Onder 15 beker poule

Junioren - Haarsteeg JO15-2

Teamleden

Spelers
Rijk Surie Keeper      
Loek Beaard        
Tijn de Bonth        
Moos van den Bos        
Koen van Dijk        
Simon van Falier        
Rayen Groothuis        
Jasper Hamers        
Reyn Hanff        
Joël van Heist        
Kay van Meerkerk        
Kas van Mourik        
Danny van Ravestein        
Sem Speeks        
Kobe Verhoeven        
Teun van Zon        
 
Overige teamleden
Mark Brouwers Trainer
Micha Hanff Trainer
Bennie Hanff Assistent-scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-11-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 Haarsteeg JO15-2 L. (Levi) Geurtz 36106 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 30-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 OVC'26 JO15-1 37047 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 11:30 RWB JO15-2 Haarsteeg JO15-2 36556 Sportpark De Gaard - -
C 14-12-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 Haarsteeg JO15-2 93183 Sportpark Bijstervelden - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 11:00 Uno Animo JO15-1 RWB JO15-2
C 23-11-2019 11:00 WSC JO15-2 SC 't Zand JO15-2
C 23-11-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 Haarsteeg JO15-2
C 23-11-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 OVC'26 JO15-1
C 30-11-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Willem II JO15-1
C 30-11-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 Uno Animo JO15-1
C 30-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 OVC'26 JO15-1
C 30-11-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 RWB JO15-2
C 30-11-2019 11:00 WSC JO15-2 Wilhelmina JO15-1
C 07-12-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 SC 't Zand JO15-2
C 07-12-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1
C 07-12-2019 11:45 Willem II JO15-1 WSC JO15-2
C 07-12-2019 11:30 RWB JO15-2 Haarsteeg JO15-2
C 14-12-2019 11:00 Uno Animo JO15-1 OVC'26 JO15-1
C 14-12-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 Haarsteeg JO15-2
C 14-12-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 RWB JO15-2
C 14-12-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 Willem II JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 18-09-2019 18:45 Haarsteeg JO15-2 RKDVC JO15-2 8806 6-3
B 14-09-2019 13:15 Boxtel JO15-1 SBC JO15-2 8950 4-2
B 07-09-2019 13:15 SBC JO15-2 RKDVC JO15-2 8707 15-0
B 07-09-2019 13:15 Boxtel JO15-1 Haarsteeg JO15-2 8522 4-1
B 04-09-2019 19:30 RKDVC JO15-2 Boxtel JO15-1 8399 1-18
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 SBC JO15-2 8235 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 WSC JO15-2 36374 0-0
C 16-11-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 Willem II JO15-1 38079 0-0
C 16-11-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1 93179 0-0
C 16-11-2019 11:30 RWB JO15-2 Wilhelmina JO15-1 37282 0-0
C 09-11-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 Willem II JO15-1 36687 2-0
C 09-11-2019 11:00 WSC JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1 35899 4-1
C 09-11-2019 11:00 Uno Animo JO15-1 Wilhelmina JO15-1 37129 4-1
C 02-11-2019 11:45 Willem II JO15-1 Uno Animo JO15-1 35988 1-6
C 02-11-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 Helvoirt JO15-1 35521 2-5
C 02-11-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 WSC JO15-2 36163 1-2
C 02-11-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 RWB JO15-2 37768 3-5
C 26-10-2019 11:30 RWB JO15-2 OVC'26 JO15-1 35831 5-2
C 26-10-2019 11:15 SC 't Zand JO15-2 Wilhelmina JO15-1 93177 1-5
C 26-10-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 WSC JO15-2 36590 2-0
C 26-10-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 RKDVC JO15-2 38070 0-0
C 26-10-2019 10:45 Haarsteeg JO15-2 Willem II JO15-1 37694 0-3
C 26-10-2019 11:30 Uno Animo JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1 36336 4-3
C 19-10-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 Helvoirt JO15-1 93175 3-6
C 05-10-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 Haarsteeg JO15-2 37039 5-0
C 05-10-2019 11:45 Willem II JO15-1 SC 't Zand JO15-2 93176 7-2
C 05-10-2019 13:00 RKDVC JO15-2 RWB JO15-2 35989 0-0
C 05-10-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Helvoirt JO15-1 37415 0-5
C 05-10-2019 11:15 TSV Gudok JO15-2 OVC'26 JO15-1 37081 0-0
C 05-10-2019 11:00 WSC JO15-2 Uno Animo JO15-1 37384 0-4
C 28-09-2019 11:30 RWB JO15-2 WSC JO15-2 36622 3-1
C 28-09-2019 11:15 TSV Gudok JO15-2 Willem II JO15-1 35976 0-0
C 28-09-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Wilhelmina JO15-1 37459 2-9
C 28-09-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 Uno Animo JO15-1 35938 1-2
C 28-09-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1 36741 1-0
C 21-09-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Haarsteeg JO15-2 37337 3-3
C 21-09-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 TSV Gudok JO15-2 37936 0-0
C 21-09-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 OVC'26 JO15-1 37656 5-2
C 21-09-2019 11:45 Willem II JO15-1 RWB JO15-2 35565 3-4
C 21-09-2019 11:00 WSC JO15-2 RKDVC JO15-2 37438 8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO15-1 3 3 0 0 9 26 4 22 0
2 SBC JO15-2 3 2 0 1 6 20 6 14 0
3 Haarsteeg JO15-2 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
4 RKDVC JO15-2 3 0 0 3 0 4 39 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Helvoirt JO15-1 6 6 0 0 18 25 7 18 0
2 Uno Animo JO15-1 5 5 0 0 15 20 6 14 0
3 RWB JO15-2 5 5 0 0 15 21 9 12 0
4 WSC JO15-2 6 3 0 3 9 11 14 -3 0
5 Willem II JO15-1 6 2 1 3 7 16 16 0 0
6 Wilhelmina JO15-1 5 2 0 3 6 13 14 -1 0
7 OVC'26 JO15-1 5 1 1 3 4 8 14 -6 0
8 Nieuwkuijk JO15-1 7 1 1 5 4 13 24 -11 0
9 Haarsteeg JO15-2 5 0 1 4 1 7 17 -10 0
10 SC 't Zand JO15-2 4 0 0 4 0 8 21 -13 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven