0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO7-3

Teamleden

Spelers
Finn Van den Boom        
Ize Fleuren        
Teddy van den Oever        
Quinn Vos        
Teun Westerink        
Julius Westerink        
 
Overige teamleden
Frank Fleuren Trainer
Rick Vos Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-04-2020 afgelast Haarsteeg JO7-3 SV BLC JO7-3 145986 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 18-04-2020 08:45 Wilhelmina JO7-6 Haarsteeg JO7-3 147436 Sportpark De Saren - -
C 09-05-2020 08:45 Wilhelmina JO7-5 Haarsteeg JO7-3 148040 Sportpark De Saren - -
C 16-05-2020 09:00 Haarsteeg JO7-3 OJC ROSMALEN JO7-4 145434 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 08:45 Wilhelmina JO7-6 Wilhelmina JO7-5
C 04-04-2020 09:00 Haarsteeg JO7-3 SV BLC JO7-3
C 04-04-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-4 Emplina JO7-4
C 18-04-2020 08:45 Wilhelmina JO7-5 Emplina JO7-4
C 18-04-2020 08:45 Wilhelmina JO7-6 Haarsteeg JO7-3
C 18-04-2020 09:00 SV BLC JO7-3 OJC ROSMALEN JO7-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 28-03-2020 afgelast Emplina JO7-4 Haarsteeg JO7-3 145770
C 14-03-2020 afgelast OJC ROSMALEN JO7-4 Haarsteeg JO7-3 146582
C 07-03-2020 vervallen Haarsteeg JO7-3 Wilhelmina JO7-5 145647 12-3
C 15-02-2020 vervallen Haarsteeg JO7-3 Wilhelmina JO7-6 147454 8-6
C 08-02-2020 11:30 SV BLC JO7-3 Haarsteeg JO7-3 148187
C 01-02-2020 vervallen Haarsteeg JO7-3 Emplina JO7-4 147220 13-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 11:30 SV BLC JO7-3 Wilhelmina JO7-6 147246 0-0
C 28-03-2020 09:00 Emplina JO7-4 Haarsteeg JO7-3 145770 0-0
C 28-03-2020 08:45 Wilhelmina JO7-5 OJC ROSMALEN JO7-4 145885 0-0
C 14-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-4 Haarsteeg JO7-3 146582 0-0
C 14-03-2020 09:00 Emplina JO7-4 Wilhelmina JO7-6 145124 0-0
C 14-03-2020 08:45 Wilhelmina JO7-5 SV BLC JO7-3 147911 0-0
C 07-03-2020 09:30 SV BLC JO7-3 Emplina JO7-4 146003 0-0
C 07-03-2020 09:00 Haarsteeg JO7-3 Wilhelmina JO7-5 145647 0-0
C 07-03-2020 08:45 Wilhelmina JO7-6 OJC ROSMALEN JO7-4 145186 0-0
C 15-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-4 SV BLC JO7-3 147613 0-0
C 15-02-2020 09:00 Emplina JO7-4 Wilhelmina JO7-5 145202 0-0
C 15-02-2020 09:00 Haarsteeg JO7-3 Wilhelmina JO7-6 147454 0-0
C 08-02-2020 11:30 SV BLC JO7-3 Haarsteeg JO7-3 148187 0-0
C 08-02-2020 09:00 Emplina JO7-4 OJC ROSMALEN JO7-4 145784 0-0
C 08-02-2020 08:45 Wilhelmina JO7-5 Wilhelmina JO7-6 146846 0-0
C 01-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-4 Wilhelmina JO7-5 147379 0-0
C 01-02-2020 09:00 Haarsteeg JO7-3 Emplina JO7-4 147220 0-0
C 01-02-2020 08:45 Wilhelmina JO7-6 SV BLC JO7-3 146718 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wilhelmina JO7-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV BLC JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emplina JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wilhelmina JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven