0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO12-2

Teamleden

Spelers
Mike van der Wal Keeper      
Jaimy Van Beurden        
Jordi Buysse        
Thijs Disco        
Tijl de Geus        
Delani van de Laak        
Nick van Laaren        
Jarno Pijnenburg        
Tristan van de Pol        
Shhab Shurbaji        
 
Overige teamleden
Ron Duijzer Trainer
Sjoerd de Geus Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:45 SC Elshout JO12-1 TGG JO12-1
C 07-03-2020 11:15 TGG JO12-1 FC Engelen JO12-3
C 07-03-2020 10:30 FC Drunen JO12-1G Zwaluw VFC JO12-5
C 07-03-2020 10:15 Haarsteeg JO12-2 Nieuwkuijk JO12-1
C 07-03-2020 10:00 Sarto JO12-4 SC Elshout JO12-1
C 07-03-2020 09:00 Nemelaer JO12-2 SCG'18 JO12-2G
C 07-03-2020 08:45 ODC JO12-4 RKDVC JO12-3
C 14-03-2020 08:30 FC Engelen JO12-3 Sarto JO12-4
C 14-03-2020 09:00 Nemelaer JO12-2 Haarsteeg JO12-2
C 14-03-2020 10:15 SCG'18 JO12-2G TGG JO12-1
C 14-03-2020 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 ODC JO12-4
C 14-03-2020 10:45 SC Elshout JO12-1 Zwaluw VFC JO12-5
C 14-03-2020 11:15 RKDVC JO12-3 FC Drunen JO12-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 10:00 SCG'18 JO12-2G Haarsteeg JO12-2 Afgeschermd 118249 3 - 2
C 08-02-2020 10:15 Haarsteeg JO12-2 Zwaluw VFC JO12-5 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 117718 6 - 6
C 01-02-2020 11:15 RKDVC JO12-3 Haarsteeg JO12-2 Afgeschermd 118716 4 - 6
C 14-12-2019 09:30 Well JO12-2 Haarsteeg JO12-2 T. (Ton) van Hemert 44620
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 RKDVC JO12-3 Afgeschermd… (+1) 43639 2 - 4
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 SC Elshout JO12-1 Afgeschermd… (+1) 42786 8 - 2
C 27-11-2019 19:00 RWB JO12-3 Haarsteeg JO12-2 J. (Jesper) Clijsen 43534 0 - 6
C 16-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Raamsdonk JO12-1 Afgeschermd 44845 4 - 8
C 09-11-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Haarsteeg JO12-2 S. (Sivar) Pijnenburg 43324 6 - 3
C 02-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Wilhelmina'26 JO12-1 Afgeschermd… (+1) 43050 3 - 10
C 26-10-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 Haarsteeg JO12-2 Afgeschermd 43017 5 - 4
C 05-10-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Sparta'30 JO12-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 43623 0 - 4
C 28-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Nieuwkuijk JO12-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 43118 3 - 4
C 21-09-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 Haarsteeg JO12-2 B.J.A. (Bas) van de Wiel 45008 23 - 1
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 FC Engelen JO12-3 Afgeschermd… (+1) 10749 4 - 10
B 07-09-2019 12:00 Nieuwkuijk JO12-1 Haarsteeg JO12-2 T.A.H.M. (Thom) Blankers 10487 1 - 5
B 31-08-2019 vervallen Haarsteeg JO12-2 Wilhelmina JO12-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 10326
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 Nemelaer JO12-2 118109 1-5
C 15-02-2020 11:15 RKDVC JO12-3 TGG JO12-1 119092 1-5
C 15-02-2020 10:45 SC Elshout JO12-1 FC Drunen JO12-1G 115691 5-3
C 15-02-2020 10:00 SCG'18 JO12-2G Haarsteeg JO12-2 118249 3-2
C 15-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO12-5 Sarto JO12-4 118966 3-4
C 15-02-2020 08:30 FC Engelen JO12-3 ODC JO12-4 116873 10-2
C 08-02-2020 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 FC Engelen JO12-3 117853 0-12
C 08-02-2020 11:15 TGG JO12-1 FC Drunen JO12-1G 117875 0-0
C 08-02-2020 10:15 Haarsteeg JO12-2 Zwaluw VFC JO12-5 117718 6-6
C 08-02-2020 08:45 Sarto JO12-4 RKDVC JO12-3 118614 2-3
C 08-02-2020 09:00 Nemelaer JO12-2 SC Elshout JO12-1 116240 1-3
C 08-02-2020 08:45 ODC JO12-4 SCG'18 JO12-2G 116648 2-2
C 01-02-2020 11:15 RKDVC JO12-3 Haarsteeg JO12-2 118716 4-6
C 01-02-2020 10:30 FC Drunen JO12-1G Sarto JO12-4 115715 4-5
C 01-02-2020 10:00 SCG'18 JO12-2G Nieuwkuijk JO12-1 118888 4-2
C 01-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO12-5 ODC JO12-4 118668 8-2
C 01-02-2020 08:30 FC Engelen JO12-3 Nemelaer JO12-2 118284 6-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 09:30 FC Drunen JO12-1G Sparta'30 JO12-1 43278 2-9
C 14-12-2019 11:15 RKDVC JO12-3 Achilles Veen JO12-1 44826 3-1
C 14-12-2019 08:30 Baardwijk JO12-1 SC Elshout JO12-1 44437 8-1
C 14-12-2019 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 RWB JO12-3 44839 0-0
C 14-12-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Wilhelmina'26 JO12-1 43616 0-0
C 14-12-2019 10:00 Raamsdonk JO12-1 Sparta'30 JO12-1 42971 0-4
C 14-12-2019 09:30 Well JO12-2 Haarsteeg JO12-2 44620 0-0
C 07-12-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 FC Drunen JO12-1G 44622 10-1
C 07-12-2019 09:30 Sparta'30 JO12-1 Wilhelmina'26 JO12-1 42712 2-2
C 07-12-2019 10:00 RWB JO12-3 Baardwijk JO12-1 44047 1-15
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 RKDVC JO12-3 43639 2-4
C 07-12-2019 11:15 SC Elshout JO12-1 Raamsdonk JO12-1 42793 4-0
C 07-12-2019 12:00 Nieuwkuijk JO12-1 Well JO12-2 43813 4-7
C 30-11-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO12-1 Achilles Veen JO12-1 44359 1-4
C 30-11-2019 09:30 Well JO12-2 RWB JO12-3 43962 12-1
C 30-11-2019 11:30 Raamsdonk JO12-1 RKDVC JO12-3 44513 2-3
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 SC Elshout JO12-1 42786 8-2
C 30-11-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 Nieuwkuijk JO12-1 43597 11-1
C 27-11-2019 19:00 RWB JO12-3 Haarsteeg JO12-2 43534 0-6
C 23-11-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 FC Drunen JO12-1G 43224 10-1
C 23-11-2019 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 Achilles Veen JO12-1 43238 1-4
C 23-11-2019 11:15 RKDVC JO12-3 Sparta'30 JO12-1 44377 1-5
C 23-11-2019 10:00 Raamsdonk JO12-1 Wilhelmina'26 JO12-1 43517 0-5
C 23-11-2019 09:30 Well JO12-2 SC Elshout JO12-1 44814 5-4
C 16-11-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 RWB JO12-3 43648 12-0
C 16-11-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO12-1 Baardwijk JO12-1 43513 2-9
C 16-11-2019 09:30 Sparta'30 JO12-1 Nieuwkuijk JO12-1 44789 8-1
C 16-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Raamsdonk JO12-1 44845 4-8
C 16-11-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 RKDVC JO12-3 43947 2-1
C 16-11-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Well JO12-2 43135 6-6
C 09-11-2019 11:15 RKDVC JO12-3 Nieuwkuijk JO12-1 42944 7-2
C 09-11-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 Well JO12-2 44590 11-0
C 09-11-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Haarsteeg JO12-2 43324 6-3
C 09-11-2019 10:00 Raamsdonk JO12-1 RWB JO12-3 44772 6-3
C 09-11-2019 09:30 Sparta'30 JO12-1 Achilles Veen JO12-1 44088 0-0
C 09-11-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO12-1 SC Elshout JO12-1 43327 9-0
C 04-11-2019 18:15 RKDVC JO12-3 Well JO12-2 44642 2-5
C 02-11-2019 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 Raamsdonk JO12-1 44840 0-3
C 02-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Wilhelmina'26 JO12-1 43050 3-10
C 02-11-2019 10:00 RWB JO12-3 RKDVC JO12-3 44905 2-9
C 02-11-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 Baardwijk JO12-1 44853 0-4
C 02-11-2019 09:30 Well JO12-2 Sparta'30 JO12-1 44732 1-2
C 02-11-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 FC Drunen JO12-1G 43108 3-3
C 26-10-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 Haarsteeg JO12-2 43017 5-4
C 26-10-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO12-1 RWB JO12-3 44391 12-0
C 26-10-2019 09:30 Sparta'30 JO12-1 SC Elshout JO12-1 44511 2-1
C 26-10-2019 09:00 Raamsdonk JO12-1 Baardwijk JO12-1 44416 0-8
C 26-10-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Nieuwkuijk JO12-1 42938 6-2
C 05-10-2019 10:00 RWB JO12-3 FC Drunen JO12-1G 44184 1-8
C 05-10-2019 09:30 Well JO12-2 Raamsdonk JO12-1 44052 4-1
C 05-10-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Sparta'30 JO12-1 43623 0-4
C 05-10-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 Achilles Veen JO12-1 42949 1-3
C 05-10-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 RKDVC JO12-3 43821 5-0
C 05-10-2019 10:30 Nieuwkuijk JO12-1 Wilhelmina'26 JO12-1 44862 1-17
C 28-09-2019 09:00 Wilhelmina'26 JO12-1 RKDVC JO12-3 43926 8-2
C 28-09-2019 08:45 Achilles Veen JO12-1 Well JO12-2 43977 2-6
C 28-09-2019 09:30 Sparta'30 JO12-1 Baardwijk JO12-1 42745 1-4
C 28-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Nieuwkuijk JO12-1 43118 3-4
C 28-09-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Raamsdonk JO12-1 42840 5-2
C 28-09-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 RWB JO12-3 44303 8-1
C 21-09-2019 12:00 Nieuwkuijk JO12-1 SC Elshout JO12-1 43197 3-7
C 21-09-2019 11:15 RKDVC JO12-3 FC Drunen JO12-1G 43531 4-3
C 21-09-2019 11:15 Baardwijk JO12-1 Haarsteeg JO12-2 45008 23-1
C 21-09-2019 12:00 Raamsdonk JO12-1 Achilles Veen JO12-1 44371 1-6
C 21-09-2019 09:30 Well JO12-2 Wilhelmina'26 JO12-1 43833 1-2
C 21-09-2019 08:30 RWB JO12-3 Sparta'30 JO12-1 42798 1-10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 FC Engelen JO12-3 10749 4-10
B 14-09-2019 12:00 Nieuwkuijk JO12-1 Wilhelmina JO12-3 10804 0-0
B 07-09-2019 08:45 Wilhelmina JO12-3 FC Engelen JO12-3 10644 0-0
B 07-09-2019 12:00 Nieuwkuijk JO12-1 Haarsteeg JO12-2 10487 1-5
B 31-08-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 Nieuwkuijk JO12-1 10469 10-5
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Wilhelmina JO12-3 10326 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO12-3 3 3 0 0 9 28 4 24 0
2 SCG'18 JO12-2G 3 2 1 0 7 9 6 3 0
3 SC Elshout JO12-1 2 2 0 0 6 8 4 4 0
4 Sarto JO12-4 3 2 0 1 6 11 10 1 0
5 Zwaluw VFC JO12-5 3 1 1 1 4 17 12 5 0
6 Haarsteeg JO12-2 3 1 1 1 4 14 13 1 0
7 TGG JO12-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
8 Nemelaer JO12-2 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
9 RKDVC JO12-3 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
10 ODC JO12-4 3 0 1 2 1 6 20 -14 0
11 FC Drunen JO12-1G 2 0 0 2 0 7 10 -3 0
12 Nieuwkuijk JO12-1 3 0 0 3 0 3 21 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO12-1 11 11 0 0 33 108 8 100 0
2 Sparta'30 JO12-1 11 8 2 1 26 47 13 34 0
3 Wilhelmina'26 JO12-1 10 7 1 2 22 68 22 46 0
4 Achilles Veen JO12-1 11 7 1 3 22 47 22 25 0
5 Well JO12-2 10 6 1 3 19 47 35 12 0
6 RKDVC JO12-3 11 6 0 5 18 36 37 -1 0
7 FC Drunen JO12-1G 10 4 2 4 14 41 50 -9 0
8 SC Elshout JO12-1 11 4 1 6 13 33 43 -10 0
9 Raamsdonk JO12-1 11 3 0 8 9 23 46 -23 0
10 Haarsteeg JO12-2 10 2 0 8 6 34 66 -32 0
11 Nieuwkuijk JO12-1 10 1 0 9 3 19 73 -54 0
12 RWB JO12-3 10 0 0 10 0 10 98 -88 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO12-3 2 2 0 0 6 20 9 11 0
2 Haarsteeg JO12-2 2 1 0 1 3 9 11 -2 0
3 Nieuwkuijk JO12-1 2 0 0 2 0 6 15 -9 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven