0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Junioren - Haarsteeg JO17-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Bjorn Kivits | Keeper | ||||||
Chadi den Dulk | |||||||
Jarno Kuijpers | |||||||
Daan Laheij | |||||||
Leon Verstappen | |||||||
Daan van Vugt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ricardo van Oort | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2020 14:45 | DESK JO17-3 | FC Engelen JO17-3 | 56404 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 14:30 | SC Elshout JO17-1 | WSC JO17-4 | 54320 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 14:30 | RKDVC JO17-3 | FC Engelen JO17-4 | 52826 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 10:30 | GDC JO17-1 | Haarsteeg JO17-4 | 57669 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | RKDVC JO17-4 | 52848 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 13:30 | FC Engelen JO17-3 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 55928 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 13:30 | WSC JO17-4 | DESK JO17-3 | 54692 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 14:30 | RKDVC JO17-4 | FC Engelen JO17-4 | 53010 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 14:30 | SC Elshout JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 56730 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-4 | Uno Animo JO17-2 | 55299 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 10:30 | GDC JO17-1 | Uno Animo JO17-2 | 54343 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 13:30 | FC Engelen JO17-4 | SC Elshout JO17-1 | 58363 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 13:30 | FC Engelen JO17-3 | WSC JO17-4 | 57972 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 14:30 | RKDVC JO17-3 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 59828 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 14:45 | DESK JO17-3 | RKDVC JO17-4 | 59804 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 14:30 | SC Elshout JO17-1 | GDC JO17-1 | 56433 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 14:30 | Uno Animo JO17-2 | DESK JO17-3 | 58495 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 14:30 | RKDVC JO17-4 | FC Engelen JO17-3 | 55308 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 13:30 | WSC JO17-4 | Haarsteeg JO17-4 | 54369 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | FC Engelen JO17-4 | 56982 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 13:30 | FC Engelen JO17-3 | SC Elshout JO17-1 | 57920 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 13:30 | FC Engelen JO17-4 | WSC JO17-4 | 55778 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 14:30 | RKDVC JO17-3 | Uno Animo JO17-2 | 55819 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-4 | RKDVC JO17-4 | 54400 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 14:45 | DESK JO17-3 | GDC JO17-1 | 56572 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 14:30 | SC Elshout JO17-1 | DESK JO17-3 | 57775 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 14:30 | Uno Animo JO17-2 | FC Engelen JO17-4 | 59703 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 13:30 | WSC JO17-4 | RKDVC JO17-3 | 55121 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 10:30 | GDC JO17-1 | FC Engelen JO17-3 | 57364 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Haarsteeg JO17-4 | 56509 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-4 | SC Elshout JO17-1 | 56998 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 14:45 | DESK JO17-3 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 55290 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 14:30 | RKDVC JO17-3 | RKDVC JO17-4 | 55295 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 14:30 | FC Engelen JO17-3 | Uno Animo JO17-2 | 55316 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 10:30 | GDC JO17-1 | WSC JO17-4 | 55641 | 0-0 | ||
C | 17-10-2020 14:45 | DESK JO17-3 | FC Engelen JO17-4 | 53067 | 0-0 | ||
C | 17-10-2020 11:40 | WSC JO17-4 | RKDVC JO17-4 | 58327 | 0-0 | ||
C | 10-10-2020 14:30 | RKDVC JO17-4 | GDC JO17-1 | 56825 | 0-0 | ||
C | 10-10-2020 13:30 | FC Engelen JO17-4 | Haarsteeg JO17-4 | 54604 | 0-2 | ||
C | 10-10-2020 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | SC Elshout JO17-1 | 59689 | 3-4 | ||
C | 10-10-2020 14:30 | Uno Animo JO17-2 | WSC JO17-4 | 57809 | 2-4 | ||
C | 10-10-2020 14:30 | RKDVC JO17-3 | DESK JO17-3 | 57022 | 0-2 | ||
C | 03-10-2020 14:30 | SC Elshout JO17-1 | Uno Animo JO17-2 | 54171 | 2-4 | ||
C | 03-10-2020 10:30 | GDC JO17-1 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 56483 | 2-9 | ||
C | 03-10-2020 15:30 | FC Engelen JO17-3 | FC Engelen JO17-4 | 58179 | 1-4 | ||
C | 03-10-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-4 | RKDVC JO17-3 | 56008 | 1-3 | ||
C | 26-09-2020 14:30 | RKDVC JO17-4 | SC Elshout JO17-1 | 55781 | 2-2 | ||
C | 26-09-2020 14:30 | RKDVC JO17-3 | FC Engelen JO17-3 | 54967 | 4-1 | ||
C | 26-09-2020 13:15 | FC Engelen JO17-4 | GDC JO17-1 | 53449 | 1-3 | ||
C | 26-09-2020 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Uno Animo JO17-2 | 54627 | 2-5 | ||
C | 26-09-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-4 | DESK JO17-3 | 59060 | 2-2 | ||
C | 19-09-2020 11:45 | FC Engelen JO17-3 | Haarsteeg JO17-4 | 52820 | 2-6 | ||
C | 19-09-2020 13:30 | WSC JO17-4 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 56357 | 3-6 | ||
C | 19-09-2020 14:30 | Uno Animo JO17-2 | RKDVC JO17-4 | 54506 | 11-0 | ||
C | 19-09-2020 14:30 | SC Elshout JO17-1 | RWB JO17-1 | 56585 | 0-0 | ||
C | 19-09-2020 10:30 | GDC JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 57450 | 0-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 12-09-2020 13:00 | Wilhelmina JO17-1 | Emplina JO17-4 | 5617 | 12-0 | ||
B | 12-09-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-4 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 5330 | 6-2 | ||
B | 05-09-2020 13:00 | Wilhelmina JO17-1 | Haarsteeg JO17-4 | 5410 | 3-2 | ||
B | 05-09-2020 13:00 | Emplina JO17-4 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 5237 | 6-2 | ||
B | 29-08-2020 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-7 | Wilhelmina JO17-1 | 5610 | 0-8 | ||
B | 29-08-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-4 | Emplina JO17-4 | 5542 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-06-2021 11:30 | FC Engelen JO17-4 | Haarsteeg JO17-4 | 164798 | 0-0 | ||
C | 26-06-2021 14:30 | SC Elshout JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 164799 | 0-0 | ||
C | 19-06-2021 13:30 | FC Engelen JO17-4 | SC Elshout JO17-1 | 145333 | 0-0 | ||
C | 19-06-2021 16:00 | RKDVC JO17-3 | Haarsteeg JO17-4 | 164797 | 0-0 | ||
C | 12-06-2021 13:30 | FC Engelen JO17-4 | RKDVC JO17-3 | 146121 | 0-0 | ||
C | 12-06-2021 14:30 | SC Elshout JO17-1 | Haarsteeg JO17-4 | 146997 | 0-0 | ||
C | 05-06-2021 14:30 | RKDVC JO17-3 | SC Elshout JO17-1 | 147424 | 0-0 | ||
C | 05-06-2021 14:45 | Haarsteeg JO17-4 | FC Engelen JO17-4 | 164796 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uno Animo JO17-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 22 | 8 | 14 | 0 |
2 | RKDVC JO17-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 10 | 4 | 6 | 0 |
3 | Haarsteeg JO17-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 11 | 7 | 4 | 0 |
4 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 20 | 14 | 6 | 0 |
5 | DESK JO17-3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 |
6 | SC Elshout JO17-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 8 | 9 | -1 | 0 |
7 | WSC JO17-4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 8 | -1 | 0 |
8 | FC Engelen JO17-4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 6 | -1 | 0 |
9 | GDC JO17-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 13 | -8 | 0 |
10 | RKDVC JO17-4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 13 | -11 | 0 |
11 | FC Engelen JO17-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 14 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina JO17-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 23 | 2 | 21 | 0 |
2 | Haarsteeg JO17-4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 6 | 4 | 0 |
3 | Emplina JO17-4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 16 | -9 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 20 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Elshout JO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | FC Engelen JO17-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Haarsteeg JO17-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKDVC JO17-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |