B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

Pupillen - Haarsteeg JO8-2

Teamleden

Spelers
Kees van den Berg        
Gijs van der Hoeven        
Bas Jongejans        
Ivar Kastelijn        
Ziggy Kuijs        
Lasse Mulder        
Sven Mulders        
Thomas Vink        
Victor Visser        
 
Overige teamleden
Frans Kuijs Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 16-11-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11 59662 Sportpark Haarsteeg Veld 5A1 KK 4 KK 10
C 23-11-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Haarsteeg JO8-2 58648 Sportpark Maartenshof - -
C 30-11-2019 vervallen Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-2 57259 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 Wilhelmina JO8-2 60220 Sportpark Haarsteeg - -
C 14-12-2019 11:00 SV BLC JO8-2 Haarsteeg JO8-2 59444 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Haarsteeg JO8-2
C 23-11-2019 08:45 Boxtel JO8-1 Den Dungen JO8-1
C 23-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 OJC ROSMALEN JO8-3
C 23-11-2019 10:15 Wilhelmina JO8-2 Emplina JO8-2
C 23-11-2019 10:30 Maliskamp JO8-1 Hedel JO8-1
C 30-11-2019 11:00 SV BLC JO8-2 GVV'63 JO8-1G
C 30-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Hedel JO8-1
C 30-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Wilhelmina JO8-2
C 30-11-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 Emplina JO8-2
C 30-11-2019 08:45 Boxtel JO8-1 Maliskamp JO8-1
C 07-12-2019 10:30 Maliskamp JO8-1 SV BLC JO8-2
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 Wilhelmina JO8-2
C 07-12-2019 09:00 Hedel JO8-1 Den Dungen JO8-1
C 07-12-2019 08:30 Emplina JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3
C 07-12-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Boxtel JO8-1
C 14-12-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3
C 14-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Emplina JO8-2
C 14-12-2019 10:15 Wilhelmina JO8-2 Hedel JO8-1
C 14-12-2019 10:30 Maliskamp JO8-1 GVV'63 JO8-1G
C 14-12-2019 11:00 SV BLC JO8-2 Haarsteeg JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 12-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 28084 0-0
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 14730 0-0
B 14-09-2019 08:45 Boxtel JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-11 28085 0-0
B 07-09-2019 08:45 Boxtel JO8-1 Haarsteeg JO8-2 14500 0-0
B 31-08-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 Boxtel JO8-1 14218 0-0
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11 28083 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11 59662 0-0
C 16-11-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 SV BLC JO8-2 59830 0-0
C 16-11-2019 09:00 Hedel JO8-1 GVV'63 JO8-1G 93558 0-0
C 16-11-2019 08:30 Emplina JO8-2 Maliskamp JO8-1 58791 0-0
C 16-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Boxtel JO8-1 57813 0-0
C 12-11-2019 18:30 Maliskamp JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-11 57916 0-0
C 09-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 GVV'63 JO8-1G 59953 0-0
C 09-11-2019 08:30 Emplina JO8-2 Hedel JO8-1 93557 0-0
C 09-11-2019 08:45 Boxtel JO8-1 SV BLC JO8-2 57056 0-0
C 09-11-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 Haarsteeg JO8-2 57982 0-0
C 09-11-2019 10:15 Wilhelmina JO8-2 Maliskamp JO8-1 57789 0-0
C 02-11-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Wilhelmina JO8-2 59944 0-0
C 02-11-2019 09:00 Hedel JO8-1 Boxtel JO8-1 93556 0-0
C 02-11-2019 10:30 SV BLC JO8-2 Emplina JO8-2 60004 0-0
C 02-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 59936 0-0
C 26-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 GVV'63 JO8-1G 58552 0-0
C 26-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Boxtel JO8-1 59276 0-0
C 26-10-2019 10:15 Wilhelmina JO8-2 SV BLC JO8-2 59821 0-0
C 26-10-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 Maliskamp JO8-1 57391 0-0
C 26-10-2019 09:00 Hedel JO8-2 Haarsteeg JO8-2 59174 0-0
C 26-10-2019 09:00 Hedel JO8-1 Haarsteeg JO8-2 93555 0-0
C 19-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Hedel JO8-1 93553 0-0
C 12-10-2019 12:00 GVV'63 JO8-1G Emplina JO8-2 57284 0-0
C 12-10-2019 09:00 Hedel JO8-1 SV BLC JO8-2 93554 0-0
C 05-10-2019 10:30 Maliskamp JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 57175 0-0
C 05-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Hedel JO8-2 59399 0-0
C 05-10-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 Emplina JO8-2 59065 0-0
C 05-10-2019 08:45 Boxtel JO8-1 Wilhelmina JO8-2 58882 0-0
C 05-10-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Den Dungen JO8-1 59162 0-0
C 05-10-2019 11:00 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11 58519 0-0
C 28-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 GVV'63 JO8-1G 59566 0-0
C 28-09-2019 08:30 Emplina JO8-2 Boxtel JO8-1 59052 0-0
C 28-09-2019 09:00 Hedel JO8-2 SV BLC JO8-2 60147 0-0
C 28-09-2019 10:00 Den Dungen JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-11 60388 0-0
C 28-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 Maliskamp JO8-1 60126 0-0
C 28-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Wilhelmina JO8-2 60310 0-0
C 21-09-2019 10:30 Maliskamp JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 60240 0-0
C 21-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Hedel JO8-2 57006 0-0
C 21-09-2019 10:15 Wilhelmina JO8-2 Den Dungen JO8-1 59047 0-0
C 21-09-2019 08:45 Boxtel JO8-1 Haarsteeg JO8-2 57768 0-0
C 21-09-2019 11:00 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 57485 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boxtel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OJC ROSMALEN JO8-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wilhelmina JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OJC ROSMALEN JO8-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GVV'63 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maliskamp JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Emplina JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Haarsteeg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Den Dungen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OJC ROSMALEN JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hedel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven