28 oktober 2017 Haarsteeg JO11-1 - FC Engelen JO 11-1 (4-7)

Haarsteeg JO11-1
FC Engelen JO11-1
28-10-2017
4 - 7

Basis spelers:

Scheidsrechter:   Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
In deze competitie met alleen maar korfbaluitslagen waren we benieuwd of Haarsteeg genezen was van het pak slaag veertien dagen geleden. Ergo, er moest gewonnen worden om enigszins de aansluiting met de top te behouden. FC Engelen, altijd lastig, moest vandaag het slachtoffer worden. Beide teams maakten er, zeker voor de rust een leuke pot van. Een vlammend schot van Engelen werd door Vince prima gekeerd. Teun slalomde door de vijandelijke verdediging heen, diens schot werd half en half door de, overigens goede doelman, verwerkt waarna Stijn met de terugspringende bal de paal raakte. Stijn kreeg nog een opgelegde kans, maar zijn Adidas ACE 17.3 Primemesh FG Solar Orange Core Black voetbalschoenen wilden vanmorgen niet meewerken. Vanuit het niets opende Teun de score (1-0). Het antwoord van Engelen was daar. Een paar mooie aanvallen golfden op het doel van Vince die weer als vanouds stond te keepen maar bij hoge ballen wat beter moet gaan timen. Engelen bleef gevaarlijk en na een hoge voorzet waar Vince onderdoor ging werd het een makkie om de stand op 1-1 te brengen. Even later werd de verdediging netjes weggetikt en was het ineens 1-2. Op rechts was Jelle aardig op dreef en zijn pas op Olivier die Teun in stelling bracht mocht er zijn (2-2). Engelen schakelde een tandje bij en werd geholpen door slordig uitverdedigen van Haarsteeg.  Daan bezondigde zich te vaak aan lange rushes en/of verkeerd inspelen. Gelukkig gingen veel schoten van Engelen over het Haarsteegse doel op die ene na. (2-3) Een verre uittrap van Vince gaf Olivier de vrije ruimte om alleen op de goal af te gaan, camera in aanslag voor de foto van het jaar, een wippertje over de keeper ,maar het net bolde niet. Het was Jelle die na een mooi pass van Teun de bal prachtig aannam en de gelijkmaker noteerde (3-3). Na de limo was het meteen raak. Kay op Teun en boem, 4-3. Engelen was echter niet van plan om bij de pakken te gaan neerzitten. Een mooi schot teisterde de paal naast Vince.  Na goed doorzetten gaf Timmy de bal aan Olivier die Kay vrij voor de goal zette, maar helaas ging dat schot naast. Bij weer niet goed opletten achterin kwam Engelen op 4-4, gelijk het gemiddelde van acht doelpunten per wedstrijd in deze competitie en na een verkeerde ingooi waarbij paars voor blauw werd aangezien was het weer raak (4-5). Olivier ging er vandoor en eenmaal vrij voor de keeper wist hij hem er niet in te krijgen. Ook Jelle kreeg een dot van een kans, maar zijn krachten waren in het tweede gedeelte verdwenen. Zijn zachte rollertje haalde bijna de doellijn waar Olivier toevallig stond die eindelijk dacht te scoren maar zijn trap bijkans de cornervlag zag splijten. En wanneer je zelf niet scoort doet een ander het wel.  Als je verdedigt en niet probeert de bal af te pakken ben je gezien (4-6). Het werd uit een hoekschop (hoge bal) zelfs 4-7 en daar bleef het bij. Complimenten aan de goed leidende man in het zwart. Engelen was beter, won verdiend, maar toch leek er voor Haarsteeg meer ingezeten te hebben.  
 

Verslagen

Terug naar boven