513 Vrouwen Zondag

Senioren - Haarsteeg VR1

Teamleden

Spelers
Saskia Beekmans        
Manon Coensen        
Janne van Diessen        
Christel van Drunen        
Linda van Drunen        
Monique van Falier        
Nieka de Gouw-Kivits        
Caro van Grinsven        
Kristie Habraken        
Femke Hulsen        
Mandy de Kloe        
Gwenny Leijtens        
Margriet Mommersteeg        
Kim Treuren        
Carline Van de Ven        
Evy van Venrooij        
Noa de Wijs        
 
Overige teamleden
Bob van Houten Trainer
Pim Schrijnemakers Trainer
Denise Treuren Leider
Rick Bruijsters Keeperstrainer
Kevin Treuren Assistent-scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 17-11-2019 12:00 Haarsteeg VR1 RKTVC VR1 Tony van Zon (Scheidsrechter) 73247 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 20 KK 16
C 24-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR3 Haarsteeg VR1 73576 Sportpark De Groote Wielen - -
C 01-12-2019 10:30 Emplina VR1 Haarsteeg VR1 73194 - -
C 08-12-2019 12:00 Haarsteeg VR1 SCG'18 VR1 73248 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
C 26-01-2020 12:00 Haarsteeg VR1 Zwaluw VFC VR1 73245 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 20 KK 10
C 02-02-2020 10:00 Wilhelmina VR2 Haarsteeg VR1 73535 Sportpark De Saren - -
C 09-02-2020 12:00 Haarsteeg VR1 Buren VR1 73249 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
C 16-02-2020 12:00 Zwaluw VFC VR1 Haarsteeg VR1 73653 Sportpark Bergenshuizen - -
C 08-03-2020 12:00 Haarsteeg VR1 TGG VR1 73250 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
C 15-03-2020 12:00 Haarsteeg VR1 OJC ROSMALEN VR3 73251 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
C 29-03-2020 10:00 HRC'14 VR2 Haarsteeg VR1 73612 Sportpark Hurwenen - -
C 05-04-2020 12:00 Haarsteeg VR1 Emplina VR1 73252 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 20 KK 10
C 19-04-2020 10:00 RKTVC VR1 Haarsteeg VR1 73419 Sportpark De Ridderweide - -
C 10-05-2020 12:00 Haarsteeg VR1 BMC VR1 73253 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 20 KK 10
C 17-05-2020 12:00 Haarsteeg VR1 Hedel VR1 73254 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
C 24-05-2020 12:00 SCG'18 VR1 Haarsteeg VR1 73645 Sportpark Zegenwerp - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 09:30 BMC VR1 Wilhelmina VR2
C 17-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR3 TGG VR1
C 17-11-2019 10:00 HRC'14 VR2 SCG'18 VR1
C 17-11-2019 12:00 Haarsteeg VR1 RKTVC VR1
C 17-11-2019 12:00 Zwaluw VFC VR1 Buren VR1
C 17-11-2019 12:30 Hedel VR1 Emplina VR1
C 24-11-2019 12:00 Zwaluw VFC VR1 Hedel VR1
C 24-11-2019 11:00 TGG VR1 SCG'18 VR1
C 24-11-2019 10:30 Emplina VR1 Buren VR1
C 24-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR3 Haarsteeg VR1
C 24-11-2019 10:00 Wilhelmina VR2 RKTVC VR1
C 24-11-2019 09:30 BMC VR1 HRC'14 VR2
C 01-12-2019 12:30 Hedel VR1 BMC VR1
C 01-12-2019 12:00 SCG'18 VR1 Wilhelmina VR2
C 01-12-2019 10:30 Buren VR1 OJC ROSMALEN VR3
C 01-12-2019 10:30 Emplina VR1 Haarsteeg VR1
C 01-12-2019 10:00 HRC'14 VR2 Zwaluw VFC VR1
C 01-12-2019 10:00 RKTVC VR1 TGG VR1
C 08-12-2019 09:30 BMC VR1 Buren VR1
C 08-12-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR3 RKTVC VR1
C 08-12-2019 10:00 HRC'14 VR2 Hedel VR1
C 08-12-2019 12:00 Haarsteeg VR1 SCG'18 VR1
C 08-12-2019 12:00 Wilhelmina VR2 TGG VR1
C 08-12-2019 12:00 Zwaluw VFC VR1 Emplina VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 10-11-2019 12:00 SCG'18 VR1 Hedel VR1 73638 7-1
C 10-11-2019 11:00 TGG VR1 BMC VR1 73553 1-5
C 10-11-2019 10:00 Buren VR1 Haarsteeg VR1 73383 0-0
C 10-11-2019 10:30 Emplina VR1 OJC ROSMALEN VR3 73192 10-1
C 10-11-2019 10:00 Wilhelmina VR2 Zwaluw VFC VR1 73532 1-1
C 10-11-2019 10:00 RKTVC VR1 HRC'14 VR2 73414 4-1
C 03-11-2019 09:30 BMC VR1 Zwaluw VFC VR1 73105 4-1
C 03-11-2019 10:00 RKTVC VR1 SCG'18 VR1 73413 0-3
C 03-11-2019 10:00 Wilhelmina VR2 Emplina VR1 73531 0-10
C 03-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR3 Hedel VR1 73574 0-0
C 03-11-2019 11:00 TGG VR1 Buren VR1 73552 4-3
C 03-11-2019 12:00 Haarsteeg VR1 HRC'14 VR2 73246 5-1
C 27-10-2019 10:00 HRC'14 VR2 OJC ROSMALEN VR3 73606 11-2
C 27-10-2019 10:30 Emplina VR1 TGG VR1 73191 9-0
C 27-10-2019 10:30 Buren VR1 Wilhelmina VR2 73382 5-0
C 27-10-2019 12:00 SCG'18 VR1 BMC VR1 73637 0-1
C 27-10-2019 12:00 Zwaluw VFC VR1 RKTVC VR1 73648 2-5
C 27-10-2019 12:30 Hedel VR1 Haarsteeg VR1 73435 1-5
C 20-10-2019 12:00 Haarsteeg VR1 Zwaluw VFC VR1 73245 0-0
C 13-10-2019 12:00 SCG'18 VR1 Emplina VR1 73636 1-2
C 13-10-2019 11:00 TGG VR1 Hedel VR1 73551 0-0
C 13-10-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR3 BMC VR1 73573 2-3
C 13-10-2019 10:00 Wilhelmina VR2 HRC'14 VR2 73530 0-3
C 13-10-2019 10:00 RKTVC VR1 Buren VR1 73412 4-0
C 06-10-2019 09:30 BMC VR1 Haarsteeg VR1 73104 5-4
C 06-10-2019 10:00 HRC'14 VR2 TGG VR1 73605 2-0
C 06-10-2019 10:30 Buren VR1 SCG'18 VR1 73381 2-6
C 06-10-2019 12:00 Zwaluw VFC VR1 OJC ROSMALEN VR3 73647 2-11
C 06-10-2019 10:30 Emplina VR1 RKTVC VR1 73190 4-1
C 06-10-2019 12:30 Hedel VR1 Wilhelmina VR2 73434 7-0
C 29-09-2019 10:00 RKTVC VR1 BMC VR1 73411 0-0
C 29-09-2019 10:00 Wilhelmina VR2 OJC ROSMALEN VR3 73529 1-2
C 29-09-2019 10:30 Emplina VR1 HRC'14 VR2 73189 8-0
C 29-09-2019 10:00 Buren VR1 Hedel VR1 73380 2-6
C 29-09-2019 11:00 TGG VR1 Haarsteeg VR1 73550 0-5
C 29-09-2019 12:00 SCG'18 VR1 Zwaluw VFC VR1 73635 6-0
C 22-09-2019 12:30 Hedel VR1 RKTVC VR1 73433 1-4
C 22-09-2019 12:00 Zwaluw VFC VR1 TGG VR1 73646 2-1
C 22-09-2019 12:00 Haarsteeg VR1 Wilhelmina VR2 73244 3-0
C 22-09-2019 10:00 HRC'14 VR2 Buren VR1 73604 0-0
C 22-09-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR3 SCG'18 VR1 73572 2-11
C 22-09-2019 09:45 BMC VR1 Emplina VR1 73103 2-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 26-09-2019 20:00 Haarsteeg VR1 RKDVC VR1 88704 2-1
B 15-09-2019 10:00 Nieuwkuijk VR2 Haarsteeg VR1 17558 0-16
B 15-09-2019 12:45 RKDVC VR1 MEC'07 VR1 17626 2-0
B 12-09-2019 20:00 Haarsteeg VR1 RKDVC VR1 17478 2-1
B 08-09-2019 11:30 MEC'07 VR1 Haarsteeg VR1 17533 0-3
B 08-09-2019 12:30 RKDVC VR1 Nieuwkuijk VR2 17523 15-1
B 01-09-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 MEC'07 VR1 17416 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina VR1 6 6 0 0 18 49 4 45 0
2 SCG'18 VR1 6 5 0 1 15 33 6 27 0
3 BMC VR1 6 5 0 1 15 20 16 4 0
4 Haarsteeg VR1 5 4 0 1 12 22 7 15 0
5 RKTVC VR1 6 4 0 2 12 18 11 7 0
6 HRC'14 VR2 6 3 0 3 9 18 19 -1 0
7 Hedel VR1 5 2 0 3 6 16 18 -2 0
8 OJC ROSMALEN VR3 6 2 0 4 6 20 38 -18 0
9 Zwaluw VFC VR1 6 1 1 4 4 8 28 -20 0
10 Buren VR1 5 1 0 4 3 12 20 -8 0
11 TGG VR1 6 1 0 5 3 6 26 -20 0
12 Wilhelmina VR2 7 0 1 6 1 2 31 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg VR1 3 3 0 0 9 21 1 20 0
2 RKDVC VR1 3 2 0 1 6 18 3 15 0
3 MEC'07 VR1 3 1 0 2 3 3 7 -4 0
4 Nieuwkuijk VR2 3 0 0 3 0 3 34 -31 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven