Mannen beker reserve zondag poulefase
Senioren - Haarsteeg 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Mark de Bie | |||||||
Tierny Van Bijnen | |||||||
Marijn Eikhoudt | |||||||
Jurre Hulsen | |||||||
Nick Kasmo | |||||||
Tom Kivits | |||||||
Gijs Kool | |||||||
Rick van Mil | |||||||
Mahdi Nasrallah | |||||||
Ralf Nieuwenhuijs | |||||||
Kelvin van Overbeek | |||||||
Leroy Pennings | |||||||
Roy Roodenburg | |||||||
Jorn Rooyakkers | |||||||
Mathieu Schellekens | |||||||
Anas Shoul | |||||||
Erwin Slegers | |||||||
Okke Vos | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Bob Boom | Assistent Leider/Trainer | ||||||
Verdyne de Windt | Assistent Leider/Trainer | ||||||
John Bechtold | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 13-09-2020 11:30 | Madese Boys 2 | Haarsteeg 2 | 1120 | 2-2 | ||
B | 13-09-2020 12:00 | TGG 3 | B.V.V. 2 | 1072 | 4-4 | ||
B | 06-09-2020 11:30 | Madese Boys 2 | TGG 3 | 1119 | 5-2 | ||
B | 06-09-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | B.V.V. 2 | 1065 | 5-3 | ||
B | 30-08-2020 11:30 | B.V.V. 2 | Madese Boys 2 | 995 | 2-3 | ||
B | 30-08-2020 12:00 | TGG 3 | Haarsteeg 2 | 1071 | 1-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-11-2020 12:30 | Sarto 2 | Haarsteeg 2 | 98064 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 10:30 | RKDVC 2 | Rijen 2 | 99222 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:00 | ODC 2 | JEKA 2 | 99537 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | RKSV Heeze 2 | 99622 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 12:00 | Nemelaer 2 | RKVVO 2 | 98413 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | Geldrop 2 | 98425 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | EFC 2 | 98450 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:30 | Geldrop 2 | RKDVC 2 | 98159 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:30 | EFC 2 | Sarto 2 | 99099 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:45 | RKSV Heeze 2 | Nemelaer 2 | 98953 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | RKVVO 2 | ODC 2 | 98049 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | Wilhelmina Boys 2 | 98871 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | Rijen 2 | Oirschot Vooruit 2 | 98248 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | JEKA 2 | SC 't Zand 2 | 99122 | 0-0 | ||
C | 15-11-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | Rijen 2 | 98913 | 0-0 | ||
C | 15-11-2020 11:45 | RKSV Heeze 2 | Geldrop 2 | 98703 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:30 | RKDVC 2 | EFC 2 | 98290 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 11:30 | Geldrop 2 | Haarsteeg 2 | 98477 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | RKVVO 2 | Wilhelmina Boys 2 | 98414 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | Nemelaer 2 | Rijen 2 | 98576 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | ODC 2 | 99320 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | JEKA 2 | 98535 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:30 | Sarto 2 | RKSV Heeze 2 | 98882 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | RKDVC 2 | 98169 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:30 | EFC 2 | Geldrop 2 | 98485 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:00 | ODC 2 | Oirschot Vooruit 2 | 98875 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:45 | RKSV Heeze 2 | RKVVO 2 | 98044 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | Nemelaer 2 | 98463 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | JEKA 2 | Sarto 2 | 98855 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | Rijen 2 | SC 't Zand 2 | 99154 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:30 | Sarto 2 | ODC 2 | 97947 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | Haarsteeg 2 | 99631 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | RKSV Heeze 2 | 98850 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | Nemelaer 2 | EFC 2 | 98918 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | RKVVO 2 | Rijen 2 | 99043 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:30 | Geldrop 2 | Wilhelmina Boys 2 | 99657 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 10:30 | RKDVC 2 | JEKA 2 | 98527 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:00 | ODC 2 | RKDVC 2 | 97986 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Sarto 2 | 99285 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:30 | EFC 2 | RKVVO 2 | 99441 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:30 | RKSV Heeze 2 | Oirschot Vooruit 2 | 98601 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | SC 't Zand 2 | 99295 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 12:00 | JEKA 2 | Nemelaer 2 | 98921 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 12:00 | Rijen 2 | Geldrop 2 | 98642 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 11:30 | Geldrop 2 | JEKA 2 | 98562 | 9-0 | ||
C | 11-10-2020 11:30 | EFC 2 | RKSV Heeze 2 | 98056 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 12:00 | RKVVO 2 | Haarsteeg 2 | 98750 | 3-2 | ||
C | 11-10-2020 12:00 | Nemelaer 2 | RKDVC 2 | 98227 | 1-0 | ||
C | 11-10-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | Wilhelmina Boys 2 | 98698 | 2-3 | ||
C | 11-10-2020 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | Sarto 2 | 98166 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 12:00 | Rijen 2 | ODC 2 | 98200 | 2-5 | ||
C | 04-10-2020 10:15 | RKDVC 2 | SC 't Zand 2 | 98494 | 5-2 | ||
C | 04-10-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Oirschot Vooruit 2 | 99608 | 0-0 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | EFC 2 | 98589 | 5-3 | ||
C | 04-10-2020 11:00 | ODC 2 | Nemelaer 2 | 98770 | 1-1 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | JEKA 2 | Rijen 2 | 98451 | 0-1 | ||
C | 04-10-2020 12:30 | Sarto 2 | RKVVO 2 | 98836 | 2-2 | ||
C | 27-09-2020 11:30 | Geldrop 2 | ODC 2 | 99602 | 3-0 | ||
C | 27-09-2020 12:00 | Rijen 2 | Wilhelmina Boys 2 | 98826 | 4-0 | ||
C | 27-09-2020 11:30 | EFC 2 | JEKA 2 | 99451 | 0-4 | ||
C | 27-09-2020 12:00 | RKVVO 2 | RKDVC 2 | 99308 | 1-5 | ||
C | 27-09-2020 12:00 | Nemelaer 2 | Sarto 2 | 99184 | 1-0 | ||
C | 27-09-2020 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | SC 't Zand 2 | 98187 | 1-1 | ||
C | 27-09-2020 12:00 | RKSV Heeze 2 | Haarsteeg 2 | 99218 | 4-0 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | Sarto 2 | Geldrop 2 | 98637 | 2-1 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | RKVVO 2 | 98123 | 2-0 | ||
C | 20-09-2020 11:30 | JEKA 2 | RKSV Heeze 2 | 99582 | 0-0 | ||
C | 20-09-2020 11:00 | ODC 2 | EFC 2 | 98537 | 1-1 | ||
C | 20-09-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Nemelaer 2 | 98788 | 2-0 | ||
C | 20-09-2020 10:15 | RKDVC 2 | Oirschot Vooruit 2 | 98528 | 4-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 11 | 6 | 5 | 0 |
2 | Madese Boys 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 | 6 | 4 | 0 |
3 | B.V.V. 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 | 12 | -3 | 0 |
4 | TGG 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 13 | -6 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 14 | 4 | 10 | 0 |
2 | Nemelaer 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 |
3 | Wilhelmina Boys 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 6 | -1 | 0 |
4 | Geldrop 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 2 | 11 | 0 |
5 | Rijen 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 5 | 2 | 0 |
6 | ODC 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | 7 | 0 | 0 |
7 | Sarto 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 4 | 0 | 0 |
8 | RKSV Heeze 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 |
9 | SC 't Zand 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | 9 | -2 | 0 |
10 | RKVVO 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | 11 | -5 | 0 |
11 | JEKA 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 0 |
12 | Haarsteeg 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 0 |
13 | Oirschot Vooruit 2 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 0 |
14 | EFC 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 10 | -6 | 0 |