0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Senioren - Haarsteeg 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Marijn Eikhoudt | Keeper | ||||||
Ruben Achten | |||||||
Joris van den Besselaar | |||||||
Max v.d. Bosch | |||||||
Gijs Douma | |||||||
Aaron van Engelen | |||||||
Robin van Esch | |||||||
Rick van de Griendt | |||||||
Lars Habraken | |||||||
Maikel Kivits | |||||||
Ralf Nieuwenhuijs | |||||||
Jarno Pulles | |||||||
Mathieu Schellekens | |||||||
Anas Shoul | |||||||
Koen Sleutjes | |||||||
Ralph Tooren | |||||||
Dave Treuren | |||||||
Gijs de Vaan | |||||||
Bjorn van den Wildenberg | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Bas van Zandwijk | Assistent Leider/Trainer | ||||||
Wesley van Oort | Assistent-scheidsrechter | ||||||
Joep Verboord | Assistent-scheidsrechter | ||||||
Frank van den Wildenberg | Leider | ||||||
Patrick van Esch | Verzorger | ||||||
Stefan van Heist | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 14:30 | Baardwijk 1 | Vlijmense Boys 1 | 22572 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | DSC 1 | Zwaluw VFC 1 | 22544 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | FC Engelen 1 | TGG 1 | 22650 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | B.V.V. 1 | RKDVC 1 | 22581 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 22598 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | CHC 1 | 22619 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | DVG 1 | ODC 1 | 22629 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | DSC 1 | 22440 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | CHC 1 | Haarsteeg 1 | 22461 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | ODC 1 | Nieuwkuijk 1 | 22426 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | DVG 1 | 22480 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | TGG 1 | B.V.V. 1 | 22516 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | RKDVC 1 | FC Engelen 1 | 22539 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Baardwijk 1 | 22491 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:00 | B.V.V. 1 | Zwaluw VFC 1 | 22347 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:00 | FC Engelen 1 | ODC 1 | 22415 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | Baardwijk 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 22338 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | RKDVC 1 | 22364 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | TGG 1 | 22384 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | DVG 1 | CHC 1 | 22394 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | DSC 1 | Vlijmense Boys 1 | 22310 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | RKDVC 1 | Nieuwkuijk 1 | 22288 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | FC Engelen 1 | B.V.V. 1 | 22298 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | ODC 1 | DSC 1 | 22192 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | CHC 1 | Baardwijk 1 | 22210 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 22229 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | DVG 1 | 22240 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | TGG 1 | Haarsteeg 1 | 22265 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | B.V.V. 1 | CHC 1 | 22129 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Zwaluw VFC 1 | 22072 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | DSC 1 | TGG 1 | 22093 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | Baardwijk 1 | ODC 1 | 22120 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | Vlijmense Boys 1 | 22146 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | FC Engelen 1 | 22167 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | DVG 1 | RKDVC 1 | 22177 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 14:30 | Baardwijk 1 | Haarsteeg 1 | 21352 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | Nieuwkuijk 1 | Vlijmense Boys 1 | 21182 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | TGG 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 156515 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | RKDVC 1 | CHC 1 | 21235 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | Haarsteeg 1 | ODC 1 | 21161 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | RKDVC 1 | TGG 1 | 22071 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | ODC 1 | CHC 1 | 21958 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | FC Engelen 1 | 22047 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | DSC 1 | Baardwijk 1 | 22027 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | DVG 1 | 21972 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Nieuwkuijk 1 | 22007 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | B.V.V. 1 | 21996 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:30 | CHC 1 | Vlijmense Boys 1 | 21843 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | B.V.V. 1 | DSC 1 | 21863 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | RKDVC 1 | Zwaluw VFC 1 | 21937 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | FC Engelen 1 | Baardwijk 1 | 21947 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:30 | DVG 1 | Haarsteeg 1 | 21893 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 21883 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:30 | TGG 1 | ODC 1 | 21914 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | RKDVC 1 | 21738 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | ODC 1 | B.V.V. 1 | 21724 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | FC Engelen 1 | 21762 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | TGG 1 | 21773 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | DSC 1 | CHC 1 | 21792 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Baardwijk 1 | DVG 1 | 21820 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | Nieuwkuijk 1 | 21829 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | RKDVC 1 | DSC 1 | 21703 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | FC Engelen 1 | DVG 1 | 21713 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | B.V.V. 1 | 21667 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | TGG 1 | Baardwijk 1 | 21681 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Haarsteeg 1 | 21639 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | ODC 1 | Vlijmense Boys 1 | 21607 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | CHC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 21626 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | B.V.V. 1 | Haarsteeg 1 | 21578 | 2-0 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | Baardwijk 1 | RKDVC 1 | 21569 | 0-3 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | DVG 1 | Nieuwkuijk 1 | 21592 | 3-3 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | ODC 1 | 21487 | 1-1 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Zwaluw VFC 1 | 21527 | 1-0 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | CHC 1 | TGG 1 | 21508 | 6-3 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | DSC 1 | FC Engelen 1 | 21541 | 4-1 | ||
C | 05-03-2020 20:30 | DSC 1 | Nieuwkuijk 1 | 157621 | 1-1 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | ODC 1 | RKDVC 1 | 21256 | 1-3 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | FC Engelen 1 | 21270 | 2-1 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | TGG 1 | 21310 | 4-2 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | DSC 1 | Nieuwkuijk 1 | 21324 | 0-1 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | DVG 1 | B.V.V. 1 | 21358 | 2-1 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | CHC 1 | Zwaluw VFC 1 | 21292 | 1-0 | ||
C | 16-02-2020 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Baardwijk 1 | 21432 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 14:30 | TGG 1 | DVG 1 | 21446 | 1-0 | ||
C | 16-02-2020 14:30 | Haarsteeg 1 | DSC 1 | 21411 | 1-2 | ||
C | 16-02-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | ODC 1 | 21371 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | FC Engelen 1 | CHC 1 | 21479 | 0-4 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | RKDVC 1 | Vlijmense Boys 1 | 21469 | 2-2 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | B.V.V. 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 21395 | 0-1 | ||
C | 02-02-2020 14:30 | DVG 1 | DSC 1 | 21191 | 1-1 | ||
C | 02-02-2020 14:30 | TGG 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 21212 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | B.V.V. 1 | Baardwijk 1 | 21144 | 1-3 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | FC Engelen 1 | Zwaluw VFC 1 | 21245 | 2-1 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | DSC 1 | B.V.V. 1 | 21107 | 2-0 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | CHC 1 | DVG 1 | 21057 | 2-0 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | ODC 1 | TGG 1 | 21022 | 1-1 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Nieuwkuijk 1 | 21035 | 2-1 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Haarsteeg 1 | 21076 | 5-1 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | Baardwijk 1 | FC Engelen 1 | 21135 | 0-4 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | Zwaluw VFC 1 | RKDVC 1 | 21087 | 2-3 | ||
C | 19-01-2020 14:30 | TGG 1 | RKDVC 1 | 153794 | 4-2 | ||
C | 19-01-2020 14:00 | Nieuwkuijk 1 | Zwaluw VFC 1 | 20964 | 1-2 | ||
C | 19-01-2020 14:30 | TGG 1 | RKDVC 1 | 20995 | 4-2 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Haarsteeg 1 | CHC 1 | 20943 | 0-2 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | DVG 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 20974 | 2-0 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | B.V.V. 1 | ODC 1 | 20926 | 1-3 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Baardwijk 1 | DSC 1 | 20917 | 1-5 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | FC Engelen 1 | Vlijmense Boys 1 | 21011 | 5-2 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | RKDVC 1 | DVG 1 | 20901 | 3-1 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | ODC 1 | Baardwijk 1 | 20788 | 8-1 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | Vlijmense Boys 1 | DSC 1 | 20842 | 2-0 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Haarsteeg 1 | 20802 | 1-2 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | TGG 1 | FC Engelen 1 | 20878 | 0-0 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | Zwaluw VFC 1 | B.V.V. 1 | 20853 | 8-3 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | CHC 1 | Nieuwkuijk 1 | 20824 | 8-0 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | FC Engelen 1 | Haarsteeg 1 | 20777 | 1-1 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | B.V.V. 1 | TGG 1 | 20725 | 1-2 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | DSC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 20689 | 1-0 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | Baardwijk 1 | Zwaluw VFC 1 | 20717 | 2-2 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | Nieuwkuijk 1 | RKDVC 1 | 20746 | 1-0 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | CHC 1 | ODC 1 | 20673 | 2-3 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | DVG 1 | Vlijmense Boys 1 | 20756 | 0-2 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | RKDVC 1 | B.V.V. 1 | 20667 | 5-0 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | ODC 1 | FC Engelen 1 | 20554 | 3-1 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | CHC 1 | 20568 | 0-4 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Baardwijk 1 | 20592 | 5-0 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | Zwaluw VFC 1 | DSC 1 | 20603 | 3-3 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | DVG 1 | 20626 | 0-0 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | TGG 1 | Nieuwkuijk 1 | 20644 | 2-1 | ||
C | 17-11-2019 14:30 | Nieuwkuijk 1 | DVG 1 | 19879 | 3-3 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | FC Engelen 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 20543 | 4-1 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | B.V.V. 1 | Nieuwkuijk 1 | 20492 | 2-2 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | ODC 1 | 20441 | 0-5 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | DSC 1 | RKDVC 1 | 20455 | 3-1 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | Baardwijk 1 | CHC 1 | 20483 | 0-5 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | Zwaluw VFC 1 | 20509 | 0-1 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | DVG 1 | TGG 1 | 20523 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | B.V.V. 1 | FC Engelen 1 | 20308 | 1-4 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | RKDVC 1 | ODC 1 | 20383 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Vlijmense Boys 1 | 20267 | 0-1 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | CHC 1 | DSC 1 | 20289 | 5-0 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Haarsteeg 1 | 20329 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | DVG 1 | Baardwijk 1 | 20339 | 3-1 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | TGG 1 | Zwaluw VFC 1 | 20360 | 0-4 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | FC Engelen 1 | Nieuwkuijk 1 | 20259 | 3-2 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | Baardwijk 1 | TGG 1 | 20232 | 2-3 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | B.V.V. 1 | 20241 | 3-1 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | RKDVC 1 | 20174 | 1-2 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | Zwaluw VFC 1 | CHC 1 | 20185 | 4-3 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | ODC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 20153 | 1-1 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | DSC 1 | DVG 1 | 20205 | 1-3 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | RKDVC 1 | Haarsteeg 1 | 20149 | 5-1 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | CHC 1 | B.V.V. 1 | 20072 | 4-1 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | ODC 1 | Zwaluw VFC 1 | 20036 | 4-2 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Baardwijk 1 | 20050 | 2-1 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | Nieuwkuijk 1 | DSC 1 | 20095 | 4-2 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | DVG 1 | FC Engelen 1 | 20105 | 2-2 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | TGG 1 | Vlijmense Boys 1 | 20126 | 1-2 | ||
C | 13-10-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | CHC 1 | 19923 | 3-3 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | FC Engelen 1 | RKDVC 1 | 20025 | 2-1 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | B.V.V. 1 | DVG 1 | 19991 | 2-2 | ||
C | 13-10-2019 14:30 | Baardwijk 1 | Nieuwkuijk 1 | 19982 | 1-2 | ||
C | 13-10-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | TGG 1 | 20008 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 14:30 | DSC 1 | ODC 1 | 19954 | 4-0 | ||
C | 12-10-2019 19:00 | Zwaluw VFC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 19934 | 2-1 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | RKDVC 1 | Baardwijk 1 | 19915 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Vlijmense Boys 1 | 19851 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | ODC 1 | Haarsteeg 1 | 19802 | 1-2 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | B.V.V. 1 | 19816 | 3-1 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | CHC 1 | FC Engelen 1 | 19838 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | TGG 1 | DSC 1 | 19893 | 2-4 | ||
C | 29-09-2019 14:30 | TGG 1 | CHC 1 | 19759 | 1-4 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | RKDVC 1 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 19782 | 1-1 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | FC Engelen 1 | DSC 1 | 19791 | 3-0 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | B.V.V. 1 | Vlijmense Boys 1 | 19690 | 0-4 | ||
C | 29-09-2019 14:30 | Nieuwkuijk 1 | ODC 1 | 19728 | 3-0 | ||
C | 29-09-2019 14:30 | DVG 1 | Zwaluw VFC 1 | 19738 | 3-2 | ||
C | 29-09-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | Baardwijk 1 | 19707 | 3-1 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Nieuwkuijk 1 | 19622 | 3-3 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | Zwaluw VFC 1 | FC Engelen 1 | 19633 | 3-2 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | ODC 1 | DVG 1 | 19568 | 2-0 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | TGG 1 | 19582 | 2-2 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | DSC 1 | Haarsteeg 1 | 19653 | 3-1 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | Baardwijk 1 | B.V.V. 1 | 19681 | 4-3 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | CHC 1 | RKDVC 1 | 19603 | 5-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-01-2020 19:30 | Nieuwkuijk 1 | Best Vooruit 1 | 94184 | 0-2 | ||
B | 14-01-2020 20:00 | Alem 1 | VOAB 1 | 94181 | 1-1 | ||
B | 22-12-2019 14:00 | Irene'58 1 | Moerse Boys | 94195 | 1-3 | ||
B | 22-12-2019 14:00 | Unitas'30 1 | Victoria'03 1 | 94193 | 1-2 | ||
B | 22-12-2019 14:00 | SC Gastel 1 | Breskens 1 | 94192 | 1-0 | ||
B | 22-12-2019 14:00 | VC Vlissingen 1 | Oosterhout 1 | 94186 | 1-2 | ||
B | 22-12-2019 14:00 | TSV Gudok 1 | Brabantia 1 | 94196 | 1-3 | ||
B | 22-12-2019 14:00 | Real Lunet 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 94203 | 3-0 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | FC Axel 1 | Unitas | 94180 | 0-5 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Halsteren | Baronie 1 | 94199 | 5-1 | ||
B | 21-12-2019 14:30 | Altena 1 | Almkerk 1 | 94191 | 0-0 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Klundert 1 | Kloetinge | 94194 | 0-5 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Tricht 1 | RKSV Nuenen 2 | 94197 | 0-0 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Bladella 1 | Vuren 1 | 94177 | 4-1 | ||
B | 21-12-2019 19:00 | Zwaluw VFC 1 | Haarsteeg 1 | 94207 | 0-0 | ||
B | 21-12-2019 14:30 | Rijsoord | SVW 1 | 94188 | 0-0 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Cluzona 1 | Duiveland 1 | 94185 | 8-1 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Nieuw Lekkerland 1 | De Meeuwen 1 | 94187 | 0-3 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | ASWH 2 | Serooskerke 1 | 94183 | 4-1 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Kapelle 1 | Sliedrecht 1 | 94179 | 0-7 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Schijf 1 | ZSC'62 1 | 94190 | 2-3 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Baronie | VV Papendrecht 1 | 94200 | 3-1 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Alblasserdam 1 | Prinsenland 1 | 94178 | 0-0 | ||
B | 19-12-2019 19:30 | Nuenen | RKTVC 1 | 94204 | 3-1 | ||
B | 19-12-2019 20:00 | Bavel 1 | Waalre 1 | 94201 | 11-1 | ||
B | 19-12-2019 20:00 | Rijen 1 | Nemelaer 1 | 94202 | 1-2 | ||
B | 19-12-2019 20:15 | SC Everstein 1 | Gilze 1 | 94182 | 3-3 | ||
B | 17-12-2019 20:00 | Woudrichem 1 | SV Unitas'59 1 | 94205 | 2-3 | ||
B | 17-12-2019 20:15 | RPC 1 | Rood Wit V 1 | 94208 | 1-0 | ||
B | 17-12-2019 20:15 | SBC 1 | PSV 1 | 94189 | 2-2 | ||
B | 17-12-2019 20:00 | Halsteren 1 | Clinge 1 | 94198 | 4-1 | ||
B | 10-12-2019 20:00 | Achilles Veen | FC Eindhoven AV 1 | 94206 | 1-0 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | DSE 1 | Unitas'30 1 | 90260 | 1-8 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | Breskens 1 | Philippine 1 | 90282 | 1-0 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | Bavel 1 | Zundert 1 | 90270 | 2-1 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | ZSC 1 | RPC 1 | 90280 | 2-4 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | ONI 1 | Baronie 1 | 90276 | 4-4 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | HSSC'61 1 | Tricht 1 | 90243 | 1-4 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | Hulsterloo 1 | Cluzona 1 | 90238 | 0-1 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | Hontenisse 1 | VC Vlissingen 1 | 90228 | 0-2 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | Hapert 1 | Rood Wit V 1 | 90275 | 1-1 | ||
B | 19-11-2019 20:15 | Jong Brabant 1 | Nieuwkuijk 1 | 90277 | 0-0 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | Irene'58 1 | TSC 1 | 90258 | 2-0 | ||
B | 19-11-2019 20:00 | Clinge 1 | Terneuzen 1 | 90236 | 1-1 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Steen 1 | Halsteren | 90250 | 0-4 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | DESK 1 | 90266 | 4-0 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Baronie | SC Kruisland 1 | 90269 | 5-0 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Bergeijk 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 90232 | 1-4 | ||
B | 17-11-2019 14:00 | TSV Gudok 1 | VVR 1 | 90262 | 4-0 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | RKTVC 1 | TGG 1 | 90230 | 1-0 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Oosterhout 1 | IFC | 90279 | 2-1 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Alem 1 | 93740 | 3-4 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Best Vooruit 1 | OJC ROSMALEN | 90231 | 2-0 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Rijen 1 | The White Boys 1 | 90271 | 5-1 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Schijf 1 | Groen Wit 1 | 90248 | 3-2 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | SV Budel 1 | RKSV Nuenen 2 | 90245 | 0-0 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | SV Unitas'59 1 | Marvilde 1 | 90252 | 4-4 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Geldrop 1 | FC Eindhoven AV 1 | 90254 | 0-2 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Neerlandia'31 1 | Gilze 1 | 90253 | 1-1 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Waalre 1 | Hoogeloon 1 | 90259 | 3-1 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | JEKA 1 | SC Gastel 1 | 90251 | 1-2 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Den Dungen 1 | Zwaluw VFC 1 | 90240 | 1-3 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | De Valk 1 | Brabantia 1 | 90263 | 0-1 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Bladella 1 | EFC 1 | 90227 | 1-1 | ||
B | 17-11-2019 14:30 | SC 't Zand 1 | VOAB 1 | 90273 | 1-1 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | MVV'58 1 | Woudrichem 1 | 90239 | 0-8 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | SJO FC De Westhoek 1 | ZSC'62 1 | 90287 | 2-2 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Zwaluwe 1 | Prinsenland 1 | 90281 | 0-1 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Halsteren 1 | FC Dauwendaele 1 | 90268 | 2-1 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Sparta'30 1 | Almkerk 1 | 90267 | 1-4 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Sliedrecht 1 | EBOH 1 | 90264 | 6-0 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Klundert 1 | Dubbeldam 1 | 90257 | 2-1 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Streefkerk 1 | Nieuw Lekkerland 1 | 90255 | 1-5 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | SV Noordeloos 1 | Vuren 1 | 90246 | 2-5 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | FC Axel 1 | Goes 1 | 90235 | 4-1 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Heerjansdam 1 | Rijsoord | 90242 | 0-3 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Roda Boys/Bommelerwaard 1 | Achilles Veen | 90241 | 1-3 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | GPC Vlissingen 1 | Serooskerke 1 | 90233 | 0-7 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Alblasserdam 1 | Sliedrecht 2 | 90229 | 3-3 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Schelluinen 1 | VV Papendrecht 1 | 90272 | 1-4 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Kogelvangers 1 | ASWH 2 | 90278 | 1-2 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Tholense Boys 1 | Kloetinge | 90285 | 1-5 | ||
B | 16-11-2019 19:30 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | Nemelaer 1 | 90289 | 2-2 | ||
B | 16-11-2019 19:00 | Roosendaal 1 | Moerse Boys | 90284 | 1-4 | ||
B | 16-11-2019 15:00 | NEO'25 1 | Altena 1 | 90247 | 2-5 | ||
B | 16-11-2019 19:00 | Nuenen | RKSV Heeze 1 | 90274 | 4-2 | ||
B | 16-11-2019 18:00 | FC Engelen 1 | Real Lunet 1 | 90261 | 1-2 | ||
B | 16-11-2019 15:00 | Kapelle 1 | Yerseke 1 | 90234 | 4-2 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | Luctor Heinkenszand 1 | Duiveland 1 | 90288 | 1-1 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | SV BLC 1 | SVW 1 | 90283 | 1-3 | ||
B | 16-11-2019 14:30 | RCS 1 | De Meeuwen 1 | 90286 | 2-4 | ||
B | 14-11-2019 20:00 | SV Meerkerk 1 | SC Everstein 1 | 90237 | 1-1 | ||
B | 14-11-2019 20:15 | SBC 1 | RKVVO 1 | 90244 | 4-4 | ||
B | 14-11-2019 20:00 | Spoordonkse Boys 1 | PSV 1 | 90256 | 1-2 | ||
B | 14-11-2019 20:00 | Nieuw Borgvliet 1 | Victoria'03 1 | 90249 | 0-3 | ||
B | 14-11-2019 20:30 | Unitas | B.V.V. 1 | 90265 | 2-0 | ||
B | 14-09-2019 17:30 | SVG 1 | Waspik 1 | 3185 | 1-3 | ||
B | 14-09-2019 17:00 | Haarsteeg 1 | GDC 1 | 3049 | 4-0 | ||
B | 08-09-2019 14:30 | SVG 1 | Haarsteeg 1 | 2891 | 1-5 | ||
B | 07-09-2019 17:00 | Waspik 1 | GDC 1 | 2966 | 5-5 | ||
B | 01-09-2019 14:30 | Haarsteeg 1 | Waspik 1 | 2657 | 5-0 | ||
B | 31-08-2019 14:30 | GDC 1 | SVG 1 | 2743 | 4-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHC 1 | 16 | 12 | 2 | 2 | 38 | 59 | 17 | 42 | 0 |
2 | Vlijmense Boys 1 | 16 | 9 | 4 | 3 | 31 | 38 | 25 | 13 | 0 |
3 | DSC 1 | 17 | 9 | 3 | 5 | 30 | 36 | 29 | 7 | 0 |
4 | FC Engelen 1 | 17 | 8 | 4 | 5 | 28 | 36 | 28 | 8 | 0 |
5 | ODC 1 | 16 | 7 | 5 | 4 | 26 | 35 | 24 | 11 | 0 |
6 | RKDVC 1 | 16 | 7 | 4 | 5 | 25 | 34 | 26 | 8 | 0 |
7 | Zwaluw VFC 1 | 17 | 7 | 4 | 6 | 25 | 38 | 31 | 7 | 0 |
8 | DVG 1 | 17 | 5 | 7 | 5 | 22 | 26 | 27 | -1 | 0 |
9 | TGG 1 | 16 | 5 | 5 | 6 | 20 | 26 | 35 | -9 | 0 |
10 | Nieuwkuijk 1 | 16 | 4 | 7 | 5 | 19 | 29 | 34 | -5 | 0 |
11 | VV Trinitas Oisterwijk 1 | 16 | 5 | 4 | 7 | 19 | 18 | 25 | -7 | 0 |
12 | Haarsteeg 1 | 15 | 4 | 4 | 7 | 16 | 17 | 27 | -10 | 0 |
13 | Baardwijk 1 | 16 | 2 | 3 | 11 | 9 | 19 | 51 | -32 | 0 |
14 | B.V.V. 1 | 17 | 1 | 2 | 14 | 5 | 20 | 52 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bavel 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11 | 1 | 10 | 0 |
2 | Cluzona 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 1 | 7 | 0 |
3 | Sliedrecht 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 7 | 0 |
4 | Kloetinge | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
5 | Unitas | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
6 | Halsteren | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
7 | ASWH 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
8 | Bladella 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
9 | Halsteren 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
10 | De Meeuwen 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
11 | Real Lunet 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
12 | Baronie | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
13 | Brabantia 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
14 | Moerse Boys | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
15 | Nuenen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
16 | Best Vooruit 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
17 | SV Unitas'59 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
18 | ZSC'62 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
19 | Nemelaer 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
20 | Oosterhout 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
21 | Victoria'03 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
22 | Achilles Veen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
23 | SC Gastel 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
24 | RPC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
25 | SC Everstein 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 |
26 | PSV 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
27 | Alem 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
28 | Zwaluw VFC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Altena 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Rijsoord | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Tricht 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Prinsenland 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Gilze 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
34 | SBC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
35 | VOAB 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
36 | Haarsteeg 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Almkerk 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | RKSV Nuenen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | SVW 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Alblasserdam 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | Schijf 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
42 | Woudrichem 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
43 | Rijen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
44 | Unitas'30 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
45 | VC Vlissingen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
46 | Breskens 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
47 | FC Eindhoven AV 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
48 | Rood Wit V 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
49 | Irene'58 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
50 | VV Papendrecht 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
51 | RKTVC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
52 | TSV Gudok 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
53 | Nieuwkuijk 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
54 | Clinge 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
55 | Serooskerke 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
56 | Vuren 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
57 | Nieuw Lekkerland 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
58 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
59 | Baronie 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
60 | FC Axel 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
61 | Klundert 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
62 | Duiveland 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | -7 | 0 |
63 | Kapelle 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -7 | 0 |
64 | Waalre 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 11 | -10 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
zondag | 12:00 - 14:00 | Veld 2 | KK 1A | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|