0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-3

Teamleden

Spelers
Sven van Beekveld Keeper      
Wessel de Wit Keeper      
Pieter Bierings        
Freek Kamerman        
Siem Klerks        
Lot de Reuver        
Boudewijn Rohs        
Ilse van Schie        
 
Overige teamleden
Xander Buisman Leider/Trainer
Michel Kamerman Leider/Trainer
Joost Klerks Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 NOAD'32 JO10-1 52854 Sportpark Haarsteeg Veld 5B2 KK 6 KK 18
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 WSC JO10-3 49588 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 Haarsteeg JO10-3 49668 Sportpark De Groote Wielen - -
C 14-12-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 GVV JO10-1 52075 Sportpark Haarsteeg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 FC Engelen JO10-3 FC Drunen JO10-1
C 23-11-2019 08:30 WSC JO10-3 GVV JO10-1
C 23-11-2019 08:45 ODC JO10-3 RKDVC JO10-3
C 23-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 NOAD'32 JO10-1
C 23-11-2019 10:00 HHC'09 JO10-1 SV BLC JO10-3
C 30-11-2019 09:00 HHC'09 JO10-1 FC Engelen JO10-3
C 30-11-2019 09:45 SV BLC JO10-3 GVV JO10-1
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 WSC JO10-3
C 30-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 ODC JO10-3
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7
C 30-11-2019 08:30 NOAD'32 JO10-1 FC Drunen JO10-1
C 07-12-2019 10:30 GVV JO10-1 NOAD'32 JO10-1
C 07-12-2019 09:40 FC Engelen JO10-3 Wilhelmina JO10-3
C 07-12-2019 09:30 FC Drunen JO10-1 SV BLC JO10-3
C 07-12-2019 08:45 ODC JO10-3 HHC'09 JO10-1
C 07-12-2019 08:45 RKDVC JO10-3 WSC JO10-3
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 Haarsteeg JO10-3
C 14-12-2019 08:30 WSC JO10-3 FC Drunen JO10-1
C 14-12-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 RKDVC JO10-3
C 14-12-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 GVV JO10-1
C 14-12-2019 09:45 SV BLC JO10-3 NOAD'32 JO10-1
C 14-12-2019 10:00 HHC'09 JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-7
C 14-12-2019 12:15 FC Engelen JO10-3 ODC JO10-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 10:30 GVV JO10-1 FC Engelen JO10-3 51978 0-0
C 16-11-2019 09:45 SV BLC JO10-3 Wilhelmina JO10-3 49440 0-0
C 16-11-2019 09:30 FC Drunen JO10-1 ODC JO10-3 74950 0-0
C 16-11-2019 08:45 RKDVC JO10-3 Haarsteeg JO10-3 52088 0-0
C 16-11-2019 08:30 NOAD'32 JO10-1 HHC'09 JO10-1 49960 0-0
C 16-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 WSC JO10-3 52210 0-0
C 09-11-2019 08:30 NOAD'32 JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-7 49773 0-0
C 09-11-2019 08:30 WSC JO10-3 FC Engelen JO10-3 50716 0-0
C 09-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 ODC JO10-3 51629 0-0
C 09-11-2019 09:45 SV BLC JO10-3 RKDVC JO10-3 50518 0-0
C 09-11-2019 10:00 HHC'09 JO10-1 Wilhelmina JO10-3 52240 0-0
C 09-11-2019 10:30 GVV JO10-1 FC Drunen JO10-1 74949 0-0
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 SV BLC JO10-3 52404 0-0
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO10-3 NOAD'32 JO10-1 52438 0-0
C 02-11-2019 08:45 ODC JO10-3 WSC JO10-3 50141 0-0
C 02-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 GVV JO10-1 52263 0-0
C 02-11-2019 09:30 FC Drunen JO10-1 HHC'09 JO10-1 74948 0-0
C 02-11-2019 10:30 FC Engelen JO10-3 Haarsteeg JO10-3 52023 0-0
C 26-10-2019 10:30 GVV JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-7 50264 0-0
C 26-10-2019 09:30 FC Drunen JO10-1 RKDVC JO10-3 74947 0-0
C 26-10-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 HHC'09 JO10-1 51639 0-0
C 26-10-2019 08:30 SV BLC JO10-3 FC Engelen JO10-3 52590 0-0
C 26-10-2019 08:30 WSC JO10-3 Wilhelmina JO10-3 51584 0-0
C 26-10-2019 08:30 NOAD'32 JO10-1 ODC JO10-3 49862 0-0
C 05-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 FC Drunen JO10-1 74946 0-0
C 05-10-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 Haarsteeg JO10-3 52059 0-0
C 05-10-2019 08:45 ODC JO10-3 SV BLC JO10-3 49931 0-0
C 05-10-2019 09:45 FC Engelen JO10-3 NOAD'32 JO10-1 49417 0-0
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO10-3 GVV JO10-1 52493 0-0
C 05-10-2019 10:00 HHC'09 JO10-1 WSC JO10-3 50133 0-0
C 28-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 ODC JO10-3 52643 0-0
C 28-09-2019 08:45 RKDVC JO10-3 FC Engelen JO10-3 52588 0-0
C 28-09-2019 09:30 GVV JO10-1 HHC'09 JO10-1 50837 0-0
C 28-09-2019 09:45 SV BLC JO10-3 Haarsteeg JO10-3 49155 0-0
C 28-09-2019 08:30 NOAD'32 JO10-1 WSC JO10-3 50586 0-0
C 28-09-2019 09:30 FC Drunen JO10-1 Wilhelmina JO10-3 74945 0-0
C 21-09-2019 08:30 WSC JO10-3 SV BLC JO10-3 52304 0-0
C 21-09-2019 10:00 HHC'09 JO10-1 RKDVC JO10-3 52770 0-0
C 21-09-2019 09:45 FC Engelen JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7 49551 0-0
C 21-09-2019 08:45 ODC JO10-3 GVV JO10-1 50209 0-0
C 21-09-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 NOAD'32 JO10-1 50240 0-0
C 21-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 FC Drunen JO10-1 74944 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 WSC JO10-4 FC Engelen JO10-3 12667 0-0
B 14-09-2019 10:30 CHC JO10-1 Haarsteeg JO10-3 12847 0-0
B 07-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 FC Engelen JO10-3 12572 0-0
B 07-09-2019 10:30 CHC JO10-1 WSC JO10-4 12348 0-0
B 31-08-2019 08:30 WSC JO10-4 Haarsteeg JO10-3 12006 0-0
B 31-08-2019 08:30 FC Engelen JO10-3 CHC JO10-1 12261 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HHC'09 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WSC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Engelen JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 GVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV BLC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 NOAD'32 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Drunen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Engelen JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CHC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven