0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-4

Teamleden

Spelers
Nila Arslan        
Bart Bode        
Julian Edens        
NoĆ«lle Van der Geld        
Ellis Hanning        
Timo Hensbergen        
Jamie de Hoon        
Jibbe Weinschenk        
 
Overige teamleden
Hasan Araj Leider/Trainer
Jan Brok Leider/Trainer
Glenn Junggeburth Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 18-04-2020 afgelast Helvoirt JO10-2 Haarsteeg JO10-4 128300 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO10-4 Zwaluw VFC JO10-6 126951 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 16-05-2020 afgelast Haarsteeg JO10-4 ODC JO10-3 129736 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 Den Dungen JO10-2
C 18-04-2020 09:00 Maliskamp JO10-3 Zwaluw VFC JO10-6
C 18-04-2020 09:00 Helvoirt JO10-2 Haarsteeg JO10-4
C 18-04-2020 09:45 FC Engelen JO10-5 Nemelaer JO10-3G
C 18-04-2020 10:00 TGG JO10-1 ODC JO10-3
C 18-04-2020 11:00 SV BLC JO10-5 Wilhelmina JO10-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 04-04-2020 afgelast Haarsteeg JO10-4 FC Engelen JO10-5 131667
C 28-03-2020 afgelast TGG JO10-1 Haarsteeg JO10-4 129692
C 21-03-2020 afgelast OJC ROSMALEN JO10-8 Haarsteeg JO10-4 126639
C 14-03-2020 afgelast Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-4 126302
C 07-03-2020 vervallen Haarsteeg JO10-4 Nemelaer JO10-3G 128272 4-5
C 15-02-2020 vervallen Maliskamp JO10-3 Haarsteeg JO10-4 126432
C 08-02-2020 vervallen Haarsteeg JO10-4 SV BLC JO10-5 126655 3-15
C 01-02-2020 vervallen Wilhelmina JO10-5 Haarsteeg JO10-4 129275
C 14-12-2019 vervallen Haarsteeg JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-9 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 49583 10-3
C 07-12-2019 vervallen Well JO10-1 Haarsteeg JO10-4 51541
C 30-11-2019 vervallen Haarsteeg JO10-4 RKKSV JO10-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 49860 1-15
C 23-11-2019 vervallen Haarsteeg JO10-4 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 49642 1-2
C 16-11-2019 vervallen Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-4 52853
C 09-11-2019 10:00 SV BLC JO10-6 Haarsteeg JO10-4 52463
C 02-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 Wilhelmina JO10-5 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 51292 7-2
C 26-10-2019 vervallen HRC'14 JO10-1 Haarsteeg JO10-4 51412
C 05-10-2019 vervallen Haarsteeg JO10-4 FC Engelen JO10-5 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 49884 2/10
C 28-09-2019 vervallen DSC JO10-3 Haarsteeg JO10-4 49276
C 21-09-2019 vervallen Haarsteeg JO10-4 Wilhelmina JO10-6 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 51004 1-4
B 14-09-2019 vervallen HHC'09 JO10-1 Haarsteeg JO10-4 28015
B 07-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 NOAD'32 JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 28014 0-24
B 31-08-2019 09:00 Well JO10-1 Haarsteeg JO10-4 28013
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Wilhelmina JO10-5 130898 0-0
C 04-04-2020 09:00 Helvoirt JO10-2 TGG JO10-1 129428 0-0
C 04-04-2020 09:00 Haarsteeg JO10-4 FC Engelen JO10-5 131667 0-0
C 04-04-2020 09:00 Nemelaer JO10-3G ODC JO10-3 127041 0-0
C 04-04-2020 09:00 Maliskamp JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-8 126385 0-0
C 04-04-2020 08:30 Den Dungen JO10-2 SV BLC JO10-5 128178 0-0
C 28-03-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 Zwaluw VFC JO10-6 131090 0-0
C 28-03-2020 08:45 Wilhelmina JO10-5 Maliskamp JO10-3 129571 0-0
C 28-03-2020 08:45 ODC JO10-3 Den Dungen JO10-2 127485 0-0
C 28-03-2020 09:45 FC Engelen JO10-5 Helvoirt JO10-2 127944 0-0
C 28-03-2020 10:00 TGG JO10-1 Haarsteeg JO10-4 129692 0-0
C 28-03-2020 08:30 SV BLC JO10-5 Nemelaer JO10-3G 127068 0-0
C 21-03-2020 08:30 Den Dungen JO10-2 FC Engelen JO10-5 130833 0-0
C 21-03-2020 08:45 ODC JO10-3 Helvoirt JO10-2 128599 0-0
C 21-03-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 Haarsteeg JO10-4 126639 0-0
C 14-03-2020 08:30 Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-4 126302 0-0
C 14-03-2020 08:45 Wilhelmina JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-8 127282 0-0
C 14-03-2020 09:00 Maliskamp JO10-3 ODC JO10-3 126339 0-0
C 14-03-2020 09:00 Nemelaer JO10-3G Helvoirt JO10-2 130913 0-0
C 14-03-2020 09:45 FC Engelen JO10-5 SV BLC JO10-5 129694 0-0
C 14-03-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 TGG JO10-1 127460 0-0
C 07-03-2020 10:00 TGG JO10-1 FC Engelen JO10-5 126675 0-0
C 07-03-2020 09:00 Helvoirt JO10-2 Wilhelmina JO10-5 130766 0-0
C 07-03-2020 09:00 Haarsteeg JO10-4 Nemelaer JO10-3G 128272 0-0
C 07-03-2020 08:45 ODC JO10-3 Zwaluw VFC JO10-6 126227 0-0
C 07-03-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 SV BLC JO10-5 127974 0-0
C 07-03-2020 08:30 Den Dungen JO10-2 Maliskamp JO10-3 128461 0-0
C 15-02-2020 08:45 Wilhelmina JO10-5 ODC JO10-3 129597 0-0
C 15-02-2020 09:00 Maliskamp JO10-3 Haarsteeg JO10-4 126432 0-0
C 15-02-2020 09:00 Nemelaer JO10-3G Den Dungen JO10-2 131178 0-0
C 15-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Helvoirt JO10-2 129395 0-0
C 15-02-2020 11:00 FC Engelen JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-8 126905 0-0
C 15-02-2020 08:30 SV BLC JO10-5 TGG JO10-1 127130 0-0
C 08-02-2020 08:45 ODC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-8 128079 0-0
C 08-02-2020 09:00 Nemelaer JO10-3G Zwaluw VFC JO10-6 128855 0-0
C 08-02-2020 09:00 Haarsteeg JO10-4 SV BLC JO10-5 126655 0-0
C 08-02-2020 10:00 TGG JO10-1 Wilhelmina JO10-5 127395 0-0
C 08-02-2020 09:00 Helvoirt JO10-2 Maliskamp JO10-3 128781 0-0
C 01-02-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 TGG JO10-1 126004 0-0
C 01-02-2020 08:30 SV BLC JO10-5 Helvoirt JO10-2 130709 0-0
C 01-02-2020 10:00 FC Engelen JO10-5 ODC JO10-3 128275 0-0
C 01-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Den Dungen JO10-2 130533 0-0
C 01-02-2020 09:00 Maliskamp JO10-3 Nemelaer JO10-3G 128640 0-0
C 01-02-2020 08:45 Wilhelmina JO10-5 Haarsteeg JO10-4 129275 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 08:45 Wilhelmina JO10-5 Well JO10-1 49193 0-0
C 14-12-2019 08:30 FC Engelen JO10-5 Wilhelmina JO10-5 49629 0-0
C 14-12-2019 09:45 SV BLC JO10-6 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 50809 0-0
C 14-12-2019 09:30 HRC'14 JO101G DSC JO10-3 50992 0-0
C 14-12-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-9 49583 0-0
C 14-12-2019 09:00 Well JO10-1 RKKSV JO10-2 49182 0-0
C 14-12-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Wilhelmina JO10-6 49177 0-0
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 HRC'14 JO10-1 51114 0-0
C 07-12-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 Wilhelmina JO10-6 50525 0-0
C 07-12-2019 09:00 Well JO10-1 Haarsteeg JO10-4 51541 0-0
C 07-12-2019 10:00 DSC JO10-3 Den Dungen JO10-2 51548 0-0
C 07-12-2019 10:30 RKKSV JO10-2 SV BLC JO10-6 51474 0-0
C 07-12-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G FC Engelen JO10-5 49419 0-0
C 30-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Wilhelmina JO10-5 49638 0-0
C 30-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 51895 0-0
C 30-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 DSC JO10-3 49579 0-0
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 RKKSV JO10-2 49860 0-0
C 30-11-2019 11:00 FC Engelen JO10-5 HRC'14 JO10-1 52261 0-0
C 30-11-2019 09:45 SV BLC JO10-6 Well JO10-1 50232 0-0
C 23-11-2019 10:30 RKKSV JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-9 50335 0-0
C 23-11-2019 09:45 SV BLC JO10-6 Den Dungen JO10-2 52802 0-0
C 23-11-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 Wilhelmina JO10-6 52469 0-0
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 49642 0-0
C 23-11-2019 09:00 Well JO10-1 DSC JO10-3 50004 0-0
C 23-11-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Wilhelmina JO10-5 49238 0-0
C 16-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 FC Engelen JO10-5 52221 0-0
C 16-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-4 52853 0-0
C 16-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 SV BLC JO10-6 52538 0-0
C 16-11-2019 10:30 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G HRC'14 JO10-1 51506 0-0
C 16-11-2019 08:45 DSC JO10-3 RKKSV JO10-2 50916 0-0
C 09-11-2019 10:00 SV BLC JO10-6 Haarsteeg JO10-4 52463 0-0
C 09-11-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 RKKSV JO10-2 50455 0-0
C 09-11-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Well JO10-1 50395 0-0
C 09-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 50461 0-0
C 09-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 DSC JO10-3 51472 0-0
C 09-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-9 49984 0-0
C 02-11-2019 09:00 Well JO10-1 FC Engelen JO10-5 50018 0-0
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 Wilhelmina JO10-6 52522 0-0
C 02-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 Wilhelmina JO10-5 51292 0-0
C 02-11-2019 10:00 DSC JO10-3 SV BLC JO10-6 52070 0-0
C 02-11-2019 10:30 RKKSV JO10-2 HRC'14 JO10-1 50542 0-0
C 02-11-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G Den Dungen JO10-2 52104 0-0
C 26-10-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Well JO10-1 49788 0-0
C 26-10-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 RKKSV JO10-2 50337 0-0
C 26-10-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 50043 0-0
C 26-10-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Haarsteeg JO10-4 51412 0-0
C 26-10-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 SV BLC JO10-6 52539 0-0
C 26-10-2019 10:00 DSC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-9 49244 0-0
C 05-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 Wilhelmina JO10-5 51651 0-0
C 05-10-2019 09:00 Well JO10-1 Wilhelmina JO10-6 52315 0-0
C 05-10-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 FC Engelen JO10-5 49884 0-0
C 05-10-2019 09:45 SV BLC JO10-6 HRC'14 JO10-1 49994 0-0
C 05-10-2019 10:30 RKKSV JO10-2 Den Dungen JO10-2 49692 0-0
C 05-10-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G DSC JO10-3 50293 0-0
C 28-09-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 FC Engelen JO10-5 49772 0-0
C 28-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 Well JO10-1 51530 0-0
C 28-09-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 SV BLC JO10-6 50941 0-0
C 28-09-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 HRC'14 JO10-1 51707 0-0
C 28-09-2019 10:00 DSC JO10-3 Haarsteeg JO10-4 49276 0-0
C 28-09-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G RKKSV JO10-2 51224 0-0
C 21-09-2019 11:00 SV BLC JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-9 50464 0-0
C 21-09-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 DSC JO10-3 52668 0-0
C 21-09-2019 10:30 RKKSV JO10-2 Wilhelmina JO10-5 49701 0-0
C 21-09-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Den Dungen JO10-2 49831 0-0
C 21-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 Wilhelmina JO10-6 51004 0-0
C 21-09-2019 09:00 Well JO10-1 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 52437 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Well JO10-1 NOAD'32 JO10-1 12779 0-0
B 14-09-2019 10:00 HHC'09 JO10-1 Haarsteeg JO10-4 28015 0-0
B 07-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 NOAD'32 JO10-1 28014 0-0
B 07-09-2019 10:00 HHC'09 JO10-1 Well JO10-1 12389 0-0
B 31-08-2019 08:30 NOAD'32 JO10-1 HHC'09 JO10-1 12259 0-0
B 31-08-2019 09:00 Well JO10-1 Haarsteeg JO10-4 28013 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nemelaer JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helvoirt JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Dungen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TGG JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV BLC JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Engelen JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwaluw VFC JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Maliskamp JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV BLC JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HRC'14 JO101G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKKSV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Well JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wilhelmina JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN JO10-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Den Dungen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DSC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Well JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NOAD'32 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HHC'09 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven