B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

Pupillen - Haarsteeg JO8-1

Teamleden

Spelers
Bob Akkermans        
Rafael Dreher        
Sam van Falier        
Joost van Helvoort        
Mats de Laat        
Nick van der Schoot        
Vince van Stokkum        
Lukas Stoop        
 
Overige teamleden
Jorg Dreher Trainer
Willem de Laat Trainer
Gijs Stoop Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 16-11-2019 vervallen Haarsteeg JO8-1 Theole JO8-1 59252 Sportpark Haarsteeg Veld 5B1 KK 2 KK 12
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 Nivo Sparta JO8-1 60288 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 59117 Sportpark Haarsteeg - -
C 14-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Haarsteeg JO8-1 91026 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 LRC JO8-1 SV BLC JO8-1
C 23-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-1 RKTVC JO8-1
C 23-11-2019 10:00 Theole JO8-1 SCG'18 JO8-1
C 23-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Nivo Sparta JO8-1
C 30-11-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 SV BLC JO8-1
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 Nivo Sparta JO8-1
C 30-11-2019 10:00 Theole JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1
C 30-11-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 RKTVC JO8-1
C 07-12-2019 11:00 SV BLC JO8-1 MVV'58 JO8-1
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1
C 07-12-2019 09:00 RKTVC JO8-1 SCG'18 JO8-1
C 07-12-2019 08:30 LRC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2
C 07-12-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-1 Theole JO8-1
C 14-12-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 SCG'18 JO8-1
C 14-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-1 SV BLC JO8-1
C 14-12-2019 10:00 Theole JO8-1 RKTVC JO8-1
C 14-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Haarsteeg JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:30 WSC JO8-1 RKDVC JO8-1 14946 0-0
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 DESK JO8-1 14731 0-0
B 07-09-2019 09:30 WSC JO8-1 Haarsteeg JO8-1 14512 0-0
B 07-09-2019 10:15 RKDVC JO8-1 DESK JO8-1 14524 0-0
B 31-08-2019 10:00 DESK JO8-1 WSC JO8-1 14313 0-0
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 RKDVC JO8-1 14145 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 Theole JO8-1 59252 0-0
C 16-11-2019 09:00 RKTVC JO8-1 LRC JO8-1 56956 0-0
C 16-11-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 91023 0-0
C 16-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 60315 0-0
C 09-11-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 Haarsteeg JO8-1 58782 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-1 LRC JO8-1 59268 0-0
C 09-11-2019 09:00 RKTVC JO8-1 SV BLC JO8-1 90315 0-0
C 09-11-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 Nivo Sparta JO8-1 60397 0-0
C 02-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-1 MVV'58 JO8-1 59014 0-0
C 02-11-2019 08:30 LRC JO8-1 Theole JO8-1 57323 0-0
C 02-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 SCG'18 JO8-1 59273 0-0
C 02-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 RKTVC JO8-1 91021 0-0
C 26-10-2019 11:00 SV BLC JO8-1 Haarsteeg JO8-1 90313 0-0
C 26-10-2019 10:00 Theole JO8-1 Hedel JO8-1 57408 0-0
C 26-10-2019 09:00 RKTVC JO8-1 Nivo Sparta JO8-1 57797 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 91020 0-0
C 26-10-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 LRC JO8-1 59064 0-0
C 12-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 SCG'18 JO8-1 91017 0-0
C 05-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Theole JO8-1 91019 0-0
C 05-10-2019 08:30 LRC JO8-1 SCG'18 JO8-1 59553 0-0
C 05-10-2019 09:00 Hedel JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 57911 0-0
C 05-10-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 RKTVC JO8-1 58503 0-0
C 05-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 Theole JO8-1 57140 0-0
C 05-10-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-1 SV BLC JO8-1 90312 0-0
C 28-09-2019 09:00 RKTVC JO8-1 Hedel JO8-1 57650 0-0
C 28-09-2019 11:00 SV BLC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-1 90311 0-0
C 28-09-2019 11:00 SV BLC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 91018 0-0
C 28-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 LRC JO8-1 58964 0-0
C 28-09-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 57822 0-0
C 28-09-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 Theole JO8-1 57823 0-0
C 21-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-1 MVV'58 JO8-1 58146 0-0
C 21-09-2019 09:00 Hedel JO8-1 Haarsteeg JO8-1 58734 0-0
C 21-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 SCG'18 JO8-1 57008 0-0
C 21-09-2019 10:00 Theole JO8-1 SV BLC JO8-1 90310 0-0
C 21-09-2019 08:30 LRC JO8-1 Nivo Sparta JO8-1 57904 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluw VFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Theole JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LRC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKTVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarsteeg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MVV'58 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCG'18 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV BLC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven