0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Haarsteeg 1

Teamleden

Spelers
Marijn Eikhoudt Keeper      
Ruben Achten        
Joris van den Besselaar        
Max v.d. Bosch        
Gijs Douma        
Aaron van Engelen        
Robin van Esch        
Rick van de Griendt        
Lars Habraken        
Maikel Kivits        
Ralf Nieuwenhuijs        
Joey Philipsen        
Jarno Pulles        
Mathieu Schellekens        
Anas Shoul        
Koen Sleutjes        
Ralph Tooren        
Dave Treuren        
Gijs de Vaan        
Bjorn van den Wildenberg        
 
Overige teamleden
Ercument Metin Trainer
Frank van den Wildenberg Leider
Neeltje Brok Verzorger
Patrick van Esch Verzorger
Clemens de Gouw Verzorger
Stefan van Heist Verzorger
Wesley van Oort Assistent-scheidsrechter
Joep Verboord Assistent-scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 05-04-2020 afgelast Haarsteeg 1 FC Engelen 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort 22047 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 8
C 11-04-2020 afgelast Haarsteeg 1 ODC 1 Afgeschermd 21161 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 8
C 13-04-2020 afgelast Baardwijk 1 Haarsteeg 1 J. (Joep) Verboord 21352 Sportpark Olympia - -
C 19-04-2020 afgelast Haarsteeg 1 Vlijmense Boys 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort 22146 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 7/8
C 26-04-2020 afgelast TGG 1 Haarsteeg 1 Afgeschermd 22265 Sportpark De Donken - -
C 10-05-2020 afgelast Haarsteeg 1 RKDVC 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort 22364 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 8
C 17-05-2020 afgelast CHC 1 Haarsteeg 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort 22461 Sportpark De Schutskamp - -
C 24-05-2020 14:30 Haarsteeg 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort 22598 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 2 KK 8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 05-04-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 DVG 1
C 05-04-2020 14:30 Haarsteeg 1 FC Engelen 1
C 05-04-2020 14:30 DSC 1 Baardwijk 1
C 05-04-2020 14:30 Zwaluw VFC 1 Nieuwkuijk 1
C 05-04-2020 14:30 Vlijmense Boys 1 B.V.V. 1
C 05-04-2020 14:00 RKDVC 1 TGG 1
C 05-04-2020 14:30 ODC 1 CHC 1
C 11-04-2020 17:00 RKDVC 1 CHC 1
C 11-04-2020 17:00 TGG 1 VV Trinitas Oisterwijk 1
C 11-04-2020 17:00 Nieuwkuijk 1 Vlijmense Boys 1
C 11-04-2020 17:00 Haarsteeg 1 ODC 1
C 13-04-2020 14:30 Baardwijk 1 Haarsteeg 1
C 19-04-2020 14:30 DVG 1 RKDVC 1
C 19-04-2020 14:30 Nieuwkuijk 1 FC Engelen 1
C 19-04-2020 14:30 Haarsteeg 1 Vlijmense Boys 1
C 19-04-2020 14:30 Baardwijk 1 ODC 1
C 19-04-2020 14:30 DSC 1 TGG 1
C 19-04-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 Zwaluw VFC 1
C 19-04-2020 14:00 B.V.V. 1 CHC 1
C 26-04-2020 14:30 Zwaluw VFC 1 DVG 1
C 26-04-2020 14:30 Vlijmense Boys 1 VV Trinitas Oisterwijk 1
C 26-04-2020 14:30 CHC 1 Baardwijk 1
C 26-04-2020 14:30 ODC 1 DSC 1
C 26-04-2020 14:00 FC Engelen 1 B.V.V. 1
C 26-04-2020 14:00 RKDVC 1 Nieuwkuijk 1
C 26-04-2020 14:30 TGG 1 Haarsteeg 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 29-03-2020 14:30 DVG 1 Haarsteeg 1 Afgeschermd 21893
C 22-03-2020 14:30 Haarsteeg 1 Nieuwkuijk 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort 21829
V 17-03-2020 20:00 Haarsteeg 1 Neo 25 Colin Smits (Scheidsrechter) xxxxx
C 15-03-2020 14:30 Zwaluw VFC 1 Haarsteeg 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort 21639
C 08-03-2020 14:00 B.V.V. 1 Haarsteeg 1 T. (Thijs) Maas 21578 2 - 0
V 18-02-2020 20:00 Haarsteeg 1 Alem 1 Colin Smits (Scheidsrechter) xxxxx
C 16-02-2020 14:30 Haarsteeg 1 DSC 1 M. (Mari) van der Kammen 21411 1 - 2
C 26-01-2020 14:30 Vlijmense Boys 1 Haarsteeg 1 H.S.A. (Hans) Panjoel 21076 5 - 1
V 18-01-2020 17:00 Haarsteeg 1 Maliskamp 1 Nizam Kaya (Scheidsrechter) xxxxx
V 14-01-2020 20:00 Haarsteeg 1 WSC 1 H vd Wildenberg (Scheidsrechter) xxxxx
V 12-01-2020 11:00 Haarsteeg 1 VCB Colin Smits (Scheidsrechter) xxxxx
B 21-12-2019 19:00 Zwaluw VFC 1 Haarsteeg 1 M.M. (Michel) Luijsterburg 94207 0 - 0 (6 - 5)
C 15-12-2019 14:00 Haarsteeg 1 CHC 1 A. (Anouar) Bouras 20943 0 - 2
C 08-12-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk 1 Haarsteeg 1 N. (Nico) Opstraat 20802 1 - 2
C 01-12-2019 14:00 FC Engelen 1 Haarsteeg 1 L.A. (Roy) Schuurmans 20777 1 - 1
C 24-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DVG 1 J. (Joep) Verboord 20626 0 - 0
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 B.J.J. (Bram) van Dongen 90266 4 - 0
C 10-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 Zwaluw VFC 1 R.L.A.C. (Roy) Manichand 20509 0 - 1
C 03-11-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 Haarsteeg 1 P.T.A. (Patrick) Hoeks 20329 1 - 1
V 29-10-2019 20:00 Haarsteeg 1 Wilhelmina '26 1 Niels Janssen (Scheidsrechter) xxxxx
C 27-10-2019 14:30 Haarsteeg 1 B.V.V. 1 T. (Thijs) Maas 20241 3 - 1
C 20-10-2019 14:00 RKDVC 1 Haarsteeg 1 J.D. (Jochem) Masman 20149 5 - 1
C 13-10-2019 14:30 Haarsteeg 1 TGG 1 P. (Pim) van Kuijk 20008 1 - 1
C 06-10-2019 14:30 ODC 1 Haarsteeg 1 L.P. (Lennart) Roks 19802 1 - 2
C 29-09-2019 14:30 Haarsteeg 1 Baardwijk 1 G.H. (Gerard) Briene 19707 3 - 1
C 22-09-2019 14:30 DSC 1 Haarsteeg 1 M. (Mari) van der Kammen 19653 3 - 1
B 14-09-2019 17:00 Haarsteeg 1 GDC 1 J. (Joep) Verboord 3049 4 - 0
V 10-09-2019 20:15 Haarsteeg 1 Nulandia 1 Bayram Cakir (Scheidsrechter) xxxxx
B 08-09-2019 14:30 SVG 1 Haarsteeg 1 P. (Peter) Denissen 2891 1 - 5
B 01-09-2019 14:30 Haarsteeg 1 Waspik 1 A.J. (Ad) Hesselmans 2657 5 - 0
T 25-08-2019 13:00 Bij Engelen Haarsteeg 1 xxxxx
V 18-08-2019 13:00 Haarsteeg 1 DVG 1 Nick Hupkes (Scheidsrechter) xxxxx
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-01-2020 19:30 Nieuwkuijk 1 Best Vooruit 1 94184 0-2
B 14-01-2020 20:00 Alem 1 VOAB 1 94181 1-1
B 22-12-2019 14:00 Irene'58 1 Moerse Boys 94195 1-3
B 22-12-2019 14:00 Unitas'30 1 Victoria'03 1 94193 1-2
B 22-12-2019 14:00 SC Gastel 1 Breskens 1 94192 1-0
B 22-12-2019 14:00 VC Vlissingen 1 Oosterhout 1 94186 1-2
B 22-12-2019 14:00 TSV Gudok 1 Brabantia 1 94196 1-3
B 22-12-2019 14:00 Real Lunet 1 Reusel Sport/CoTrans 1 94203 3-0
B 21-12-2019 14:00 FC Axel 1 Unitas 94180 0-5
B 21-12-2019 14:00 Halsteren Baronie 1 94199 5-1
B 21-12-2019 14:30 Altena 1 Almkerk 1 94191 0-0
B 21-12-2019 14:00 Klundert 1 Kloetinge 94194 0-5
B 21-12-2019 14:00 Tricht 1 RKSV Nuenen 2 94197 0-0
B 21-12-2019 14:00 Bladella 1 Vuren 1 94177 4-1
B 21-12-2019 19:00 Zwaluw VFC 1 Haarsteeg 1 94207 0-0
B 21-12-2019 14:30 Rijsoord SVW 1 94188 0-0
B 21-12-2019 14:00 Cluzona 1 Duiveland 1 94185 8-1
B 21-12-2019 14:00 Nieuw Lekkerland 1 De Meeuwen 1 94187 0-3
B 21-12-2019 14:00 ASWH 2 Serooskerke 1 94183 4-1
B 21-12-2019 14:00 Kapelle 1 Sliedrecht 1 94179 0-7
B 21-12-2019 14:00 Schijf 1 ZSC'62 1 94190 2-3
B 21-12-2019 14:00 Baronie VV Papendrecht 1 94200 3-1
B 21-12-2019 14:00 Alblasserdam 1 Prinsenland 1 94178 0-0
B 19-12-2019 19:30 Nuenen RKTVC 1 94204 3-1
B 19-12-2019 20:00 Bavel 1 Waalre 1 94201 11-1
B 19-12-2019 20:00 Rijen 1 Nemelaer 1 94202 1-2
B 19-12-2019 20:15 SC Everstein 1 Gilze 1 94182 3-3
B 17-12-2019 20:00 Woudrichem 1 SV Unitas'59 1 94205 2-3
B 17-12-2019 20:15 RPC 1 Rood Wit V 1 94208 1-0
B 17-12-2019 20:15 SBC 1 PSV 1 94189 2-2
B 17-12-2019 20:00 Halsteren 1 Clinge 1 94198 4-1
B 10-12-2019 20:00 Achilles Veen FC Eindhoven AV 1 94206 1-0
B 19-11-2019 20:00 DSE 1 Unitas'30 1 90260 1-8
B 19-11-2019 20:00 Breskens 1 Philippine 1 90282 1-0
B 19-11-2019 20:00 Bavel 1 Zundert 1 90270 2-1
B 19-11-2019 20:00 ZSC 1 RPC 1 90280 2-4
B 19-11-2019 20:00 ONI 1 Baronie 1 90276 4-4
B 19-11-2019 20:00 HSSC'61 1 Tricht 1 90243 1-4
B 19-11-2019 20:00 Hulsterloo 1 Cluzona 1 90238 0-1
B 19-11-2019 20:00 Hontenisse 1 VC Vlissingen 1 90228 0-2
B 19-11-2019 20:00 Hapert 1 Rood Wit V 1 90275 1-1
B 19-11-2019 20:15 Jong Brabant 1 Nieuwkuijk 1 90277 0-0
B 19-11-2019 20:00 Irene'58 1 TSC 1 90258 2-0
B 19-11-2019 20:00 Clinge 1 Terneuzen 1 90236 1-1
B 17-11-2019 14:30 Steen 1 Halsteren 90250 0-4
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 90266 4-0
B 17-11-2019 14:30 Baronie SC Kruisland 1 90269 5-0
B 17-11-2019 14:30 Bergeijk 1 Reusel Sport/CoTrans 1 90232 1-4
B 17-11-2019 14:00 TSV Gudok 1 VVR 1 90262 4-0
B 17-11-2019 14:30 RKTVC 1 TGG 1 90230 1-0
B 17-11-2019 14:30 Oosterhout 1 IFC 90279 2-1
B 17-11-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 Alem 1 93740 3-4
B 17-11-2019 14:30 Best Vooruit 1 OJC ROSMALEN 90231 2-0
B 17-11-2019 14:30 Rijen 1 The White Boys 1 90271 5-1
B 17-11-2019 14:30 Schijf 1 Groen Wit 1 90248 3-2
B 17-11-2019 14:30 SV Budel 1 RKSV Nuenen 2 90245 0-0
B 17-11-2019 14:30 SV Unitas'59 1 Marvilde 1 90252 4-4
B 17-11-2019 14:30 Geldrop 1 FC Eindhoven AV 1 90254 0-2
B 17-11-2019 14:30 Neerlandia'31 1 Gilze 1 90253 1-1
B 17-11-2019 14:30 Waalre 1 Hoogeloon 1 90259 3-1
B 17-11-2019 14:30 JEKA 1 SC Gastel 1 90251 1-2
B 17-11-2019 14:30 Den Dungen 1 Zwaluw VFC 1 90240 1-3
B 17-11-2019 14:30 De Valk 1 Brabantia 1 90263 0-1
B 17-11-2019 14:30 Bladella 1 EFC 1 90227 1-1
B 17-11-2019 14:30 SC 't Zand 1 VOAB 1 90273 1-1
B 16-11-2019 14:30 MVV'58 1 Woudrichem 1 90239 0-8
B 16-11-2019 14:30 SJO FC De Westhoek 1 ZSC'62 1 90287 2-2
B 16-11-2019 14:30 Zwaluwe 1 Prinsenland 1 90281 0-1
B 16-11-2019 14:30 Halsteren 1 FC Dauwendaele 1 90268 2-1
B 16-11-2019 14:30 Sparta'30 1 Almkerk 1 90267 1-4
B 16-11-2019 14:30 Sliedrecht 1 EBOH 1 90264 6-0
B 16-11-2019 14:30 Klundert 1 Dubbeldam 1 90257 2-1
B 16-11-2019 14:30 Streefkerk 1 Nieuw Lekkerland 1 90255 1-5
B 16-11-2019 14:30 SV Noordeloos 1 Vuren 1 90246 2-5
B 16-11-2019 14:30 FC Axel 1 Goes 1 90235 4-1
B 16-11-2019 14:30 Heerjansdam 1 Rijsoord 90242 0-3
B 16-11-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Achilles Veen 90241 1-3
B 16-11-2019 14:30 GPC Vlissingen 1 Serooskerke 1 90233 0-7
B 16-11-2019 14:30 Alblasserdam 1 Sliedrecht 2 90229 3-3
B 16-11-2019 14:30 Schelluinen 1 VV Papendrecht 1 90272 1-4
B 16-11-2019 14:30 Kogelvangers 1 ASWH 2 90278 1-2
B 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Kloetinge 90285 1-5
B 16-11-2019 19:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 Nemelaer 1 90289 2-2
B 16-11-2019 19:00 Roosendaal 1 Moerse Boys 90284 1-4
B 16-11-2019 15:00 NEO'25 1 Altena 1 90247 2-5
B 16-11-2019 19:00 Nuenen RKSV Heeze 1 90274 4-2
B 16-11-2019 18:00 FC Engelen 1 Real Lunet 1 90261 1-2
B 16-11-2019 15:00 Kapelle 1 Yerseke 1 90234 4-2
B 16-11-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 1 Duiveland 1 90288 1-1
B 16-11-2019 14:30 SV BLC 1 SVW 1 90283 1-3
B 16-11-2019 14:30 RCS 1 De Meeuwen 1 90286 2-4
B 14-11-2019 20:00 SV Meerkerk 1 SC Everstein 1 90237 1-1
B 14-11-2019 20:15 SBC 1 RKVVO 1 90244 4-4
B 14-11-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 PSV 1 90256 1-2
B 14-11-2019 20:00 Nieuw Borgvliet 1 Victoria'03 1 90249 0-3
B 14-11-2019 20:30 Unitas B.V.V. 1 90265 2-0
B 14-09-2019 17:30 SVG 1 Waspik 1 3185 1-3
B 14-09-2019 17:00 Haarsteeg 1 GDC 1 3049 4-0
B 08-09-2019 14:30 SVG 1 Haarsteeg 1 2891 1-5
B 07-09-2019 17:00 Waspik 1 GDC 1 2966 5-5
B 01-09-2019 14:30 Haarsteeg 1 Waspik 1 2657 5-0
B 31-08-2019 14:30 GDC 1 SVG 1 2743 4-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 29-03-2020 14:00 FC Engelen 1 Baardwijk 1 21947 0-0
C 29-03-2020 14:30 TGG 1 ODC 1 21914 0-0
C 29-03-2020 14:30 Nieuwkuijk 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 21883 0-0
C 29-03-2020 14:30 DVG 1 Haarsteeg 1 21893 0-0
C 29-03-2020 14:30 CHC 1 Vlijmense Boys 1 21843 0-0
C 29-03-2020 14:00 RKDVC 1 Zwaluw VFC 1 21937 0-0
C 29-03-2020 14:00 B.V.V. 1 DSC 1 21863 0-0
C 22-03-2020 14:30 ODC 1 B.V.V. 1 21724 0-0
C 22-03-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 RKDVC 1 21738 0-0
C 22-03-2020 14:30 Haarsteeg 1 Nieuwkuijk 1 21829 0-0
C 22-03-2020 14:30 Vlijmense Boys 1 FC Engelen 1 21762 0-0
C 22-03-2020 14:30 Zwaluw VFC 1 TGG 1 21773 0-0
C 22-03-2020 14:30 DSC 1 CHC 1 21792 0-0
C 22-03-2020 14:30 Baardwijk 1 DVG 1 21820 0-0
C 15-03-2020 14:30 Zwaluw VFC 1 Haarsteeg 1 21639 0-0
C 15-03-2020 14:00 RKDVC 1 DSC 1 21703 0-0
C 15-03-2020 14:00 FC Engelen 1 DVG 1 21713 0-0
C 15-03-2020 14:30 CHC 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 21626 0-0
C 15-03-2020 14:30 ODC 1 Vlijmense Boys 1 21607 0-0
C 15-03-2020 14:30 Nieuwkuijk 1 B.V.V. 1 21667 0-0
C 15-03-2020 14:30 TGG 1 Baardwijk 1 21681 0-0
C 08-03-2020 14:00 B.V.V. 1 Haarsteeg 1 21578 2-0
C 08-03-2020 14:30 Baardwijk 1 RKDVC 1 21569 0-3
C 08-03-2020 14:30 DSC 1 FC Engelen 1 21541 4-1
C 08-03-2020 14:30 DVG 1 Nieuwkuijk 1 21592 3-3
C 08-03-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 ODC 1 21487 1-1
C 08-03-2020 14:30 Vlijmense Boys 1 Zwaluw VFC 1 21527 1-0
C 08-03-2020 14:30 CHC 1 TGG 1 21508 6-3
C 05-03-2020 20:30 DSC 1 Nieuwkuijk 1 157621 1-1
C 01-03-2020 14:30 ODC 1 RKDVC 1 21256 1-3
C 01-03-2020 14:30 DVG 1 B.V.V. 1 21358 2-1
C 01-03-2020 14:30 DSC 1 Nieuwkuijk 1 21324 0-1
C 01-03-2020 14:30 Vlijmense Boys 1 TGG 1 21310 4-2
C 01-03-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 FC Engelen 1 21270 2-1
C 01-03-2020 14:30 CHC 1 Zwaluw VFC 1 21292 1-0
C 16-02-2020 14:00 RKDVC 1 Vlijmense Boys 1 21469 2-2
C 16-02-2020 14:30 TGG 1 DVG 1 21446 1-0
C 16-02-2020 14:30 Nieuwkuijk 1 Baardwijk 1 21432 1-1
C 16-02-2020 14:30 Haarsteeg 1 DSC 1 21411 1-2
C 16-02-2020 14:30 Zwaluw VFC 1 ODC 1 21371 1-1
C 16-02-2020 14:00 FC Engelen 1 CHC 1 21479 0-4
C 16-02-2020 14:00 B.V.V. 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 21395 0-1
C 02-02-2020 14:30 TGG 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 21212 0-0
C 02-02-2020 14:30 DVG 1 DSC 1 21191 1-1
C 02-02-2020 14:00 FC Engelen 1 Zwaluw VFC 1 21245 2-1
C 02-02-2020 14:00 B.V.V. 1 Baardwijk 1 21144 1-3
C 26-01-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 Nieuwkuijk 1 21035 2-1
C 26-01-2020 14:30 CHC 1 DVG 1 21057 2-0
C 26-01-2020 14:30 ODC 1 TGG 1 21022 1-1
C 26-01-2020 14:30 Vlijmense Boys 1 Haarsteeg 1 21076 5-1
C 26-01-2020 14:30 Zwaluw VFC 1 RKDVC 1 21087 2-3
C 26-01-2020 14:30 DSC 1 B.V.V. 1 21107 2-0
C 26-01-2020 14:30 Baardwijk 1 FC Engelen 1 21135 0-4
C 19-01-2020 14:30 TGG 1 RKDVC 1 153794 4-2
C 19-01-2020 14:30 TGG 1 RKDVC 1 20995 4-2
C 19-01-2020 14:00 Nieuwkuijk 1 Zwaluw VFC 1 20964 1-2
C 15-12-2019 14:00 Baardwijk 1 DSC 1 20917 1-5
C 15-12-2019 14:00 B.V.V. 1 ODC 1 20926 1-3
C 15-12-2019 14:00 Haarsteeg 1 CHC 1 20943 0-2
C 15-12-2019 14:00 DVG 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 20974 2-0
C 15-12-2019 14:00 FC Engelen 1 Vlijmense Boys 1 21011 5-2
C 08-12-2019 14:00 ODC 1 Baardwijk 1 20788 8-1
C 08-12-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk 1 Haarsteeg 1 20802 1-2
C 08-12-2019 14:00 CHC 1 Nieuwkuijk 1 20824 8-0
C 08-12-2019 14:00 Vlijmense Boys 1 DSC 1 20842 2-0
C 08-12-2019 14:00 Zwaluw VFC 1 B.V.V. 1 20853 8-3
C 08-12-2019 14:00 TGG 1 FC Engelen 1 20878 0-0
C 08-12-2019 14:00 RKDVC 1 DVG 1 20901 3-1
C 01-12-2019 14:30 CHC 1 ODC 1 20673 2-3
C 01-12-2019 14:30 DVG 1 Vlijmense Boys 1 20756 0-2
C 01-12-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 RKDVC 1 20746 1-0
C 01-12-2019 14:30 Baardwijk 1 Zwaluw VFC 1 20717 2-2
C 01-12-2019 14:30 DSC 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 20689 1-0
C 01-12-2019 14:00 B.V.V. 1 TGG 1 20725 1-2
C 01-12-2019 14:00 FC Engelen 1 Haarsteeg 1 20777 1-1
C 24-11-2019 14:00 RKDVC 1 B.V.V. 1 20667 5-0
C 24-11-2019 14:30 ODC 1 FC Engelen 1 20554 3-1
C 24-11-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 CHC 1 20568 0-4
C 24-11-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 Baardwijk 1 20592 5-0
C 24-11-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 DSC 1 20603 3-3
C 24-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DVG 1 20626 0-0
C 24-11-2019 14:30 TGG 1 Nieuwkuijk 1 20644 2-1
C 17-11-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 DVG 1 19879 3-3
C 10-11-2019 14:00 FC Engelen 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 20543 4-1
C 10-11-2019 14:00 B.V.V. 1 Nieuwkuijk 1 20492 2-2
C 10-11-2019 14:30 DSC 1 RKDVC 1 20455 3-1
C 10-11-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 ODC 1 20441 0-5
C 10-11-2019 14:30 Baardwijk 1 CHC 1 20483 0-5
C 10-11-2019 14:30 DVG 1 TGG 1 20523 1-1
C 10-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 Zwaluw VFC 1 20509 0-1
C 03-11-2019 14:00 B.V.V. 1 FC Engelen 1 20308 1-4
C 03-11-2019 14:00 RKDVC 1 ODC 1 20383 1-1
C 03-11-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 Vlijmense Boys 1 20267 0-1
C 03-11-2019 14:30 CHC 1 DSC 1 20289 5-0
C 03-11-2019 14:30 TGG 1 Zwaluw VFC 1 20360 0-4
C 03-11-2019 14:30 DVG 1 Baardwijk 1 20339 3-1
C 03-11-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 Haarsteeg 1 20329 1-1
C 27-10-2019 14:30 DSC 1 DVG 1 20205 1-3
C 27-10-2019 14:00 FC Engelen 1 Nieuwkuijk 1 20259 3-2
C 27-10-2019 14:30 Baardwijk 1 TGG 1 20232 2-3
C 27-10-2019 14:30 Haarsteeg 1 B.V.V. 1 20241 3-1
C 27-10-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 RKDVC 1 20174 1-2
C 27-10-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 CHC 1 20185 4-3
C 27-10-2019 14:30 ODC 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 20153 1-1
C 20-10-2019 14:30 TGG 1 Vlijmense Boys 1 20126 1-2
C 20-10-2019 14:00 RKDVC 1 Haarsteeg 1 20149 5-1
C 20-10-2019 14:30 CHC 1 B.V.V. 1 20072 4-1
C 20-10-2019 14:30 ODC 1 Zwaluw VFC 1 20036 4-2
C 20-10-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 Baardwijk 1 20050 2-1
C 20-10-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 DSC 1 20095 4-2
C 20-10-2019 14:30 DVG 1 FC Engelen 1 20105 2-2
C 13-10-2019 14:00 FC Engelen 1 RKDVC 1 20025 2-1
C 13-10-2019 14:00 B.V.V. 1 DVG 1 19991 2-2
C 13-10-2019 14:30 Baardwijk 1 Nieuwkuijk 1 19982 1-2
C 13-10-2019 14:30 Haarsteeg 1 TGG 1 20008 1-1
C 13-10-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 CHC 1 19923 3-3
C 13-10-2019 14:30 DSC 1 ODC 1 19954 4-0
C 12-10-2019 19:00 Zwaluw VFC 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 19934 2-1
C 06-10-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 Vlijmense Boys 1 19851 1-1
C 06-10-2019 14:00 RKDVC 1 Baardwijk 1 19915 1-1
C 06-10-2019 14:30 ODC 1 Haarsteeg 1 19802 1-2
C 06-10-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 B.V.V. 1 19816 3-1
C 06-10-2019 14:30 CHC 1 FC Engelen 1 19838 1-1
C 06-10-2019 14:30 TGG 1 DSC 1 19893 2-4
C 29-09-2019 14:00 RKDVC 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 19782 1-1
C 29-09-2019 14:00 B.V.V. 1 Vlijmense Boys 1 19690 0-4
C 29-09-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 ODC 1 19728 3-0
C 29-09-2019 14:30 DVG 1 Zwaluw VFC 1 19738 3-2
C 29-09-2019 14:00 FC Engelen 1 DSC 1 19791 3-0
C 29-09-2019 14:30 TGG 1 CHC 1 19759 1-4
C 29-09-2019 14:30 Haarsteeg 1 Baardwijk 1 19707 3-1
C 22-09-2019 14:30 Baardwijk 1 B.V.V. 1 19681 4-3
C 22-09-2019 14:30 CHC 1 RKDVC 1 19603 5-1
C 22-09-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 TGG 1 19582 2-2
C 22-09-2019 14:30 ODC 1 DVG 1 19568 2-0
C 22-09-2019 14:00 Zwaluw VFC 1 FC Engelen 1 19633 3-2
C 22-09-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 Nieuwkuijk 1 19622 3-3
C 22-09-2019 14:30 DSC 1 Haarsteeg 1 19653 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel 1 1 1 0 0 3 11 1 10 0
2 Cluzona 1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
3 Sliedrecht 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 Kloetinge 1 1 0 0 3 5 0 5 0
5 Unitas 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 Halsteren 1 1 0 0 3 5 1 4 0
7 ASWH 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
8 Bladella 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
9 Halsteren 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 De Meeuwen 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
11 Real Lunet 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
12 Baronie 1 1 0 0 3 3 1 2 0
13 Brabantia 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
14 Moerse Boys 1 1 0 0 3 3 1 2 0
15 Nuenen 1 1 0 0 3 3 1 2 0
16 Best Vooruit 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
17 SV Unitas'59 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
18 ZSC'62 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
19 Nemelaer 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
20 Oosterhout 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
21 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
22 Achilles Veen 1 1 0 0 3 1 0 1 0
23 SC Gastel 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
24 RPC 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
25 SC Everstein 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
26 PSV 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
27 Alem 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
28 Zwaluw VFC 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
29 Altena 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
30 Rijsoord 1 1 0 0 3 0 0 0 0
31 Tricht 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
32 Prinsenland 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
33 Gilze 1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
34 SBC 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
35 VOAB 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
36 Haarsteeg 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
37 Almkerk 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
38 RKSV Nuenen 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0
39 SVW 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Alblasserdam 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Schijf 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
42 Woudrichem 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
43 Rijen 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
44 Unitas'30 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
45 VC Vlissingen 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
46 Breskens 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
47 FC Eindhoven AV 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
48 Rood Wit V 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
49 Irene'58 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
50 VV Papendrecht 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
51 RKTVC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
52 TSV Gudok 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
53 Nieuwkuijk 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
54 Clinge 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
55 Serooskerke 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
56 Vuren 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
57 Nieuw Lekkerland 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
58 Reusel Sport/CoTrans 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
59 Baronie 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
60 FC Axel 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
61 Klundert 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
62 Duiveland 1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
63 Kapelle 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
64 Waalre 1 1 0 0 1 0 1 11 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC 1 16 12 2 2 38 59 17 42 0
2 Vlijmense Boys 1 16 9 4 3 31 38 25 13 0
3 DSC 1 17 9 3 5 30 36 29 7 0
4 FC Engelen 1 17 8 4 5 28 36 28 8 0
5 ODC 1 16 7 5 4 26 35 24 11 0
6 RKDVC 1 16 7 4 5 25 34 26 8 0
7 Zwaluw VFC 1 17 7 4 6 25 38 31 7 0
8 DVG 1 17 5 7 5 22 26 27 -1 0
9 TGG 1 16 5 5 6 20 26 35 -9 0
10 Nieuwkuijk 1 16 4 7 5 19 29 34 -5 0
11 VV Trinitas Oisterwijk 1 16 5 4 7 19 18 25 -7 0
12 Haarsteeg 1 15 4 4 7 16 17 27 -10 0
13 Baardwijk 1 16 2 3 11 9 19 51 -32 0
14 B.V.V. 1 17 1 2 14 5 20 52 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
zondag 12:00 - 14:00 Veld 2 KK 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 03-07-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 10-07-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 17-07-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 24-07-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 31-07-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 07-08-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 14-08-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:00 - 21:30 Veld 5B1/5B2 KK 7 Team training gaat_door

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven