Mannen beker reserve zondag 2e ronde

Senioren - Haarsteeg 2

Teamleden

Spelers
Bob Boom        
Tim Dijkshoorn        
Jordy van der Heijden        
Jurre Hulsen        
Niels Hulsen        
Nick Kasmo        
Tom Kivits        
Ruben Klijn        
Gijs Kool        
Rick van Mil        
Leroy Pennings        
Roy Roodenburg        
Erwin Slegers        
Jeffrey Smits        
Matte van der Sterren        
Jasper de Vaan        
Sebastiaan Verweijen        
Des 't Zand        
Jasper van Zon        
 
Overige teamleden
John Bechtold Trainer
Bob Boom Leider
Verdyne de Windt Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
B 29-02-2020 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 Haarsteeg 2 Afgeschermd 154635 Sportpark Prins W. Alexander - -
C 08-03-2020 11:15 OJC ROSMALEN 2 Haarsteeg 2 24125 Sportpark De Groote Wielen - -
C 15-03-2020 12:00 Geldrop 2 Haarsteeg 2 24138 Sportpark De Kievit - -
C 22-03-2020 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2 24170 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 3
C 29-03-2020 11:30 EFC 2 Haarsteeg 2 24183 Sportpark de Dieprijt - -
C 05-04-2020 12:00 Haarsteeg 2 Dongen 2 24209 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 3
C 11-04-2020 17:00 RKSV Nuenen 2 Haarsteeg 2 24084 Sportpark de Oude Landen - -
C 19-04-2020 12:00 Haarsteeg 2 Sarto 2 24227 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 3
C 26-04-2020 12:00 RKVVO 2 Haarsteeg 2 24250 Sportpark Heikant - -
C 10-05-2020 12:00 Haarsteeg 2 SC 't Zand 2 24266 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 3
C 17-05-2020 11:30 RKSV Heeze 2 Haarsteeg 2 24284 Sportpark Het Lambrek - -
C 24-05-2020 12:00 Haarsteeg 2 Nemelaer 2 24308 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 1 KK 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 11:30 EFC 2 OJC ROSMALEN 2
C 01-03-2020 11:30 RKSV Heeze 2 Geldrop 2
C 01-03-2020 11:30 ODC 2 SC 't Zand 2
C 01-03-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 Oirschot Vooruit 2
C 01-03-2020 12:00 Nemelaer 2 Dongen 2
C 08-03-2020 12:30 Sarto 2 Geldrop 2
C 08-03-2020 12:00 Nemelaer 2 ODC 2
C 08-03-2020 12:00 RKSV Nuenen 2 SC 't Zand 2
C 08-03-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 Dongen 2
C 08-03-2020 11:30 EFC 2 Oirschot Vooruit 2
C 08-03-2020 11:30 RKSV Heeze 2 RKVVO 2
C 08-03-2020 11:15 OJC ROSMALEN 2 Haarsteeg 2
C 15-03-2020 12:00 SC 't Zand 2 Wilhelmina Boys 2
C 15-03-2020 12:00 RKVVO 2 RKSV Nuenen 2
C 15-03-2020 12:00 Dongen 2 EFC 2
C 15-03-2020 12:00 Geldrop 2 Haarsteeg 2
C 15-03-2020 11:30 RKSV Heeze 2 Nemelaer 2
C 15-03-2020 11:30 ODC 2 Sarto 2
C 15-03-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 OJC ROSMALEN 2
C 22-03-2020 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2
C 22-03-2020 12:00 RKSV Nuenen 2 EFC 2
C 22-03-2020 12:00 Nemelaer 2 SC 't Zand 2
C 22-03-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKSV Heeze 2
C 22-03-2020 11:30 ODC 2 OJC ROSMALEN 2
C 22-03-2020 11:00 Geldrop 2 RKVVO 2
C 22-03-2020 12:30 Sarto 2 Dongen 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
V 18-02-2020 20:00 Haarsteeg 2 Wilhelmina 2 J. Arendonk (Scheidsrechter) xxxxx
C 16-02-2020 12:00 Haarsteeg 2 Wilhelmina Boys 2 A.M.J. (Guus) Morelis 24095 2 - 0
C 02-02-2020 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 J (Joost) Schellekens… (+1) 24050 1 - 3
V 28-01-2020 20:00 Haarsteeg 2 t Zand 2 J. Arendonk (Scheidsrechter) xxxxx
C 26-01-2020 12:30 Sarto 2 Haarsteeg 2 G.J.H. (John) Loos 24036 3 - 0
V 14-01-2020 20:00 GDC 1 Haarsteeg 2 xxxxx
V 12-01-2020 11:00 Haarsteeg 2 Haarsteeg 3 Tony van Zon (Scheidsrechter) xxxxx
B 22-12-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 3 P. (Pieter) van der Zwan (Sr.) 94167 3 - 0
C 15-12-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKSV Heeze 2 Afgeschermd 24011 2 - 0
C 08-12-2019 12:00 Nemelaer 2 Haarsteeg 2 J. (Jan) van Boxtel 23988 4 - 2
C 01-12-2019 12:00 Dongen 2 Haarsteeg 2 A.H. (Addy) IJzerman 23981 4 - 1
C 24-11-2019 12:00 Haarsteeg 2 EFC 2 C. (Cornelis) Onink 23954 1 - 0
V 19-11-2019 19:30 Maliskamp 1 Haarsteeg 2
B 17-11-2019 11:30 DESK 2 Haarsteeg 2 A.J.J. (Andre) de Vaan 90948 0 - 0 (1 - 4)
V 12-11-2019 vervallen Haarsteeg 2 Desk za. 2 xxxxx
C 10-11-2019 12:00 Haarsteeg 2 Geldrop 2 P. (Pascal) van der Zwan (JR) 23933 0 - 8
C 03-11-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Haarsteeg 2 T. (Teun) van Pelt 23250 0 - 3
C 27-10-2019 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 2 C. (Chris) Dorsman 23234 2 - 0
V 22-10-2019 20:00 Haarsteeg 2 RKDVC 2 Nizam Kaya (Scheidsrechter) xxxxx
C 20-10-2019 12:00 SC 't Zand 2 Haarsteeg 2 J.W. (Jack) Brummer 23216 2 - 3
C 13-10-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 2 E.A.J. (Jordin) Brands 23192 1 - 1
C 06-10-2019 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 N. (Nico) Opstraat 23156 3 - 1
C 29-09-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKSV Nuenen 2 N. (Niels) Janssen 23138 5 - 2
C 22-09-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 Haarsteeg 2 J.P.M. (Jeroen) van Kerkoerle 23131 2 - 4
B 15-09-2019 12:00 Haarsteeg 2 Alem 2 Afgeschermd 17029 4 - 0
V 10-09-2019 vervallen Nulandia 2 Haarsteeg 2 xxxxx
B 08-09-2019 11:30 DSC 2 Haarsteeg 2 Afgeschermd 16473 0 - 4
V 03-09-2019 20:15 Haarsteeg 2 Fc Drunen 1 J. Arendonk (Scheidsrechter) xxxxx
B 01-09-2019 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 A. (Ahmed) Chahid 15986 2 - 2
V 27-08-2019 20:15 Haarsteeg 2 Nivo Sparta 2 Bas Smit (Scheidsrechter) xxxxx
T 25-08-2019 13:00 Bij Engelen Haarsteeg 2 xxxxx
V 18-08-2019 12:30 Gemert 2 Haarsteeg 2 xxxxx
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 17-11-2019 11:30 DESK 2 Haarsteeg 2 90948 0-0
B 15-09-2019 11:30 DSC 2 OJC ROSMALEN 3 17249 4-2
B 15-09-2019 12:00 Haarsteeg 2 Alem 2 17029 4-0
B 08-09-2019 11:30 DSC 2 Haarsteeg 2 16473 0-4
B 08-09-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Alem 2 16756 0-3
B 01-09-2019 11:00 Alem 2 DSC 2 16342 2-4
B 01-09-2019 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 15986 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2020 12:00 Geldrop 2 ODC 2 24090 0-1
C 16-02-2020 12:00 Haarsteeg 2 Wilhelmina Boys 2 24095 2-0
C 16-02-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 RKSV Nuenen 2 24099 1-2
C 16-02-2020 11:15 OJC ROSMALEN 2 Nemelaer 2 24092 2-0
C 16-02-2020 12:00 SC 't Zand 2 Sarto 2 24104 4-0
C 16-02-2020 12:00 RKVVO 2 EFC 2 24103 2-1
C 16-02-2020 12:00 Dongen 2 RKSV Heeze 2 24107 1-1
C 09-02-2020 12:30 Sarto 2 RKVVO 2 24078 0-0
C 09-02-2020 12:00 RKSV Nuenen 2 Haarsteeg 2 24084 0-0
C 02-02-2020 11:00 Oirschot Vooruit 2 Sarto 2 24054 3-1
C 02-02-2020 11:15 OJC ROSMALEN 2 RKSV Nuenen 2 24047 2-1
C 02-02-2020 11:30 EFC 2 Wilhelmina Boys 2 24057 4-0
C 02-02-2020 12:00 SC 't Zand 2 RKSV Heeze 2 24062 1-3
C 02-02-2020 12:00 RKVVO 2 Nemelaer 2 24061 1-1
C 02-02-2020 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 24050 1-3
C 02-02-2020 12:00 Dongen 2 Geldrop 2 24065 1-1
C 26-01-2020 11:30 ODC 2 RKVVO 2 24026 3-4
C 26-01-2020 11:00 Geldrop 2 SC 't Zand 2 24039 1-3
C 26-01-2020 11:30 RKSV Heeze 2 EFC 2 24032 0-1
C 26-01-2020 11:30 Wilhelmina Boys 2 OJC ROSMALEN 2 24043 0-1
C 26-01-2020 12:00 Nemelaer 2 Oirschot Vooruit 2 24030 1-3
C 26-01-2020 12:00 RKSV Nuenen 2 Dongen 2 24045 2-2
C 26-01-2020 12:30 Sarto 2 Haarsteeg 2 24036 3-0
C 19-01-2020 12:00 EFC 2 Nemelaer 2 24018 0-2
C 15-12-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Geldrop 2 24015 0-3
C 15-12-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 ODC 2 24008 6-2
C 15-12-2019 12:00 Dongen 2 Sarto 2 24023 2-1
C 15-12-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 Wilhelmina Boys 2 24006 1-1
C 15-12-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKSV Heeze 2 24011 2-0
C 15-12-2019 12:00 RKVVO 2 SC 't Zand 2 24022 2-4
C 08-12-2019 11:00 Geldrop 2 OJC ROSMALEN 2 23997 2-1
C 08-12-2019 11:30 ODC 2 RKSV Nuenen 2 23984 2-1
C 08-12-2019 11:30 RKSV Heeze 2 Oirschot Vooruit 2 23990 2-2
C 08-12-2019 12:00 Nemelaer 2 Haarsteeg 2 23988 4-2
C 08-12-2019 12:00 SC 't Zand 2 EFC 2 24002 2-0
C 08-12-2019 11:30 RKVVO 2 Dongen 2 24001 3-2
C 08-12-2019 12:30 Sarto 2 Wilhelmina Boys 2 23994 1-1
C 01-12-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 SC 't Zand 2 23976 2-0
C 01-12-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 RKVVO 2 23972 8-0
C 01-12-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 Nemelaer 2 23968 1-3
C 01-12-2019 11:30 RKSV Heeze 2 ODC 2 23963 5-1
C 01-12-2019 11:30 EFC 2 Sarto 2 23979 3-0
C 01-12-2019 12:00 Dongen 2 Haarsteeg 2 23981 4-1
C 01-12-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 Geldrop 2 23970 1-1
C 24-11-2019 10:30 Geldrop 2 Wilhelmina Boys 2 23952 5-0
C 24-11-2019 11:30 ODC 2 Dongen 2 23942 0-5
C 24-11-2019 12:00 Nemelaer 2 RKSV Heeze 2 23946 2-1
C 24-11-2019 12:00 Haarsteeg 2 EFC 2 23954 1-0
C 24-11-2019 12:00 SC 't Zand 2 OJC ROSMALEN 2 23960 1-5
C 24-11-2019 12:00 RKVVO 2 Oirschot Vooruit 2 23959 7-0
C 24-11-2019 12:30 Sarto 2 RKSV Nuenen 2 23949 0-3
C 10-11-2019 12:30 Sarto 2 ODC 2 23922 4-0
C 10-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 RKSV Heeze 2 23928 3-1
C 10-11-2019 12:00 Haarsteeg 2 Geldrop 2 23933 0-8
C 10-11-2019 12:00 Dongen 2 Nemelaer 2 23939 2-3
C 10-11-2019 11:30 EFC 2 RKVVO 2 23937 0-1
C 10-11-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 SC 't Zand 2 23926 2-4
C 10-11-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 Oirschot Vooruit 2 23930 1-0
C 03-11-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Haarsteeg 2 23250 0-3
C 03-11-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 Dongen 2 23246 0-2
C 03-11-2019 11:30 RKSV Heeze 2 Wilhelmina Boys 2 23243 3-3
C 03-11-2019 11:30 EFC 2 RKSV Nuenen 2 23253 3-1
C 03-11-2019 12:00 Nemelaer 2 Sarto 2 23241 1-2
C 03-11-2019 12:00 SC 't Zand 2 ODC 2 23258 4-0
C 03-11-2019 12:00 RKVVO 2 Geldrop 2 23257 1-1
C 27-10-2019 10:30 Geldrop 2 RKSV Heeze 2 23226 2-3
C 27-10-2019 11:30 ODC 2 Nemelaer 2 23219 0-3
C 27-10-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 EFC 2 23230 6-1
C 27-10-2019 12:00 Dongen 2 Oirschot Vooruit 2 23237 1-1
C 27-10-2019 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 2 23234 2-0
C 27-10-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 RKVVO 2 23232 2-2
C 27-10-2019 12:30 Sarto 2 SC 't Zand 2 23223 1-1
C 20-10-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 Wilhelmina Boys 2 23208 3-1
C 20-10-2019 11:30 RKSV Heeze 2 OJC ROSMALEN 2 23204 0-0
C 20-10-2019 11:30 ODC 2 Geldrop 2 23198 0-6
C 20-10-2019 11:30 EFC 2 Dongen 2 23211 1-1
C 20-10-2019 12:00 Nemelaer 2 RKSV Nuenen 2 23202 1-2
C 20-10-2019 12:00 RKVVO 2 Sarto 2 23215 1-3
C 20-10-2019 12:00 SC 't Zand 2 Haarsteeg 2 23216 2-3
C 13-10-2019 10:30 Geldrop 2 Nemelaer 2 23181 5-4
C 13-10-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 EFC 2 23189 1-0
C 13-10-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 ODC 2 23185 1-0
C 13-10-2019 12:00 Dongen 2 SC 't Zand 2 23195 4-0
C 13-10-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 2 23192 1-1
C 13-10-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 Oirschot Vooruit 2 23187 3-3
C 13-10-2019 12:30 Sarto 2 RKSV Heeze 2 23178 1-1
C 06-10-2019 10:30 Geldrop 2 Sarto 2 23166 2-4
C 06-10-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 EFC 2 23169 2-1
C 06-10-2019 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 23156 3-1
C 06-10-2019 11:30 RKSV Heeze 2 Dongen 2 23162 3-2
C 06-10-2019 12:00 RKVVO 2 Wilhelmina Boys 2 23173 9-2
C 06-10-2019 12:00 Nemelaer 2 OJC ROSMALEN 2 23160 4-0
C 06-10-2019 12:00 SC 't Zand 2 RKSV Nuenen 2 23174 2-0
C 29-09-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKSV Nuenen 2 23138 5-2
C 29-09-2019 11:00 Oirschot Vooruit 2 ODC 2 23142 3-2
C 29-09-2019 11:15 OJC ROSMALEN 2 Sarto 2 23135 0-2
C 29-09-2019 11:30 EFC 2 Geldrop 2 23145 0-1
C 29-09-2019 12:00 RKVVO 2 RKSV Heeze 2 23149 5-1
C 29-09-2019 12:00 Dongen 2 Wilhelmina Boys 2 23153 3-0
C 29-09-2019 12:00 SC 't Zand 2 Nemelaer 2 23150 2-2
C 22-09-2019 11:30 Wilhelmina Boys 2 Haarsteeg 2 23131 2-4
C 22-09-2019 11:30 ODC 2 EFC 2 23114 3-1
C 22-09-2019 11:30 RKSV Heeze 2 SC 't Zand 2 23120 4-4
C 22-09-2019 12:00 Nemelaer 2 RKVVO 2 23118 4-0
C 22-09-2019 12:00 RKSV Nuenen 2 OJC ROSMALEN 2 23133 1-1
C 22-09-2019 10:30 Geldrop 2 Dongen 2 23127 6-1
C 22-09-2019 12:30 Sarto 2 Oirschot Vooruit 2 23124 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg 2 1 1 0 0 3 0 0 0 0
2 DESK 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Geldrop 2 15 8 3 4 27 44 20 24 0
2 Nemelaer 2 15 8 2 5 26 35 23 12 0
3 OJC ROSMALEN 2 15 8 2 5 26 28 17 11 0
4 RKVVO 2 15 7 4 4 25 39 33 6 0
5 Haarsteeg 2 15 8 1 6 25 28 32 -4 0
6 SC 't Zand 2 15 7 3 5 24 34 29 5 0
7 Sarto 2 15 7 3 5 24 27 22 5 0
8 Dongen 2 15 6 5 4 23 33 23 10 0
9 Oirschot Vooruit 2 15 6 3 6 21 23 32 -9 0
10 RKSV Heeze 2 15 4 6 5 18 28 30 -2 0
11 RKSV Nuenen 2 15 4 6 5 18 25 27 -2 0
12 ODC 2 15 5 0 10 15 20 45 -25 0
13 EFC 2 15 4 1 10 13 16 23 -7 0
14 Wilhelmina Boys 2 15 2 3 10 9 20 44 -24 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven