0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - Haarsteeg JO12-2

Teamleden

Spelers
Mike van der Wal Keeper      
Jaimy Van Beurden        
Jordi Buysse        
Thijs Disco        
Tijl de Geus        
Delani van de Laak        
Nick van Laaren        
Jarno Pijnenburg        
Tristan van de Pol        
Shhab Shurbaji        
 
Overige teamleden
Ron Duijzer Trainer
Sjoerd de Geus Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 16-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Raamsdonk JO12-1 Afgeschermd 44845 Sportpark Haarsteeg Veld 2A1/2A2 KK 3 KK 13
C 23-11-2019 10:00 RWB JO12-3 Haarsteeg JO12-2 43534 Sportpark De Gaard - -
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 SC Elshout JO12-1 42786 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 RKDVC JO12-3 43639 Sportpark Haarsteeg - -
C 14-12-2019 09:30 Well JO12-2 Haarsteeg JO12-2 44620 Sportpark De Hoef - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 09:30 Well JO12-2 SC Elshout JO12-1
C 23-11-2019 10:00 Raamsdonk JO12-1 Wilhelmina'26 JO12-1
C 23-11-2019 10:00 RWB JO12-3 Haarsteeg JO12-2
C 23-11-2019 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 Achilles Veen JO12-1
C 23-11-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 FC Drunen JO12-1G
C 23-11-2019 11:15 RKDVC JO12-3 Sparta'30 JO12-1
C 30-11-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 Nieuwkuijk JO12-1
C 30-11-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Sparta'30 JO12-1
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 SC Elshout JO12-1
C 30-11-2019 10:30 Raamsdonk JO12-1 RKDVC JO12-3
C 30-11-2019 09:30 Well JO12-2 RWB JO12-3
C 30-11-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO12-1 Achilles Veen JO12-1
C 07-12-2019 12:00 Nieuwkuijk JO12-1 Well JO12-2
C 07-12-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 Raamsdonk JO12-1
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 RKDVC JO12-3
C 07-12-2019 10:00 RWB JO12-3 Baardwijk JO12-1
C 07-12-2019 09:30 Sparta'30 JO12-1 Wilhelmina'26 JO12-1
C 07-12-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 FC Drunen JO12-1G
C 14-12-2019 09:30 Well JO12-2 Haarsteeg JO12-2
C 14-12-2019 10:00 Raamsdonk JO12-1 Sparta'30 JO12-1
C 14-12-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Wilhelmina'26 JO12-1
C 14-12-2019 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 RWB JO12-3
C 14-12-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 SC Elshout JO12-1
C 14-12-2019 11:15 RKDVC JO12-3 Achilles Veen JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 RKDVC JO12-3 43947 2-1
C 16-11-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Well JO12-2 43135 0-0
C 16-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Raamsdonk JO12-1 44845 4-8
C 16-11-2019 09:30 Sparta'30 JO12-1 Nieuwkuijk JO12-1 44789 8-1
C 16-11-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO12-1 Baardwijk JO12-1 43513 2-9
C 16-11-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 RWB JO12-3 43648 12-0
C 09-11-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO12-1 SC Elshout JO12-1 43327 9-0
C 09-11-2019 09:30 Sparta'30 JO12-1 Achilles Veen JO12-1 44088 0-0
C 09-11-2019 10:00 Raamsdonk JO12-1 RWB JO12-3 44772 6-3
C 09-11-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Haarsteeg JO12-2 43324 6-3
C 09-11-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 Well JO12-2 44590 11-0
C 09-11-2019 11:15 RKDVC JO12-3 Nieuwkuijk JO12-1 42944 7-2
C 04-11-2019 18:15 RKDVC JO12-3 Well JO12-2 44642 2-5
C 02-11-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 Baardwijk JO12-1 44853 0-4
C 02-11-2019 10:00 RWB JO12-3 RKDVC JO12-3 44905 2-9
C 02-11-2019 09:30 Well JO12-2 Sparta'30 JO12-1 44732 1-2
C 02-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Wilhelmina'26 JO12-1 43050 3-10
C 02-11-2019 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 Raamsdonk JO12-1 44840 0-3
C 02-11-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 FC Drunen JO12-1G 43108 3-3
C 26-10-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Nieuwkuijk JO12-1 42938 6-2
C 26-10-2019 09:00 Raamsdonk JO12-1 Baardwijk JO12-1 44416 0-8
C 26-10-2019 09:30 Sparta'30 JO12-1 SC Elshout JO12-1 44511 2-1
C 26-10-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO12-1 RWB JO12-3 44391 12-0
C 26-10-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 Haarsteeg JO12-2 43017 5-4
C 05-10-2019 10:00 RWB JO12-3 FC Drunen JO12-1G 44184 1-8
C 05-10-2019 09:30 Well JO12-2 Raamsdonk JO12-1 44052 4-1
C 05-10-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Sparta'30 JO12-1 43623 0-4
C 05-10-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 RKDVC JO12-3 43821 5-0
C 05-10-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 Achilles Veen JO12-1 42949 1-3
C 05-10-2019 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 Wilhelmina'26 JO12-1 44862 1-17
C 28-09-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO12-1 RKDVC JO12-3 43926 8-2
C 28-09-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 Well JO12-2 43977 2-6
C 28-09-2019 09:30 Sparta'30 JO12-1 Baardwijk JO12-1 42745 1-4
C 28-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Nieuwkuijk JO12-1 43118 3-4
C 28-09-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Raamsdonk JO12-1 42840 5-2
C 28-09-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 RWB JO12-3 44303 8-1
C 21-09-2019 12:00 Nieuwkuijk JO12-1 SC Elshout JO12-1 43197 3-7
C 21-09-2019 11:15 RKDVC JO12-3 FC Drunen JO12-1G 43531 4-3
C 21-09-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 Haarsteeg JO12-2 45008 23-1
C 21-09-2019 12:00 Raamsdonk JO12-1 Achilles Veen JO12-1 44371 1-6
C 21-09-2019 09:30 Well JO12-2 Wilhelmina'26 JO12-1 43833 1-2
C 21-09-2019 08:30 RWB JO12-3 Sparta'30 JO12-1 42798 1-10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 FC Engelen JO12-3 10749 4-10
B 14-09-2019 12:00 Nieuwkuijk JO12-1 Wilhelmina JO12-3 10804 0-0
B 07-09-2019 08:45 Wilhelmina JO12-3 FC Engelen JO12-3 10644 0-0
B 07-09-2019 12:00 Nieuwkuijk JO12-1 Haarsteeg JO12-2 10487 1-5
B 31-08-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 Nieuwkuijk JO12-1 10469 10-5
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Wilhelmina JO12-3 10326 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO12-1 7 7 0 0 21 64 4 60 0
2 Wilhelmina'26 JO12-1 7 6 0 1 18 60 16 44 0
3 Sparta'30 JO12-1 7 5 1 1 16 27 8 19 0
4 FC Drunen JO12-1G 7 4 2 1 14 37 21 16 0
5 Achilles Veen JO12-1 7 4 1 2 13 28 16 12 0
6 SC Elshout JO12-1 7 3 1 3 10 22 22 0 0
7 Well JO12-2 7 3 1 3 10 23 26 -3 0
8 RKDVC JO12-3 7 3 0 4 9 25 27 -2 0
9 Raamsdonk JO12-1 7 3 0 4 9 21 30 -9 0
10 Nieuwkuijk JO12-1 7 1 0 6 3 13 51 -38 0
11 Haarsteeg JO12-2 7 0 0 7 0 18 60 -42 0
12 RWB JO12-3 7 0 0 7 0 8 65 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO12-3 2 2 0 0 6 20 9 11 0
2 Haarsteeg JO12-2 2 1 0 1 3 9 11 -2 0
3 Nieuwkuijk JO12-1 2 0 0 2 0 6 15 -9 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven