0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Pupillen - Haarsteeg JO8-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Bob Akkermans | |||||||
Rafael Dreher | |||||||
Sam van Falier | |||||||
Joost van Helvoort | |||||||
Mats de Laat | |||||||
Nick van der Schoot | |||||||
Vince van Stokkum | |||||||
Lukas Stoop | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jorg Dreher | Trainer | ||||||
Willem de Laat | Trainer | ||||||
Gijs Stoop | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:30 | Avanti'31 JO8-1 | Wilhelmina JO8-2 | 144417 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | OJC ROSMALEN JO8-11 | 143359 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Avesteyn JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 140506 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | HVCH JO8-4 | SV BLC JO8-2 | 142978 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | Emplina JO8-2 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | 144057 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | Margriet JO8-2 | Helvoirt JO8-1G | 143399 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:45 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | Margriet JO8-2 | 144163 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | Avanti'31 JO8-1 | 143592 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Helvoirt JO8-1G | Emplina JO8-2 | 144730 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Wilhelmina JO8-2 | Avesteyn JO8-1 | 143958 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-11 | HVCH JO8-4 | 141419 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | SV BLC JO8-2 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | 142267 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Margriet JO8-2 | HVCH JO8-4 | 143857 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Emplina JO8-2 | SV BLC JO8-2 | 144496 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Avesteyn JO8-1 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | 144997 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | Helvoirt JO8-1G | Haarsteeg JO8-1 | 138916 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | Wilhelmina JO8-2 | OJC ROSMALEN JO8-11 | 138968 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | Avanti'31 JO8-1 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | 139412 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | Emplina JO8-2 | Avesteyn JO8-1 | 139885 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | HVCH JO8-4 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | 140093 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | Wilhelmina JO8-2 | 143615 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | Margriet JO8-2 | 141544 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | Avanti'31 JO8-1 | Helvoirt JO8-1G | 139323 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | SV BLC JO8-2 | OJC ROSMALEN JO8-11 | 142878 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | OJC ROSMALEN JO8-11 | Margriet JO8-2 | 144710 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:45 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | Avesteyn JO8-1 | 144866 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | Emplina JO8-2 | 142483 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Helvoirt JO8-1G | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | 139927 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | SV BLC JO8-2 | Avanti'31 JO8-1 | 141427 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Wilhelmina JO8-2 | HVCH JO8-4 | 142926 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | Avanti'31 JO8-1 | OJC ROSMALEN JO8-11 | 138728 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | 139193 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Avesteyn JO8-1 | Helvoirt JO8-1G | 140461 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | HVCH JO8-4 | Haarsteeg JO8-1 | 138971 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Emplina JO8-2 | Wilhelmina JO8-2 | 143840 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Margriet JO8-2 | SV BLC JO8-2 | 139729 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | HVCH JO8-4 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | 138917 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Margriet JO8-2 | Avanti'31 JO8-1 | 142339 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:45 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | Haarsteeg JO8-1 | 141905 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Helvoirt JO8-1G | Wilhelmina JO8-2 | 140837 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-11 | Emplina JO8-2 | 140822 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | SV BLC JO8-2 | Avesteyn JO8-1 | 144921 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | Emplina JO8-2 | HVCH JO8-4 | 139130 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Avesteyn JO8-1 | OJC ROSMALEN JO8-11 | 140161 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | Margriet JO8-2 | 143593 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Helvoirt JO8-1G | SV BLC JO8-2 | 142721 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Wilhelmina JO8-2 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | 139101 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | Avanti'31 JO8-1 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | 141720 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Margriet JO8-2 | Avesteyn JO8-1 | 142142 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | HVCH JO8-4 | Avanti'31 JO8-1 | 140657 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:45 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | Helvoirt JO8-1G | 139825 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-11 | Haarsteeg JO8-1 | 144762 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | Emplina JO8-2 | 142796 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | SV BLC JO8-2 | Wilhelmina JO8-2 | 140752 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | Emplina JO8-2 | Margriet JO8-2 | 143314 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:45 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | OJC ROSMALEN JO8-11 | 142537 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Avesteyn JO8-1 | Avanti'31 JO8-1 | 140791 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | SV BLC JO8-2 | 139039 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Helvoirt JO8-1G | HVCH JO8-4 | 142771 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Wilhelmina JO8-2 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | 140485 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | SV BLC JO8-2 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | 144756 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | Avanti'31 JO8-1 | Emplina JO8-2 | 139790 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | Haarsteeg JO8-1 | 142353 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-11 | Helvoirt JO8-1G | 138645 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | HVCH JO8-4 | Avesteyn JO8-1 | 141507 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | Margriet JO8-2 | Wilhelmina JO8-2 | 142035 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:30 | WSC JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 14946 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | DESK JO8-1 | 14731 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 09:30 | WSC JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 14512 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:15 | RKDVC JO8-1 | DESK JO8-1 | 14524 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 10:00 | DESK JO8-1 | WSC JO8-1 | 14313 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 14145 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 10:00 | Theole JO8-1 | RKTVC JO8-1 | 57910 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | Zwaluw VFC JO8-1 | SV BLC JO8-1 | 90319 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | MVV'58 JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 58638 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-2 | Haarsteeg JO8-1 | 91026 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | LRC JO8-1 | OJC ROSMALEN JO8-2 | 91025 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | Nivo Sparta JO8-1 | Theole JO8-1 | 57930 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | RKTVC JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 60306 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-1 | 59117 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:45 | SV BLC JO8-1 | MVV'58 JO8-1 | 90318 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Theole JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-1 | 57560 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | Nivo Sparta JO8-1 | 60288 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | SCG'18 JO8-1 | SV BLC JO8-1 | 90317 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | MVV'58 JO8-1 | RKTVC JO8-1 | 57812 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | LRC JO8-1 | SV BLC JO8-1 | 90316 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | Zwaluw VFC JO8-1 | RKTVC JO8-1 | 59825 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | Theole JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 57133 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-2 | Nivo Sparta JO8-1 | 91024 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | MVV'58 JO8-1 | OJC ROSMALEN JO8-2 | 91023 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | Nivo Sparta JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-1 | 60315 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | RKTVC JO8-1 | LRC JO8-1 | 56956 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | Theole JO8-1 | 59252 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | SCG'18 JO8-1 | Nivo Sparta JO8-1 | 60397 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | RKTVC JO8-1 | SV BLC JO8-1 | 90315 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Zwaluw VFC JO8-1 | LRC JO8-1 | 59268 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | MVV'58 JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 58782 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-2 | RKTVC JO8-1 | 91021 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 59273 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | LRC JO8-1 | Theole JO8-1 | 57323 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | Nivo Sparta JO8-1 | MVV'58 JO8-1 | 59014 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | MVV'58 JO8-1 | LRC JO8-1 | 59064 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Zwaluw VFC JO8-1 | OJC ROSMALEN JO8-2 | 91020 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Theole JO8-1 | Hedel JO8-1 | 57408 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | RKTVC JO8-1 | Nivo Sparta JO8-1 | 57797 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | SV BLC JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 90313 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-2 | SCG'18 JO8-1 | 91017 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Hedel JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-1 | 57911 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | RKTVC JO8-1 | 58503 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-1 | Theole JO8-1 | 57140 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | Nivo Sparta JO8-1 | SV BLC JO8-1 | 90312 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-2 | Theole JO8-1 | 91019 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | LRC JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 59553 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | RKTVC JO8-1 | Hedel JO8-1 | 57650 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | LRC JO8-1 | 58964 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | MVV'58 JO8-1 | Theole JO8-1 | 57823 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | SCG'18 JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-1 | 57822 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | SV BLC JO8-1 | OJC ROSMALEN JO8-1 | 90311 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | SV BLC JO8-1 | OJC ROSMALEN JO8-2 | 91018 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | LRC JO8-1 | Nivo Sparta JO8-1 | 57904 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | OJC ROSMALEN JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 57008 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Hedel JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 58734 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | Zwaluw VFC JO8-1 | MVV'58 JO8-1 | 58146 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Theole JO8-1 | SV BLC JO8-1 | 90310 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | sv O.S.S. 1920 JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Helvoirt JO8-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Emplina JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Avesteyn JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Avanti'31 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | HVCH JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO8-11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | SV BLC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Margriet JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DESK JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKDVC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Zwaluw VFC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Theole JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | LRC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RKTVC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Haarsteeg JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Nivo Sparta JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | MVV'58 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SCG'18 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SV BLC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |