0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO8-2

Teamleden

Spelers
Kees van den Berg        
Bas Jongejans        
Ivar Kastelijn        
Ziggy Kuijs        
Lasse Mulder        
Sven Mulders        
Thomas Vink        
Victor Visser        
 
Overige teamleden
Frans Kuijs Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-04-2020 afgelast OJC ROSMALEN JO8-7 Haarsteeg JO8-2 143591 Sportpark De Groote Wielen - -
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO8-2 FC Engelen JO8-2 142974 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO8-2 DSC JO8-1 144544 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 16-05-2020 vervallen Den Dungen JO8-1 Haarsteeg JO8-2 140057 Sportpark Jacobskamp - -
C 23-05-2020 afgelast Haarsteeg JO8-2 Maliskamp JO8-1 140792 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 08:30 Emplina JO8-3 BMC JO8-3
C 04-04-2020 08:45 DSC JO8-1 B.V.V. JO8-1
C 04-04-2020 09:45 Maliskamp JO8-1 Avanti'31 JO8-2
C 04-04-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Haarsteeg JO8-2
C 04-04-2020 12:05 FC Engelen JO8-2 Maliskamp JO8-2
C 18-04-2020 10:30 Maliskamp JO8-2 BMC JO8-3
C 18-04-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Emplina JO8-3
C 18-04-2020 10:15 Wilhelmina JO8-3 B.V.V. JO8-1
C 18-04-2020 10:15 Haarsteeg JO8-2 FC Engelen JO8-2
C 18-04-2020 10:30 Avanti'31 JO8-2 DSC JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 28-03-2020 afgelast Haarsteeg JO8-2 Emplina JO8-3 138845
C 14-03-2020 afgelast BMC JO8-3 Haarsteeg JO8-2 142945
C 07-03-2020 vervallen Haarsteeg JO8-2 Maliskamp JO8-2 140280 2-13
C 29-02-2020 vervallen B.V.V. JO8-1 Haarsteeg JO8-2 141178
C 15-02-2020 vervallen Avanti'31 JO8-2 Haarsteeg JO8-2 154596
C 01-02-2020 vervallen Haarsteeg JO8-2 Wilhelmina JO8-3 140382 13-2
C 14-12-2019 afgelast SV BLC JO8-2 Haarsteeg JO8-2 59444
C 07-12-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 Wilhelmina JO8-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 60220 0 - 13
C 30-11-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-2 57259
C 23-11-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Haarsteeg JO8-2 58648 2-16
C 16-11-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11 59662 1-7
C 09-11-2019 vervallen Den Dungen JO8-1 Haarsteeg JO8-2 57982 20-0
C 02-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 59936 1-9
C 26-10-2019 vervallen Hedel JO8-1 Haarsteeg JO8-2 93555
C 05-10-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 Emplina JO8-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 59065 1/28
C 28-09-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 Maliskamp JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 60126 2-12
C 21-09-2019 vervallen Boxtel JO8-1 Haarsteeg JO8-2 57768
B 14-09-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 14730
B 07-09-2019 vervallen Boxtel JO8-1 Haarsteeg JO8-2 14500 3-3
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 28083 1-15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 10:30 Maliskamp JO8-2 DSC JO8-1 143957 0-0
C 28-03-2020 10:15 Wilhelmina JO8-3 Maliskamp JO8-1 144525 0-0
C 28-03-2020 10:15 Haarsteeg JO8-2 Emplina JO8-3 138845 0-0
C 28-03-2020 09:00 B.V.V. JO8-1 FC Engelen JO8-2 143491 0-0
C 28-03-2020 09:00 BMC JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-7 141292 0-0
C 21-03-2020 10:30 Avanti'31 JO8-2 B.V.V. JO8-1 157221 0-0
C 14-03-2020 08:30 Emplina JO8-3 Wilhelmina JO8-3 139053 0-0
C 14-03-2020 09:00 BMC JO8-3 Haarsteeg JO8-2 142945 0-0
C 14-03-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 B.V.V. JO8-1 138944 0-0
C 14-03-2020 10:30 Avanti'31 JO8-2 Maliskamp JO8-2 154598 0-0
C 14-03-2020 11:15 FC Engelen JO8-2 Maliskamp JO8-1 142005 0-0
C 07-03-2020 10:15 Haarsteeg JO8-2 Maliskamp JO8-2 140280 0-0
C 07-03-2020 10:00 Den Dungen JO8-1 BMC JO8-3 144212 0-0
C 07-03-2020 09:00 B.V.V. JO8-1 Emplina JO8-3 141017 0-0
C 07-03-2020 10:30 Maliskamp JO8-1 DSC JO8-1 139812 0-0
C 07-03-2020 11:45 FC Engelen JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 141079 0-0
C 07-03-2020 10:15 Wilhelmina JO8-3 Avanti'31 JO8-2 154597 0-0
C 29-02-2020 09:00 B.V.V. JO8-1 Haarsteeg JO8-2 141178 0-0
C 15-02-2020 10:30 RKKSV JO8-1 Haarsteeg JO8-2 144121 0-0
C 15-02-2020 10:30 Maliskamp JO8-2 Wilhelmina JO8-3 144478 0-0
C 15-02-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Maliskamp JO8-1 144596 0-0
C 15-02-2020 09:00 BMC JO8-3 B.V.V. JO8-1 144611 0-0
C 15-02-2020 10:30 Avanti'31 JO8-2 Haarsteeg JO8-2 154596 0-0
C 15-02-2020 08:45 DSC JO8-1 FC Engelen JO8-2 141752 0-0
C 15-02-2020 08:30 Emplina JO8-3 Den Dungen JO8-1 140376 0-0
C 08-02-2020 11:45 FC Engelen JO8-2 Avanti'31 JO8-2 154595 0-0
C 08-02-2020 08:45 DSC JO8-1 Emplina JO8-3 139731 0-0
C 08-02-2020 10:00 Den Dungen JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-7 143682 0-0
C 08-02-2020 10:15 Wilhelmina JO8-3 BMC JO8-3 140747 0-0
C 08-02-2020 10:30 Maliskamp JO8-1 Maliskamp JO8-2 140223 0-0
C 08-02-2020 12:15 FC Engelen JO8-2 RKKSV JO8-1 139788 0-0
C 01-02-2020 10:30 Avanti'31 JO8-2 B.V.V. JO8-1 154594 0-0
C 01-02-2020 10:30 Maliskamp JO8-2 Den Dungen JO8-1 143446 0-0
C 01-02-2020 10:30 RKKSV JO8-1 B.V.V. JO8-1 139648 0-0
C 01-02-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 DSC JO8-1 142342 0-0
C 01-02-2020 10:15 Haarsteeg JO8-2 Wilhelmina JO8-3 140382 0-0
C 01-02-2020 09:00 BMC JO8-3 Maliskamp JO8-1 139742 0-0
C 01-02-2020 08:30 Emplina JO8-3 FC Engelen JO8-2 139842 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 12-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 28084 0-0
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 14730 0-0
B 14-09-2019 08:45 Boxtel JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-11 28085 0-0
B 07-09-2019 08:45 Boxtel JO8-1 Haarsteeg JO8-2 14500 0-0
B 31-08-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 Boxtel JO8-1 14218 0-0
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11 28083 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 10:30 Maliskamp JO8-1 GVV'63 JO8-1G 60018 0-0
C 14-12-2019 10:15 Wilhelmina JO8-2 Hedel JO8-1 93562 0-0
C 14-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Emplina JO8-2 58561 0-0
C 14-12-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 59100 0-0
C 14-12-2019 11:00 SV BLC JO8-2 Haarsteeg JO8-2 59444 0-0
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 Wilhelmina JO8-2 60220 0-0
C 07-12-2019 08:30 Emplina JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 59323 0-0
C 07-12-2019 09:00 Hedel JO8-1 Den Dungen JO8-1 93561 0-0
C 07-12-2019 10:30 Maliskamp JO8-1 SV BLC JO8-2 58512 0-0
C 07-12-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Boxtel JO8-1 58938 0-0
C 30-11-2019 08:45 Boxtel JO8-1 Maliskamp JO8-1 57870 0-0
C 30-11-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 Emplina JO8-2 57404 0-0
C 30-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Wilhelmina JO8-2 59437 0-0
C 30-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Hedel JO8-1 93560 0-0
C 30-11-2019 11:00 SV BLC JO8-2 GVV'63 JO8-1G 59806 0-0
C 23-11-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Haarsteeg JO8-2 58648 0-0
C 23-11-2019 08:45 Boxtel JO8-1 Den Dungen JO8-1 56968 0-0
C 23-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 OJC ROSMALEN JO8-3 58599 0-0
C 23-11-2019 10:15 Wilhelmina JO8-2 Emplina JO8-2 60171 0-0
C 23-11-2019 10:30 Maliskamp JO8-1 Hedel JO8-1 93559 0-0
C 16-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Boxtel JO8-1 57813 0-0
C 16-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11 59662 0-0
C 16-11-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 SV BLC JO8-2 59830 0-0
C 16-11-2019 09:00 Hedel JO8-1 GVV'63 JO8-1G 93558 0-0
C 16-11-2019 08:30 Emplina JO8-2 Maliskamp JO8-1 58791 0-0
C 12-11-2019 18:30 Maliskamp JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-11 57916 0-0
C 09-11-2019 10:15 Wilhelmina JO8-2 Maliskamp JO8-1 57789 0-0
C 09-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 GVV'63 JO8-1G 59953 0-0
C 09-11-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 Haarsteeg JO8-2 57982 0-0
C 09-11-2019 08:45 Boxtel JO8-1 SV BLC JO8-2 57056 0-0
C 09-11-2019 08:30 Emplina JO8-2 Hedel JO8-1 93557 0-0
C 02-11-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Wilhelmina JO8-2 59944 0-0
C 02-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 59936 0-0
C 02-11-2019 10:30 SV BLC JO8-2 Emplina JO8-2 60004 0-0
C 02-11-2019 09:00 Hedel JO8-1 Boxtel JO8-1 93556 0-0
C 26-10-2019 09:00 Hedel JO8-1 Haarsteeg JO8-2 93555 0-0
C 26-10-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 Maliskamp JO8-1 57391 0-0
C 26-10-2019 10:15 Wilhelmina JO8-2 SV BLC JO8-2 59821 0-0
C 26-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Boxtel JO8-1 59276 0-0
C 26-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 GVV'63 JO8-1G 58552 0-0
C 26-10-2019 09:00 Hedel JO8-2 Haarsteeg JO8-2 59174 0-0
C 19-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Hedel JO8-1 93553 0-0
C 12-10-2019 12:00 GVV'63 JO8-1G Emplina JO8-2 57284 0-0
C 12-10-2019 09:00 Hedel JO8-1 SV BLC JO8-2 93554 0-0
C 05-10-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 Emplina JO8-2 59065 0-0
C 05-10-2019 11:00 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11 58519 0-0
C 05-10-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Den Dungen JO8-1 59162 0-0
C 05-10-2019 08:45 Boxtel JO8-1 Wilhelmina JO8-2 58882 0-0
C 05-10-2019 10:30 Maliskamp JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 57175 0-0
C 05-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Hedel JO8-2 59399 0-0
C 28-09-2019 09:00 Hedel JO8-2 SV BLC JO8-2 60147 0-0
C 28-09-2019 08:30 Emplina JO8-2 Boxtel JO8-1 59052 0-0
C 28-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 Maliskamp JO8-1 60126 0-0
C 28-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 GVV'63 JO8-1G 59566 0-0
C 28-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Wilhelmina JO8-2 60310 0-0
C 28-09-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-11 60388 0-0
C 21-09-2019 11:00 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 57485 0-0
C 21-09-2019 10:30 Maliskamp JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 60240 0-0
C 21-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Hedel JO8-2 57006 0-0
C 21-09-2019 10:15 Wilhelmina JO8-2 Den Dungen JO8-1 59047 0-0
C 21-09-2019 08:45 Boxtel JO8-1 Haarsteeg JO8-2 57768 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Engelen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maliskamp JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 B.V.V. JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarsteeg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Maliskamp JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Avanti'31 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Emplina JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OJC ROSMALEN JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 BMC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boxtel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OJC ROSMALEN JO8-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wilhelmina JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OJC ROSMALEN JO8-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GVV'63 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maliskamp JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Emplina JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Haarsteeg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Den Dungen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OJC ROSMALEN JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hedel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven