0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Pupillen - Haarsteeg JO13-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Finn van Bokhoven | |||||||
Stijn Damen | |||||||
Joep van Falier | |||||||
Stef Govaarts | |||||||
Sven van de Griend | |||||||
Kim van Heist | |||||||
Luqa Kelders | |||||||
Freek van Oss | |||||||
Ryan te Riele | |||||||
Nikki Verkooijen | |||||||
Daan van Wijk | |||||||
Brave de Wit | |||||||
Stan van Zon | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arno van de Griend | Trainer | ||||||
Sander van Wijk | Trainer | ||||||
Pierre de Wit | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 11:00 | Wadenoijen JO13-1 | WSC JO13-3 | 115477 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:45 | Beesd JO13-1 | SteDoCo JO13-2 | 110772 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | Sparta'30 JO13-1G | 112128 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | Herovina JO13-1 | Nivo Sparta JO13-3 | 114590 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:45 | Be-Ready JO13-G | Haarsteeg JO13-2 | 114767 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | NOAD'32 JO13-1 | SC Elshout JO13-1 | 113881 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | NOAD'32 JO13-1 | 111782 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | SteDoCo JO13-2 | Wadenoijen JO13-1 | 113849 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | WSC JO13-3 | Beesd JO13-1 | 113571 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:45 | Nivo Sparta JO13-3 | Be-Ready JO13-G | 112643 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:45 | SC Elshout JO13-1 | Kerkwijk JO13-1 | 114700 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Herovina JO13-1 | 113859 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:45 | Be-Ready JO13-G | Sparta'30 JO13-1G | 112677 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | Herovina JO13-1 | Kerkwijk JO13-1 | 112488 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:45 | Nivo Sparta JO13-3 | WSC JO13-3 | 113740 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:45 | Beesd JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 114578 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | SteDoCo JO13-2 | SC Elshout JO13-1 | 113972 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | Wadenoijen JO13-1 | NOAD'32 JO13-1 | 110776 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | NOAD'32 JO13-1 | Herovina JO13-1 | 113951 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | SC Elshout JO13-1 | 115178 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:45 | Be-Ready JO13-G | Wadenoijen JO13-1 | 112834 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 115542 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | WSC JO13-3 | SteDoCo JO13-2 | 113311 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:45 | Beesd JO13-1 | Nivo Sparta JO13-3 | 110707 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | Beesd JO13-1 | 113845 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | SteDoCo JO13-2 | Kerkwijk JO13-1 | 111024 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | WSC JO13-3 | Be-Ready JO13-G | 112233 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:45 | Nivo Sparta JO13-3 | NOAD'32 JO13-1 | 112891 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Wadenoijen JO13-1 | 112175 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:45 | SC Elshout JO13-1 | Herovina JO13-1 | 115620 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | Wadenoijen JO13-1 | Nivo Sparta JO13-3 | 113395 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:45 | Beesd JO13-1 | SC Elshout JO13-1 | 114884 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | WSC JO13-3 | 115141 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | Herovina JO13-1 | Sparta'30 JO13-1G | 114719 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:45 | Be-Ready JO13-G | SteDoCo JO13-2 | 111841 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | NOAD'32 JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 115505 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | Haarsteeg JO13-2 | 112536 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:45 | SC Elshout JO13-1 | Nivo Sparta JO13-3 | 112948 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:45 | Be-Ready JO13-G | Herovina JO13-1 | 113223 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 08:30 | NOAD'32 JO13-1 | WSC JO13-3 | 114580 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Sparta'30 JO13-1G | Wadenoijen JO13-1 | 112683 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Herovina JO13-1 | Beesd JO13-1 | 112125 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:45 | Nivo Sparta JO13-3 | SteDoCo JO13-2 | 110880 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:45 | SC Elshout JO13-1 | Be-Ready JO13-G | 115043 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | NOAD'32 JO13-1 | 112312 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | WSC JO13-3 | 113202 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:45 | Be-Ready JO13-G | Kerkwijk JO13-1 | 112028 | 1-4 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | SteDoCo JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 111099 | 0-4 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Wadenoijen JO13-1 | SC Elshout JO13-1 | 111880 | 1-1 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | WSC JO13-3 | Herovina JO13-1 | 113525 | 3-2 | ||
C | 07-03-2020 10:45 | Nivo Sparta JO13-3 | Sparta'30 JO13-1G | 110990 | 3-1 | ||
C | 07-03-2020 10:45 | Beesd JO13-1 | NOAD'32 JO13-1 | 111482 | 6-3 | ||
C | 15-02-2020 10:45 | SC Elshout JO13-1 | WSC JO13-3 | 111743 | 1-2 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | NOAD'32 JO13-1 | Be-Ready JO13-G | 114125 | 8-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Kerkwijk JO13-1 | Beesd JO13-1 | 114108 | 0-4 | ||
C | 15-02-2020 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Nivo Sparta JO13-3 | 113481 | 5-2 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | SteDoCo JO13-2 | 113257 | 5-1 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Herovina JO13-1 | Wadenoijen JO13-1 | 110834 | 6-3 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | SC Elshout JO13-1 | 111217 | 0-4 | ||
C | 08-02-2020 10:45 | SteDoCo JO13-2 | NOAD'32 JO13-1 | 112599 | 3-4 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | WSC JO13-3 | Sparta'30 JO13-1G | 114806 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 10:45 | Nivo Sparta JO13-3 | Kerkwijk JO13-1 | 114382 | 5-0 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | Wadenoijen JO13-1 | Beesd JO13-1 | 113355 | 1-5 | ||
C | 01-02-2020 10:45 | Beesd JO13-1 | Be-Ready JO13-G | 112935 | 7-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | Wadenoijen JO13-1 | 113948 | 5-4 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | Herovina JO13-1 | SteDoCo JO13-2 | 115484 | 7-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:45 | FC Engelen JO13-3 | Haarsteeg JO13-2 | 10034 | 0-9 | ||
B | 14-09-2019 11:30 | OSC'45 JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-6 | 10190 | 7-1 | ||
B | 07-09-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-6 | Haarsteeg JO13-2 | 9894 | 1-4 | ||
B | 07-09-2019 11:30 | OSC'45 JO13-1 | FC Engelen JO13-3 | 9748 | 7-0 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | FC Engelen JO13-3 | OJC ROSMALEN JO13-6 | 9446 | 5-2 | ||
B | 31-08-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | OSC'45 JO13-1 | 9635 | 2-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 11:30 | Jong Brabant JO13-2 | Nivo Sparta JO13-2 | 41420 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Emplina JO13-3 | 42645 | 1-1 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-6 | 41471 | 1-1 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | FC Engelen JO13-2 | Hedel JO13-1 | 40532 | 5-1 | ||
C | 14-12-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 88080 | 1-2 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | Achilles Veen JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 40735 | 7-1 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 88079 | 0-2 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | SVSSS JO13-2 | 75160 | 3-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | Nivo Sparta JO13-2 | Hedel JO13-1 | 41218 | 2-2 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Jong Brabant JO13-2 | 41586 | 1-7 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | FC Engelen JO13-2 | 41488 | 0-2 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Achilles Veen JO13-1 | 42037 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | B.V.V. JO13-1 | 88078 | 1-2 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | FC Engelen JO13-2 | Nivo Sparta JO13-2 | 40692 | 6-0 | ||
C | 30-11-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 75159 | 0-1 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Jong Brabant JO13-2 | Achilles Veen JO13-1 | 42019 | 1-2 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | Hedel JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 40332 | 1-3 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Zwaluw VFC JO13-6 | 40348 | 6-2 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | Achilles Veen JO13-1 | Nivo Sparta JO13-2 | 42454 | 1-2 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 88077 | 5-2 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | FC Engelen JO13-2 | 41709 | 0-7 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Emplina JO13-3 | 75158 | 5-1 | ||
C | 23-11-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-6 | 40736 | 6-0 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | Jong Brabant JO13-2 | Hedel JO13-1 | 42256 | 3-4 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Nivo Sparta JO13-2 | B.V.V. JO13-1 | 88076 | 1-6 | ||
C | 16-11-2019 11:45 | FC Engelen JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 42229 | 3-0 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Achilles Veen JO13-1 | 42620 | 6-1 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Jong Brabant JO13-2 | 42133 | 2-2 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 75157 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Hedel JO13-1 | SVSSS JO13-2 | 42600 | 2-0 | ||
C | 09-11-2019 11:45 | FC Engelen JO13-2 | Emplina JO13-3 | 41107 | 3-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Jong Brabant JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 75156 | 2-6 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | Hedel JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-6 | 42218 | 2-1 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Nivo Sparta JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 42531 | 1-2 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 40046 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Achilles Veen JO13-1 | B.V.V. JO13-1 | 88075 | 0-1 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Achilles Veen JO13-1 | 75155 | 4-3 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | Jong Brabant JO13-2 | 88074 | 5-1 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Hedel JO13-1 | 40850 | 1-3 | ||
C | 02-11-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Nivo Sparta JO13-2 | 41812 | 3-2 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | FC Engelen JO13-2 | 40803 | 1-7 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | SVSSS JO13-2 | 41918 | 3-2 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Achilles Veen JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 40937 | 2-3 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | FC Engelen JO13-2 | B.V.V. JO13-1 | 88073 | 9-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Nivo Sparta JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-6 | 40009 | 3-1 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Emplina JO13-3 | 41633 | 1-3 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Jong Brabant JO13-2 | SVSSS JO13-2 | 40245 | 3-3 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Hedel JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 75154 | 1-2 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | Achilles Veen JO13-1 | 40811 | 2-3 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | FC Engelen JO13-2 | 75153 | 3-2 | ||
C | 05-10-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Jong Brabant JO13-2 | 40618 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | Nivo Sparta JO13-2 | 40060 | 0-3 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Haarsteeg JO13-2 | 41919 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | Hedel JO13-1 | 88072 | 2-1 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Nivo Sparta JO13-2 | SVSSS JO13-2 | 42203 | 4-3 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | FC Engelen JO13-2 | Jong Brabant JO13-2 | 42552 | 8-1 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 40784 | 2-2 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Hedel JO13-1 | Achilles Veen JO13-1 | 40440 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Zwaluw VFC JO13-6 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 75152 | 2-6 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Emplina JO13-3 | B.V.V. JO13-1 | 88071 | 1-7 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Nivo Sparta JO13-2 | 75151 | 1-1 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | B.V.V. JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-6 | 88070 | 5-5 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Jong Brabant JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 41183 | 5-3 | ||
C | 21-09-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Hedel JO13-1 | 42181 | 1-6 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | SVSSS JO13-2 | Emplina JO13-3 | 41080 | 4-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | Achilles Veen JO13-1 | FC Engelen JO13-2 | 40220 | 1-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beesd JO13-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 22 | 4 | 18 | 0 |
2 | WSC JO13-3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 |
3 | Herovina JO13-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 15 | 7 | 8 | 0 |
4 | NOAD'32 JO13-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 6 | 0 |
5 | Nivo Sparta JO13-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 6 | 4 | 0 |
6 | Haarsteeg JO13-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 6 | 3 | 0 |
7 | Kerkwijk JO13-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | 14 | -5 | 0 |
8 | SC Elshout JO13-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 3 | 3 | 0 |
9 | Sparta'30 JO13-1G | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 8 | 6 | 2 | 0 |
10 | Wadenoijen JO13-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 9 | 17 | -8 | 0 |
11 | Be-Ready JO13-G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 19 | -18 | 0 |
12 | SteDoCo JO13-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 20 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OSC'45 JO13-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 21 | 3 | 18 | 0 |
2 | Haarsteeg JO13-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 15 | 8 | 7 | 0 |
3 | FC Engelen JO13-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 18 | -13 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN JO13-6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 16 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 35 | 14 | 21 | 0 |
2 | FC Engelen JO13-2 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 57 | 7 | 50 | 0 |
3 | B.V.V. JO13-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 34 | 25 | 9 | 0 |
4 | RKDVC JO13-2 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 20 | 18 | 2 | 0 |
5 | Hedel JO13-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 24 | 23 | 1 | 0 |
6 | Nivo Sparta JO13-2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 19 | 25 | -6 | 0 |
7 | Achilles Veen JO13-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 23 | 26 | -3 | 0 |
8 | Haarsteeg JO13-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 19 | 32 | -13 | 0 |
9 | Jong Brabant JO13-2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 26 | 36 | -10 | 0 |
10 | Emplina JO13-3 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | 31 | -16 | 0 |
11 | Zwaluw VFC JO13-6 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 22 | 45 | -23 | 0 |
12 | SVSSS JO13-2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 16 | 28 | -12 | 0 |