0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO7-2

Teamleden

Spelers
Siem van Bladel        
Mats Hendriks        
Jelle Kok        
Karim Lahmar        
Fedde Verhoeven        
Siem van de Wiel        
 
Overige teamleden
Edgar van Bladel Leider/Trainer
Wim Roebroek Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-04-2020 afgelast Emplina JO7-1 Haarsteeg JO7-2 145545 - -
C 18-04-2020 vervallen Haarsteeg JO7-2 Nieuwkuijk JO7-3 157337 Sportpark Haarsteeg Veld 2 - -
C 09-05-2020 afgelast Maliskamp JO7-2 Haarsteeg JO7-2 147965 Sportpark Maliskamp - -
C 16-05-2020 afgelast Wilhelmina'26 JO7-1 Haarsteeg JO7-2 146738 Sportpark De Ebbe - -
C 23-05-2020 afgelast Haarsteeg JO7-2 SV BLC JO7-2 146371 Sportpark Haarsteeg Veld 2 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 09:00 Emplina JO7-1 Haarsteeg JO7-2
C 04-04-2020 09:30 Wilhelmina'26 JO7-1 FC Engelen JO7-2
C 04-04-2020 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G HHC'09 JO7-1
C 04-04-2020 10:15 Achilles Veen JO7-1 Wilhelmina JO7-2G
C 04-04-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-6 Maliskamp JO7-2
C 18-04-2020 10:15 Wilhelmina JO7-2G Maliskamp JO7-2
C 18-04-2020 09:30 HHC'09 JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-6
C 18-04-2020 09:30 Wilhelmina'26 JO7-1 SV BLC JO7-2
C 18-04-2020 09:15 FC Engelen JO7-2 Emplina JO7-1
C 18-04-2020 10:15 Achilles Veen JO7-1 Vlijmense Boys JO7-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 10:45 Maliskamp JO7-2 Emplina JO7-1 147347 0-0
C 28-03-2020 08:30 FC Engelen JO7-2 SV BLC JO7-2 145912 0-0
C 28-03-2020 09:00 Haarsteeg JO7-2 OJC ROSMALEN JO7-6 145541 0-0
C 28-03-2020 09:30 HHC'09 JO7-1 Achilles Veen JO7-1 145024 0-0
C 28-03-2020 10:15 Wilhelmina JO7-2G Vlijmense Boys JO7-1G 147313 0-0
C 21-03-2020 09:30 Wilhelmina'26 JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-6 147522 0-0
C 21-03-2020 09:00 Haarsteeg JO7-2 Achilles Veen JO7-1 145978 0-0
C 21-03-2020 10:15 Wilhelmina JO7-2G Nieuwkuijk JO7-3 157331 0-0
C 14-03-2020 09:00 Emplina JO7-1 Vlijmense Boys JO7-1G 145077 0-0
C 14-03-2020 09:30 Wilhelmina'26 JO7-1 Maliskamp JO7-2 146048 0-0
C 14-03-2020 09:30 HHC'09 JO7-1 Haarsteeg JO7-2 146755 0-0
C 14-03-2020 09:30 SV BLC JO7-2 Wilhelmina JO7-2G 145778 0-0
C 14-03-2020 10:15 Nieuwkuijk JO7-3 FC Engelen JO7-2 157334 0-0
C 14-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-6 Achilles Veen JO7-1 147882 0-0
C 07-03-2020 10:15 Achilles Veen JO7-1 Nieuwkuijk JO7-3 157333 0-0
C 07-03-2020 10:45 Maliskamp JO7-2 SV BLC JO7-2 146661 0-0
C 07-03-2020 10:15 Wilhelmina JO7-2G HHC'09 JO7-1 145421 0-0
C 07-03-2020 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G OJC ROSMALEN JO7-6 146824 0-0
C 07-03-2020 09:00 Emplina JO7-1 Wilhelmina'26 JO7-1 145261 0-0
C 07-03-2020 08:30 FC Engelen JO7-2 Haarsteeg JO7-2 146916 0-0
C 29-02-2020 10:15 Nieuwkuijk JO7-3 Vlijmense Boys JO7-1G 157330 0-0
C 15-02-2020 09:00 Haarsteeg JO7-2 Wilhelmina JO7-2G 146960 0-0
C 15-02-2020 09:30 Wilhelmina'26 JO7-1 Vlijmense Boys JO7-1G 145221 0-0
C 15-02-2020 09:30 HHC'09 JO7-1 FC Engelen JO7-2 145060 0-0
C 15-02-2020 10:15 Nieuwkuijk JO7-3 Maliskamp JO7-2 157332 0-0
C 15-02-2020 09:30 SV BLC JO7-2 Achilles Veen JO7-1 145494 0-0
C 15-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-7 Maliskamp JO7-2 148297 0-0
C 15-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-6 Emplina JO7-1 145769 0-0
C 08-02-2020 09:00 Emplina JO7-1 HHC'09 JO7-1 148294 0-0
C 08-02-2020 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Haarsteeg JO7-2 147523 0-0
C 08-02-2020 10:15 Wilhelmina JO7-2G OJC ROSMALEN JO7-7 147206 0-0
C 08-02-2020 09:30 Achilles Veen JO7-1 Wilhelmina'26 JO7-1 148242 0-0
C 08-02-2020 10:45 Maliskamp JO7-2 FC Engelen JO7-2 146208 0-0
C 08-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-6 SV BLC JO7-2 146207 0-0
C 01-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-7 Vlijmense Boys JO7-1G 146075 0-0
C 01-02-2020 09:30 SV BLC JO7-2 Emplina JO7-1 146095 0-0
C 01-02-2020 09:30 HHC'09 JO7-1 Maliskamp JO7-2 146097 0-0
C 01-02-2020 08:30 FC Engelen JO7-2 Wilhelmina JO7-2G 148106 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 09:00 DESK JO7-1 Willem II JO7-1 61681 0-0
C 21-12-2019 12:15 GSBW JO7-1 Willem II JO7-1 90732 0-0
C 14-12-2019 11:00 JEKA JO7-5 ONI JO7-1 60704 0-0
C 14-12-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 RWB JO7-1 60518 0-0
C 14-12-2019 09:30 DESK JO7-1 GSBW JO7-1 90734 0-0
C 14-12-2019 10:00 Dongen JO7-1 NEO'25 JO7-1 61023 0-0
C 14-12-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 SSC'55 JO7-1 61643 0-0
C 14-12-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 Willem II JO7-1 87527 0-0
C 07-12-2019 09:30 ONI JO7-1 Haarsteeg JO7-2 61930 0-0
C 07-12-2019 10:30 NEO'25 JO7-1 RWB JO7-1 62088 0-0
C 07-12-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87526 0-0
C 07-12-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 DESK JO7-1 61335 0-0
C 07-12-2019 10:15 Willem II JO7-1 Dongen JO7-1 60675 0-0
C 07-12-2019 10:45 GSBW JO7-1 JEKA JO7-5 90733 0-0
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 NEO'25 JO7-1 60975 0-0
C 30-11-2019 09:00 DESK JO7-1 SSC'55 JO7-1 61240 0-0
C 30-11-2019 10:00 Dongen JO7-1 JEKA JO7-5 61519 0-0
C 30-11-2019 10:00 RWB JO7-1 ONI JO7-1 60524 0-0
C 30-11-2019 09:30 Olympia'60 JO7-2 SV Capelle JO7-1 87525 0-0
C 23-11-2019 10:00 Dongen JO7-1 RWB JO7-1 60648 0-0
C 23-11-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 ONI JO7-1 60937 0-0
C 23-11-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 GSBW JO7-1 90731 0-0
C 23-11-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 Haarsteeg JO7-2 87524 0-0
C 23-11-2019 11:00 JEKA JO7-5 NEO'25 JO7-1 61451 0-0
C 16-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 DESK JO7-1 61644 0-0
C 16-11-2019 09:30 ONI JO7-1 SSC'55 JO7-1 60552 0-0
C 16-11-2019 10:00 NEO'25 JO7-1 SV Capelle JO7-1 61892 0-0
C 16-11-2019 10:00 RWB JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87523 0-0
C 16-11-2019 10:45 GSBW JO7-1 Dongen JO7-1 90730 0-0
C 16-11-2019 10:15 Willem II JO7-1 JEKA JO7-5 61119 0-0
C 09-11-2019 11:00 JEKA JO7-5 SV Capelle JO7-1 61377 0-0
C 09-11-2019 10:15 Olympia'60 JO7-2 DESK JO7-1 87522 0-0
C 09-11-2019 10:00 RWB JO7-1 Willem II JO7-1 61192 0-0
C 09-11-2019 10:00 Dongen JO7-1 SSC'55 JO7-1 61142 0-0
C 09-11-2019 09:30 NEO'25 JO7-1 ONI JO7-1 61843 0-0
C 09-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 GSBW JO7-1 90729 0-0
C 02-11-2019 09:30 ONI JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87521 0-0
C 02-11-2019 09:00 DESK JO7-1 NEO'25 JO7-1 61621 0-0
C 02-11-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 JEKA JO7-5 61520 0-0
C 02-11-2019 10:00 SV Capelle JO7-1 Dongen JO7-1 62093 0-0
C 02-11-2019 10:15 Willem II JO7-1 Haarsteeg JO7-2 60514 0-0
C 02-11-2019 10:45 GSBW JO7-1 RWB JO7-1 90728 0-0
C 26-10-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 SV Capelle JO7-1 60576 0-0
C 26-10-2019 09:00 Dongen JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87520 0-0
C 26-10-2019 09:30 ONI JO7-1 GSBW JO7-1 90727 0-0
C 26-10-2019 09:45 NEO'25 JO7-1 Willem II JO7-1 61701 0-0
C 26-10-2019 10:00 RWB JO7-1 SSC'55 JO7-1 61279 0-0
C 26-10-2019 11:00 JEKA JO7-5 DESK JO7-1 61205 0-0
C 23-10-2019 18:30 GSBW JO7-1 SV Capelle JO7-1 90725 0-0
C 19-10-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 GSBW JO7-1 90724 0-0
C 12-10-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 NEO'25 JO7-1 61700 0-0
C 05-10-2019 10:00 DESK JO7-1 Dongen JO7-1 61489 0-0
C 05-10-2019 09:30 SV Capelle JO7-1 RWB JO7-1 61193 0-0
C 05-10-2019 10:00 SSC'55 JO7-1 Haarsteeg JO7-2 60483 0-0
C 05-10-2019 10:15 Willem II JO7-1 ONI JO7-1 61924 0-0
C 05-10-2019 10:45 GSBW JO7-1 NEO'25 JO7-1 90726 0-0
C 05-10-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 JEKA JO7-5 87519 0-0
C 28-09-2019 09:00 Haarsteeg JO7-2 Dongen JO7-1 61606 0-0
C 28-09-2019 09:30 ONI JO7-1 DESK JO7-1 60694 0-0
C 28-09-2019 10:00 RWB JO7-1 JEKA JO7-5 60911 0-0
C 28-09-2019 10:15 Willem II JO7-1 SSC'55 JO7-1 60572 0-0
C 28-09-2019 10:00 NEO'25 JO7-1 Olympia'60 JO7-2 87518 0-0
C 21-09-2019 11:00 JEKA JO7-5 Haarsteeg JO7-2 61820 0-0
C 21-09-2019 09:30 SV Capelle JO7-1 Willem II JO7-1 61413 0-0
C 21-09-2019 10:00 Dongen JO7-1 ONI JO7-1 61260 0-0
C 21-09-2019 09:00 DESK JO7-1 RWB JO7-1 60767 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO7-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Achilles Veen JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmense Boys JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wilhelmina JO7-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maliskamp JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Engelen JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Haarsteeg JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HHC'09 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV BLC JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina'26 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Olympia'60 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dongen JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SSC'55 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Capelle JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NEO'25 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GSBW JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Willem II JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Haarsteeg JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RWB JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ONI JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven