Onder 11 beker poule

Pupillen - Haarsteeg JO11-1

Teamleden

Spelers
Jan van Delft Keeper      
Ibrahim Benelayyachi        
Omar Benelayyachi        
Renske van Bokhoven        
Lars de Corte        
Roel Damen        
Olaf Fabrie        
Xavier van Stokkum        
Dieter Teklenburg        
Mikai Theunissen        
Quint Verheijen        
 
Overige teamleden
Mike van Bokhoven Trainer
Jan-Willem van Bokhoven Trainer
Milan van Leeuwen Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 B.V.V. JO11-3 47201 Sportpark Haarsteeg Veld 2A1/2A2 KK 7 KK 15
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 46124 Sportpark aan de Duinweg - -
C 07-12-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 BMC JO11-1 48083 Sportpark Haarsteeg - -
C 14-12-2019 10:00 Emplina JO11-2 Haarsteeg JO11-1 45973 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 SCG'18 JO11-1
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 B.V.V. JO11-3
C 23-11-2019 09:45 BMC JO11-1 DSC JO11-1
C 23-11-2019 10:00 Emplina JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-2
C 23-11-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 WSC JO11-1
C 23-11-2019 12:30 SV BLC JO11-1 Maliskamp JO11-1
C 30-11-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 SV BLC JO11-1
C 30-11-2019 10:15 BMC JO11-1 Emplina JO11-2
C 30-11-2019 10:00 DSC JO11-1 Maliskamp JO11-1
C 30-11-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 SCG'18 JO11-1
C 30-11-2019 09:30 WSC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1
C 07-12-2019 10:00 Emplina JO11-2 RKDVC JO11-1
C 07-12-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 SV BLC JO11-1
C 07-12-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 BMC JO11-1
C 07-12-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 WSC JO11-1
C 07-12-2019 09:00 SCG'18 JO11-1 Wilhelmina JO11-1
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 DSC JO11-1
C 14-12-2019 08:45 RKDVC JO11-1 B.V.V. JO11-3
C 14-12-2019 09:45 SV BLC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2
C 14-12-2019 10:00 DSC JO11-1 WSC JO11-1
C 14-12-2019 10:00 Emplina JO11-2 Haarsteeg JO11-1
C 14-12-2019 10:15 BMC JO11-1 SCG'18 JO11-1
C 14-12-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 Maliskamp JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-1 GRC-14 JO11-1 11807 12-0
B 14-09-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 DSC JO11-1 11923 10-0
B 07-09-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 11382 1-13
B 07-09-2019 10:00 DSC JO11-1 GRC-14 JO11-1 11517 10-3
B 31-08-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-1 DSC JO11-1 11071 7-1
B 31-08-2019 10:30 GRC-14 JO11-1 Haarsteeg JO11-1 11119 0-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 10:00 DSC JO11-1 RKDVC JO11-1 89321 4-3
C 16-11-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 Wilhelmina JO11-1 46789 0-0
C 16-11-2019 09:30 WSC JO11-1 BMC JO11-1 47488 2-6
C 16-11-2019 09:00 SCG'18 JO11-1 SV BLC JO11-1 46413 2-6
C 16-11-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 Emplina JO11-2 47446 3-6
C 16-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 Haarsteeg JO11-1 47980 3-1
C 09-11-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 47389 2-3
C 09-11-2019 09:30 WSC JO11-1 SCG'18 JO11-1 46796 3-4
C 09-11-2019 09:45 SV BLC JO11-1 Emplina JO11-2 48740 3-3
C 09-11-2019 10:00 DSC JO11-1 B.V.V. JO11-3 89320 8-3
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-1 RKDVC JO11-1 46934 2-1
C 09-11-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 Haarsteeg JO11-1 48647 6-2
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 BMC JO11-1 47973 2-3
C 02-11-2019 09:00 SCG'18 JO11-1 DSC JO11-1 89319 4-6
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Maliskamp JO11-1 47554 5-1
C 02-11-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 SV BLC JO11-1 45833 5-2
C 02-11-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 WSC JO11-1 46479 5-4
C 02-11-2019 10:00 Emplina JO11-2 Wilhelmina JO11-1 46190 1-6
C 26-10-2019 11:30 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1 45360 3-5
C 26-10-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 BMC JO11-1 49038 3-1
C 26-10-2019 10:00 DSC JO11-1 Emplina JO11-2 89318 1-1
C 26-10-2019 09:30 WSC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 45253 2-1
C 26-10-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 SCG'18 JO11-1 45462 3-2
C 26-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 B.V.V. JO11-3 46992 6-1
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 45032 3-3
C 05-10-2019 09:00 SCG'18 JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 45816 4-3
C 05-10-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 Maliskamp JO11-1 45409 3-9
C 05-10-2019 10:00 Emplina JO11-2 WSC JO11-1 46075 1-3
C 05-10-2019 10:15 BMC JO11-1 SV BLC JO11-1 46688 3-5
C 05-10-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 DSC JO11-1 89317 2-5
C 28-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 RKDVC JO11-1 48979 5-2
C 28-09-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 BMC JO11-1 45635 3-5
C 28-09-2019 09:00 SCG'18 JO11-1 Haarsteeg JO11-1 48283 1-2
C 28-09-2019 09:30 WSC JO11-1 SV BLC JO11-1 47073 2-2
C 28-09-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 Emplina JO11-2 46621 1-12
C 28-09-2019 10:00 DSC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 89316 0-6
C 21-09-2019 09:45 SV BLC JO11-1 DSC JO11-1 89315 3-3
C 21-09-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 45234 5-4
C 21-09-2019 10:15 BMC JO11-1 B.V.V. JO11-3 46638 7-4
C 21-09-2019 10:00 Emplina JO11-2 SCG'18 JO11-1 46846 2-5
C 21-09-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 Maliskamp JO11-1 45642 1-4
C 21-09-2019 08:45 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 47016 7-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta JO11-1 3 3 0 0 9 32 2 30 0
2 Haarsteeg JO11-1 3 2 0 1 6 19 13 6 0
3 DSC JO11-1 3 1 0 2 3 11 20 -9 0
4 GRC-14 JO11-1 3 0 0 3 0 3 30 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO11-1 7 6 1 0 19 34 14 20 0
2 BMC JO11-1 7 5 0 2 15 27 20 7 0
3 DSC JO11-1 7 4 2 1 14 27 22 5 0
4 OJC ROSMALEN JO11-2 7 4 0 3 12 26 18 8 0
5 RKDVC JO11-1 7 3 1 3 10 26 20 6 0
6 SV BLC JO11-1 7 2 3 2 9 24 23 1 0
7 Maliskamp JO11-1 7 3 0 4 9 25 25 0 0
8 SCG'18 JO11-1 7 3 0 4 9 22 25 -3 0
9 Emplina JO11-2 7 2 2 3 8 26 22 4 0
10 WSC JO11-1 7 2 1 4 7 18 26 -8 0
11 Haarsteeg JO11-1 7 2 0 5 6 14 23 -9 0
12 B.V.V. JO11-3 7 1 0 6 3 20 51 -31 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven