0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO13-3

Teamleden

Spelers
Ryes Alladin Keeper      
Owen Albertus        
Adam Alhamidi        
Euliano Amado        
Mohamed Bashir        
Jelle van den Brandt        
Brent van Delft        
Kess Filippini        
Lars van de Griend        
Tom Klerkx        
Koen Pijnenburg        
Dustin Touw        
Sander van der Valk        
Job Verhoeven        
Luuk Vismale        
Zeb Zeegers        
 
Overige teamleden
Jesse van Bijnen Trainer
Bart van Hulten Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 12:30 Dussense Boys JO13-1G NEO'25 JO13-1
C 07-03-2020 12:00 Haarsteeg JO13-3 HHC'09 JO13-1
C 07-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 RKDVC JO13-3
C 07-03-2020 10:30 CHC JO13-1 GDC JO13-1
C 07-03-2020 10:30 WSC JO13-4 Uno Animo JO13-2
C 07-03-2020 09:00 DESK JO13-3 SSC'55 JO13-1G
C 14-03-2020 12:00 HHC'09 JO13-1 Dussense Boys JO13-1G
C 14-03-2020 11:00 Uno Animo JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7
C 14-03-2020 08:30 SSC'55 JO13-1G WSC JO13-4
C 14-03-2020 09:00 GDC JO13-1 Haarsteeg JO13-3
C 14-03-2020 10:25 NEO'25 JO13-1 RKDVC JO13-3
C 14-03-2020 10:30 CHC JO13-1 DESK JO13-3
C 21-03-2020 10:15 NEO'25 JO13-1 Haarsteeg JO13-3
C 21-03-2020 12:00 HHC'09 JO13-1 CHC JO13-1
C 21-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 DESK JO13-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:00 Uno Animo JO13-2 Haarsteeg JO13-3 A.T.M. (Bart) van Hulten 115530 1 - 4
C 08-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-7 S. (Sjoerd) de Geus… (+1) 111762 6 - 1
V 25-01-2020 11:30 Haarsteeg JO13-3 Haarsteeg JO15-3
V 18-01-2020 09:00 Trinitas Oisterwijk JO13-3 Haarsteeg JO13-3
C 14-12-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Nivo Sparta JO13-3 J. (Jesse) van Bijnen… (+1) 40553 4 - 3
C 07-12-2019 11:30 DSC JO13-3 Haarsteeg JO13-3 Afgeschermd 41005 2 - 5
C 30-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Hedel JO13-2 J. (Jesse) van Bijnen… (+1) 41949 13 - 0
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Wilhelmina JO13-3 J. (Jesse) van Bijnen… (+1) 41342 6 - 2
C 16-11-2019 10:15 OJC Rosmalen JO13-10M Haarsteeg JO13-3 K.M. (Kees Michel) Heemskerk 40921 5 - 0
C 09-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Den Dungen JO13-2 Afgeschermd… (+1) 41946 1 - 1
C 02-11-2019 11:15 BMC JO13-2 Haarsteeg JO13-3 S. (Sem) Witlox 41467 1 - 3
C 26-10-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 Haarsteeg JO13-3 R. (Rico) de Weert 40954 6 - 1
C 05-10-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Emplina JO13-4 Afgeschermd… (+1) 40564 1 - 7
C 28-09-2019 12:00 HHC'09 JO13-1 Haarsteeg JO13-3 J. (Jesse) van Bijnen 41550 0 - 7
C 21-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-8 J. (Jesse) van Bijnen… (+1) 41038 7 - 0
B 14-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 RKDVC JO13-3 J. (Jesse) van Bijnen… (+1) 10214 3 - 2
B 07-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 HHC'09 JO13-1 J. (Jesse) van Bijnen… (+1) 9775 5 - 2
B 31-08-2019 10:15 DESK JO13-3 Haarsteeg JO13-3 J. (Jesse) van Bijnen 9601 4 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 10:45 SSC'55 JO13-1G CHC JO13-1 115190 7-0
C 15-02-2020 11:15 RKDVC JO13-3 Dussense Boys JO13-1G 112865 0-3
C 15-02-2020 12:00 HHC'09 JO13-1 WSC JO13-4 111532 0-2
C 15-02-2020 11:00 Uno Animo JO13-2 Haarsteeg JO13-3 115530 1-4
C 15-02-2020 12:00 NEO'25 JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-7 112559 3-3
C 15-02-2020 09:00 GDC JO13-1 DESK JO13-3 114438 2-6
C 08-02-2020 12:30 Dussense Boys JO13-1G Uno Animo JO13-2 114766 4-3
C 08-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-7 111762 6-1
C 08-02-2020 10:30 CHC JO13-1 NEO'25 JO13-1 113817 1-2
C 08-02-2020 10:30 WSC JO13-4 GDC JO13-1 114688 4-1
C 08-02-2020 10:15 DESK JO13-3 RKDVC JO13-3 112793 1-1
C 08-02-2020 10:00 SSC'55 JO13-1G HHC'09 JO13-1 110755 1-8
C 01-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 Dussense Boys JO13-1G 111222 3-1
C 01-02-2020 11:15 RKDVC JO13-3 WSC JO13-4 113277 0-4
C 01-02-2020 11:00 Uno Animo JO13-2 DESK JO13-3 112691 4-6
C 01-02-2020 09:00 GDC JO13-1 SSC'55 JO13-1G 113797 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 12:00 HHC'09 JO13-1 DESK JO13-3 10010 3-4
B 14-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 RKDVC JO13-3 10214 3-2
B 11-09-2019 18:45 HHC'09 JO13-1 RKDVC JO13-3 9424 5-1
B 07-09-2019 11:15 RKDVC JO13-3 DESK JO13-3 9940 1-5
B 07-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 HHC'09 JO13-1 9775 5-2
B 31-08-2019 10:15 DESK JO13-3 Haarsteeg JO13-3 9601 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 11:00 HHC'09 JO13-1 OJC Rosmalen JO13-10M 41580 4-5
C 18-12-2019 19:00 OJC Rosmalen JO13-10M BMC JO13-2 41685 1-2
C 14-12-2019 11:00 Hedel JO13-2 DSC JO13-3 40480 1-2
C 14-12-2019 13:00 Wilhelmina JO13-3 OJC Rosmalen JO13-10M 40145 0-8
C 14-12-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 HHC'09 JO13-1 40959 4-1
C 14-12-2019 11:15 Den Dungen JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-8 41820 7-2
C 14-12-2019 11:30 Emplina JO13-4 BMC JO13-2 40955 7-1
C 14-12-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Nivo Sparta JO13-3 40553 4-3
C 07-12-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-8 Emplina JO13-4 42217 1-8
C 07-12-2019 11:15 BMC JO13-2 Wilhelmina JO13-3 41693 4-1
C 07-12-2019 10:45 Nivo Sparta JO13-3 Kerkwijk JO13-1 40318 1-4
C 07-12-2019 11:30 Hedel JO13-2 Den Dungen JO13-2 41298 0-8
C 07-12-2019 11:30 DSC JO13-3 Haarsteeg JO13-3 41005 2-5
C 30-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-8 Nivo Sparta JO13-3 40849 2-8
C 30-11-2019 11:30 Wilhelmina JO13-3 HHC'09 JO13-1 41511 4-0
C 30-11-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 Emplina JO13-4 40272 1-3
C 30-11-2019 11:15 Den Dungen JO13-2 DSC JO13-3 40185 9-2
C 30-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Hedel JO13-2 41949 13-0
C 23-11-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 OJC Rosmalen JO13-10M 40497 1-0
C 23-11-2019 11:15 Den Dungen JO13-2 Nivo Sparta JO13-3 42346 1-4
C 23-11-2019 11:30 Hedel JO13-2 BMC JO13-2 42382 0-8
C 23-11-2019 11:30 Emplina JO13-4 HHC'09 JO13-1 42612 12-0
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Wilhelmina JO13-3 41342 6-2
C 23-11-2019 11:30 DSC JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-8 42655 5-2
C 16-11-2019 10:00 Wilhelmina JO13-3 Den Dungen JO13-2 40492 0-2
C 16-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-8 Kerkwijk JO13-1 40254 1-7
C 16-11-2019 10:15 OJC Rosmalen JO13-10M Haarsteeg JO13-3 40921 5-0
C 16-11-2019 10:45 Nivo Sparta JO13-3 Emplina JO13-4 42267 3-0
C 16-11-2019 12:00 HHC'09 JO13-1 Hedel JO13-2 42643 8-1
C 16-11-2019 11:30 BMC JO13-2 DSC JO13-3 41759 1-0
C 12-11-2019 19:00 Kerkwijk JO13-1 DSC JO13-3 40361 12-0
C 09-11-2019 09:00 Emplina JO13-4 Hedel JO13-2 40069 15-0
C 09-11-2019 10:00 OJC Rosmalen JO13-10M Nivo Sparta JO13-3 42016 3-2
C 09-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Den Dungen JO13-2 41946 1-1
C 09-11-2019 11:30 Wilhelmina JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-8 41955 2-2
C 09-11-2019 12:00 HHC'09 JO13-1 BMC JO13-2 42483 2-6
C 02-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-8 OJC Rosmalen JO13-10M 40771 0-6
C 02-11-2019 10:45 Nivo Sparta JO13-3 Wilhelmina JO13-3 40143 5-3
C 02-11-2019 11:15 BMC JO13-2 Haarsteeg JO13-3 41467 1-3
C 02-11-2019 10:00 Den Dungen JO13-2 HHC'09 JO13-1 41196 6-0
C 02-11-2019 11:30 Hedel JO13-2 Kerkwijk JO13-1 42544 0-10
C 02-11-2019 11:30 DSC JO13-3 Emplina JO13-4 41208 0-2
C 26-10-2019 11:30 Wilhelmina JO13-3 Hedel JO13-2 40606 10-0
C 26-10-2019 10:00 OJC Rosmalen JO13-10M DSC JO13-3 41566 9-0
C 26-10-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 Haarsteeg JO13-3 40954 6-1
C 26-10-2019 11:00 HHC'09 JO13-1 Nivo Sparta JO13-3 41232 0-6
C 26-10-2019 11:15 BMC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-8 42601 5-4
C 26-10-2019 11:30 Emplina JO13-4 Den Dungen JO13-2 42132 2-1
C 19-10-2019 10:45 Nivo Sparta JO13-3 BMC JO13-2 93606 6-2
C 05-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO13-8 HHC'09 JO13-1 41280 2-2
C 05-10-2019 10:15 Nivo Sparta JO13-3 BMC JO13-2 40007 0-0
C 05-10-2019 11:15 Den Dungen JO13-2 Kerkwijk JO13-1 42308 1-1
C 05-10-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Emplina JO13-4 40564 1-7
C 05-10-2019 11:30 Hedel JO13-2 OJC Rosmalen JO13-10M 40905 0-14
C 05-10-2019 11:30 DSC JO13-3 Wilhelmina JO13-3 41535 2-4
C 28-09-2019 11:15 BMC JO13-2 Den Dungen JO13-2 40183 1-3
C 28-09-2019 10:00 OJC Rosmalen JO13-10M Emplina JO13-4 42473 2-2
C 28-09-2019 10:00 Wilhelmina JO13-3 Kerkwijk JO13-1 42566 0-12
C 28-09-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-8 Hedel JO13-2 40654 6-2
C 28-09-2019 10:45 Nivo Sparta JO13-3 DSC JO13-3 41733 13-1
C 28-09-2019 12:00 HHC'09 JO13-1 Haarsteeg JO13-3 41550 0-7
C 21-09-2019 10:30 Kerkwijk JO13-1 BMC JO13-2 42175 8-1
C 21-09-2019 11:30 Hedel JO13-2 Nivo Sparta JO13-3 41303 0-14
C 21-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-8 41038 7-0
C 21-09-2019 11:30 Emplina JO13-4 Wilhelmina JO13-3 40412 4-2
C 21-09-2019 11:15 Den Dungen JO13-2 OJC Rosmalen JO13-10M 42316 0-2
C 21-09-2019 11:30 DSC JO13-3 HHC'09 JO13-1 40498 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-4 3 3 0 0 9 10 1 9 0
2 DESK JO13-3 3 2 1 0 7 13 7 6 0
3 Haarsteeg JO13-3 2 2 0 0 6 10 2 8 0
4 Dussense Boys JO13-1G 3 2 0 1 6 8 6 2 0
5 NEO'25 JO13-1 2 1 1 0 4 5 4 1 0
6 OJC ROSMALEN JO13-7 3 1 1 1 4 7 10 -3 0
7 HHC'09 JO13-1 2 1 0 1 3 8 3 5 0
8 SSC'55 JO13-1G 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
9 GDC JO13-1 3 1 0 2 3 7 12 -5 0
10 RKDVC JO13-3 3 0 1 2 1 1 8 -7 0
11 CHC JO13-1 2 0 0 2 0 1 9 -8 0
12 Uno Animo JO13-2 3 0 0 3 0 8 14 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO13-3 3 3 0 0 9 13 7 6 0
2 Haarsteeg JO13-3 3 2 0 1 6 11 8 3 0
3 HHC'09 JO13-1 3 1 0 2 3 10 10 0 0
4 RKDVC JO13-3 3 0 0 3 0 4 13 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kerkwijk JO13-1 11 9 1 1 28 66 9 57 0
2 Emplina JO13-4 11 9 1 1 28 62 12 50 0
3 OJC Rosmalen JO13-10M 11 8 1 2 25 55 11 44 0
4 Nivo Sparta JO13-3 11 8 0 3 24 65 20 45 0
5 Haarsteeg JO13-3 11 7 1 3 22 48 27 21 0
6 Den Dungen JO13-2 11 6 2 3 20 39 15 24 0
7 BMC JO13-2 11 6 0 5 18 32 35 -3 0
8 Wilhelmina JO13-3 11 3 1 7 10 28 45 -17 0
9 HHC'09 JO13-1 11 2 1 8 7 19 54 -35 0
10 DSC JO13-3 11 2 0 9 6 15 60 -45 0
11 OJC ROSMALEN JO13-8 11 1 2 8 5 22 59 -37 0
12 Hedel JO13-2 11 0 0 11 0 4 108 -104 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven