Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Haarsteeg 7

Teamleden

Spelers
Wesley van de Wiel Keeper      
Leon Beaard        
Wouter de Bonth        
Jorg Boom        
Nick van den Broek        
Julian Damen        
Tim van der Heijden        
Toby Klomp        
Nick Koevoets        
Relano de Kuijper        
Levi van Lieshout        
Nick Ramaekers        
Lars Rooyakkers        
Jurre Scheij        
Nick Vermeulen        
Leroy De Vet        
Wisse Vos        
Nick van de Wiel        
 
Overige teamleden
Wim van Lieshout Trainer
Marcel van de Wiel Trainer
Marijn Scheij Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 05-04-2020 afgelast Sarto 12 Haarsteeg 7 81532 Sportpark Westend - -
C 19-04-2020 afgelast Haarsteeg 7 Baardwijk 6 83112 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 5 KK 10
C 26-04-2020 afgelast Wilhelmina 7 Haarsteeg 7 P (Peter) Willems 83232 Sportpark De Saren - -
C 10-05-2020 afgelast WSC 7 Haarsteeg 7 84366 Sportpark Eikendonk - -
C 17-05-2020 afgelast Waspik 6 Haarsteeg 7 81911 Sportpark Elzenhage - -
C 24-05-2020 12:00 Haarsteeg 7 RKDVC 10 83113 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 6 KK 11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 05-04-2020 12:00 Sarto 12 Haarsteeg 7
C 05-04-2020 10:00 RKDVC 10 Baardwijk 6
C 05-04-2020 10:00 Waspik 6 RWB 5
C 05-04-2020 10:30 FC Drunen 5 WSC 7
C 05-04-2020 12:00 Nieuwkuijk 6 RKC Waalwijk 2
C 05-04-2020 12:00 Wilhelmina 7 SC Elshout 3
C 19-04-2020 12:00 Haarsteeg 7 Baardwijk 6
C 19-04-2020 11:00 SC Elshout 3 WSC 7
C 19-04-2020 10:30 RWB 5 Sarto 12
C 19-04-2020 10:00 Waspik 6 RKDVC 10
C 19-04-2020 10:00 RKC Waalwijk 2 FC Drunen 5
C 19-04-2020 12:00 Wilhelmina 7 Nieuwkuijk 6
C 26-04-2020 12:00 Wilhelmina 7 Haarsteeg 7
C 03-05-2020 12:00 Sarto 12 WSC 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 10:00 CHC 6 Helvoirt 6 16927 0-0
B 15-09-2019 12:30 Nieuwkuijk 4 Haarsteeg 7 17364 2-2
B 08-09-2019 11:30 Nieuwkuijk 4 CHC 6 16593 2-3
B 08-09-2019 12:00 Haarsteeg 7 Helvoirt 6 16776 0-0
B 01-09-2019 10:00 Helvoirt 6 Nieuwkuijk 4 16257 0-0
B 01-09-2019 10:00 CHC 6 Haarsteeg 7 15887 8-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 29-03-2020 12:00 Haarsteeg 7 FC Drunen 5 83111 0-0
C 29-03-2020 10:00 Baardwijk 6 Waspik 6 80284 0-0
C 29-03-2020 10:00 RKC Waalwijk 2 Wilhelmina 7 82937 0-0
C 29-03-2020 10:30 RWB 5 RKDVC 10 81488 0-0
C 29-03-2020 11:00 SC Elshout 3 Nieuwkuijk 6 84557 0-0
C 22-03-2020 12:00 Sarto 12 RKC Waalwijk 2 81529 0-0
C 22-03-2020 11:00 WSC 7 RWB 5 84363 0-0
C 22-03-2020 11:00 SC Elshout 3 Baardwijk 6 84555 0-0
C 22-03-2020 12:00 Nieuwkuijk 6 Haarsteeg 7 81206 0-0
C 22-03-2020 10:30 FC Drunen 5 RKDVC 10 82711 0-0
C 22-03-2020 12:00 Wilhelmina 7 Waspik 6 83238 0-0
C 15-03-2020 10:00 Baardwijk 6 RWB 5 80283 0-0
C 15-03-2020 10:00 RKC Waalwijk 2 Haarsteeg 7 82936 0-0
C 15-03-2020 12:00 Sarto 12 Nieuwkuijk 6 81531 0-0
C 15-03-2020 10:30 FC Drunen 5 Wilhelmina 7 82713 0-0
C 15-03-2020 10:00 Waspik 6 WSC 7 81908 0-0
C 15-03-2020 10:00 RKDVC 10 SC Elshout 3 85574 0-0
C 08-03-2020 10:00 Wilhelmina 7 Baardwijk 6 83239 3-0
C 08-03-2020 12:00 Sarto 12 Waspik 6 81530 3-0
C 08-03-2020 10:30 RWB 5 Haarsteeg 7 81487 1-4
C 08-03-2020 11:00 SC Elshout 3 RKC Waalwijk 2 84556 2-3
C 08-03-2020 11:00 WSC 7 RKDVC 10 84364 1-1
C 08-03-2020 12:00 Nieuwkuijk 6 FC Drunen 5 81207 1-9
C 01-03-2020 10:00 FC Drunen 5 Waspik 6 82705 0-0
C 01-03-2020 10:00 Baardwijk 6 Nieuwkuijk 6 80281 0-0
C 16-02-2020 10:00 Waspik 6 Nieuwkuijk 6 81907 1-1
C 16-02-2020 10:00 Baardwijk 6 WSC 7 80282 0-0
C 16-02-2020 12:00 Haarsteeg 7 SC Elshout 3 83110 0-0
C 16-02-2020 10:30 FC Drunen 5 Sarto 12 82712 0-0
C 16-02-2020 10:00 RKDVC 10 Wilhelmina 7 85573 0-0
C 16-02-2020 10:00 RKC Waalwijk 2 RWB 5 82935 0-0
C 02-02-2020 10:00 RWB 5 SC Elshout 3 81486 1-1
C 02-02-2020 10:00 Waspik 6 FC Drunen 5 81906 0-0
C 02-02-2020 10:00 RKDVC 10 Sarto 12 85572 1-1
C 02-02-2020 10:00 RKC Waalwijk 2 WSC 7 82934 3-3
C 26-01-2020 12:00 Haarsteeg 7 Sarto 12 83108 2-2
C 26-01-2020 10:00 RKDVC 10 FC Drunen 5 85569 1-4
C 26-01-2020 12:00 Nieuwkuijk 6 Waspik 6 81203 1-4
C 19-01-2020 10:00 RKC Waalwijk 2 Nieuwkuijk 6 94260 3-1
C 19-01-2020 10:00 RKDVC 10 Waspik 6 94286 1-1
C 17-12-2019 20:00 Haarsteeg 7 Wilhelmina 7 83109 2-1
C 08-12-2019 12:00 Sarto 12 Baardwijk 6 81528 8-1
C 08-12-2019 10:00 RKDVC 10 Waspik 6 85571 0-0
C 08-12-2019 10:30 FC Drunen 5 Haarsteeg 7 82710 4-1
C 08-12-2019 11:00 WSC 7 SC Elshout 3 84362 1-3
C 08-12-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 RWB 5 81205 1-1
C 08-12-2019 12:00 Wilhelmina 7 RKC Waalwijk 2 83237 4-2
C 03-12-2019 20:00 Wilhelmina 7 WSC 7 83236 2-2
C 01-12-2019 11:00 WSC 7 FC Drunen 5 84361 8-3
C 01-12-2019 11:00 SC Elshout 3 Wilhelmina 7 84554 1-5
C 01-12-2019 10:30 RWB 5 Waspik 6 81485 5-0
C 01-12-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 Nieuwkuijk 6 82933 0-0
C 01-12-2019 10:00 Baardwijk 6 RKDVC 10 80280 1-3
C 24-11-2019 12:00 Haarsteeg 7 RKC Waalwijk 2 83107 1-0
C 24-11-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 Sarto 12 81204 1-9
C 24-11-2019 10:30 FC Drunen 5 SC Elshout 3 82709 8-0
C 24-11-2019 10:00 Waspik 6 Baardwijk 6 81905 2-0
C 24-11-2019 10:00 RKDVC 10 RWB 5 85570 1-4
C 17-11-2019 10:30 FC Drunen 5 RKC Waalwijk 2 82708 2-4
C 17-11-2019 11:00 SC Elshout 3 Haarsteeg 7 84553 1-3
C 17-11-2019 11:00 WSC 7 Baardwijk 6 84360 1-1
C 17-11-2019 10:00 Wilhelmina 7 RKDVC 10 83235 10-1
C 17-11-2019 10:00 Sarto 12 RWB 5 81527 0-0
C 10-11-2019 10:00 Baardwijk 6 SC Elshout 3 80279 2-9
C 10-11-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 Sarto 12 82932 3-1
C 10-11-2019 12:00 Haarsteeg 7 Nieuwkuijk 6 83106 5-2
C 10-11-2019 10:00 Waspik 6 Wilhelmina 7 81904 0-9
C 03-11-2019 10:00 RKDVC 10 Haarsteeg 7 85568 1-2
C 03-11-2019 10:00 Waspik 6 RKC Waalwijk 2 81903 0-5
C 03-11-2019 10:30 RWB 5 Baardwijk 6 81483 5-1
C 03-11-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 SC Elshout 3 81202 0-3
C 03-11-2019 12:00 Wilhelmina 7 FC Drunen 5 83234 3-1
C 27-10-2019 10:00 Baardwijk 6 Wilhelmina 7 80278 0-9
C 27-10-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 RKDVC 10 82931 1-2
C 27-10-2019 10:30 FC Drunen 5 RWB 5 82707 2-5
C 27-10-2019 11:00 WSC 7 Nieuwkuijk 6 84359 15-1
C 27-10-2019 11:00 SC Elshout 3 Sarto 12 84552 3-0
C 27-10-2019 12:00 Haarsteeg 7 Waspik 6 83105 10-0
C 20-10-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 Baardwijk 6 91695 1-5
C 20-10-2019 10:30 RWB 5 WSC 7 81484 2-1
C 13-10-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 Wilhelmina 7 81201 1-14
C 13-10-2019 12:00 Sarto 12 FC Drunen 5 81525 5-4
C 13-10-2019 10:30 RWB 5 RKC Waalwijk 2 81482 2-3
C 13-10-2019 10:00 Waspik 6 SC Elshout 3 81902 3-1
C 13-10-2019 10:00 Baardwijk 6 Haarsteeg 7 80277 0-2
C 13-10-2019 10:00 RKDVC 10 WSC 7 85567 2-7
C 06-10-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 Baardwijk 6 82930 6-0
C 06-10-2019 11:00 WSC 7 Waspik 6 84358 4-2
C 06-10-2019 10:30 FC Drunen 5 Nieuwkuijk 6 82706 13-1
C 06-10-2019 11:00 SC Elshout 3 RKDVC 10 84551 3-5
C 06-10-2019 12:00 Haarsteeg 7 RWB 5 83104 1-1
C 06-10-2019 12:00 Wilhelmina 7 Sarto 12 83233 4-3
C 01-10-2019 20:00 Haarsteeg 7 WSC 7 83103 5-4
C 29-09-2019 10:00 Baardwijk 6 FC Drunen 5 80276 0-6
C 29-09-2019 10:00 RKDVC 10 Nieuwkuijk 6 85566 2-1
C 29-09-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 SC Elshout 3 82929 2-0
C 29-09-2019 10:00 Waspik 6 Sarto 12 81901 1-5
C 29-09-2019 10:00 RWB 5 Wilhelmina 7 81481 2-4
C 22-09-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 Baardwijk 6 81200 0-0
C 22-09-2019 12:00 Sarto 12 RKDVC 10 81524 1-1
C 22-09-2019 11:00 SC Elshout 3 RWB 5 84550 2-0
C 22-09-2019 11:00 WSC 7 RKC Waalwijk 2 84357 0-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC 6 2 2 0 0 6 11 6 5 0
2 Nieuwkuijk 4 2 0 1 1 1 4 5 -1 0
3 Haarsteeg 7 2 0 1 1 1 6 10 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina 7 12 10 1 1 31 68 15 53 0
2 Haarsteeg 7 12 9 2 1 29 38 17 21 0
3 RKC Waalwijk 2 13 9 1 3 28 42 18 24 0
4 Sarto 12 12 5 4 3 19 38 21 17 0
5 RWB 5 13 5 4 4 19 29 21 8 0
6 FC Drunen 5 11 6 0 5 18 56 29 27 0
7 WSC 7 12 4 4 4 16 47 32 15 0
8 SC Elshout 3 13 5 1 7 16 29 33 -4 0
9 RKDVC 10 13 4 4 5 16 22 37 -15 0
10 Waspik 6 12 3 2 7 11 14 45 -31 0
11 Baardwijk 6 12 1 1 10 4 11 55 -44 0
12 Nieuwkuijk 6 13 0 2 11 2 13 84 -71 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven