0278 Onder 7 competitie (najaar)

Pupillen - Haarsteeg JO7-2

Teamleden

Spelers
Siem van Bladel        
Mats Hendriks        
Jelle Kok        
Karim Lahmar        
Fedde Verhoeven        
Siem van de Wiel        
 
Overige teamleden
Edgar van Bladel Leider/Trainer
Wim Roebroek Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 16-11-2019 vervallen Haarsteeg JO7-2 DESK JO7-1 61644 Sportpark Haarsteeg Veld 5A2 KK 8 KK 17
C 23-11-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 Haarsteeg JO7-2 87524 Sportpark Crispijn - -
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 NEO'25 JO7-1 60975 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 09:30 ONI JO7-1 Haarsteeg JO7-2 61930 Sportpark 't Wiel - -
C 14-12-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 RWB JO7-1 60518 Sportpark Haarsteeg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 09:00 DESK JO7-1 Willem II JO7-1
C 23-11-2019 10:00 Dongen JO7-1 RWB JO7-1
C 23-11-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 ONI JO7-1
C 23-11-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 GSBW JO7-1
C 23-11-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 Haarsteeg JO7-2
C 23-11-2019 11:00 JEKA JO7-5 NEO'25 JO7-1
C 30-11-2019 11:00 Olympia'60 JO7-2 SV Capelle JO7-1
C 30-11-2019 10:45 GSBW JO7-1 Willem II JO7-1
C 30-11-2019 10:00 RWB JO7-1 ONI JO7-1
C 30-11-2019 10:00 Dongen JO7-1 JEKA JO7-5
C 30-11-2019 09:00 DESK JO7-1 SSC'55 JO7-1
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 NEO'25 JO7-1
C 07-12-2019 10:45 GSBW JO7-1 JEKA JO7-5
C 07-12-2019 10:15 Willem II JO7-1 Dongen JO7-1
C 07-12-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 DESK JO7-1
C 07-12-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 Olympia'60 JO7-2
C 07-12-2019 09:45 NEO'25 JO7-1 RWB JO7-1
C 07-12-2019 09:30 ONI JO7-1 Haarsteeg JO7-2
C 14-12-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 RWB JO7-1
C 14-12-2019 09:00 DESK JO7-1 GSBW JO7-1
C 14-12-2019 10:00 Dongen JO7-1 NEO'25 JO7-1
C 14-12-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 SSC'55 JO7-1
C 14-12-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 Willem II JO7-1
C 14-12-2019 11:00 JEKA JO7-5 ONI JO7-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-11-2019 vervallen Haarsteeg JO7-2 DESK JO7-1 61644
C 09-11-2019 vervallen Haarsteeg JO7-2 GSBW JO7-1 90729 8-6
C 02-11-2019 10:15 Willem II JO7-1 Haarsteeg JO7-2 60514
C 26-10-2019 vervallen Haarsteeg JO7-2 SV Capelle JO7-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 60576 4-5
C 05-10-2019 vervallen SSC'55 JO7-1 Haarsteeg JO7-2 60483
C 28-09-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 Dongen JO7-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 61606 2 - 20
C 21-09-2019 vervallen JEKA JO7-5 Haarsteeg JO7-2 61820
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 10:45 GSBW JO7-1 Dongen JO7-1 90730 0-0
C 16-11-2019 10:15 Willem II JO7-1 JEKA JO7-5 61119 0-0
C 16-11-2019 10:00 RWB JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87523 0-0
C 16-11-2019 10:00 NEO'25 JO7-1 SV Capelle JO7-1 61892 0-0
C 16-11-2019 09:30 ONI JO7-1 SSC'55 JO7-1 60552 0-0
C 16-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 DESK JO7-1 61644 0-0
C 09-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 GSBW JO7-1 90729 0-0
C 09-11-2019 09:30 NEO'25 JO7-1 ONI JO7-1 61843 0-0
C 09-11-2019 10:00 Dongen JO7-1 SSC'55 JO7-1 61142 0-0
C 09-11-2019 10:00 RWB JO7-1 Willem II JO7-1 61192 0-0
C 09-11-2019 10:15 Olympia'60 JO7-2 DESK JO7-1 87522 0-0
C 09-11-2019 11:00 JEKA JO7-5 SV Capelle JO7-1 61377 0-0
C 02-11-2019 09:00 DESK JO7-1 NEO'25 JO7-1 61621 0-0
C 02-11-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 JEKA JO7-5 61520 0-0
C 02-11-2019 09:30 ONI JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87521 0-0
C 02-11-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 Dongen JO7-1 62093 0-0
C 02-11-2019 10:15 Willem II JO7-1 Haarsteeg JO7-2 60514 0-0
C 02-11-2019 10:45 GSBW JO7-1 RWB JO7-1 90728 0-0
C 26-10-2019 11:00 JEKA JO7-5 DESK JO7-1 61205 0-0
C 26-10-2019 10:00 RWB JO7-1 SSC'55 JO7-1 61279 0-0
C 26-10-2019 09:45 NEO'25 JO7-1 Willem II JO7-1 61701 0-0
C 26-10-2019 09:30 ONI JO7-1 GSBW JO7-1 90727 0-0
C 26-10-2019 09:00 Dongen JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87520 0-0
C 26-10-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 SV Capelle JO7-1 60576 0-0
C 23-10-2019 18:30 GSBW JO7-1 SV Capelle JO7-1 90725 0-0
C 19-10-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 GSBW JO7-1 90724 0-0
C 12-10-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 NEO'25 JO7-1 61700 0-0
C 05-10-2019 10:00 DESK JO7-1 Dongen JO7-1 61489 0-0
C 05-10-2019 09:30 SV Capelle JO7-1 RWB JO7-1 61193 0-0
C 05-10-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 Haarsteeg JO7-2 60483 0-0
C 05-10-2019 10:15 Willem II JO7-1 ONI JO7-1 61924 0-0
C 05-10-2019 10:45 GSBW JO7-1 NEO'25 JO7-1 90726 0-0
C 05-10-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 JEKA JO7-5 87519 0-0
C 28-09-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 Dongen JO7-1 61606 0-0
C 28-09-2019 09:30 ONI JO7-1 DESK JO7-1 60694 0-0
C 28-09-2019 10:00 RWB JO7-1 JEKA JO7-5 60911 0-0
C 28-09-2019 10:15 Willem II JO7-1 SSC'55 JO7-1 60572 0-0
C 28-09-2019 10:00 NEO'25 JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87518 0-0
C 21-09-2019 11:00 JEKA JO7-5 Haarsteeg JO7-2 61820 0-0
C 21-09-2019 09:30 SV Capelle JO7-1 Willem II JO7-1 61413 0-0
C 21-09-2019 10:00 Dongen JO7-1 ONI JO7-1 61260 0-0
C 21-09-2019 09:00 DESK JO7-1 RWB JO7-1 60767 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Olympia'60 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dongen JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SSC'55 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Capelle JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NEO'25 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GSBW JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Willem II JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Haarsteeg JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RWB JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ONI JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven