B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule

Pupillen - Haarsteeg JO10-2

Teamleden

Spelers
Willem de Vaan Keeper      
Bas de Bie        
Milan Heniger        
Noah Joseph        
Evan Riccelli        
Cas Smits        
Kyan Verkooijen        
Teun Van Vugt        
 
Overige teamleden
Leon De Bie Trainer
Marc Smits Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-11-2019 08:45 Sarto JO10-4 Haarsteeg JO10-2 50372 Sportpark Westend - -
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 Boxtel JO10-2 91003 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Haarsteeg JO10-2 51580 Sportpark Bergenshuizen - -
C 14-12-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 Haarsteeg JO10-2 50447 Sportpark 't Horstje - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Zwaluw VFC JO10-6
C 23-11-2019 08:45 Sarto JO10-4 Haarsteeg JO10-2
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO10-4 FC Tilburg JO10-2
C 23-11-2019 09:00 VCB JO10-1 SCG'18 JO10-3
C 23-11-2019 09:00 Helvoirt JO10-2 Boxtel JO10-2
C 23-11-2019 10:15 Nemelaer JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-1
C 30-11-2019 10:15 Nemelaer JO10-2 Helvoirt JO10-2
C 30-11-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 Zwaluw VFC JO10-6
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 Boxtel JO10-2
C 30-11-2019 09:00 SCG'18 JO10-3 FC Tilburg JO10-2
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO10-4 VCB JO10-1
C 07-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Haarsteeg JO10-2
C 07-12-2019 09:30 FC Tilburg JO10-2 Sarto JO10-4
C 07-12-2019 09:00 Helvoirt JO10-2 RKDVC JO10-4
C 07-12-2019 09:00 VCB JO10-1 Nemelaer JO10-2
C 07-12-2019 09:00 SCG'18 JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-4
C 07-12-2019 08:45 Boxtel JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-1
C 14-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-4 Boxtel JO10-2
C 14-12-2019 08:45 Sarto JO10-4 Zwaluw VFC JO10-6
C 14-12-2019 08:45 RKDVC JO10-4 SCG'18 JO10-3
C 14-12-2019 09:00 Helvoirt JO10-2 VCB JO10-1
C 14-12-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 Haarsteeg JO10-2
C 14-12-2019 10:15 Nemelaer JO10-2 FC Tilburg JO10-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 Achilles Veen JO10-1 12745 0-0
B 14-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 GDC JO10-1 12911 0-0
B 07-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 Baardwijk JO10-1 12414 0-0
B 07-09-2019 10:30 GDC JO10-1 Achilles Veen JO10-1 12557 0-0
B 31-08-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 GDC JO10-1 12080 0-0
B 31-08-2019 09:00 Achilles Veen JO10-1 Haarsteeg JO10-2 12218 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 RKDVC JO10-4 92321 0-0
C 16-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Helvoirt JO10-2 51900 0-0
C 16-11-2019 09:30 FC Tilburg JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 51583 0-0
C 16-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 Nemelaer JO10-2 50217 0-0
C 16-11-2019 09:00 SCG'18 JO10-3 Sarto JO10-4 52791 0-0
C 16-11-2019 08:45 Boxtel JO10-2 VCB JO10-1 91001 0-0
C 09-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-4 Helvoirt JO10-2 50964 0-0
C 09-11-2019 08:45 Sarto JO10-4 VCB JO10-1 49759 0-0
C 09-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 FC Tilburg JO10-2 50990 0-0
C 09-11-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 SCG'18 JO10-3 51778 0-0
C 09-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Boxtel JO10-2 91000 0-0
C 09-11-2019 10:15 Nemelaer JO10-2 RKDVC JO10-4 92320 0-0
C 02-11-2019 08:45 Boxtel JO10-2 Nemelaer JO10-2 90999 0-0
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO10-4 Zwaluw VFC JO10-6 92319 0-0
C 02-11-2019 09:00 SCG'18 JO10-3 Haarsteeg JO10-2 49428 0-0
C 02-11-2019 09:00 VCB JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-4 52428 0-0
C 02-11-2019 09:00 Helvoirt JO10-2 Sarto JO10-4 49626 0-0
C 02-11-2019 09:30 FC Tilburg JO10-2 Spoordonkse Boys JO10-1 49895 0-0
C 26-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-4 RKDVC JO10-4 92318 0-0
C 26-10-2019 08:45 Sarto JO10-4 Nemelaer JO10-2 50112 0-0
C 26-10-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 FC Tilburg JO10-2 51366 0-0
C 26-10-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 Helvoirt JO10-2 52690 0-0
C 26-10-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 VCB JO10-1 49825 0-0
C 26-10-2019 08:45 Boxtel JO10-2 SCG'18 JO10-3 90998 0-0
C 12-10-2019 08:45 RKDVC JO10-4 Haarsteeg JO10-2 92315 0-0
C 12-10-2019 09:00 VCB JO10-1 Zwaluw VFC JO10-6 49528 0-0
C 12-10-2019 11:00 Sarto JO10-4 Boxtel JO10-2 90996 0-0
C 05-10-2019 09:00 SCG'18 JO10-3 Zwaluw VFC JO10-6 50500 0-0
C 05-10-2019 09:00 Helvoirt JO10-2 Haarsteeg JO10-2 49643 0-0
C 05-10-2019 09:00 VCB JO10-1 Spoordonkse Boys JO10-1 52581 0-0
C 05-10-2019 09:30 FC Tilburg JO10-2 Boxtel JO10-3 51258 0-0
C 05-10-2019 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 Sarto JO10-4 51700 0-0
C 05-10-2019 10:15 Nemelaer JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 50253 0-0
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO10-4 Sarto JO10-4 92317 0-0
C 05-10-2019 09:30 FC Tilburg JO10-2 Boxtel JO10-2 90997 0-0
C 28-09-2019 08:45 Boxtel JO10-3 Nieuwkuijk JO10-1 50241 0-0
C 28-09-2019 09:00 SCG'18 JO10-3 Helvoirt JO10-2 51841 0-0
C 28-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 51243 0-0
C 28-09-2019 09:30 FC Tilburg JO10-2 VCB JO10-1 50594 0-0
C 28-09-2019 10:00 Spoordonkse Boys JO10-1 Sarto JO10-4 52309 0-0
C 28-09-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Nemelaer JO10-2 52116 0-0
C 21-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-4 Spoordonkse Boys JO10-1 50416 0-0
C 21-09-2019 10:15 Nemelaer JO10-2 SCG'18 JO10-3 50113 0-0
C 21-09-2019 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-2 50161 0-0
C 21-09-2019 09:00 Helvoirt JO10-2 FC Tilburg JO10-2 49327 0-0
C 21-09-2019 08:45 Sarto JO10-4 Boxtel JO10-3 50454 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Achilles Veen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GDC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nemelaer JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 OJC ROSMALEN JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sarto JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VCB JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Helvoirt JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluw VFC JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Tilburg JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Haarsteeg JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Boxtel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven