0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-4

Teamleden

Spelers
Abdullahi Abdilkurim        
Bart Bode        
NoĆ«lle Van der Geld        
Timo Hensbergen        
Jamie de Hoon        
Josephine Visser        
Jibbe Weinschenk        
 
Overige teamleden
Hasan Araj Leider/Trainer
Jan Brok Leider/Trainer
Glenn Junggeburth Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 16-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-4 52853 Sportpark Jacobskamp - -
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 49642 Sportpark Haarsteeg Veld 5B1 KK 1 KK 11
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 RKKSV JO10-2 49860 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 09:00 Well JO10-1 Haarsteeg JO10-4 51541 Sportpark De Hoef - -
C 14-12-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-9 49583 Sportpark Haarsteeg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 FC Engelen JO10-5
C 16-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-4
C 16-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 Well JO10-1
C 16-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 SV BLC JO10-6
C 16-11-2019 08:45 DSC JO10-3 RKKSV JO10-2
C 16-11-2019 10:30 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G HRC'14 JO10-1
C 23-11-2019 10:30 RKKSV JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-9
C 23-11-2019 09:45 SV BLC JO10-6 Den Dungen JO10-2
C 23-11-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 Wilhelmina JO10-6
C 23-11-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Wilhelmina JO10-5
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G
C 23-11-2019 09:00 Well JO10-1 DSC JO10-3
C 30-11-2019 10:30 FC Engelen JO10-5 HRC'14 JO10-1
C 30-11-2019 09:45 SV BLC JO10-6 Well JO10-1
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 RKKSV JO10-2
C 30-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 DSC JO10-3
C 30-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G
C 30-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Wilhelmina JO10-5
C 07-12-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G FC Engelen JO10-5
C 07-12-2019 10:30 RKKSV JO10-2 SV BLC JO10-6
C 07-12-2019 10:00 DSC JO10-3 Den Dungen JO10-2
C 07-12-2019 09:00 Well JO10-1 Haarsteeg JO10-4
C 07-12-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 Wilhelmina JO10-6
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 HRC'14 JO10-1
C 14-12-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Wilhelmina JO10-6
C 14-12-2019 09:00 Well JO10-1 RKKSV JO10-2
C 14-12-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-9
C 14-12-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 DSC JO10-3
C 14-12-2019 09:45 SV BLC JO10-6 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G
C 14-12-2019 10:45 FC Engelen JO10-5 Wilhelmina JO10-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-11-2019 10:00 SV BLC JO10-6 Haarsteeg JO10-4 52463 0-0
C 09-11-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 RKKSV JO10-2 50455 0-0
C 09-11-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Well JO10-1 50395 0-0
C 09-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 50461 0-0
C 09-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 DSC JO10-3 51472 0-0
C 09-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-9 49984 0-0
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 Wilhelmina JO10-6 52522 0-0
C 02-11-2019 09:00 Well JO10-1 FC Engelen JO10-5 50018 0-0
C 02-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 Wilhelmina JO10-5 51292 0-0
C 02-11-2019 10:00 DSC JO10-3 SV BLC JO10-6 52070 0-0
C 02-11-2019 10:30 RKKSV JO10-2 HRC'14 JO10-1 50542 0-0
C 02-11-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G Den Dungen JO10-2 52104 0-0
C 26-10-2019 10:00 DSC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-9 49244 0-0
C 26-10-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 SV BLC JO10-6 52539 0-0
C 26-10-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Haarsteeg JO10-4 51412 0-0
C 26-10-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 50043 0-0
C 26-10-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 RKKSV JO10-2 50337 0-0
C 26-10-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Well JO10-1 49788 0-0
C 05-10-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G DSC JO10-3 50293 0-0
C 05-10-2019 10:30 RKKSV JO10-2 Den Dungen JO10-2 49692 0-0
C 05-10-2019 09:45 SV BLC JO10-6 HRC'14 JO10-1 49994 0-0
C 05-10-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 FC Engelen JO10-5 49884 0-0
C 05-10-2019 09:00 Well JO10-1 Wilhelmina JO10-6 52315 0-0
C 05-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 Wilhelmina JO10-5 51651 0-0
C 28-09-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 FC Engelen JO10-5 49772 0-0
C 28-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 Well JO10-1 51530 0-0
C 28-09-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 SV BLC JO10-6 50941 0-0
C 28-09-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 HRC'14 JO10-1 51707 0-0
C 28-09-2019 10:00 DSC JO10-3 Haarsteeg JO10-4 49276 0-0
C 28-09-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G RKKSV JO10-2 51224 0-0
C 21-09-2019 11:00 SV BLC JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-9 50464 0-0
C 21-09-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 DSC JO10-3 52668 0-0
C 21-09-2019 10:30 RKKSV JO10-2 Wilhelmina JO10-5 49701 0-0
C 21-09-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Den Dungen JO10-2 49831 0-0
C 21-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 Wilhelmina JO10-6 51004 0-0
C 21-09-2019 09:00 Well JO10-1 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 52437 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Well JO10-1 NOAD'32 JO10-1 12779 0-0
B 14-09-2019 10:00 HHC'09 JO10-1 Haarsteeg JO10-4 28015 0-0
B 07-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 NOAD'32 JO10-1 28014 0-0
B 07-09-2019 10:00 HHC'09 JO10-1 Well JO10-1 12389 0-0
B 31-08-2019 08:30 NOAD'32 JO10-1 HHC'09 JO10-1 12259 0-0
B 31-08-2019 09:00 Well JO10-1 Haarsteeg JO10-4 28013 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV BLC JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HRC'14 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKKSV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Well JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wilhelmina JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN JO10-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Den Dungen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DSC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Well JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NOAD'32 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HHC'09 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven