0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO15-2

Teamleden

Spelers
Rijk Surie Keeper      
Loek Beaard        
Tijn de Bonth        
Moos van den Bos        
Koen van Dijk        
Simon van Falier        
Rayen Groothuis        
Jasper Hamers        
Reyn Hanff        
Joël van Heist        
Kay van Meerkerk        
Kas van Mourik        
Danny van Ravestein        
Sem Speeks        
Kobe Verhoeven        
Teun van Zon        
 
Overige teamleden
Mark Brouwers Trainer
Micha Hanff Trainer
Bennie Hanff Assistent-scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 12:30 Hilvaria JO15-2 DVG JO15-2
C 04-04-2020 13:00 RKDVC JO15-2 Were Di JO15-2
C 04-04-2020 13:00 Haarsteeg JO15-2 Zwaluw VFC JO15-2
C 04-04-2020 13:00 VOAB JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-5
C 04-04-2020 13:00 Irene JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1
C 04-04-2020 13:15 ODC JO15-2 Jong Brabant JO15-2
C 18-04-2020 13:00 Irene JO15-1 ODC JO15-2
C 18-04-2020 13:00 Zwaluw VFC JO15-2 Jong Brabant JO15-2
C 18-04-2020 13:00 DVG JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-5
C 18-04-2020 12:30 Hilvaria JO15-2 RKDVC JO15-2
C 18-04-2020 10:30 Were Di JO15-2 VOAB JO15-2
C 18-04-2020 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Haarsteeg JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 28-03-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-5 Haarsteeg JO15-2 Afgeschermd 105469
C 14-03-2020 13:00 Haarsteeg JO15-2 RKDVC JO15-2 B.M.P. (Bennie) Hanff… (+1) 106005
C 07-03-2020 13:00 Haarsteeg JO15-2 Irene JO15-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 106241 5 - 2
C 07-03-2020 13:00 Haarsteeg JO15-2 Irene JO15-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 106241 5 - 2
C 07-03-2020 13:00 Haarsteeg JO15-2 Irene JO15-1 B.M.P. (Bennie) Hanff… (+1) 106241 5 - 2
C 15-02-2020 13:00 VOAB JO15-2 Haarsteeg JO15-2 B.M.P. (Bennie) Hanff 106639 4 - 4
C 08-02-2020 13:00 Haarsteeg JO15-2 Were Di JO15-2 B.M.P. (Bennie) Hanff… (+1) 106547 9 - 1
C 01-02-2020 13:30 ODC JO15-2 Haarsteeg JO15-2 B.M.P. (Bennie) Hanff 107360 3 - 2
V 25-01-2020 13:00 Haarsteeg JO15-2 Emplina JO15-2 Leen van Doorn (Scheidsrechter) 1 - 2
V 18-01-2020 11:30 Haarsteeg JO15-2 Fc Engelen JO15-3 Ron Leijtens (Scheidsrechter) 5-0
C 14-12-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 Haarsteeg JO15-2 D. (Dennis) van Bavel 93183 1 - 1
C 07-12-2019 11:30 RWB JO15-2 Haarsteeg JO15-2 Afgeschermd 36556 5 - 0
C 30-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 OVC'26 JO15-1 Afgeschermd… (+1) 37047 5 - 2
C 23-11-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 Haarsteeg JO15-2 Afgeschermd 36106 5 - 0
C 16-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 WSC JO15-2 Afgeschermd… (+1) 36374 3 - 4
V 09-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 Emplina JO15-2 Jan Damen (Scheidsrechter) 3 - 2
C 09-11-2019 vervallen Haarsteeg JO15-2 TSV Gudok JO15-2 Jan Damen (Scheidsrechter) 37353
C 02-11-2019 vervallen RKDVC JO15-2 Haarsteeg JO15-2 37945
C 26-10-2019 10:45 Haarsteeg JO15-2 Willem II JO15-1 Afgeschermd… (+1) 37694 0 - 3
C 05-10-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 Haarsteeg JO15-2 J. (Jan) Baas 37039 5 - 0
C 28-09-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 Uno Animo JO15-1 Afgeschermd… (+1) 35938 1 - 2
C 21-09-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Haarsteeg JO15-2 Afgeschermd 37337 3 - 3
B 18-09-2019 18:45 Haarsteeg JO15-2 RKDVC JO15-2 W.C. (Wout) Otte 8806 6 - 3
B 07-09-2019 13:15 Boxtel JO15-1 Haarsteeg JO15-2 T.M.F. (Tijn) Steenbakkers 8522 4 - 1
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 SBC JO15-2 Afgeschermd… (+1) 8235 2 - 3
V 24-08-2019 13:00 Desk JO15-2 Haarsteeg JO15-2 xxxxx
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 ODC JO15-2 106667 0-0
C 28-03-2020 13:00 Jong Brabant JO15-2 Irene JO15-1 106961 0-0
C 28-03-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-5 Haarsteeg JO15-2 105469 0-0
C 28-03-2020 13:00 Zwaluw VFC JO15-2 VOAB JO15-2 107902 0-0
C 28-03-2020 13:00 DVG JO15-2 RKDVC JO15-2 108257 0-0
C 28-03-2020 10:30 Were Di JO15-2 Hilvaria JO15-2 103884 0-0
C 21-03-2020 13:00 Irene JO15-1 RKDVC JO15-2 106044 0-0
C 21-03-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-5 Hilvaria JO15-2 107078 0-0
C 21-03-2020 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 DVG JO15-2 107169 0-0
C 14-03-2020 10:30 Were Di JO15-2 Zwaluw VFC JO15-2 108160 0-0
C 14-03-2020 13:00 Haarsteeg JO15-2 RKDVC JO15-2 106005 0-0
C 14-03-2020 13:00 VOAB JO15-2 Hilvaria JO15-2 104986 0-0
C 14-03-2020 13:00 Irene JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-5 106447 0-0
C 14-03-2020 13:00 Jong Brabant JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1 106422 0-0
C 14-03-2020 13:15 ODC JO15-2 DVG JO15-2 105177 0-0
C 07-03-2020 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Zwaluw VFC JO15-2 106679 5-3
C 07-03-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-5 ODC JO15-2 108461 2-4
C 07-03-2020 13:00 Haarsteeg JO15-2 Irene JO15-1 106241 5-2
C 07-03-2020 13:00 DVG JO15-2 Were Di JO15-2 108193 1-3
C 07-03-2020 13:00 RKDVC JO15-2 VOAB JO15-2 106927 0-0
C 07-03-2020 10:00 Hilvaria JO15-2 Jong Brabant JO15-2 105734 2-3
C 29-02-2020 13:00 Irene JO15-1 VOAB JO15-2 104343 0-0
C 29-02-2020 10:30 Were Di JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-5 104556 3-2
C 15-02-2020 13:00 Zwaluw VFC JO15-2 DVG JO15-2 104722 4-2
C 15-02-2020 13:00 VOAB JO15-2 Haarsteeg JO15-2 106639 4-4
C 15-02-2020 10:30 Were Di JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1 105264 1-4
C 15-02-2020 11:45 ODC JO15-2 Hilvaria JO15-2 104202 2-3
C 15-02-2020 13:00 Jong Brabant JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-5 107791 1-0
C 08-02-2020 13:30 Hilvaria JO15-2 Irene JO15-1 105007 5-2
C 08-02-2020 13:00 RKDVC JO15-2 Zwaluw VFC JO15-2 105675 3-5
C 08-02-2020 13:00 DVG JO15-2 Jong Brabant JO15-2 106771 0-2
C 08-02-2020 13:00 VOAB JO15-2 ODC JO15-2 107595 0-4
C 08-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-5 Nieuwkuijk JO15-1 107549 0-6
C 08-02-2020 13:00 Haarsteeg JO15-2 Were Di JO15-2 106547 9-1
C 01-02-2020 13:30 ODC JO15-2 Haarsteeg JO15-2 107360 3-2
C 01-02-2020 11:30 Jong Brabant JO15-2 RKDVC JO15-2 104146 4-2
C 01-02-2020 13:00 Zwaluw VFC JO15-2 Hilvaria JO15-2 106955 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 18-09-2019 18:45 Haarsteeg JO15-2 RKDVC JO15-2 8806 6-3
B 14-09-2019 13:15 Boxtel JO15-1 SBC JO15-2 8950 4-2
B 07-09-2019 13:15 SBC JO15-2 RKDVC JO15-2 8707 15-0
B 07-09-2019 13:15 Boxtel JO15-1 Haarsteeg JO15-2 8522 4-1
B 04-09-2019 19:30 RKDVC JO15-2 Boxtel JO15-1 8399 1-18
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 SBC JO15-2 8235 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 11:00 Uno Animo JO15-1 SC 't Zand JO15-2 93174 7-1
C 14-12-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 Willem II JO15-1 37183 3-2
C 14-12-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 RWB JO15-2 37590 2-0
C 14-12-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 Haarsteeg JO15-2 93183 1-1
C 14-12-2019 11:00 Uno Animo JO15-1 OVC'26 JO15-1 36848 0-0
C 07-12-2019 11:30 RWB JO15-2 Haarsteeg JO15-2 36556 5-0
C 07-12-2019 11:45 Willem II JO15-1 WSC JO15-2 36993 2-1
C 07-12-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1 36893 5-0
C 07-12-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 SC 't Zand JO15-2 93182 4-1
C 30-11-2019 11:00 WSC JO15-2 Wilhelmina JO15-1 36921 3-2
C 30-11-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 RWB JO15-2 93181 2-2
C 30-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 OVC'26 JO15-1 37047 5-2
C 30-11-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 Uno Animo JO15-1 36420 2-1
C 30-11-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Willem II JO15-1 37390 0-0
C 23-11-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 OVC'26 JO15-1 35995 2-2
C 23-11-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 Haarsteeg JO15-2 36106 5-0
C 23-11-2019 11:00 WSC JO15-2 SC 't Zand JO15-2 93180 6-0
C 23-11-2019 11:00 Uno Animo JO15-1 RWB JO15-2 37207 0-2
C 16-11-2019 11:30 RWB JO15-2 Wilhelmina JO15-1 37282 4-0
C 16-11-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 Willem II JO15-1 38079 2-2
C 16-11-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1 93179 2-3
C 16-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 WSC JO15-2 36374 3-4
C 09-11-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 Willem II JO15-1 36687 2-0
C 09-11-2019 11:00 WSC JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1 35899 4-1
C 09-11-2019 11:00 Uno Animo JO15-1 Wilhelmina JO15-1 37129 4-1
C 02-11-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 RWB JO15-2 37768 3-5
C 02-11-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 WSC JO15-2 36163 1-2
C 02-11-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 Helvoirt JO15-1 35521 2-5
C 02-11-2019 11:45 Willem II JO15-1 Uno Animo JO15-1 35988 1-6
C 26-10-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 RKDVC JO15-2 38070 0-0
C 26-10-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 WSC JO15-2 36590 2-0
C 26-10-2019 11:15 SC 't Zand JO15-2 Wilhelmina JO15-1 93177 1-5
C 26-10-2019 11:30 Uno Animo JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1 36336 4-3
C 26-10-2019 10:45 Haarsteeg JO15-2 Willem II JO15-1 37694 0-3
C 26-10-2019 11:30 RWB JO15-2 OVC'26 JO15-1 35831 5-2
C 19-10-2019 12:45 SC 't Zand JO15-2 Helvoirt JO15-1 93175 3-6
C 05-10-2019 11:00 WSC JO15-2 Uno Animo JO15-1 37384 0-4
C 05-10-2019 11:15 TSV Gudok JO15-2 OVC'26 JO15-1 37081 0-0
C 05-10-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 Haarsteeg JO15-2 37039 5-0
C 05-10-2019 13:00 RKDVC JO15-2 RWB JO15-2 35989 0-0
C 05-10-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Helvoirt JO15-1 37415 0-5
C 05-10-2019 11:45 Willem II JO15-1 SC 't Zand JO15-2 93176 7-2
C 28-09-2019 11:30 RWB JO15-2 WSC JO15-2 36622 3-1
C 28-09-2019 11:15 TSV Gudok JO15-2 Willem II JO15-1 35976 0-0
C 28-09-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Wilhelmina JO15-1 37459 2-9
C 28-09-2019 13:00 Haarsteeg JO15-2 Uno Animo JO15-1 35938 1-2
C 28-09-2019 13:00 OVC'26 JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1 36741 1-0
C 21-09-2019 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Haarsteeg JO15-2 37337 3-3
C 21-09-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 TSV Gudok JO15-2 37936 0-0
C 21-09-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 OVC'26 JO15-1 37656 5-2
C 21-09-2019 11:45 Willem II JO15-1 RWB JO15-2 35565 3-4
C 21-09-2019 11:00 WSC JO15-2 RKDVC JO15-2 37438 8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO15-2 4 4 0 0 12 10 4 6 0
2 Nieuwkuijk JO15-1 3 3 0 0 9 15 4 11 0
3 ODC JO15-2 4 3 0 1 9 13 7 6 0
4 Haarsteeg JO15-2 4 2 1 1 7 20 10 10 0
5 Hilvaria JO15-2 3 2 0 1 6 10 7 3 0
6 Zwaluw VFC JO15-2 3 2 0 1 6 12 10 2 0
7 Were Di JO15-2 4 2 0 2 6 8 16 -8 0
8 VOAB JO15-2 2 0 1 1 1 4 8 -4 0
9 RKDVC JO15-2 2 0 0 2 0 5 9 -4 0
10 Irene JO15-1 2 0 0 2 0 4 10 -6 0
11 DVG JO15-2 3 0 0 3 0 3 9 -6 0
12 OJC ROSMALEN JO15-5 4 0 0 4 0 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO15-1 3 3 0 0 9 26 4 22 0
2 SBC JO15-2 3 2 0 1 6 20 6 14 0
3 Haarsteeg JO15-2 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
4 RKDVC JO15-2 3 0 0 3 0 4 39 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Helvoirt JO15-1 9 9 0 0 27 34 8 26 0
2 RWB JO15-2 9 7 1 1 22 30 13 17 0
3 Uno Animo JO15-1 8 6 0 2 18 28 11 17 0
4 WSC JO15-2 9 5 0 4 15 21 18 3 0
5 Wilhelmina JO15-1 9 4 1 4 13 25 21 4 0
6 Willem II JO15-1 8 3 1 4 10 20 20 0 0
7 OVC'26 JO15-1 8 2 2 4 8 16 22 -6 0
8 Haarsteeg JO15-2 9 1 2 6 5 13 30 -17 0
9 Nieuwkuijk JO15-1 8 1 1 6 4 13 29 -16 0
10 SC 't Zand JO15-2 9 0 2 7 2 13 41 -28 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven