0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO8-1

Teamleden

Spelers
Bob Akkermans        
Rafael Dreher        
Sam van Falier        
Joost van Helvoort        
Mats de Laat        
Nick van der Schoot        
Vince van Stokkum        
Lukas Stoop        
 
Overige teamleden
Jorg Dreher Trainer
Willem de Laat Trainer
Gijs Stoop Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-04-2020 afgelast Haarsteeg JO8-1 Emplina JO8-2 142483 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO8-1 Wilhelmina JO8-2 143615 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 09-05-2020 afgelast Helvoirt JO8-1G Haarsteeg JO8-1 138916 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 16-05-2020 afgelast Haarsteeg JO8-1 Avanti'31 JO8-1 143592 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 23-05-2020 afgelast Avesteyn JO8-1 Haarsteeg JO8-1 140506 Sportpark Avesteyn - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 09:00 OJC ROSMALEN JO8-11 Margriet JO8-2
C 04-04-2020 09:45 sv O.S.S. 1920 JO8-3 Avesteyn JO8-1
C 04-04-2020 10:15 Haarsteeg JO8-1 Emplina JO8-2
C 04-04-2020 10:15 Helvoirt JO8-1G Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2
C 04-04-2020 10:15 Wilhelmina JO8-2 HVCH JO8-4
C 04-04-2020 11:00 SV BLC JO8-2 Avanti'31 JO8-1
C 18-04-2020 10:30 Avanti'31 JO8-1 Helvoirt JO8-1G
C 18-04-2020 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 Margriet JO8-2
C 18-04-2020 10:15 Haarsteeg JO8-1 Wilhelmina JO8-2
C 18-04-2020 09:00 HVCH JO8-4 sv O.S.S. 1920 JO8-3
C 18-04-2020 08:30 Emplina JO8-2 Avesteyn JO8-1
C 18-04-2020 11:00 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 28-03-2020 afgelast HVCH JO8-4 Haarsteeg JO8-1 138971
C 14-03-2020 afgelast sv O.S.S. 1920 JO8-3 Haarsteeg JO8-1 141905
C 07-03-2020 vervallen Haarsteeg JO8-1 Margriet JO8-2 143593 24-1
C 15-02-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Haarsteeg JO8-1 144762 5-4
C 08-02-2020 vervallen Haarsteeg JO8-1 SV BLC JO8-2 139039 5-5
C 01-02-2020 vervallen Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 Haarsteeg JO8-1 142353 6 - 4
C 14-12-2019 vervallen OJC ROSMALEN JO8-2 Haarsteeg JO8-1 91026
C 07-12-2019 vervallen Haarsteeg JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 59117 4 - 9
C 30-11-2019 vervallen Haarsteeg JO8-1 Nivo Sparta JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 60288 1-10
C 16-11-2019 vervallen Haarsteeg JO8-1 Theole JO8-1 59252 2-20
C 09-11-2019 vervallen MVV'58 JO8-1 Haarsteeg JO8-1 58782 2-8
C 02-11-2019 vervallen Haarsteeg JO8-1 SCG'18 JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 59273
C 26-10-2019 11:00 SV BLC JO8-1 Haarsteeg JO8-1 90313
C 05-10-2019 vervallen Haarsteeg JO8-1 RKTVC JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 58503 8/11
C 28-09-2019 vervallen Haarsteeg JO8-1 LRC JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 58964 1-12
C 21-09-2019 vervallen Hedel JO8-1 Haarsteeg JO8-1 58734
B 14-09-2019 vervallen Haarsteeg JO8-1 DESK JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 14731
V 07-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 OJC Rosmalen JO8-11 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 5-12
B 07-09-2019 vervallen WSC JO8-1 Haarsteeg JO8-1 14512
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 RKDVC JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 14145 2-15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 10:30 Avanti'31 JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-11 138728 0-0
C 28-03-2020 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 sv O.S.S. 1920 JO8-3 139193 0-0
C 28-03-2020 10:00 Avesteyn JO8-1 Helvoirt JO8-1G 140461 0-0
C 28-03-2020 09:00 HVCH JO8-4 Haarsteeg JO8-1 138971 0-0
C 28-03-2020 08:30 Emplina JO8-2 Wilhelmina JO8-2 143840 0-0
C 28-03-2020 08:30 Margriet JO8-2 SV BLC JO8-2 139729 0-0
C 14-03-2020 08:30 Margriet JO8-2 Avanti'31 JO8-1 142339 0-0
C 14-03-2020 09:00 HVCH JO8-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 138917 0-0
C 14-03-2020 09:45 sv O.S.S. 1920 JO8-3 Haarsteeg JO8-1 141905 0-0
C 14-03-2020 10:15 Helvoirt JO8-1G Wilhelmina JO8-2 140837 0-0
C 14-03-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Emplina JO8-2 140822 0-0
C 14-03-2020 11:00 SV BLC JO8-2 Avesteyn JO8-1 144921 0-0
C 07-03-2020 10:30 Avanti'31 JO8-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 141720 0-0
C 07-03-2020 10:15 Wilhelmina JO8-2 sv O.S.S. 1920 JO8-3 139101 0-0
C 07-03-2020 10:15 Helvoirt JO8-1G SV BLC JO8-2 142721 0-0
C 07-03-2020 10:15 Haarsteeg JO8-1 Margriet JO8-2 143593 0-0
C 07-03-2020 10:00 Avesteyn JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-11 140161 0-0
C 07-03-2020 08:30 Emplina JO8-2 HVCH JO8-4 139130 0-0
C 15-02-2020 08:30 SV BLC JO8-2 Wilhelmina JO8-2 140752 0-0
C 15-02-2020 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 Emplina JO8-2 142796 0-0
C 15-02-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Haarsteeg JO8-1 144762 0-0
C 15-02-2020 09:45 sv O.S.S. 1920 JO8-3 Helvoirt JO8-1G 139825 0-0
C 15-02-2020 10:00 HVCH JO8-4 Avanti'31 JO8-1 140657 0-0
C 15-02-2020 08:30 Margriet JO8-2 Avesteyn JO8-1 142142 0-0
C 08-02-2020 08:30 Emplina JO8-2 Margriet JO8-2 143314 0-0
C 08-02-2020 09:45 sv O.S.S. 1920 JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-11 142537 0-0
C 08-02-2020 10:00 Avesteyn JO8-1 Avanti'31 JO8-1 140791 0-0
C 08-02-2020 10:15 Haarsteeg JO8-1 SV BLC JO8-2 139039 0-0
C 08-02-2020 10:15 Helvoirt JO8-1G HVCH JO8-4 142771 0-0
C 08-02-2020 10:15 Wilhelmina JO8-2 Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 140485 0-0
C 01-02-2020 11:00 SV BLC JO8-2 sv O.S.S. 1920 JO8-3 144756 0-0
C 01-02-2020 10:30 Avanti'31 JO8-1 Emplina JO8-2 139790 0-0
C 01-02-2020 10:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 Haarsteeg JO8-1 142353 0-0
C 01-02-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-11 Helvoirt JO8-1G 138645 0-0
C 01-02-2020 09:00 HVCH JO8-4 Avesteyn JO8-1 141507 0-0
C 01-02-2020 08:30 Margriet JO8-2 Wilhelmina JO8-2 142035 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:30 WSC JO8-1 RKDVC JO8-1 14946 0-0
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 DESK JO8-1 14731 0-0
B 07-09-2019 09:30 WSC JO8-1 Haarsteeg JO8-1 14512 0-0
B 07-09-2019 10:15 RKDVC JO8-1 DESK JO8-1 14524 0-0
B 31-08-2019 10:00 DESK JO8-1 WSC JO8-1 14313 0-0
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 RKDVC JO8-1 14145 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 10:00 Theole JO8-1 RKTVC JO8-1 57910 0-0
C 14-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-1 SV BLC JO8-1 90319 0-0
C 14-12-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 SCG'18 JO8-1 58638 0-0
C 14-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Haarsteeg JO8-1 91026 0-0
C 07-12-2019 08:30 LRC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 91025 0-0
C 07-12-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-1 Theole JO8-1 57930 0-0
C 07-12-2019 09:00 RKTVC JO8-1 SCG'18 JO8-1 60306 0-0
C 07-12-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 59117 0-0
C 07-12-2019 09:45 SV BLC JO8-1 MVV'58 JO8-1 90318 0-0
C 30-11-2019 10:00 Theole JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 57560 0-0
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 Nivo Sparta JO8-1 60288 0-0
C 30-11-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 SV BLC JO8-1 90317 0-0
C 30-11-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 RKTVC JO8-1 57812 0-0
C 23-11-2019 08:30 LRC JO8-1 SV BLC JO8-1 90316 0-0
C 23-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-1 RKTVC JO8-1 59825 0-0
C 23-11-2019 10:00 Theole JO8-1 SCG'18 JO8-1 57133 0-0
C 23-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Nivo Sparta JO8-1 91024 0-0
C 16-11-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 91023 0-0
C 16-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 60315 0-0
C 16-11-2019 09:00 RKTVC JO8-1 LRC JO8-1 56956 0-0
C 16-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 Theole JO8-1 59252 0-0
C 09-11-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 Nivo Sparta JO8-1 60397 0-0
C 09-11-2019 09:00 RKTVC JO8-1 SV BLC JO8-1 90315 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-1 LRC JO8-1 59268 0-0
C 09-11-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 Haarsteeg JO8-1 58782 0-0
C 02-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 RKTVC JO8-1 91021 0-0
C 02-11-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 SCG'18 JO8-1 59273 0-0
C 02-11-2019 08:30 LRC JO8-1 Theole JO8-1 57323 0-0
C 02-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-1 MVV'58 JO8-1 59014 0-0
C 26-10-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 LRC JO8-1 59064 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 91020 0-0
C 26-10-2019 10:00 Theole JO8-1 Hedel JO8-1 57408 0-0
C 26-10-2019 09:00 RKTVC JO8-1 Nivo Sparta JO8-1 57797 0-0
C 26-10-2019 11:00 SV BLC JO8-1 Haarsteeg JO8-1 90313 0-0
C 12-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 SCG'18 JO8-1 91017 0-0
C 05-10-2019 09:00 Hedel JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 57911 0-0
C 05-10-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 RKTVC JO8-1 58503 0-0
C 05-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 Theole JO8-1 57140 0-0
C 05-10-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-1 SV BLC JO8-1 90312 0-0
C 05-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Theole JO8-1 91019 0-0
C 05-10-2019 08:30 LRC JO8-1 SCG'18 JO8-1 59553 0-0
C 28-09-2019 09:00 RKTVC JO8-1 Hedel JO8-1 57650 0-0
C 28-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 LRC JO8-1 58964 0-0
C 28-09-2019 08:30 MVV'58 JO8-1 Theole JO8-1 57823 0-0
C 28-09-2019 10:15 SCG'18 JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 57822 0-0
C 28-09-2019 11:00 SV BLC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-1 90311 0-0
C 28-09-2019 11:00 SV BLC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 91018 0-0
C 21-09-2019 08:30 LRC JO8-1 Nivo Sparta JO8-1 57904 0-0
C 21-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 SCG'18 JO8-1 57008 0-0
C 21-09-2019 09:00 Hedel JO8-1 Haarsteeg JO8-1 58734 0-0
C 21-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-1 MVV'58 JO8-1 58146 0-0
C 21-09-2019 10:00 Theole JO8-1 SV BLC JO8-1 90310 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 sv O.S.S. 1920 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helvoirt JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emplina JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Avesteyn JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Avanti'31 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HVCH JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OJC ROSMALEN JO8-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV BLC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Margriet JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluw VFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Theole JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LRC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKTVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarsteeg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MVV'58 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCG'18 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV BLC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven