0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO8-3

Teamleden

Spelers
Elliot Agbonkonkon        
Brent van Baardwijk        
Kristy de Gouw        
Bram Kuijs        
Ben Martens        
Noud van Opzeeland        
Sep Renders        
Thieme van Zundert        
 
Overige teamleden
Paul Renders Trainer
Martijn Kuijs Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-04-2020 afgelast Well JO8-1 Haarsteeg JO8-3 143498 Sportpark De Hoef - -
C 18-04-2020 afgelast Nieuwkuijk JO8-1 Haarsteeg JO8-3 143613 Sportpark Nieuwkuijk - -
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO8-3 Hedel JO8-2 140326 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 16-05-2020 afgelast Zwaluw VFC JO8-7 Haarsteeg JO8-3 141039 Sportpark Bergenshuizen - -
C 23-05-2020 afgelast Haarsteeg JO8-3 FC Engelen JO8-5 142369 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 11:00 FC Engelen JO8-5 Nieuwkuijk JO8-1
C 04-04-2020 08:30 SV BLC JO8-4 OJC ROSMALEN JO8-6
C 04-04-2020 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Theole JO8-5
C 04-04-2020 09:00 Well JO8-1 Haarsteeg JO8-3
C 04-04-2020 10:00 GRC-14 JO8-2 DSC JO8-3
C 04-04-2020 10:15 Achilles Veen JO8-2 Hedel JO8-2
C 11-04-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-6 Hedel JO8-2
C 18-04-2020 08:30 SV BLC JO8-4 GRC-14 JO8-2
C 18-04-2020 09:00 Hedel JO8-2 DSC JO8-3
C 18-04-2020 10:00 Theole JO8-5 Well JO8-1
C 18-04-2020 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Haarsteeg JO8-3
C 18-04-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-6 Achilles Veen JO8-2
C 18-04-2020 11:00 FC Engelen JO8-5 Zwaluw VFC JO8-7

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 28-03-2020 afgelast Haarsteeg JO8-3 Achilles Veen JO8-2 140227
C 14-03-2020 afgelast SV BLC JO8-4 Haarsteeg JO8-3 142246
C 07-03-2020 vervallen Haarsteeg JO8-3 GRC-14 JO8-2 142418 0-9
C 15-02-2020 vervallen DSC JO8-3 Haarsteeg JO8-3 142558 0-13
C 08-02-2020 vervallen Haarsteeg JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-6 142347 1-4
C 01-02-2020 vervallen Theole JO8-5 Haarsteeg JO8-3 144183
B 14-09-2019 vervallen Nemelaer JO8-2 Haarsteeg JO8-3 14903
B 07-09-2019 vervallen Haarsteeg JO8-3 Zwaluw VFC JO8-3 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 14545
B 31-08-2019 vervallen FC Engelen JO8-2 Haarsteeg JO8-3 14204
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-6 GRC-14 JO8-2 141579 0-0
C 28-03-2020 08:30 Theole JO8-5 FC Engelen JO8-5 143912 0-0
C 28-03-2020 08:45 DSC JO8-3 SV BLC JO8-4 140813 0-0
C 28-03-2020 09:00 Hedel JO8-2 Well JO8-1 143344 0-0
C 28-03-2020 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Zwaluw VFC JO8-7 139960 0-0
C 28-03-2020 10:15 Haarsteeg JO8-3 Achilles Veen JO8-2 140227 0-0
C 21-03-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-6 Zwaluw VFC JO8-7 140042 0-0
C 21-03-2020 09:45 FC Engelen JO8-5 DSC JO8-3 140074 0-0
C 14-03-2020 08:30 Theole JO8-5 Hedel JO8-2 139125 0-0
C 14-03-2020 08:30 SV BLC JO8-4 Haarsteeg JO8-3 142246 0-0
C 14-03-2020 08:45 DSC JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-6 139897 0-0
C 14-03-2020 09:00 Well JO8-1 FC Engelen JO8-5 139517 0-0
C 14-03-2020 09:00 GRC-14 JO8-2 Nieuwkuijk JO8-1 144037 0-0
C 14-03-2020 10:15 Achilles Veen JO8-2 Zwaluw VFC JO8-7 143369 0-0
C 07-03-2020 10:15 Achilles Veen JO8-2 SV BLC JO8-4 139045 0-0
C 07-03-2020 10:15 Haarsteeg JO8-3 GRC-14 JO8-2 142418 0-0
C 07-03-2020 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Theole JO8-5 143145 0-0
C 07-03-2020 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Well JO8-1 140615 0-0
C 15-02-2020 10:00 Theole JO8-5 OJC ROSMALEN JO8-6 140044 0-0
C 15-02-2020 10:00 GRC-14 JO8-2 FC Engelen JO8-5 144953 0-0
C 15-02-2020 09:00 Hedel JO8-2 Nieuwkuijk JO8-1 141765 0-0
C 15-02-2020 09:00 Well JO8-1 Achilles Veen JO8-2 138706 0-0
C 15-02-2020 08:45 DSC JO8-3 Haarsteeg JO8-3 142558 0-0
C 15-02-2020 08:30 SV BLC JO8-4 Zwaluw VFC JO8-7 141231 0-0
C 08-02-2020 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Hedel JO8-2 139954 0-0
C 08-02-2020 09:00 Well JO8-1 GRC-14 JO8-2 139129 0-0
C 08-02-2020 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 DSC JO8-3 144594 0-0
C 08-02-2020 10:15 Haarsteeg JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-6 142347 0-0
C 08-02-2020 10:15 Achilles Veen JO8-2 Theole JO8-5 139918 0-0
C 08-02-2020 10:45 FC Engelen JO8-5 SV BLC JO8-4 143849 0-0
C 01-02-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-6 Nieuwkuijk JO8-1 143075 0-0
C 01-02-2020 10:00 Theole JO8-5 Haarsteeg JO8-3 144183 0-0
C 01-02-2020 10:00 GRC-14 JO8-2 Achilles Veen JO8-2 139343 0-0
C 01-02-2020 09:00 Hedel JO8-2 FC Engelen JO8-5 139650 0-0
C 01-02-2020 08:45 DSC JO8-3 Zwaluw VFC JO8-7 144112 0-0
C 01-02-2020 08:30 SV BLC JO8-4 Well JO8-1 140972 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:15 Nemelaer JO8-2 Haarsteeg JO8-3 14903 0-0
B 14-09-2019 12:15 FC Engelen JO8-2 Zwaluw VFC JO8-3 14796 0-0
B 07-09-2019 10:15 Nemelaer JO8-2 FC Engelen JO8-2 14467 0-0
B 07-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 Zwaluw VFC JO8-3 14545 0-0
B 31-08-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 Nemelaer JO8-2 14305 0-0
B 31-08-2019 10:00 FC Engelen JO8-2 Haarsteeg JO8-3 14204 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Well JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Engelen JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Achilles Veen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwkuijk JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarsteeg JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hedel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Theole JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 GRC-14 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV BLC JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DSC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Well JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zwaluw VFC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OJC ROSMALEN JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DESK JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sparta'30 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BMC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Boxtel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NOAD'32 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nemelaer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Haarsteeg JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Nivo Sparta JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluw VFC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nemelaer JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven