Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Haarsteeg 4

Teamleden

Spelers
Paul Klein Holkenborg Keeper      
Alexander van Bergen        
Steven Branten        
Luc Brok        
Jordy Coensen        
Stan Dorgelo        
Robbert van Drunen        
Jorg Heijmans        
Bram Hulsen        
Roel van Korven        
Dennis Lauwers        
Fedor van der Lee        
Mark Luijben        
Stijn Mathijssen        
Dennis Oosting        
Erik Paauw        
Sander Siemons        
Michiel de Vaan        
Ties Verschure        
Jordi van Weert        
 
Overige teamleden
Cees van Bladel Trainer
Steven Branten Trainer
Paul van Gestel Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 17-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKDVC 6 Martijn van Esch (Scheidsrechter) 76214 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 1 KK 3
C 24-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 SV BLC 2 Tony van Zon (Scheidsrechter) 76215 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 5 KK 10
C 01-12-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 Haarsteeg 4 76062 Sportpark De Hoge Heide - -
C 08-12-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKTVC 3 76216 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 1 KK 8
C 02-02-2020 12:00 SCG'18 5 Haarsteeg 4 77000 Sportpark Zegenwerp - -
C 09-02-2020 vervallen Haarsteeg 4 CHC 7 76217 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 1 KK 8
C 16-02-2020 12:30 RKDVC 6 Haarsteeg 4 75218 Sportpark aan de Duinweg - -
C 15-03-2020 12:00 SV BLC 2 Haarsteeg 4 76347 - -
C 29-03-2020 11:00 Zwaluw VFC 5 Haarsteeg 4 76775 Sportpark Bergenshuizen - -
C 05-04-2020 11:00 Haarsteeg 4 Vlijmense Boys 3 76218 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 19-04-2020 12:00 LSV 2 Haarsteeg 4 75418 Sportpark LSV - -
C 10-05-2020 11:00 Haarsteeg 4 DSC 4 76219 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 4 KK 7
C 17-05-2020 11:00 Haarsteeg 4 TGG 3 76220 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 1 KK 3
C 24-05-2020 12:00 RKTVC 3 Haarsteeg 4 76886 Sportpark De Ridderweide - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2019 10:00 DSC 4 RKTVC 3
C 24-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 SV BLC 2
C 24-11-2019 12:00 LSV 2 TGG 3
C 24-11-2019 12:30 RKDVC 6 SCG'18 5
C 01-12-2019 12:00 SCG'18 5 DSC 4
C 01-12-2019 12:00 RKTVC 3 RKDVC 6
C 01-12-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 LSV 2
C 01-12-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 Haarsteeg 4
C 08-12-2019 12:00 LSV 2 Vlijmense Boys 3
C 08-12-2019 11:00 TGG 3 Zwaluw VFC 5
C 08-12-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKTVC 3
C 08-12-2019 10:00 DSC 4 RKDVC 6
C 08-12-2019 12:00 SV BLC 2 SCG'18 5
C 15-12-2019 12:00 LSV 2 DSC 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 17-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKDVC 6 Martijn van Esch (Scheidsrechter) 76214
C 10-11-2019 vervallen CHC 7 Haarsteeg 4 76901
C 03-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 Zwaluw VFC 5 Afgeschermd… (+1) 76213 2 - 1
C 27-10-2019 12:00 TGG 3 Haarsteeg 4 H.A. van de Mosselaer 76278 4 - 3
C 20-10-2019 vervallen DSC 4 Haarsteeg 4 76450
C 13-10-2019 11:00 Haarsteeg 4 LSV 2 Afgeschermd… (+1) 76212 0 - 3
C 22-09-2019 11:00 Haarsteeg 4 SCG'18 5 S.D. (Stijn) vd Ven… (+1) 76211 2 - 1
B 15-09-2019 12:00 Raamsdonk 3 Haarsteeg 4 Y.P. (Youri) Stoop 16978 7 - 1
B 08-09-2019 12:00 DIA 3 Haarsteeg 4 Afgeschermd 16774 1 - 4
B 01-09-2019 11:00 Haarsteeg 4 RFC 2 Afgeschermd… (+1) 16232 1 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:30 RFC 2 DIA 3 17169 1-4
B 15-09-2019 12:00 Raamsdonk 3 Haarsteeg 4 16978 7-1
B 08-09-2019 11:30 RFC 2 Raamsdonk 3 16386 8-5
B 08-09-2019 12:00 DIA 3 Haarsteeg 4 16774 1-4
B 01-09-2019 11:00 Haarsteeg 4 RFC 2 16232 1-3
B 01-09-2019 12:00 Raamsdonk 3 DIA 3 15937 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-11-2019 12:00 SV BLC 2 RKTVC 3 76343 0-0
C 17-11-2019 12:00 TGG 3 SCG'18 5 76279 0-0
C 17-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKDVC 6 76214 0-0
C 10-11-2019 12:30 RKDVC 6 LSV 2 75216 1-3
C 10-11-2019 12:00 RKTVC 3 TGG 3 76880 3-4
C 10-11-2019 12:00 SCG'18 5 Zwaluw VFC 5 76998 3-6
C 10-11-2019 12:00 Vlijmense Boys 3 SV BLC 2 76061 0-0
C 03-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 Zwaluw VFC 5 76213 2-1
C 03-11-2019 10:00 DSC 4 CHC 7 76452 0-0
C 03-11-2019 12:00 SV BLC 2 TGG 3 76342 6-3
C 03-11-2019 12:00 RKTVC 3 SCG'18 5 76879 5-3
C 03-11-2019 12:30 RKDVC 6 Vlijmense Boys 3 75215 2-6
C 27-10-2019 12:00 TGG 3 Haarsteeg 4 76278 4-3
C 27-10-2019 12:00 CHC 7 RKDVC 6 76900 0-0
C 27-10-2019 12:00 SCG'18 5 LSV 2 76997 2-1
C 27-10-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 SV BLC 2 76770 5-4
C 27-10-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 DSC 4 76060 0-0
C 20-10-2019 12:00 CHC 7 TGG 3 76898 0-0
C 20-10-2019 10:00 DSC 4 Haarsteeg 4 76450 0-0
C 13-10-2019 12:30 RKDVC 6 Zwaluw VFC 5 75214 1-2
C 13-10-2019 12:00 SCG'18 5 CHC 7 76996 0-0
C 13-10-2019 12:00 RKTVC 3 Vlijmense Boys 3 76878 3-7
C 13-10-2019 11:00 Haarsteeg 4 LSV 2 76212 0-3
C 13-10-2019 10:00 DSC 4 TGG 3 76451 3-3
C 06-10-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 SCG'18 5 76059 3-0
C 06-10-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 DSC 4 76769 6-2
C 06-10-2019 12:00 LSV 2 SV BLC 2 75411 4-5
C 06-10-2019 12:00 CHC 7 RKTVC 3 76899 0-0
C 06-10-2019 12:00 TGG 3 RKDVC 6 76277 0-0
C 29-09-2019 12:30 RKDVC 6 SV BLC 2 75213 6-2
C 29-09-2019 12:00 RKTVC 3 LSV 2 76877 1-5
C 29-09-2019 11:00 Vlijmense Boys 3 Zwaluw VFC 5 76058 4-2
C 22-09-2019 11:00 Zwaluw VFC 5 RKTVC 3 76768 7-2
C 22-09-2019 12:00 LSV 2 CHC 7 75410 0-0
C 22-09-2019 12:00 SV BLC 2 DSC 4 76341 6-2
C 22-09-2019 12:00 TGG 3 Vlijmense Boys 3 76276 5-2
C 22-09-2019 11:00 Haarsteeg 4 SCG'18 5 76211 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Raamsdonk 3 3 2 0 1 6 16 10 6 0
2 RFC 2 3 2 0 1 6 12 10 2 0
3 DIA 3 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
4 Haarsteeg 4 3 1 0 2 3 6 11 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC 5 7 5 0 2 15 29 18 11 0
2 Vlijmense Boys 3 5 4 0 1 12 22 12 10 0
3 TGG 3 5 3 1 1 10 19 17 2 0
4 LSV 2 5 3 0 2 9 16 9 7 0
5 SV BLC 2 5 3 0 2 9 23 20 3 0
6 Haarsteeg 4 4 2 0 2 6 7 9 -2 0
7 RKDVC 6 4 1 0 3 3 10 13 -3 0
8 SCG'18 5 5 1 0 4 3 9 17 -8 0
9 RKTVC 3 5 1 0 4 3 14 26 -12 0
10 DSC 4 3 0 1 2 1 7 15 -8 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven