247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg MO13-1

Teamleden

Spelers
Fieke van der Aa Keeper      
Malin Hoekstra Keeper      
Femke de Boer        
ZoĆ« Boezer        
Lois Bruurmijn        
Sarah Claassen        
Laura van Falier        
Kyana Henskens        
Fenna Kroon        
Kaylinn Kuijs        
Tess Van Loon        
Lisa Pijnenburg        
Nora Roosen        
Linde Schreuder        
Jennifer Stolzenbach        
Ike Vermeulen        
Josephine Visser        
 
Overige teamleden
Sander Claassen Leider/Trainer
Gertjan Henskens Leider/Trainer
Wietze Hoekstra Leider/Trainer
Rick Schreuder Leider/Trainer
Jeffrey Kroon Assistent Leider/Trainer
Sten Stolzenbach Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:15 Haaften MO13-1 DSC MO13-1
C 07-03-2020 11:30 DSC MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-2
C 07-03-2020 11:30 Emplina MO13-2 MVV'58 MO13-1
C 07-03-2020 11:00 SV BLC MO13-1 GDC MO13-1
C 07-03-2020 09:30 Nivo Sparta MO13-1 GRC-14 MO13-1
C 07-03-2020 08:30 Asperen MO13-1 Haarsteeg MO13-1
C 07-03-2020 08:30 LRC MO13-1 Haaften MO13-1
C 14-03-2020 10:15 Haaften MO13-1 SV BLC MO13-1
C 14-03-2020 09:30 MVV'58 MO13-1 GRC-14 MO13-1
C 14-03-2020 11:30 Haarsteeg MO13-1 Nivo Sparta MO13-1
C 14-03-2020 09:00 GDC MO13-1 Emplina MO13-2
C 14-03-2020 08:30 LRC MO13-1 DSC MO13-1
C 14-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 Asperen MO13-1
C 21-03-2020 10:15 Nivo Sparta MO13-1 Emplina MO13-2
C 21-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 LRC MO13-1
C 21-03-2020 10:00 GRC-14 MO13-1 Asperen MO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 09:30 GRC-14 MO13-1 Emplina MO13-2 155254 2-2
C 15-02-2020 11:30 Haarsteeg MO13-1 SV BLC MO13-1 151567 1-4
C 15-02-2020 09:30 GRC-14 MO13-1 Emplina MO13-1 151717 0-0
C 15-02-2020 09:30 MVV'58 MO13-1 Nivo Sparta MO13-1 151329 2-1
C 15-02-2020 09:00 GDC MO13-1 Asperen MO13-1 151565 1-4
C 08-02-2020 11:30 Emplina MO13-2 Haarsteeg MO13-1 155253 0-1
C 08-02-2020 13:00 Emplina MO13-1 Haarsteeg MO13-1 151412 0-0
C 08-02-2020 11:30 DSC MO13-1 GRC-14 MO13-1 151496 0-0
C 08-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN MO13-2 GDC MO13-1 151276 5-0
C 08-02-2020 11:15 SV BLC MO13-1 Nivo Sparta MO13-1 151613 7-0
C 08-02-2020 08:30 Asperen MO13-1 Haaften MO13-1 151652 2-0
C 08-02-2020 08:30 LRC MO13-1 MVV'58 MO13-1 151675 2-1
C 01-02-2020 11:30 Haarsteeg MO13-1 DSC MO13-1 151253 0-1
C 01-02-2020 09:45 Nivo Sparta MO13-1 Emplina MO13-1 151288 0-0
C 01-02-2020 10:15 Haaften MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-2 151525 0-2
C 01-02-2020 09:30 MVV'58 MO13-1 SV BLC MO13-1 151413 0-2
C 01-02-2020 09:00 GDC MO13-1 LRC MO13-1 151309 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 11:30 Haarsteeg MO13-1 RKDVC MO13-1 15610 5-3
B 14-09-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 15588 0-0
B 07-09-2019 11:15 RKDVC MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 15572 2-4
B 07-09-2019 11:30 Haarsteeg MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-1 15551 0-0
B 31-08-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 Haarsteeg MO13-1 15526 7-0
B 31-08-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO13-1 RKDVC MO13-1 15506 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 09:30 MVV'58 MO13-1 RKDVC MO13-1 64194 3-1
C 14-12-2019 11:30 Haarsteeg MO13-1 RKDVC MO13-1 64228 1-4
C 14-12-2019 10:00 OJC ROSMALEN MO13-3 BZC'14 MO13-1 64447 0-6
C 07-12-2019 11:30 Emplina MO13-1 Zwaluw VFC MO13-3 64209 1-3
C 07-12-2019 10:00 RKDVC MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-3 64121 7-2
C 07-12-2019 09:30 MVV'58 MO13-1 SV BLC MO13-1 64331 2-1
C 30-11-2019 08:30 SV BLC MO13-1 Emplina MO13-1 64395 10-0
C 30-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN MO13-3 Haarsteeg MO13-1 64212 0-0
C 30-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-3 MVV'58 MO13-1 64134 0-5
C 30-11-2019 11:45 SCG'18 MO13-1 BZC'14 MO13-1 64116 1-1
C 23-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN MO13-3 SV BLC MO13-1 64349 1-3
C 23-11-2019 11:15 RKDVC MO13-1 SCG'18 MO13-1 64414 0-2
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg MO13-1 MVV'58 MO13-1 64227 0-1
C 16-11-2019 11:30 Emplina MO13-1 Haarsteeg MO13-1 64143 0-4
C 16-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-3 OJC ROSMALEN MO13-3 64118 1-6
C 09-11-2019 08:30 SV BLC MO13-1 SCG'18 MO13-1 64124 0-1
C 09-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-3 BZC'14 MO13-1 64191 0-15
C 09-11-2019 11:30 Emplina MO13-1 MVV'58 MO13-1 64375 0-4
C 02-11-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 Zwaluw VFC MO13-3 64350 15-0
C 02-11-2019 10:00 BZC'14 MO13-1 SV BLC MO13-1 64296 1-0
C 02-11-2019 09:30 MVV'58 MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-3 64456 0-0
C 28-10-2019 19:30 Haarsteeg MO13-1 Zwaluw VFC MO13-3 64430 3-2
C 26-10-2019 11:30 Emplina MO13-1 BZC'14 MO13-1 64298 0-5
C 26-10-2019 09:30 MVV'58 MO13-1 SCG'18 MO13-1 64244 1-3
C 26-10-2019 08:30 SV BLC MO13-1 Haarsteeg MO13-1 64487 4-0
C 26-10-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-3 RKDVC MO13-1 64144 1-15
C 19-10-2019 09:45 BZC'14 MO13-1 RKDVC MO13-1 64300 9-0
C 05-10-2019 11:15 RKDVC MO13-1 SV BLC MO13-1 64155 1-3
C 05-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN MO13-3 WNC MO13-1 64453 0-0
C 05-10-2019 10:00 BZC'14 MO13-1 MVV'58 MO13-1 64120 5-1
C 05-10-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 Emplina MO13-1 64332 6-0
C 28-09-2019 08:30 SV BLC MO13-1 Rhelico MO13-1 64497 0-0
C 28-09-2019 09:30 MVV'58 MO13-1 Theole MO13-1 64131 0-0
C 28-09-2019 11:30 Emplina MO13-1 OJC ROSMALEN MO13-3 64236 1-1
C 28-09-2019 11:30 SCG'18 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 64354 7-0
C 28-09-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-3 WNC MO13-1 64210 0-0
C 28-09-2019 09:30 SV BLC MO13-1 Zwaluw VFC MO13-3 64164 12-0
C 21-09-2019 11:30 Haarsteeg MO13-1 BZC'14 MO13-1 64342 1-4
C 21-09-2019 11:15 Theole MO13-1 Zwaluw VFC MO13-3 64270 0-0
C 21-09-2019 11:15 RKDVC MO13-1 Emplina MO13-1 64308 2-0
C 21-09-2019 11:00 Rhelico MO13-1 MVV'58 MO13-1 64334 0-0
C 21-09-2019 10:00 OJC ROSMALEN MO13-3 SCG'18 MO13-1 64479 0-10
C 21-09-2019 11:30 WNC MO13-1 SV BLC MO13-1 64273 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC MO13-1 3 3 0 0 9 13 1 12 0
2 OJC ROSMALEN MO13-2 2 2 0 0 6 7 0 7 0
3 Asperen MO13-1 2 2 0 0 6 6 1 5 0
4 LRC MO13-1 2 1 1 0 4 3 2 1 0
5 DSC MO13-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
6 MVV'58 MO13-1 3 1 0 2 3 3 5 -2 0
7 Haarsteeg MO13-1 3 1 0 2 3 2 5 -3 0
8 GRC-14 MO13-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
9 Emplina MO13-2 2 0 1 1 1 2 3 -1 0
10 GDC MO13-1 3 0 1 2 1 2 10 -8 0
11 Haaften MO13-1 2 0 0 2 0 0 4 -4 0
12 Nivo Sparta MO13-1 2 0 0 2 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC MO13-1 2 2 0 0 6 11 2 9 0
2 Haarsteeg MO13-1 2 1 0 1 3 5 10 -5 0
3 RKDVC MO13-1 2 0 0 2 0 5 9 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BZC'14 MO13-1 8 7 1 0 22 46 3 43 0
2 SCG'18 MO13-1 8 7 1 0 22 45 2 43 0
3 MVV'58 MO13-1 8 5 1 2 16 17 10 7 0
4 SV BLC MO13-1 8 5 0 3 15 33 6 27 0
5 RKDVC MO13-1 8 4 0 4 12 30 21 9 0
6 Haarsteeg MO13-1 8 2 1 5 7 9 22 -13 0
7 OJC ROSMALEN MO13-3 8 1 3 4 6 10 28 -18 0
8 Zwaluw VFC MO13-3 8 1 0 7 3 7 72 -65 0
9 Emplina MO13-1 8 0 1 7 1 2 35 -33 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven