - 2
C 10-04-2019 18:30 Tricht JO8-1 Haarsteeg JO8-1
C 09-04-2019 19:00 Sparta'30 JO13-1G Haarsteeg JO13-2 J.H. (Jarno) Vos 2 - 0
C 07-04-2019 14:30 Haarsteeg 1 BVV/Timmermans Infra 1 R.B.J. (Roy) Stroot 1 - 3
C 07-04-2019 12:00 Haarsteeg 2 Rood Wit V 2 B.J.O. (Bas) Smit 3 - 2
C 07-04-2019 11:00 Haarsteeg 3 Hedel 3 Afgeschermd… (+1) 4 - 1
C 07-04-2019 10:00 ODC 4 Haarsteeg 4 Afgeschermd 2 - 1
C 07-04-2019 11:00 RWB 5 Haarsteeg 6 J. (John) Timmermans 6 - 1
C 07-04-2019 11:00 Nieuwkuijk 5 Haarsteeg 7 P (Patrick) Hogedoorn 2 - 1
C 07-04-2019 12:00 Haarsteeg 8 Wilhelmina 7 M.W.J. (Marijn) Scheij… (+1) 2 - 4
V 07-04-2019 10:30 Aarle 2 ZGH
C 07-04-2019 12:30 Hedel VR1 Haarsteeg VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren 1 - 5
C 06-04-2019 14:30 Haarsteeg G1G RKDVC G1G C.J. (Chris) de Waal 1 - 3
C 06-04-2019 12:00 Tricht JO19-1 Haarsteeg JO19-1 J.M.J. (Jul) Vandebroek 3 - 2
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg JO19-2 Taxandria JO19-3 E.H.A.C. (Eric) Knuvers… (+1) 3 - 2
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina JO17-2 Haarsteeg JO17-1 H.G.M. (Herman) Wijnen 1 - 1
C 06-04-2019 14:30 Jan van Arckel JO17-2 Haarsteeg JO17-2 E. (Edwin) Bout 3 - 2
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 TSV Gudok JO16-1 Afgeschermd… (+1) 0 - 3
C 06-04-2019 10:00 TGG JO15-1 Haarsteeg JO15-1 Afgeschermd 3 - 0
C 06-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 Haarsteeg JO15-2 Afgeschermd 6 - 1
C 06-04-2019 09:30 Woudrichem JO14-1 Haarsteeg JO14-1 Afgeschermd 1 - 4
C 06-04-2019 11:45 Haarsteeg JO14-2 Well JO14-1 J. (Jesse) van Bijnen… (+1) 9 - 1
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg MO15-1 Theole MO15-2 J. (Joep) Verboord… (+1) 4 - 0
C 06-04-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 Wilhelmina MO17-1 A (Andre) van de Westelaken… (+1) 2 - 0
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 Gilze MO19-1 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Haarsteeg JO12-1 E.W.J. (Jarni) Nijholt 2 - 1
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO12-5 Haarsteeg JO12-2 J.M. (Matthijs) Janmaat 4 - 4
C 06-04-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 Emplina JO12-6 Frank van Zon (Scheidsrechter) 2 - 3
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg JO12-4 Well JO12-1 3 - 4
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Afgeschermd… (+1) 0 - 3
C 06-04-2019 09:30 OSC'45 JO11-2 Haarsteeg JO11-1 E. (Erik) de Kroon 9 - 3
C 06-04-2019 09:00 Haarsteeg JO11-2 FC Engelen JO11-4 S. (Sjoerd) de Geus… (+1) 15 - 2
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg JO10-1 Geldrop JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 6 - 7
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO10-3 Haarsteeg JO10-3
C 06-04-2019 09:00 GDC JO8-1 Haarsteeg JO8-3 2 - 6
C 06-04-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 0 - 3
C 04-04-2019 18:15 Haarsteeg JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 P. (Peter) Treuren… (+1) 3 - 2
C 31-03-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Haarsteeg 1 L.R.M. (Lennart) Geertsen 3 - 0
C 31-03-2019 11:00 Nemelaer 4 Haarsteeg 4 P. (Pascal) Coehorst 0 - 2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 22-04-2019 14:30 Haarsteeg 1 SVSSS 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 0 - 4
C 22-04-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 3 G.G.A.J. (Gijs) de Kort 1 - 2
C 22-04-2019 12:00 NDZW 1 (Korfbal) Fortuna'74 1
C 22-04-2019 10:30 NDZW 2 (Korfbal) BMC 2
C 20-04-2019 10:15 NDZW E1 (Korfbal) Be Quick E3
C 20-04-2019 09:00 NDZW E2 (Korfbal) Blauw Wit (Ha) E1
C 20-04-2019 10:30 Real Lunet JO12-1G Haarsteeg JO12-3 B. Blom 7 - 9
C 20-04-2019 12:30 Teisterbanders JO13-1 Haarsteeg JO13-1 L. (Lieke) Wellner 1 - 1
C 18-04-2019 18:45 Baardwijk 7 Haarsteeg 6 N (Nino) Kersing 5 - 0
C 18-04-2019 19:00 Haarsteeg JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 F. (Frank) van den Bogaard… (+1) 2 - 5
C 18-04-2019 18:30 NDZW B1 (Korfbal) Avanti B2
C 16-04-2019 19:15 NDZW C1 (Korfbal) Flamingo's (M) C2
C 16-04-2019 18:30 Haarsteeg JO13-1 SV BLC JO13-1 R.R. Wit… (+1) 7 - 2
C 16-04-2019 18:15 Haarsteeg MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 W. (Wietze) Hoekstra 2 - 5
C 14-04-2019 14:00 FC Engelen 1 Haarsteeg 1 R. (Rick) Nelemans 2 - 1
C 14-04-2019 12:00 Beerse Boys 2 Haarsteeg 2 Afgeschermd 3 - 0
C 14-04-2019 10:00 Den Dungen 4 Haarsteeg 3 T. (Ton) van Oorschot 1 - 12
C 14-04-2019 11:00 Haarsteeg 4 Nemelaer 4 Afgeschermd… (+1) 0 - 3
C 14-04-2019 10:00 Haarsteeg 6 Nieuwkuijk 6 M.J.H. (Mark) van Drunen… (+1) 4 - 2
C 14-04-2019 12:00 Haarsteeg 7 Baardwijk 6 J. (Jan) Damen… (+1) 0 - 6
C 14-04-2019 11:30 Hedel 5 Haarsteeg 8 J. (Jordan) de Kuijper 4 - 3
C 14-04-2019 12:00 Haarsteeg VR1 RKDVC VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren… (+1) 2 - 2
C 13-04-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 Afgeschermd 0 - 3
C 13-04-2019 12:30 WSC JO19-4 Haarsteeg JO19-2 G.B (Radboud) Stolwijk 0 - 3
C 13-04-2019 15:00 Emplina JO19-5 Haarsteeg JO19-3 B. (Bob) Bregman 4 - 0
C 13-04-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 HHC'09 JO17-1 Afgeschermd… (+1) 3 - 3
C 13-04-2019 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Haarsteeg JO16-1 D. (Danny) Klaassen 2 - 0
C 13-04-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Tricht JO15-1 Afgeschermd… (+1) 5 - 3
C 13-04-2019 11:30 Haarsteeg JO15-2 DSC JO15-3 Afgeschermd… (+1) 2 - 0
C 13-04-2019 11:30 Haarsteeg JO14-1 Helvoirt JO14-1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort… (+1) 2 - 1
C 13-04-2019 13:15 ODC JO14-2 Haarsteeg JO14-2 Afgeschermd 3 - 0
C 13-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Haarsteeg MO17-1 J.H.M. (Jeroen) Post 1 - 5
C 13-04-2019 11:30 Achilles Veen MO19-1 Haarsteeg MO19-1 Afgeschermd 0 - 13
C 13-04-2019 09:00 NDZW D1 (Korfbal) KVS'17 D2
C 13-04-2019 10:15 NDZW E1 (Korfbal) Prinses Irene E2
C 13-04-2019 09:00 NDZW E2 (Korfbal) De Korfrakkers E3
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO12-1 SV Reeshof JO12-1 M.B. (Martijn) van Esch… (+1) 2 - 2
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5 Afgeschermd… (+1) 12 - 2
C 13-04-2019 10:15 Boxtel JO12-2 Haarsteeg JO12-3 Afgeschermd 13 - 1
C 13-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 Haarsteeg JO12-4 O.E.G. (Olaf) de Laat 5 - 1
C 13-04-2019 11:30 BMC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 Afgeschermd 1 - 7
C 13-04-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 WSC JO13-4 M.A.C.G.J. (Mike) van Vugt 3 - 9
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 SV BLC JO11-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 2
C 13-04-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-3 Haarsteeg JO11-2 5 - 2
C 13-04-2019 10:30 Maliskamp JO7-2 Haarsteeg JO7-2
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 NOAD'32 JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 0/11
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1 SV BLC JO9-2 9 - 1
C 13-04-2019 11:30 Jan van Arckel MO13-1 Haarsteeg MO13-1 R.J.A.M. (Rudi) Laus 2 - 3
C 12-04-2019 19:30 Haarsteeg 35+ KNVB Helvoirt 35+1 1 - 0
C 12-04-2019 20:00 Haarsteeg 35+ KNVB CHC 35+2 5 - 2
C 12-04-2019 20:30 Nemelaer 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB 0 - 1
C 11-04-2019 20:00 Helvoirt 5 Haarsteeg 4 I. (Ilias) El Harchaoui 8 - 3
C 10-04-2019 19:45 Haarsteeg JO19-2 DESK JO19-3 W.K.P.H. (Wesley) van Oort… (+1) 4 - 4
C 10-04-2019 18:30 Haarsteeg JO17-2 OSC'45 JO17-1 P.H.J. (Pierre) Mariman… (+1) 1 - 4
C 10-04-2019 18:30 Haarsteeg JO14-1 BMC JO14-1 R. (Rob) van Gaal… (+1) 4 - 2
C 10-04-2019 18:30 Tricht JO8-1 Haarsteeg JO8-1
C 09-04-2019 19:00 Sparta'30 JO13-1G Haarsteeg JO13-2 J.H. (Jarno) Vos 2 - 0
C 07-04-2019 14:30 Haarsteeg 1 BVV/Timmermans Infra 1 R.B.J. (Roy) Stroot 1 - 3
C 07-04-2019 12:00 Haarsteeg 2 Rood Wit V 2 B.J.O. (Bas) Smit 3 - 2
C 07-04-2019 11:00 Haarsteeg 3 Hedel 3 Afgeschermd… (+1) 4 - 1
C 07-04-2019 10:00 ODC 4 Haarsteeg 4 Afgeschermd 2 - 1
C 07-04-2019 11:00 RWB 5 Haarsteeg 6 J. (John) Timmermans 6 - 1
C 07-04-2019 11:00 Nieuwkuijk 5 Haarsteeg 7 P (Patrick) Hogedoorn 2 - 1
C 07-04-2019 12:00 Haarsteeg 8 Wilhelmina 7 M.W.J. (Marijn) Scheij… (+1) 2 - 4
C 07-04-2019 12:30 Hedel VR1 Haarsteeg VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren 1 - 5
C 06-04-2019 14:30 Haarsteeg G1G RKDVC G1G C.J. (Chris) de Waal 1 - 3
C 06-04-2019 12:00 Tricht JO19-1 Haarsteeg JO19-1 J.M.J. (Jul) Vandebroek 3 - 2
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg JO19-2 Taxandria JO19-3 E.H.A.C. (Eric) Knuvers… (+1) 3 - 2
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina JO17-2 Haarsteeg JO17-1 H.G.M. (Herman) Wijnen 1 - 1
C 06-04-2019 14:30 Jan van Arckel JO17-2 Haarsteeg JO17-2 E. (Edwin) Bout 3 - 2
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 TSV Gudok JO16-1 Afgeschermd… (+1) 0 - 3
C 06-04-2019 10:00 TGG JO15-1 Haarsteeg JO15-1 Afgeschermd 3 - 0
C 06-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 Haarsteeg JO15-2 Afgeschermd 6 - 1
C 06-04-2019 09:30 Woudrichem JO14-1 Haarsteeg JO14-1 Afgeschermd 1 - 4
C 06-04-2019 11:45 Haarsteeg JO14-2 Well JO14-1 J. (Jesse) van Bijnen… (+1) 9 - 1
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg MO15-1 Theole MO15-2 J. (Joep) Verboord… (+1) 4 - 0
C 06-04-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 Wilhelmina MO17-1 A (Andre) van de Westelaken… (+1) 2 - 0
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg MO19-1 Gilze MO19-1 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 Haarsteeg JO12-1 E.W.J. (Jarni) Nijholt 2 - 1
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO12-5 Haarsteeg JO12-2 J.M. (Matthijs) Janmaat 4 - 4
C 06-04-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 Emplina JO12-6 Frank van Zon (Scheidsrechter) 2 - 3
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg JO12-4 Well JO12-1 3 - 4
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Afgeschermd… (+1) 0 - 3
C 06-04-2019 09:30 OSC'45 JO11-2 Haarsteeg JO11-1 E. (Erik) de Kroon 9 - 3
C 06-04-2019 09:00 Haarsteeg JO11-2 FC Engelen JO11-4 S. (Sjoerd) de Geus… (+1) 15 - 2
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg JO10-1 Geldrop JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 6 - 7
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO10-3 Haarsteeg JO10-3
C 06-04-2019 09:00 GDC JO8-1 Haarsteeg JO8-3 2 - 6
C 06-04-2019 09:00 Haarsteeg MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 0 - 3
C 04-04-2019 18:15 Haarsteeg JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 P. (Peter) Treuren… (+1) 3 - 2
C 31-03-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Haarsteeg 1 L.R.M. (Lennart) Geertsen 3 - 0
C 31-03-2019 11:00 Nemelaer 4 Haarsteeg 4 P. (Pascal) Coehorst 0 - 2
C 31-03-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 Haarsteeg 6 T.A.H.M. (Thom) Blankers 0 - 3
C 31-03-2019 12:00 Haarsteeg 8 Nieuwkuijk 4 M.W.J. (Marijn) Scheij… (+1) 1 - 4
C 30-03-2019 10:30 Nivo Sparta JO17-4 Haarsteeg JO17-1 T. (Thijn) Schouten 3 - 2
C 30-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 Haarsteeg JO17-2 J.H.M. (Jeroen) Post 1 - 6
C 30-03-2019 12:15 WNC JO16-1 Haarsteeg JO16-1 W. (Wim) Zwamborn 3 - 3
C 30-03-2019 12:30 Sparta'30 JO14-1 Haarsteeg JO14-1 Afgeschermd 0 - 10
C 30-03-2019 10:30 Nivo Sparta JO14-2 Haarsteeg JO14-2 M. (Marco) van den Hoven 1 - 5
C 30-03-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 Haarsteeg MO15-1 P. (Pascal) Wolters 0 - 7
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 23-04-2019 20:00 Asperen VR1 Haarsteeg VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren 2 - 1
B 17-04-2019 19:15 UNA JO14-1 Haarsteeg JO14-1 D. (Dick) Bijkerk 9 - 0
B 17-04-2019 18:30 SAB JO10-1 Haarsteeg JO10-1 6 - 5
B 28-03-2019 20:00 Haarsteeg VR1 Buren VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren… (+1) 10 - 0
B 20-03-2019 18:30 OJC ROSMALEN JO10-1 Haarsteeg JO10-1 M.M.G. (Rene) de Werdt 5 - 8
B 23-02-2019 11:30 Haarsteeg JO14-1 Nivo Sparta JO14-1 W. (Wouter) Schutte… (+1) 6 - 3
B 02-02-2019 12:30 FC Tilburg JO14-1 Haarsteeg JO14-1 J. (Jan) van de Sande 0 - 4
B 15-12-2018 14:30 Haarsteeg VR1 SSC'55 VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren… (+1) 3 - 3 (3 - 2)
B 15-12-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 MVV'58 JO14-1 Afgeschermd… (+1) 11 - 0
B 15-12-2018 12:15 DBS JO10-1 Haarsteeg JO10-1 5 - 6
B 11-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 2 Afgeschermd 1 - 3
B 31-10-2018 19:15 Sparta'30 JO14-1 Haarsteeg JO14-1 L. (Lennard) vanAndel 1 - 6
B 21-10-2018 10:30 RWB VR1 Haarsteeg VR1 R.J.W. (Rene) Kuijsten 2 - 5
B 20-10-2018 12:30 DIA JO16-1 Haarsteeg JO16-1 H.H.H.M. (Hans) deVaan 6 - 2
B 20-10-2018 11:30 Haarsteeg JO14-2 SBC JO14-2 J. (Jesse) vanBijnen… (+1) 0 - 2
B 20-10-2018 14:45 OJC ROSMALEN MO17-2 Haarsteeg MO17-1 L.A.J. (Lamber) vanDruenen 5 - 0
B 20-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 M.B. (Martijn) vanEsch… (+1) 0 - 6
B 20-10-2018 11:15 RWB JO13-1 Haarsteeg JO13-1 P. (Patrick) Hultermans 6 - 2
B 20-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 Zwaluw VFC JO11-7 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 3 - 11
B 20-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 13 - 10
B 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 NEO'25 JO8-1 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 1 - 10
B 19-09-2018 19:00 RKDVC G1G Haarsteeg G1G Afgeschermd 5 - 2
B 16-09-2018 14:30 SC Elshout 1 Haarsteeg 1 MAM (Rini) van denHoven 6 - 1
B 16-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 Nieuwkuijk 2 H.M.M. (Rene) Tausch 1 - 1
B 16-09-2018 12:00 VCB 2 Haarsteeg 3 Afgeschermd 0 - 4
B 16-09-2018 11:00 Haarsteeg 4 DESK 4 M. (Marco) vanBalkom… (+1) 2 - 5
B 16-09-2018 11:30 MEC'07 VR1 Haarsteeg VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren 0 - 1
B 15-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-1 SCG'18 JO19-1 C.G.J.M. (John) van derHeijden 0 - 3
B 15-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Nevelo JO19-1 T. (Ton) Derriks… (+1) 2 - 2
B 15-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 Haarsteeg JO19-3 Afgeschermd 3 - 0
B 15-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-1 L.J.M. (Bert) deVaan 15 - 1
B 15-09-2018 11:30 DESK JO17-5 Haarsteeg JO17-2 Afgeschermd 2 - 7
B 15-09-2018 14:30 SC Elshout JO16-1 Haarsteeg JO16-1 Afgeschermd 0 - 13
B 15-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Wilhelmina JO15-1 B.M.A.J. (Bob) Boom… (+1) 7 - 1
B 15-09-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 Emplina JO15-3 M.G.M. (Michiel) Nijholt… (+1) 1 - 11
B 15-09-2018 13:00 SC Elshout JO14-1 Haarsteeg JO14-2 WAJ (Wim) vanVenrooij 0 - 7
B 15-09-2018 13:15 SV Valkenswaard MO15-2 Haarsteeg MO15-1 J.J.G. (Jos) Weijers 3 - 0
B 15-09-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 J. (Joep) Verboord… (+1) 15 - 1
B 15-09-2018 14:30 Nieuwkuijk MO19-1 Haarsteeg MO19-1 D. (Dimitri) Elschot 2 - 0
B 15-09-2018 10:15 SV Reeshof JO12-1 Haarsteeg JO12-1 L.P.J. (Luuk) Coehorst 1 - 2
B 15-09-2018 11:30 Haarsteeg JO12-2 HHC'09 JO12-1 M.A.H.C. (Marijn) Boom… (+1) 18 - 3
B 15-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 Haarsteeg JO12-3 Afgeschermd 12 - 0
B 15-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1 Afgeschermd… (+1) 4 - 2
B 15-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 WSC JO13-2 Afgeschermd… (+1) 0 - 4
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 0 - 10
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 ODC JO10-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 12 - 3
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 Jong Brabant JO10-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 0 - 10
B 15-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Wilhelmina'26 JO10-1 J.J.A. (Joost) Klerks… (+1) 3 - 7
B 15-09-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 Haarsteeg JO10-4 C. (Charlie) Lisay 6 - 14
B 15-09-2018 09:00 RKDVC JO10-6 Haarsteeg JO10-5 8 - 3
B 15-09-2018 09:00 Wilhelmina'26 JO8-1 Haarsteeg JO8-1 E. (Eddy) Hendriks 4 - 4
B 15-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 NOAD'32 JO8-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 17 - 8
B 15-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1 WSC JO9-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 5 - 7
B 15-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 Haarsteeg JO9-2 4 - 3
B 13-09-2018 19:30 DESK JO17-2 Haarsteeg JO17-1 Afgeschermd 10 - 0
B 12-09-2018 19:30 Haarsteeg JO14-2 HHC'09 JO14-1 M. (Marcel) Heij 2 - 1
B 10-09-2018 20:00 Haarsteeg JO19-1 Bergeijk JO19-1 J. (Jorn) Willems… (+1) 0 - 2
B 10-09-2018 18:30 Haarsteeg JO16-1 HHC'09 JO16-1 Afgeschermd 4 - 0
B 09-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 4 Haarsteeg 2 S.L.H. (Stan) Goedhart 1 - 3
B 09-09-2018 11:00 WSC 4 Haarsteeg 3 J.K.H. (Jeffrey) Sidorow 5 - 1
B 09-09-2018 11:00 Haarsteeg 4 WSC 6 J.J.M. (Jeroen) Jansen… (+1) 5 - 5
B 09-09-2018 10:00 CHC 4 Haarsteeg 7 Afgeschermd 9 - 3
B 09-09-2018 12:00 Haarsteeg VR1 DESK VR2 K.C.H. (Kevin) Treuren… (+1) 14 - 1
B 08-09-2018 17:00 ONI 1 Haarsteeg 1 M.J.H.A. (Rini) Laros 4 - 3
B 08-09-2018 14:45 Taxandria JO19-4 Haarsteeg JO19-2 B. (Bart) van deWeijdeven* 2 - 8
B 08-09-2018 14:30 RKDVC JO19-4 Haarsteeg JO19-3 H. (Henry) Theunissen 3 - 4
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 WSC JO17-5 P.H.J. (Pierre) Mariman… (+1) 2 - 3
B 08-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-1 Haarsteeg JO15-1 JJ (Johan) Konings 6 - 1
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 Zwaluw VFC JO15-5 Afgeschermd… (+1) 2 - 3
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 W.K.P.H. (Wesley) vanOort… (+1) 10 - 4
B 08-09-2018 10:15 DESK JO14-2 Haarsteeg JO14-2 T. (Tim) Damen 1 - 2
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg MO15-1 FC Engelen MO15-1 M.C. (Michael) Koningstein… (+1) 1 - 0
B 08-09-2018 10:30 Oosterhout MO17-1 Haarsteeg MO17-1 E. (Erik) Meijwaard 3 - 5
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg MO19-1 RCD MO19-1 M.W.J. (Marijn) Scheij… (+1) 0 - 8
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Haarsteeg JO12-1 Afgeschermd 4 - 5
B 08-09-2018 09:00 GDC JO12-1 Haarsteeg JO12-2 T.H.M. (Kenley) Franke 6 - 3
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 SV BLC JO12-2 S. (Sander) vanWijk… (+1) 2 - 2
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-1 DSC JO13-1 Afgeschermd… (+1) 8 - 1
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 RKDVC JO13-2 Afgeschermd… (+1) 3 - 4
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Maliskamp JO11-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 4 - 3
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 ODC JO11-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 4 - 5
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 Taxandria JO10-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 9 - 4
B 08-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 RKDVC JO10-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 9
B 08-09-2018 09:00 Achilles Veen JO10-1 Haarsteeg JO10-3 H (Huibert) vanHelden 14 - 1
B 08-09-2018 09:00 RKDVC JO10-3 Haarsteeg JO10-4 15 - 1
B 08-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Haarsteeg JO10-5 14 - 3
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-1 FC Engelen JO8-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 21 - 3
B 08-09-2018 09:00 GRC-14 JO8-2 Haarsteeg JO8-2 6 - 9
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 Wilhelmina JO8-5 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 12 - 4
B 08-09-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Haarsteeg JO9-1 17 - 1
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 Vlijmense Boys JO9-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 7 - 4
B 05-09-2018 19:00 VCB JO16-1 Haarsteeg JO16-1 Afgeschermd 1 - 5
B 05-09-2018 18:00 HHC'09 JO8-1 Haarsteeg JO8-1 3 - 3
B 03-09-2018 19:00 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 P.A. (Peter) van dePol 1 - 0
B 03-09-2018 19:00 SSC'55 JO13-1 Haarsteeg JO13-2 P. (Patrick) Brok 2 - 7
B 02-09-2018 14:30 Haarsteeg 1 Wilhelmina 1 LC (Leon) Muskens 1 - 4
B 02-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 5 Afgeschermd 4 - 2
B 02-09-2018 10:00 Haarsteeg 3 SC Elshout 2 WAJ (Wim) vanVenrooij… (+1) 3 - 1
B 02-09-2018 10:00 HHC'09 3 Haarsteeg 4 A.M. (Guus) Verharen 5 - 3
B 02-09-2018 12:00 Haarsteeg 7 FC Engelen 4 Afgeschermd… (+1) 4 - 3
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 22-04-2019 10:00 ZGH Wil Boys
V 20-04-2019 11:00 Haarsteeg JO15-1 Haarsteeg JO14-1
V 20-04-2019 10:00 Sparta'30 JO10-1 Haarsteeg JO10-3
V 14-04-2019 10:00 ZGH Heikneuters
V 07-04-2019 10:30 Aarle 2 ZGH
V 31-03-2019 10:00 ZGH 't Hoekske
V 30-03-2019 10:30 DAW JO11-1 Haarsteeg JO12-3
V 30-03-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Baronie JO13-2 Jesse van Bijnen (Scheidsrechter) 7-2
V 30-03-2019 09:30 Sparta '30 JO10-1 Haarsteeg JO10-4
V 24-03-2019 09:45 Wil Boys ZGH
V 23-03-2019 11:30 RPC eindhoven Haarsteeg JO14-1
V 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 SBC JO12-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1-5
V 17-03-2019 10:00 ZGH Taaie Tijgers 3-1
V 12-03-2019 18:45 Haarsteeg JO15-1 Empelina JO15-1
V 10-03-2019 10:00 ZGH Aarle 2
V 26-02-2019 20:30 OJC 2 Haarsteeg 1
V 24-02-2019 11:00 Haarsteeg 8 ZGH Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
V 23-02-2019 10:30 Sparta'30 JO17-2 Haarsteeg JO17-2
V 23-02-2019 10:00 SVSSS JO13-1 Haarsteeg JO13-1
V 23-02-2019 vervallen Haarsteeg JO10-5 Elshout JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter)
V 23-02-2019 10:00 HHC'09 JO9-1 Haarsteeg JO9-2
V 17-02-2019 10:00 ZGH 't Hoekske
V 12-02-2019 20:15 Haarsteeg < 23 jaar BLC < 23 jaar
V 05-02-2019 20:00 Den Dungen < 23 jaar Haarsteeg < 23 jaar
V 03-02-2019 afgelast ZGH VOP
V 02-02-2019 14:45 Haarsteeg JO19-2 Haarsteeg JO19-3 Tony van Zon (Scheidsrechter) 5 - 2
V 02-02-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-1
V 02-02-2019 11:30 Haarsteeg JO16-1 RKSV Groen Wit JO16-1 Jesse van Bijnen (Scheidsrechter) 3 -5
V 02-02-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Dsc JO15-1 Jelco Koks (Scheidsrechter) 3 - 4
V 02-02-2019 afgelast Jan van Arckel JO15-1 Haarsteeg JO15-2
V 02-02-2019 vervallen Haarsteeg JO14-1 Haarsteeg JO14-2
V 02-02-2019 09:45 FC Engelen JO12-4 Haarsteeg JO12-2
V 02-02-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1 Michel Pullen (Scheidsrechter) 2 -0
V 02-02-2019 10:00 Vlijmense Boys JO11-1 Haarsteeg JO11-1
V 02-02-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 Haarsteeg JO10-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter)
V 02-02-2019 10:00 Vlijmense Boys JO7-1 Haarsteeg JO7-1
V 02-02-2019 10:00 Haarsteeg JO9-2 Vlijmense Boys JO9-1 11-5
V 02-02-2019 afgelast Haarsteeg JO9-3 Emplina JO9-4
V 29-01-2019 20:00 WSC 1 Haarsteeg 1
V 29-01-2019 20:15 Haarsteeg 2 Avanti 2 H vd Wildenberg (Scheidsrechter)
V 27-01-2019 12:00 Haarsteeg 1 Maliskamp 1 H vd Wildenberg (Scheidsrechter)
V 27-01-2019 afgelast VOK ZGH
V 27-01-2019 vervallen Haarsteeg VR1 SBR
V 26-01-2019 vervallen Haarsteeg JO17-1 Nieuwkuijk JO17-1
V 26-01-2019 11:30 WNC JO16-1 Haarsteeg JO16-1
V 26-01-2019 09:00 voab jo12-1 Haarsteeg JO12-1
V 26-01-2019 afgelast DAW Schaijk JO12-2 Haarsteeg JO12-3
V 26-01-2019 afgelast Haarsteeg JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1
V 26-01-2019 afgelast Haarsteeg JO10-2 Nieuwkuijk JO10-1
V 22-01-2019 afgelast Haarsteeg 1 Maliskamp 1
V 20-01-2019 afgelast ZGH TGG 3
V 19-01-2019 10:00 LRC JO15-1 Haarsteeg JO15-1
V 19-01-2019 13:00 Haarsteeg JO14-2 Vlijmense Boys JO14-1 Jesse van Bijnen (Scheidsrechter) 8- 1
V 19-01-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 Haarsteeg JO12-2
V 19-01-2019 11:45 RKVVO JO13-1 Haarsteeg JO13-1
V 19-01-2019 10:15 Haarsteeg JO10-1 SAB Breda JO10-1
V 19-01-2019 afgelast Haarsteeg JO10-2 SAB Breda JO10-2
V 19-01-2019 10:30 DAW Schaijk JO10-2 Haarsteeg JO10-3
V 15-01-2019 20:00 Nulandia 1 Haarsteeg 1
V 15-01-2019 20:15 Haarsteeg 2 Nulandia 2
V 13-01-2019 12:00 DVG Liempde Haarsteeg 1
V 13-01-2019 10:00 Heikneuters ZGH
V 08-01-2019 vervallen Wilhelmina 1 Haarsteeg 1
V 06-01-2019 12:00 Haarsteeg 1 Haarsteeg 2 Martijn van Esch (Scheidsrechter)
V 06-01-2019 12:00 Haarsteeg 3 haarsteeg jo19 Ton Derriks (Scheidsrechter)
V 06-01-2019 11:00 Haarsteeg 4 ZGH Sjef de Vaan (Scheidsrechter)
V 06-01-2019 12:00 Haarsteeg 6 Haarsteeg 35+ Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
V 06-01-2019 12:00 Haarsteeg VR1 Haarsteeg mo19 Tony van Zon (Scheidsrechter)
V 30-12-2018 09:30 't Hoekske ZGH
V 16-12-2018 10:30 OVST ZGH
V 11-12-2018 20:15 Haarsteeg < 23 jaar Elshout < 23 jaar
V 09-12-2018 10:00 ZGH Aarle 2
V 02-12-2018 10:00 ZGH Wil Boys
V 25-11-2018 10:00 Heikanters ZGH
V 24-11-2018 14:30 Haarsteeg JO19-3 Avanti'31 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 0
V 11-11-2018 10:00 Taaie Tijgers ZGH
V 06-11-2018 20:00 Haarsteeg 2 WSC 2 Bayram Cakir (Scheidsrechter)
V 04-11-2018 10:00 ZGH De Buunders
V 28-10-2018 10:00 VOK ZGH
V 21-10-2018 10:00 ZGH Wil Boys
V 14-10-2018 vervallen 't Hoekske ZGH
V 07-10-2018 10:00 ZGH VOB Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
V 30-09-2018 10:00 ZGH Heikanters Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 6-0
V 23-09-2018 10:30 OVST ZGH
V 22-09-2018 13:00 Haarsteeg JO16-1 DOVO JO16-1 Martijn van Esch (Scheidsrechter)
V 16-09-2018 10:00 ZGH Heikneuters Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
V 04-09-2018 vervallen Haarsteeg 1 Nulandia
V 04-09-2018 20:15 Haarsteeg 2 Nooit Gedacht 2 H vd Wildenberg (Scheidsrechter)
V 02-09-2018 10:00 ZGH Taaie Tijgers Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 3-2
V 30-08-2018 vervallen Haarsteeg 2 Nooit Gedacht 2
V 28-08-2018 20:15 Haarsteeg 1 SV-Capelle 1
V 26-08-2018 12:00 Haarsteeg 2 Gemert 2
V 26-08-2018 10:00 ZGH VOK
V 21-08-2018 20:15 Haarsteeg 1 Zigo 1
V 19-08-2018 10:00 Heikneuters ZGH
V 18-08-2018 10:15 baronie jo13-2 Haarsteeg JO13-1
V 01-07-2018 09:30 t Hoekske (Dongen Vaart) ZGH



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven