Onder 17 beker poule

Junioren - Haarsteeg JO17-3

Teamleden

Spelers
Jasper Meesters Keeper      
Hasan Araj        
Faisel Bashir        
Bas van den Berk        
Siem van Dal        
Goof van den Elshout        
Paul van Helvoort        
Glenn Junggeburth        
Tristan Leijtens        
Jens van Lexmond        
Mees Profittlich        
Sander de Vaan        
Collin de Vaan        
Emma Wolfs        
 
Overige teamleden
Eric Bruijsters Trainer
Jan van Helvoort Trainer
Nick Koevoets Trainer
Lars Rooyakkers Trainer
Bas van Vugt Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-11-2019 14:30 Maliskamp JO17-1 Haarsteeg JO17-3 32917 Sportpark Maliskamp - -
C 30-11-2019 15:00 BMC JO17-3 Haarsteeg JO17-3 32110 Sportpark De Brand - -
C 07-12-2019 14:45 Haarsteeg JO17-3 SC 't Zand JO17-2 33277 Sportpark Haarsteeg - -
C 14-12-2019 13:15 SCG'18 JO17-2 Haarsteeg JO17-3 32134 Sportpark Zegenwerp - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 15:00 B.V.V. JO17-2 ODC JO17-3G
C 23-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 SC 't Zand JO17-2
C 23-11-2019 13:15 SCG'18 JO17-2 Nivo Sparta JO17-3
C 23-11-2019 14:30 Maliskamp JO17-1 Haarsteeg JO17-3
C 23-11-2019 15:00 Boxtel JO17-3 BMC JO17-3
C 23-11-2019 15:00 Den Dungen JO17-2 Zwaluw VFC JO17-5
C 30-11-2019 15:00 BMC JO17-3 Haarsteeg JO17-3
C 30-11-2019 15:00 Boxtel JO17-3 SCG'18 JO17-2
C 30-11-2019 15:00 Den Dungen JO17-2 B.V.V. JO17-2
C 30-11-2019 13:30 ODC JO17-3G Zwaluw VFC JO17-5
C 30-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 Maliskamp JO17-1
C 30-11-2019 11:15 SC 't Zand JO17-2 Nivo Sparta JO17-3
C 07-12-2019 15:00 B.V.V. JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-7
C 07-12-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 Boxtel JO17-3
C 07-12-2019 14:45 Haarsteeg JO17-3 SC 't Zand JO17-2
C 07-12-2019 14:30 Maliskamp JO17-1 Den Dungen JO17-2
C 07-12-2019 13:30 ODC JO17-3G SCG'18 JO17-2
C 07-12-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-3 BMC JO17-3
C 14-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 Zwaluw VFC JO17-5
C 14-12-2019 13:15 SCG'18 JO17-2 Haarsteeg JO17-3
C 14-12-2019 14:30 Maliskamp JO17-1 B.V.V. JO17-2
C 14-12-2019 14:30 SC 't Zand JO17-2 BMC JO17-3
C 14-12-2019 15:00 Boxtel JO17-3 Nivo Sparta JO17-3
C 14-12-2019 15:00 Den Dungen JO17-2 ODC JO17-3G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 12:30 WSC JO17-3 RKDVC JO17-4 7726 11-2
B 14-09-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 Haarsteeg JO17-3 7961 8-2
B 07-09-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 WSC JO17-3 7540 2-2
B 07-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-3 RKDVC JO17-4 7631 7-0
B 31-08-2019 14:30 RKDVC JO17-4 SC Elshout JO17-1 7375 0-4
B 31-08-2019 14:30 WSC JO17-3 Haarsteeg JO17-3 7163 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 SCG'18 JO17-2 33390 0-0
C 16-11-2019 15:00 BMC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 32147 0-0
C 16-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-3 B.V.V. JO17-2 32485 0-0
C 16-11-2019 14:30 SC 't Zand JO17-2 Den Dungen JO17-2 33201 0-0
C 16-11-2019 13:30 ODC JO17-3G Boxtel JO17-3 32988 0-0
C 16-11-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-3 Maliskamp JO17-1 32712 2-1
C 09-11-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-3 Haarsteeg JO17-3 32214 3-0
C 09-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 Den Dungen JO17-2 32975 2-4
C 09-11-2019 13:15 SCG'18 JO17-2 Maliskamp JO17-1 32981 0-13
C 09-11-2019 14:30 SC 't Zand JO17-2 ODC JO17-3G 32749 6-1
C 09-11-2019 15:00 Boxtel JO17-3 B.V.V. JO17-2 32125 2-6
C 09-11-2019 15:00 BMC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5 31639 1-2
C 02-11-2019 12:30 Den Dungen JO17-2 Nivo Sparta JO17-3 32638 0-5
C 02-11-2019 14:30 Maliskamp JO17-1 Boxtel JO17-3 33072 7-4
C 02-11-2019 13:30 ODC JO17-3G BMC JO17-3 33629 4-1
C 02-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 32878 8-0
C 02-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 SC 't Zand JO17-2 32913 3-2
C 02-11-2019 15:00 B.V.V. JO17-2 SCG'18 JO17-2 33634 5-2
C 26-10-2019 15:00 Boxtel JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 32013 9-4
C 26-10-2019 15:00 BMC JO17-3 B.V.V. JO17-2 32353 0-0
C 26-10-2019 14:45 Haarsteeg JO17-3 ODC JO17-3G 32704 7-0
C 26-10-2019 14:30 SC 't Zand JO17-2 Maliskamp JO17-1 33825 6-3
C 26-10-2019 13:15 SCG'18 JO17-2 Den Dungen JO17-2 31755 2-8
C 26-10-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5 32994 4-1
C 05-10-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 SCG'18 JO17-2 33143 3-0
C 05-10-2019 12:00 ODC JO17-3G Nivo Sparta JO17-3 33325 0-5
C 05-10-2019 14:30 Maliskamp JO17-1 BMC JO17-3 31800 13-1
C 05-10-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 Haarsteeg JO17-3 31955 4-4
C 05-10-2019 15:00 Den Dungen JO17-2 Boxtel JO17-3 33500 2-3
C 05-10-2019 15:00 B.V.V. JO17-2 SC 't Zand JO17-2 32993 0-8
C 28-09-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 32046 6-0
C 28-09-2019 14:30 SC 't Zand JO17-2 Boxtel JO17-3 32294 9-1
C 28-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-3 Den Dungen JO17-2 32344 5-1
C 28-09-2019 15:00 BMC JO17-3 SCG'18 JO17-2 33982 4-8
C 28-09-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 B.V.V. JO17-2 31714 3-0
C 28-09-2019 15:15 ODC JO17-3G Maliskamp JO17-1 33513 1-5
C 21-09-2019 15:00 B.V.V. JO17-2 Nivo Sparta JO17-3 32606 1-7
C 21-09-2019 15:00 Boxtel JO17-3 Haarsteeg JO17-3 34068 3-2
C 21-09-2019 15:00 Den Dungen JO17-2 BMC JO17-3 32361 1-5
C 21-09-2019 14:30 Maliskamp JO17-1 Zwaluw VFC JO17-5 32318 3-2
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 ODC JO17-3G 33104 2-4
C 21-09-2019 13:00 SCG'18 JO17-2 SC 't Zand JO17-2 33997 0-13

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO17-3 3 2 1 0 7 15 4 11 0
2 SC Elshout JO17-1 3 2 1 0 7 14 4 10 0
3 Haarsteeg JO17-3 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
4 RKDVC JO17-4 3 0 0 3 0 2 22 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta JO17-3 7 7 0 0 21 32 3 29 0
2 SC 't Zand JO17-2 7 6 0 1 18 50 8 42 0
3 Maliskamp JO17-1 7 5 0 2 15 45 16 29 0
4 Zwaluw VFC JO17-5 7 4 1 2 13 26 14 12 0
5 Haarsteeg JO17-3 6 4 1 1 12 26 9 17 1
6 ODC JO17-3G 7 2 1 4 7 14 30 -16 0
7 Boxtel JO17-3 6 2 1 3 6 23 32 -9 1
8 B.V.V. JO17-2 6 2 0 4 6 13 24 -11 0
9 Den Dungen JO17-2 7 2 0 5 6 16 28 -12 0
10 BMC JO17-3 6 1 1 4 4 15 31 -16 0
11 OJC ROSMALEN JO17-7 7 1 1 5 4 14 34 -20 0
12 SCG'18 JO17-2 7 1 0 6 3 12 57 -45 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven