Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Haarsteeg 3

Teamleden

Spelers
Mark de Bie        
Tierny van Bijnen        
Wouter Dalmaijer        
Minou Dumpleton        
Noah van de Hee        
Tenzin Jansen        
Bas Koks        
Maikey van der Linden        
Kelvin van Overbeek        
Elmar Postema        
Jorn Rooyakkers        
Daan Sleutjes        
Stijn Tausch        
Okke Vos        
Bas van Vugt        
 
Overige teamleden
Dennis Lauwers Trainer
Antoine Van Logten Leider/Trainer
Dennis Siebers Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 17-11-2019 11:00 Alem 2 Haarsteeg 3 Afgeschermd 23774 Sportpark De Oude Maas - -
C 24-11-2019 13:00 Haarsteeg 3 Vlijmense Boys 2 Timo van der Velden (Scheidsrechter) 23829 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 01-12-2019 13:00 Haarsteeg 3 BMC 4 23895 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 2 KK 7
C 08-12-2019 11:00 Zwaluw VFC 2 Haarsteeg 3 24323 Sportpark Bergenshuizen - -
C 15-12-2019 13:00 Haarsteeg 3 Den Dungen 3 93766 Sportpark Haarsteeg - -
C 02-02-2020 13:00 Haarsteeg 3 Nemelaer 3 24404 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 09-02-2020 vervallen OSC'45 2 Haarsteeg 3 24486 - -
C 16-02-2020 13:00 Haarsteeg 3 Alem 2 24536 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 08-03-2020 11:00 Essche Boys 2 Haarsteeg 3 24640 Sportpark Essche Boys - -
C 15-03-2020 11:30 Vlijmense Boys 2 Haarsteeg 3 24675 Sportpark De Hoge Heide - -
C 29-03-2020 13:00 Haarsteeg 3 Zwaluw VFC 2 24756 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 05-04-2020 11:00 BMC 4 Haarsteeg 3 24814 Sportpark De Brand - -
C 19-04-2020 13:00 Haarsteeg 3 Theole 2 24888 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 10-05-2020 12:00 TGG 2 Haarsteeg 3 24947 - -
C 17-05-2020 11:00 Den Dungen 3 Haarsteeg 3 25043 Sportpark Jacobskamp - -
C 24-05-2020 13:00 Haarsteeg 3 TEC 2 25086 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2019 11:00 Zwaluw VFC 2 Alem 2
C 24-11-2019 11:00 Nemelaer 3 TGG 2
C 24-11-2019 11:00 Den Dungen 3 Theole 2
C 24-11-2019 12:15 TEC 2 Essche Boys 2
C 24-11-2019 13:00 Haarsteeg 3 Vlijmense Boys 2
C 01-12-2019 13:00 Haarsteeg 3 BMC 4
C 01-12-2019 11:30 TGG 2 Zwaluw VFC 2
C 01-12-2019 11:00 Alem 2 Nemelaer 3
C 01-12-2019 11:00 Theole 2 TEC 2
C 01-12-2019 10:30 Essche Boys 2 Den Dungen 3
C 08-12-2019 11:00 Zwaluw VFC 2 Haarsteeg 3
C 08-12-2019 11:00 Nemelaer 3 Vlijmense Boys 2
C 08-12-2019 11:00 BMC 4 Theole 2
C 08-12-2019 11:30 TGG 2 Alem 2
C 08-12-2019 12:15 TEC 2 Den Dungen 3
C 15-12-2019 13:00 Haarsteeg 3 Den Dungen 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 17-11-2019 11:00 Alem 2 Haarsteeg 3 Afgeschermd 23774
C 10-11-2019 vervallen Haarsteeg 3 OSC'45 2 23675
C 03-11-2019 12:15 TEC 2 Haarsteeg 3 U. (Ufuk) Akkurt 23642 0 - 2
C 27-10-2019 11:00 Haarsteeg 3 Den Dungen 3 Afgeschermd… (+1) 23565 1 - 1
C 13-10-2019 11:00 Theole 2 Haarsteeg 3 N.W (Nico) Burggraaf 23514 4 - 0
C 06-10-2019 13:00 Haarsteeg 3 Essche Boys 2 G.H.J. (Guno) den Ouden… (+1) 23444 0 - 1
C 29-09-2019 13:00 Haarsteeg 3 TGG 2 A. (Antwan) Janse… (+1) 23345 1 - 4
C 22-09-2019 11:00 Nemelaer 3 Haarsteeg 3 H.P.G. (Harko) Kremers 23278 2 - 2
B 19-09-2019 20:00 Haarsteeg 3 WSC 2 E. (Ertin) Ozkan 16502 1 - 6
B 15-09-2019 13:00 Haarsteeg 3 Baardwijk 2 R.J.A.G. (Roel) Burgel 17278 4 - 3
B 01-09-2019 12:15 RKDVC 4 Haarsteeg 3 W. (Wil) Lensen 16377 5 - 1
V 25-08-2019 12:00 Maliskamp 2 Haarsteeg 3 xxxxx
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-09-2019 20:00 Haarsteeg 3 WSC 2 16502 1-6
B 15-09-2019 13:00 Haarsteeg 3 Baardwijk 2 17278 4-3
B 12-09-2019 20:00 WSC 2 RKDVC 4 16962 1-4
B 08-09-2019 12:00 Baardwijk 2 RKDVC 4 16891 3-2
B 01-09-2019 11:00 WSC 2 Baardwijk 2 15922 4-1
B 01-09-2019 12:15 RKDVC 4 Haarsteeg 3 16377 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-11-2019 12:00 TGG 2 Theole 2 23778 0-0
C 17-11-2019 11:30 BMC 4 Essche Boys 2 23755 0-0
C 17-11-2019 11:00 Nemelaer 3 TEC 2 23740 0-0
C 17-11-2019 11:00 Zwaluw VFC 2 Vlijmense Boys 2 23726 0-0
C 17-11-2019 11:00 Alem 2 Haarsteeg 3 23774 0-0
C 10-11-2019 10:30 Essche Boys 2 TGG 2 23658 1-4
C 10-11-2019 11:00 Theole 2 Alem 2 23712 1-2
C 10-11-2019 11:00 Den Dungen 3 Nemelaer 3 23709 2-2
C 10-11-2019 12:15 TEC 2 Zwaluw VFC 2 23697 2-3
C 10-11-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 BMC 4 23682 3-5
C 03-11-2019 10:30 Essche Boys 2 Theole 2 23625 4-1
C 03-11-2019 12:15 TEC 2 Haarsteeg 3 23642 0-2
C 03-11-2019 11:00 Nemelaer 3 Zwaluw VFC 2 23597 0-10
C 03-11-2019 11:00 BMC 4 TGG 2 23612 1-2
C 03-11-2019 10:00 Den Dungen 3 Vlijmense Boys 2 23654 1-3
C 27-10-2019 11:00 Alem 2 BMC 4 23543 0-1
C 27-10-2019 11:00 Zwaluw VFC 2 Essche Boys 2 23528 4-0
C 27-10-2019 11:00 Theole 2 Nemelaer 3 23580 3-3
C 27-10-2019 12:00 TGG 2 OSC'45 2 23547 0-0
C 27-10-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 TEC 2 23572 6-0
C 27-10-2019 11:00 Haarsteeg 3 Den Dungen 3 23565 1-1
C 20-10-2019 12:00 TGG 2 Den Dungen 3 23426 1-0
C 13-10-2019 12:15 TEC 2 TGG 2 23499 1-1
C 13-10-2019 11:00 Theole 2 Haarsteeg 3 23514 4-0
C 13-10-2019 11:00 OSC'45 2 Nemelaer 3 23471 0-0
C 13-10-2019 11:00 BMC 4 Zwaluw VFC 2 23469 1-1
C 13-10-2019 11:00 Den Dungen 3 Alem 2 23511 1-0
C 13-10-2019 10:30 Essche Boys 2 Vlijmense Boys 2 23482 0-2
C 06-10-2019 11:00 Alem 2 TEC 2 23422 2-3
C 06-10-2019 11:00 Nemelaer 3 BMC 4 23410 1-2
C 06-10-2019 11:00 Zwaluw VFC 2 OSC'45 2 23396 0-0
C 06-10-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 Theole 2 23451 6-1
C 06-10-2019 13:00 Haarsteeg 3 Essche Boys 2 23444 0-1
C 29-09-2019 10:30 Essche Boys 2 Nemelaer 3 23328 2-1
C 29-09-2019 11:00 Den Dungen 3 BMC 4 23379 0-1
C 29-09-2019 11:00 Theole 2 Zwaluw VFC 2 23382 0-1
C 29-09-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 Alem 2 23352 4-0
C 29-09-2019 12:15 TEC 2 OSC'45 2 23367 0-0
C 29-09-2019 13:00 Haarsteeg 3 TGG 2 23345 1-4
C 22-09-2019 12:00 TGG 2 Vlijmense Boys 2 23316 2-5
C 22-09-2019 11:00 OSC'45 2 Theole 2 23295 0-12
C 22-09-2019 10:00 Zwaluw VFC 2 Den Dungen 3 23264 0-0
C 22-09-2019 11:00 Nemelaer 3 Haarsteeg 3 23278 2-2
C 22-09-2019 11:00 BMC 4 TEC 2 23293 3-1
C 22-09-2019 11:00 Alem 2 Essche Boys 2 23312 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 4 3 2 0 1 6 11 5 6 0
2 WSC 2 3 2 0 1 6 11 6 5 0
3 Baardwijk 2 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
4 Haarsteeg 3 3 1 0 2 3 6 14 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys 2 7 6 0 1 18 29 9 20 0
2 BMC 4 7 5 1 1 16 14 8 6 0
3 Zwaluw VFC 2 6 4 2 0 14 19 3 16 0
4 TGG 2 6 4 1 1 13 14 9 5 0
5 Essche Boys 2 7 3 0 4 9 8 13 -5 0
6 Alem 2 6 2 0 4 6 5 10 -5 0
7 Den Dungen 3 6 1 2 3 5 4 7 -3 0
8 Haarsteeg 3 5 1 1 3 4 5 11 -6 0
9 Theole 2 6 1 1 4 4 10 16 -6 0
10 TEC 2 6 1 1 4 4 7 17 -10 0
11 Nemelaer 3 6 0 3 3 3 9 21 -12 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven