0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO13-2

Teamleden

Spelers
Kees-Jan de Bruijne Keeper      
Finn van Bokhoven        
Stijn Damen        
Joep van Falier        
Stef Govaarts        
Sven van de Griend        
Kim van Heist        
Delano van den Heuvel        
Luqa Kelders        
Bart Lansdaal        
Freek van Oss        
Ryan te Riele        
Nikki Verkooijen        
Daan van Wijk        
Brave de Wit        
Stan van Zon        
 
Overige teamleden
Arno van de Griend Trainer
Rick te Riele Trainer
Sander van Wijk Trainer
Pierre de Wit Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 10:45 Nivo Sparta JO13-3 Sparta'30 JO13-1G
C 07-03-2020 10:45 Beesd JO13-1 NOAD'32 JO13-1
C 07-03-2020 10:30 WSC JO13-3 Herovina JO13-1
C 07-03-2020 11:00 Wadenoijen JO13-1 SC Elshout JO13-1
C 07-03-2020 10:15 SteDoCo JO13-2 Haarsteeg JO13-2
C 07-03-2020 09:45 Be-Ready JO13-G Kerkwijk JO13-1
C 14-03-2020 10:45 Nivo Sparta JO13-3 SteDoCo JO13-2
C 14-03-2020 10:30 Kerkwijk JO13-1 NOAD'32 JO13-1
C 14-03-2020 10:45 SC Elshout JO13-1 Be-Ready JO13-G
C 14-03-2020 10:15 Herovina JO13-1 Beesd JO13-1
C 14-03-2020 11:00 Sparta'30 JO13-1G Wadenoijen JO13-1
C 14-03-2020 11:30 Haarsteeg JO13-2 WSC JO13-3
C 21-03-2020 09:45 Be-Ready JO13-G Herovina JO13-1
C 21-03-2020 10:45 SC Elshout JO13-1 Nivo Sparta JO13-3
C 21-03-2020 09:00 Sparta'30 JO13-1G Haarsteeg JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-2 Nivo Sparta JO13-3 S. (Sander) van Wijk… (+1) 113481 5 - 2
C 08-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-2 SC Elshout JO13-1 F.H.A. (Frank) van Zon… (+1) 111217 0 - 4
V 25-01-2020 12:00 DAW Schaijk JO13-2 Haarsteeg JO13-2
V 18-01-2020 10:00 Haarsteeg JO13-2 Haarsteeg JO13-2
V 16-12-2019 18:15 KNVB MO13 ZUID SCHADUW Haarsteeg JO13-2 J. (Jelle) van den Corput 94281 0 - 0
C 14-12-2019 08:45 Achilles Veen JO13-1 Haarsteeg JO13-2 G. (Gijsbert) Honcoop 40735 7 - 1
C 07-12-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 FC Engelen JO13-2 T. (Ton) Derriks… (+1) 41488 0 - 2
C 30-11-2019 10:30 Hedel JO13-1 Haarsteeg JO13-2 S. (Steef) van den Bogert 40332 1 - 3
C 23-11-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 Haarsteeg JO13-2 Afgeschermd 88077 5 - 2
C 16-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 S. (Sander) van Wijk… (+1) 75157 1 - 2
C 09-11-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-2 Haarsteeg JO13-2 Afgeschermd 42531 1 - 2
C 02-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 SVSSS JO13-2 S. (Sander) van Wijk… (+1) 41918 3 - 2
C 26-10-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 Emplina JO13-3 S. (Sander) van Wijk… (+1) 41633 1 - 3
V 19-10-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 Haarsteeg JO13-3 Frank van Zon (Scheidsrechter) 8 - 0
C 05-10-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 Haarsteeg JO13-2 S. (Sander) van Wijk 41919 2 - 1
C 28-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 RKDVC JO13-2 F.H.A. (Frank) van Zon… (+1) 40784 2 - 2
C 21-09-2019 11:30 Jong Brabant JO13-2 Haarsteeg JO13-2 S. (Sander) van Wijk 41183 5 - 3
B 14-09-2019 09:45 FC Engelen JO13-3 Haarsteeg JO13-2 S. (Sander) van Wijk 10034 0 - 9
B 07-09-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-6 Haarsteeg JO13-2 H.A.A. (Henk) Ruyken 9894 1 - 4
B 31-08-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 OSC'45 JO13-1 Afgeschermd 9635 2 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-2 Nivo Sparta JO13-3 113481 5-2
C 15-02-2020 10:45 SC Elshout JO13-1 WSC JO13-3 111743 1-2
C 15-02-2020 09:00 Kerkwijk JO13-1 Beesd JO13-1 114108 0-4
C 15-02-2020 09:00 Herovina JO13-1 Wadenoijen JO13-1 110834 6-3
C 15-02-2020 09:00 Sparta'30 JO13-1G SteDoCo JO13-2 113257 5-1
C 15-02-2020 08:30 NOAD'32 JO13-1 Be-Ready JO13-G 114125 8-0
C 08-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-2 SC Elshout JO13-1 111217 0-4
C 08-02-2020 10:45 Nivo Sparta JO13-3 Kerkwijk JO13-1 114382 5-0
C 08-02-2020 10:30 WSC JO13-3 Sparta'30 JO13-1G 114806 2-2
C 08-02-2020 10:30 Wadenoijen JO13-1 Beesd JO13-1 113355 1-5
C 08-02-2020 10:45 SteDoCo JO13-2 NOAD'32 JO13-1 112599 3-4
C 01-02-2020 10:45 Beesd JO13-1 Be-Ready JO13-G 112935 7-0
C 01-02-2020 10:30 Kerkwijk JO13-1 Wadenoijen JO13-1 113948 5-4
C 01-02-2020 10:15 Herovina JO13-1 SteDoCo JO13-2 115484 7-1
C 01-02-2020 08:30 NOAD'32 JO13-1 WSC JO13-3 114580 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:45 FC Engelen JO13-3 Haarsteeg JO13-2 10034 0-9
B 14-09-2019 11:30 OSC'45 JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-6 10190 7-1
B 07-09-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-6 Haarsteeg JO13-2 9894 1-4
B 07-09-2019 11:30 OSC'45 JO13-1 FC Engelen JO13-3 9748 7-0
B 31-08-2019 08:30 FC Engelen JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-6 9446 5-2
B 31-08-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 OSC'45 JO13-1 9635 2-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 11:30 Jong Brabant JO13-2 Nivo Sparta JO13-2 41420 0-0
C 14-12-2019 11:15 RKDVC JO13-2 Emplina JO13-3 42645 1-1
C 14-12-2019 10:00 SVSSS JO13-2 Zwaluw VFC JO13-6 41471 1-1
C 14-12-2019 08:30 FC Engelen JO13-2 Hedel JO13-1 40532 5-1
C 14-12-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 88080 1-2
C 14-12-2019 08:45 Achilles Veen JO13-1 Haarsteeg JO13-2 40735 7-1
C 07-12-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 RKDVC JO13-2 88079 0-2
C 07-12-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-4 SVSSS JO13-2 75160 3-0
C 07-12-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-2 Hedel JO13-1 41218 2-2
C 07-12-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 Jong Brabant JO13-2 41586 1-7
C 07-12-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 FC Engelen JO13-2 41488 0-2
C 07-12-2019 11:30 Emplina JO13-3 Achilles Veen JO13-1 42037 0-0
C 30-11-2019 10:00 SVSSS JO13-2 B.V.V. JO13-1 88078 1-2
C 30-11-2019 10:00 FC Engelen JO13-2 Nivo Sparta JO13-2 40692 6-0
C 30-11-2019 11:15 RKDVC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 75159 0-1
C 30-11-2019 11:30 Jong Brabant JO13-2 Achilles Veen JO13-1 42019 1-2
C 30-11-2019 10:30 Hedel JO13-1 Haarsteeg JO13-2 40332 1-3
C 30-11-2019 11:30 Emplina JO13-3 Zwaluw VFC JO13-6 40348 6-2
C 23-11-2019 08:45 Achilles Veen JO13-1 Nivo Sparta JO13-2 42454 1-2
C 23-11-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 Haarsteeg JO13-2 88077 5-2
C 23-11-2019 10:00 SVSSS JO13-2 FC Engelen JO13-2 41709 0-7
C 23-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-4 Emplina JO13-3 75158 5-1
C 23-11-2019 11:15 RKDVC JO13-2 Zwaluw VFC JO13-6 40736 6-0
C 23-11-2019 11:30 Jong Brabant JO13-2 Hedel JO13-1 42256 3-4
C 16-11-2019 10:00 Nivo Sparta JO13-2 B.V.V. JO13-1 88076 1-6
C 16-11-2019 11:45 FC Engelen JO13-2 RKDVC JO13-2 42229 3-0
C 16-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 Achilles Veen JO13-1 42620 6-1
C 16-11-2019 11:30 Emplina JO13-3 Jong Brabant JO13-2 42133 2-2
C 16-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 75157 1-2
C 16-11-2019 11:30 Hedel JO13-1 SVSSS JO13-2 42600 2-0
C 09-11-2019 11:45 FC Engelen JO13-2 Emplina JO13-3 41107 3-0
C 09-11-2019 10:00 Jong Brabant JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 75156 2-6
C 09-11-2019 11:30 Hedel JO13-1 Zwaluw VFC JO13-6 42218 2-1
C 09-11-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-2 Haarsteeg JO13-2 42531 1-2
C 09-11-2019 10:00 SVSSS JO13-2 RKDVC JO13-2 40046 0-0
C 09-11-2019 08:45 Achilles Veen JO13-1 B.V.V. JO13-1 88075 0-1
C 02-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-4 Achilles Veen JO13-1 75155 4-3
C 02-11-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 Jong Brabant JO13-2 88074 5-1
C 02-11-2019 11:30 Emplina JO13-3 Hedel JO13-1 40850 1-3
C 02-11-2019 11:15 RKDVC JO13-2 Nivo Sparta JO13-2 41812 3-2
C 02-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 FC Engelen JO13-2 40803 1-7
C 02-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 SVSSS JO13-2 41918 3-2
C 26-10-2019 08:45 Achilles Veen JO13-1 RKDVC JO13-2 40937 2-3
C 26-10-2019 10:00 FC Engelen JO13-2 B.V.V. JO13-1 88073 9-0
C 26-10-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-2 Zwaluw VFC JO13-6 40009 3-1
C 26-10-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 Emplina JO13-3 41633 1-3
C 26-10-2019 11:30 Jong Brabant JO13-2 SVSSS JO13-2 40245 3-3
C 26-10-2019 11:30 Hedel JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 75154 1-2
C 05-10-2019 10:00 SVSSS JO13-2 Achilles Veen JO13-1 40811 2-3
C 05-10-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-4 FC Engelen JO13-2 75153 3-2
C 05-10-2019 11:15 RKDVC JO13-2 Jong Brabant JO13-2 40618 2-1
C 05-10-2019 11:30 Emplina JO13-3 Nivo Sparta JO13-2 40060 0-3
C 05-10-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 Haarsteeg JO13-2 41919 2-1
C 05-10-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 Hedel JO13-1 88072 2-1
C 28-09-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-2 SVSSS JO13-2 42203 4-3
C 28-09-2019 10:00 FC Engelen JO13-2 Jong Brabant JO13-2 42552 8-1
C 28-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-2 RKDVC JO13-2 40784 2-2
C 28-09-2019 11:30 Hedel JO13-1 Achilles Veen JO13-1 40440 1-3
C 28-09-2019 10:15 Zwaluw VFC JO13-6 OJC ROSMALEN JO13-4 75152 2-6
C 28-09-2019 11:30 Emplina JO13-3 B.V.V. JO13-1 88071 1-7
C 21-09-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-4 Nivo Sparta JO13-2 75151 1-1
C 21-09-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 Zwaluw VFC JO13-6 88070 5-5
C 21-09-2019 11:30 Jong Brabant JO13-2 Haarsteeg JO13-2 41183 5-3
C 21-09-2019 11:15 RKDVC JO13-2 Hedel JO13-1 42181 1-6
C 21-09-2019 10:00 SVSSS JO13-2 Emplina JO13-3 41080 4-0
C 21-09-2019 08:45 Achilles Veen JO13-1 FC Engelen JO13-2 40220 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beesd JO13-1 3 3 0 0 9 16 1 15 0
2 Herovina JO13-1 2 2 0 0 6 13 4 9 0
3 NOAD'32 JO13-1 2 2 0 0 6 12 3 9 0
4 Sparta'30 JO13-1G 2 1 1 0 4 7 3 4 0
5 WSC JO13-3 2 1 1 0 4 4 3 1 0
6 SC Elshout JO13-1 2 1 0 1 3 5 2 3 0
7 Nivo Sparta JO13-3 2 1 0 1 3 7 5 2 0
8 Haarsteeg JO13-2 2 1 0 1 3 5 6 -1 0
9 Kerkwijk JO13-1 3 1 0 2 3 5 13 -8 0
10 Be-Ready JO13-G 2 0 0 2 0 0 15 -15 0
11 Wadenoijen JO13-1 3 0 0 3 0 8 16 -8 0
12 SteDoCo JO13-2 3 0 0 3 0 5 16 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OSC'45 JO13-1 3 3 0 0 9 21 3 18 0
2 Haarsteeg JO13-2 3 2 0 1 6 15 8 7 0
3 FC Engelen JO13-3 3 1 0 2 3 5 18 -13 0
4 OJC ROSMALEN JO13-6 3 0 0 3 0 4 16 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO13-4 11 10 1 0 31 35 14 21 0
2 FC Engelen JO13-2 11 10 0 1 30 57 7 50 0
3 B.V.V. JO13-1 11 7 1 3 22 34 25 9 0
4 RKDVC JO13-2 10 5 2 3 17 20 18 2 0
5 Hedel JO13-1 11 5 1 5 16 24 23 1 0
6 Nivo Sparta JO13-2 10 4 2 4 14 19 25 -6 0
7 Achilles Veen JO13-1 10 4 0 6 12 23 26 -3 0
8 Haarsteeg JO13-2 11 3 1 7 10 19 32 -13 0
9 Jong Brabant JO13-2 10 2 2 6 8 26 36 -10 0
10 Emplina JO13-3 10 2 2 6 8 15 31 -16 0
11 Zwaluw VFC JO13-6 11 2 2 7 8 22 45 -23 0
12 SVSSS JO13-2 10 1 2 7 5 16 28 -12 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven