Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Haarsteeg 3

Teamleden

Spelers
 
Overige teamleden
Dennis Lauwers Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
V 25-08-2019 12:00 Maliskamp 2 Haarsteeg 3 xxxxx - -
B 01-09-2019 12:15 RKDVC 4 Haarsteeg 3 16377 Sportpark aan de Duinweg - -
B 08-09-2019 13:00 Haarsteeg 3 WSC 2 16502 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 8
B 15-09-2019 13:00 Haarsteeg 3 Baardwijk 2 17278 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 2 KK 7
C 22-09-2019 11:00 Nemelaer 3 Haarsteeg 3 23278 Sportpark De Walzaad - -
C 29-09-2019 13:00 Haarsteeg 3 TGG 2 23345 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 06-10-2019 13:00 Haarsteeg 3 Essche Boys 2 23444 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 2 KK 8
C 13-10-2019 11:00 Theole 2 Haarsteeg 3 23514 Sportpark Drumpt - -
C 27-10-2019 13:00 Haarsteeg 3 Den Dungen 3 23565 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 03-11-2019 12:15 TEC 2 Haarsteeg 3 23642 Sportpark De Lok - -
C 10-11-2019 13:00 Haarsteeg 3 OSC'45 2 23675 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 17-11-2019 11:00 Alem 2 Haarsteeg 3 23774 Sportpark De Oude Maas - -
C 24-11-2019 13:00 Haarsteeg 3 Vlijmense Boys 2 23829 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 01-12-2019 13:00 Haarsteeg 3 BMC 4 23895 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 2 KK 7
C 08-12-2019 11:00 Zwaluw VFC 2 Haarsteeg 3 24323 Sportpark Bergenshuizen - -
C 02-02-2020 13:00 Haarsteeg 3 Nemelaer 3 24404 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 09-02-2020 11:00 OSC'45 2 Haarsteeg 3 24486 - -
C 16-02-2020 13:00 Haarsteeg 3 Alem 2 24536 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 08-03-2020 10:30 Essche Boys 2 Haarsteeg 3 24640 Sportpark Essche Boys - -
C 15-03-2020 11:30 Vlijmense Boys 2 Haarsteeg 3 24675 Sportpark De Hoge Heide - -
C 29-03-2020 13:00 Haarsteeg 3 Zwaluw VFC 2 24756 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 05-04-2020 11:00 BMC 4 Haarsteeg 3 24814 Sportpark De Brand - -
C 19-04-2020 13:00 Haarsteeg 3 Theole 2 24888 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 10-05-2020 12:00 TGG 2 Haarsteeg 3 24947 - -
C 17-05-2020 11:00 Den Dungen 3 Haarsteeg 3 25043 Sportpark Jacobskamp - -
C 24-05-2020 13:00 Haarsteeg 3 TEC 2 25086 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 01-09-2019 11:00 WSC 2 Baardwijk 2
B 01-09-2019 12:15 RKDVC 4 Haarsteeg 3
B 08-09-2019 12:00 Baardwijk 2 RKDVC 4
B 08-09-2019 13:00 Haarsteeg 3 WSC 2
B 15-09-2019 11:00 WSC 2 RKDVC 4
B 15-09-2019 13:00 Haarsteeg 3 Baardwijk 2

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WSC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Dungen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Essche Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nemelaer 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OSC'45 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TEC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TGG 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Theole 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vlijmense Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven