0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO13-1

Teamleden

Spelers
Vince van Spijk Keeper      
Jens van Bokhoven        
Joris Buijs        
Kay van Engelen        
Jelle van Esch        
Fabio Gulli        
Dinan Kant        
Stijn van der Loo        
Tim van Loon        
Daan van Loon        
Ties Moonen        
Olivier van Oorschot        
Tim Pijnenburg        
Max Anthony Riccelli        
Teun Stoutjesdijk        
 
Overige teamleden
Peter Treuren Trainer
Hein van de Wiel Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 12:30 SV BLC JO13-1 Asperen JO13-1
C 07-03-2020 09:30 GRC-14 JO13-1 Haarsteeg JO13-1
C 07-03-2020 10:30 Tricht JO13-1 HSSC'61 JO13-1
C 07-03-2020 11:30 Heeswijk JO13-1G FC Engelen JO13-2
C 07-03-2020 13:00 Emplina JO13-2 NLC'03 JO13-1G
C 14-03-2020 11:30 Haarsteeg JO13-1 Heeswijk JO13-1G
C 14-03-2020 11:30 NLC'03 JO13-1G Tricht JO13-1
C 14-03-2020 09:45 HSSC'61 JO13-1 SV BLC JO13-1
C 14-03-2020 09:30 GRC-14 JO13-1 Emplina JO13-2
C 14-03-2020 13:00 HRC'14 JO13-1 Asperen JO13-1
C 21-03-2020 13:00 HRC'14 JO13-1 Heeswijk JO13-1G
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 29-02-2020 11:30 Woenselse Boys JO13-1 Marvilde JO13-1
B 29-02-2020 11:30 OSC'45 JO13-1 Haarsteeg JO13-1
B 29-02-2020 10:00 Dommelen JO13-1 Bladella JO13-2
B 29-02-2020 12:45 De Weebosch JO13-1G Nieuw Woensel JO13-1
B 02-03-2020 18:30 Acht JO13-1 RPC JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-1 Emplina JO13-2 M.B. (Martijn) van Esch… (+1) 114140 4 - 0
C 08-02-2020 08:30 Tricht JO13-1 Haarsteeg JO13-1 M.H.J. (Marco) Bos 114380 1 - 3
C 01-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-1 NLC'03 JO13-1G P. (Peter) Treuren… (+1) 110694 5 - 1
V 25-01-2020 11:30 Haarsteeg JO13-1 WSC JO13-2 Peter Treuren (Scheidsrechter) 9 - 2
V 18-01-2020 11:30 Haarsteeg JO13-1 Helvoirt JO13-1 Peter Treuren (Scheidsrechter) 8-0
V 16-12-2019 18:15 KNVB MO13 ZUID Haarsteeg JO13-1 K. (Kevin) Thijssen 94280 0 - 0
C 14-12-2019 11:45 SCG'18 JO13-1 Haarsteeg JO13-1 S. (Sten) van Vessem 91324 9 - 3
C 07-12-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 MVV'58 JO13-1 P. (Peter) Treuren… (+1) 41661 2 - 4
C 30-11-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 Haarsteeg JO13-1 M. (Mayk) van der Wijst 42081 3 - 2
C 30-11-2019 vervallen Haarsteeg JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 Michel Pullen (Scheidsrechter) 40805
C 23-11-2019 vervallen Audacia JO13-1 Haarsteeg JO13-1 41036
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Boxtel JO13-1 P. (Peter) Treuren… (+1) 91319 1 - 5
C 16-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 DSC JO13-1 P. (Peter) Treuren… (+1) 91315 2 - 4
C 09-11-2019 11:30 BMC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 R..P.M.A. (Rick) Pauwels 91312 2 - 2
C 02-11-2019 10:30 Tricht JO13-1 Haarsteeg JO13-1 T.P. (Twan) van Toorn 42071 1 - 1
C 26-10-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 SCG'18 JO13-1 P. (Peter) Treuren… (+1) 41948 1 - 2
B 19-10-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 FC Engelen JO13-2 Afgeschermd… (+1) 92631 3 - 2
C 05-10-2019 11:00 MVV'58 JO13-1 Haarsteeg JO13-1 F. (Fons) van Dijk 91307 2 - 1
C 05-10-2019 vervallen Sarto JO13-3 Haarsteeg JO13-1 42623
C 28-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 P. (Peter) Treuren… (+1) 91305 6 - 1
C 21-09-2019 11:45 Boxtel JO13-1 Haarsteeg JO13-1 P. (Peter) Treuren 40832 3 - 1
B 14-09-2019 10:15 Helvoirt JO13-1 Haarsteeg JO13-1 L. (Levi) Geurtz 10030 1 - 4
B 07-09-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 Haarsteeg JO13-1 Afgeschermd 9902 0 - 18
B 31-08-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1 H.C.W. (Hein) v.d. Wiel… (+1) 9636 1 - 4
V 17-08-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Desk JO13-1 Martijn van Esch (Scheidsrechter) xxxxx 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 13:00 HRC'14 JO13-1 SV BLC JO13-1 114685 2-5
C 15-02-2020 11:30 FC Engelen JO13-2 Tricht JO13-1 112657 2-3
C 15-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-1 Emplina JO13-2 114140 4-0
C 15-02-2020 11:30 NLC'03 JO13-1G GRC-14 JO13-1 110965 2-3
C 15-02-2020 10:30 HSSC'61 JO13-1 Heeswijk JO13-1G 113614 2-1
C 08-02-2020 08:30 Tricht JO13-1 Haarsteeg JO13-1 114380 1-3
C 08-02-2020 11:30 Heeswijk JO13-1G SV BLC JO13-1 112076 1-1
C 08-02-2020 11:30 NLC'03 JO13-1G FC Engelen JO13-2 113768 2-1
C 08-02-2020 11:30 Emplina JO13-2 Asperen JO13-1 112849 1-2
C 08-02-2020 09:30 GRC-14 JO13-1 HRC'14 JO13-1 112203 9-0
C 01-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-1 NLC'03 JO13-1G 110694 5-1
C 01-02-2020 10:00 FC Engelen JO13-2 GRC-14 JO13-1 112675 4-3
C 01-02-2020 08:30 Asperen JO13-1 Tricht JO13-1 113276 4-1
C 01-02-2020 11:00 HSSC'61 JO13-1 Emplina JO13-2 113612 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-02-2020 19:00 Den Dungen JO13-1 Spoord. Boys JO13-1G 156718 2-0
B 19-10-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 FC Engelen JO13-2 92631 3-2
B 14-09-2019 10:15 Helvoirt JO13-1 Haarsteeg JO13-1 10030 1-4
B 14-09-2019 11:30 Nieuwkuijk JO13-1 Zwaluw VFC JO13-4 10243 14-3
B 07-09-2019 11:30 Nieuwkuijk JO13-1 Helvoirt JO13-1 9806 1-3
B 07-09-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 Haarsteeg JO13-1 9902 0-18
B 31-08-2019 10:15 Helvoirt JO13-1 Zwaluw VFC JO13-4 9442 6-1
B 31-08-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1 9636 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 11:00 MVV'58 JO13-1 Tricht JO13-1 91323 3-2
C 17-12-2019 18:30 Tricht JO13-1 Boxtel JO13-1 91321 1-4
C 14-12-2019 11:45 Boxtel JO13-1 DSC JO13-1 40569 2-1
C 14-12-2019 11:30 BMC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 40542 2-1
C 14-12-2019 11:45 SCG'18 JO13-1 Haarsteeg JO13-1 91324 9-3
C 07-12-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 MVV'58 JO13-1 41661 2-4
C 07-12-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 SCG'18 JO13-1 91322 1-5
C 07-12-2019 11:30 DSC JO13-1 BMC JO13-1 41967 1-0
C 30-11-2019 11:45 Boxtel JO13-1 MVV'58 JO13-1 40795 2-2
C 30-11-2019 11:45 SCG'18 JO13-1 DSC JO13-1 41587 2-0
C 30-11-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 Haarsteeg JO13-1 42081 3-2
C 23-11-2019 10:30 Tricht JO13-1 SCG'18 JO13-1 41605 1-5
C 23-11-2019 11:00 MVV'58 JO13-1 BMC JO13-1 91318 3-0
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Boxtel JO13-1 91319 1-5
C 23-11-2019 11:30 DSC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 91320 3-0
C 16-11-2019 10:30 Tricht JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 91316 4-3
C 16-11-2019 11:00 MVV'58 JO13-1 SCG'18 JO13-1 41852 3-9
C 16-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 DSC JO13-1 91315 2-4
C 16-11-2019 11:45 Boxtel JO13-1 BMC JO13-1 91317 0-3
C 09-11-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 MVV'58 JO13-1 91314 1-5
C 09-11-2019 11:45 SCG'18 JO13-1 Boxtel JO13-1 40752 3-2
C 09-11-2019 11:30 BMC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 91312 2-2
C 09-11-2019 11:30 DSC JO13-1 Tricht JO13-1 91313 4-1
C 06-11-2019 18:30 Tricht JO13-1 MVV'58 JO13-1 41540 0-4
C 02-11-2019 11:45 Boxtel JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 91310 3-1
C 02-11-2019 10:30 Tricht JO13-1 Haarsteeg JO13-1 42071 1-1
C 02-11-2019 11:45 BMC JO13-1 SCG'18 JO13-1 40395 0-5
C 02-11-2019 11:00 MVV'58 JO13-1 DSC JO13-1 91311 2-3
C 26-10-2019 11:30 DSC JO13-1 Boxtel JO13-1 91309 2-2
C 26-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 BMC JO13-1 91308 1-0
C 26-10-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 SCG'18 JO13-1 41948 1-2
C 19-10-2019 11:45 Boxtel JO13-1 Tricht JO13-1 40275 4-1
C 12-10-2019 11:15 SCG'18 JO13-1 Tricht JO13-1 91301 4-1
C 12-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 DSC JO13-1 41775 1-7
C 12-10-2019 11:15 BMC JO13-1 MVV'58 JO13-1 40632 0-3
C 05-10-2019 09:45 SV BLC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 42137 0-0
C 05-10-2019 11:00 MVV'58 JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 41450 0-0
C 05-10-2019 11:00 Tricht JO13-1 DSC JO13-1 40004 0-0
C 05-10-2019 08:45 Sarto JO13-3 Haarsteeg JO13-1 42623 0-0
C 05-10-2019 11:15 BMC JO13-1 DSC JO13-1 91306 0-3
C 05-10-2019 11:00 MVV'58 JO13-1 Haarsteeg JO13-1 91307 2-1
C 28-09-2019 08:30 Tricht JO13-1 Sarto JO13-3 41430 0-0
C 28-09-2019 11:00 MVV'58 JO13-1 SV BLC JO13-1 40879 0-0
C 28-09-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Boxtel JO13-1 41388 0-0
C 28-09-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-2 Audacia JO13-1 40994 0-0
C 28-09-2019 11:30 DSC JO13-1 SCG'18 JO13-1 91304 2-3
C 28-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 91305 6-1
C 28-09-2019 08:30 Tricht JO13-1 BMC JO13-1 91302 3-4
C 28-09-2019 11:00 MVV'58 JO13-1 Boxtel JO13-1 91303 1-2
C 21-09-2019 09:45 SV BLC JO13-1 DSC JO13-1 41231 0-0
C 21-09-2019 11:30 BMC JO13-1 Tricht JO13-1 40027 3-0
C 21-09-2019 11:30 SCG'18 JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2 40287 2-0
C 21-09-2019 11:45 Boxtel JO13-1 Haarsteeg JO13-1 40832 3-1
C 21-09-2019 12:30 Audacia JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 41833 0-0
C 21-09-2019 08:45 Sarto JO13-3 MVV'58 JO13-1 41613 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO13-1 3 3 0 0 9 12 2 10 0
2 Asperen JO13-1 2 2 0 0 6 6 2 4 0
3 HSSC'61 JO13-1 2 2 0 0 6 4 1 3 0
4 GRC-14 JO13-1 3 2 0 1 6 15 6 9 0
5 SV BLC JO13-1 2 1 1 0 4 6 3 3 0
6 FC Engelen JO13-2 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
7 NLC'03 JO13-1G 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
8 Tricht JO13-1 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
9 Heeswijk JO13-1G 2 0 1 1 1 2 3 -1 0
10 HRC'14 JO13-1 2 0 0 2 0 2 14 -12 0
11 Emplina JO13-2 3 0 0 3 0 1 8 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Dungen JO13-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 Acht JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bladella JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommelen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Marvilde JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuw Woensel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OSC'45 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RPC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 De Weebosch JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Woenselse Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Spoord. Boys JO13-1G 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCG'18 JO13-1 11 11 0 0 33 49 14 35 0
2 Boxtel JO13-1 11 7 2 2 23 29 17 12 0
3 DSC JO13-1 11 7 1 3 22 30 15 15 0
4 MVV'58 JO13-1 11 7 1 3 22 32 22 10 0
5 BMC JO13-1 11 4 1 6 13 14 22 -8 0
6 OJC ROSMALEN JO13-2 11 2 0 9 6 13 39 -26 0
7 Haarsteeg JO13-1 11 1 2 8 5 22 36 -14 0
8 Tricht JO13-1 11 1 1 9 4 15 39 -24 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven