0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO17-1

Teamleden

Spelers
Wessel van Esch Keeper      
Jesse van den Brink        
Ruben Broeders        
Brent Buijs        
Gert Couwenberg        
Tjerk van de Griend        
Miska Hol        
Doris van Hulten        
Luuk Johannesen        
Leroy Korthout        
Rens van Mourik        
Bob Pellikaan        
Brian Schreuders        
Jesper van Steen        
Tom Verhoofstad        
Jeroen Vissers        
 
Overige teamleden
Antoine Korthout Trainer
Tom van der Loo Trainer
Erwin Slegers Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Uno Animo JO17-1 102120 0-0
C 23-05-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Sarto JO17-2 102217 0-0
C 23-05-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 GSBW JO17-1 100735 0-0
C 23-05-2020 14:30 RKDVC JO17-1 FC Tilburg JO17-1 102917 0-0
C 23-05-2020 14:30 Acht JO17-1 Were Di JO17-1 100059 0-0
C 16-05-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 98732 0-0
C 16-05-2020 12:30 GSBW JO17-1 RKDVC JO17-1 100091 0-0
C 16-05-2020 14:30 FC Tilburg JO17-1 Haarsteeg JO17-1 100818 0-0
C 16-05-2020 14:45 Sarto JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1 101123 0-0
C 16-05-2020 15:00 Were Di JO17-1 TSV Gudok JO16-1 101055 0-0
C 09-05-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 Were Di JO17-1 102595 0-0
C 09-05-2020 14:30 RKDVC JO17-1 TSV Gudok JO16-1 100937 0-0
C 09-05-2020 14:30 FC Tilburg JO17-1 Sarto JO17-2 98845 0-0
C 09-05-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Acht JO17-1 99153 0-0
C 09-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 GSBW JO17-1 102508 0-0
C 18-04-2020 14:45 Sarto JO17-2 Uno Animo JO17-1 99169 0-0
C 18-04-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 99217 0-0
C 18-04-2020 15:00 Acht JO17-1 RKDVC JO17-1 101406 0-0
C 18-04-2020 15:00 TSV Gudok JO16-1 GSBW JO17-1 102097 0-0
C 18-04-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 FC Tilburg JO17-1 102209 0-0
C 11-04-2020 10:00 TSV Gudok JO16-1 Acht JO17-1 100437 0-0
C 04-04-2020 11:45 GSBW JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 100120 0-0
C 04-04-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 TSV Gudok JO16-1 99549 0-0
C 04-04-2020 14:45 FC Tilburg JO17-1 Acht JO17-1 101112 0-0
C 04-04-2020 15:00 Were Di JO17-1 RKDVC JO17-1 102155 0-0
C 04-04-2020 14:45 Sarto JO17-2 Haarsteeg JO17-1 99177 0-0
C 28-03-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Were Di JO17-1 100655 0-0
C 28-03-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 FC Tilburg JO17-1 102981 0-0
C 28-03-2020 15:00 TSV Gudok JO16-1 Sarto JO17-2 99693 0-0
C 28-03-2020 15:00 Acht JO17-1 GSBW JO17-1 101178 0-0
C 28-03-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 Uno Animo JO17-1 99937 0-0
C 21-03-2020 13:30 GSBW JO17-1 Were Di JO17-1 102752 0-0
C 21-03-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 TSV Gudok JO16-1 102942 0-0
C 14-03-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 102849 0-0
C 14-03-2020 14:30 FC Tilburg JO17-1 Uno Animo JO17-1 98633 0-0
C 14-03-2020 13:15 Were Di JO17-1 Haarsteeg JO17-1 102517 0-0
C 14-03-2020 12:30 GSBW JO17-1 Sarto JO17-2 101854 0-0
C 07-03-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Acht JO17-1 100272 3-2
C 07-03-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Were Di JO17-1 102042 0-1
C 07-03-2020 14:45 Sarto JO17-2 RKDVC JO17-1 101443 2-5
C 07-03-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 GSBW JO17-1 100130 2-0
C 29-02-2020 12:30 GSBW JO17-1 FC Tilburg JO17-1 157517 0-1
C 15-02-2020 15:00 TSV Gudok JO16-1 Oirschot Vooruit JO17-1 98745 1-1
C 15-02-2020 13:15 Acht JO17-1 Haarsteeg JO17-1 102785 1-0
C 15-02-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 102386 8-0
C 15-02-2020 15:00 Were Di JO17-1 Sarto JO17-2 99994 3-4
C 15-02-2020 12:30 GSBW JO17-1 FC Tilburg JO17-1 99747 0-0
C 08-02-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-1 101350 0-0
C 08-02-2020 14:30 FC Tilburg JO17-1 TSV Gudok JO16-1 99325 1-2
C 08-02-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1 101450 1-5
C 08-02-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 Acht JO17-1 98588 3-2
C 01-02-2020 15:00 Were Di JO17-1 FC Tilburg JO17-1 99326 1-4
C 01-02-2020 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Haarsteeg JO17-1 99440 1-2
C 01-02-2020 15:00 TSV Gudok JO16-1 Zwaluw VFC JO17-2 101191 2-4
C 01-02-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Uno Animo JO17-1 100854 3-1
C 01-02-2020 15:00 Acht JO17-1 Sarto JO17-2 102055 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 30-10-2019 19:30 Gloria UC JO17-1 Haarsteeg JO17-1 92399 1-0
B 14-09-2019 14:30 OVC'26 JO17-1 Haarsteeg JO17-1 7848 0-7
B 14-09-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 RKDVC JO17-2 7733 3-3
B 07-09-2019 14:30 OVC'26 JO17-1 Helvoirt JO17-1 7424 4-3
B 07-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-2 7632 2-0
B 31-08-2019 12:45 RKDVC JO17-2 OVC'26 JO17-1 7376 4-2
B 31-08-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 Haarsteeg JO17-1 7170 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-12-2019 20:00 Boxtel JO17-1 Haarsteeg JO17-1 33655 8-0
C 14-12-2019 15:00 TSV Gudok JO16-1 Sarto JO17-2 87894 2-1
C 14-12-2019 14:45 VOAB JO17-2 Boxtel JO17-1 32235 0-0
C 14-12-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 ZIGO JO17-1 33971 5-2
C 14-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 GSBW JO17-1 89166 2-1
C 14-12-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-2 BMC JO17-1 32583 1-5
C 07-12-2019 12:15 GSBW JO17-1 VOAB JO17-2 33310 5-0
C 07-12-2019 12:30 BMC JO17-1 Haarsteeg JO17-1 32191 3-2
C 07-12-2019 14:00 ZIGO JO17-1 Uno Animo JO17-1 33177 1-4
C 07-12-2019 14:30 Sarto JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 89165 1-4
C 07-12-2019 14:30 Zwaluw VFC JO17-2 TSV Gudok JO16-1 87893 3-2
C 30-11-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 89164 4-3
C 30-11-2019 14:30 Sarto JO17-2 ZIGO JO17-1 32449 4-1
C 30-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 31913 2-1
C 30-11-2019 15:00 Boxtel JO17-1 GSBW JO17-1 31683 2-0
C 30-11-2019 15:00 TSV Gudok JO16-1 BMC JO17-1 87892 1-0
C 23-11-2019 13:00 TSV Gudok JO16-1 ZIGO JO17-1 87891 0-3
C 23-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 VOAB JO17-2 33595 4-0
C 23-11-2019 13:05 Zwaluw VFC JO17-2 GSBW JO17-1 33805 5-1
C 23-11-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 Boxtel JO17-1 33211 1-3
C 23-11-2019 12:30 BMC JO17-1 Sarto JO17-2 32763 1-5
C 16-11-2019 14:00 ZIGO JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 89162 3-4
C 16-11-2019 12:30 GSBW JO17-1 BMC JO17-1 32659 2-2
C 16-11-2019 14:30 Sarto JO17-2 Uno Animo JO17-1 33288 6-2
C 16-11-2019 14:45 VOAB JO17-2 TSV Gudok JO16-1 87890 2-3
C 09-11-2019 15:00 Boxtel JO17-1 ZIGO JO17-1 32265 8-1
C 09-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 TSV Gudok JO16-1 87889 5-2
C 09-11-2019 14:45 VOAB JO17-2 Sarto JO17-2 33774 0-7
C 09-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Zwaluw VFC JO17-2 89161 3-2
C 09-11-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 BMC JO17-1 32772 2-2
C 02-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Uno Animo JO17-1 33489 5-2
C 02-11-2019 14:45 Sarto JO17-2 Boxtel JO17-1 32926 2-3
C 02-11-2019 14:00 ZIGO JO17-1 VOAB JO17-2 33314 3-1
C 02-11-2019 12:30 BMC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 89160 2-3
C 02-11-2019 12:00 GSBW JO17-1 Haarsteeg JO17-1 33866 1-4
C 26-10-2019 12:30 GSBW JO17-1 Sarto JO17-2 33187 2-1
C 26-10-2019 13:00 Nemelaer JO17-1 ZIGO JO17-1 32352 0-0
C 26-10-2019 14:45 VOAB JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 34015 1-2
C 26-10-2019 14:30 Uno Animo JO17-1 Haarsteeg JO17-1 33435 0-2
C 26-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 TSV Gudok JO16-1 89159 3-0
C 26-10-2019 15:00 Boxtel JO17-1 BMC JO17-1 31653 0-2
C 05-10-2019 12:30 BMC JO17-1 VOAB JO17-2 32452 4-1
C 05-10-2019 13:00 TSV Gudok JO17-1 Uno Animo JO17-1 33751 0-0
C 05-10-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Boxtel JO17-1 32272 0-3
C 05-10-2019 14:00 ZIGO JO17-1 GSBW JO17-1 32159 1-4
C 05-10-2019 14:45 Sarto JO17-2 Nemelaer JO17-1 31597 0-0
C 05-10-2019 15:00 TSV Gudok JO16-1 Uno Animo JO17-1 87887 1-1
C 05-10-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 89158 1-3
C 28-09-2019 12:15 GSBW JO17-1 TSV Gudok JO16-1 87886 3-0
C 28-09-2019 13:00 Nemelaer JO17-1 Haarsteeg JO17-1 33687 0-4
C 28-09-2019 14:00 ZIGO JO17-1 BMC JO17-1 32662 2-4
C 28-09-2019 14:45 Sarto JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 34048 6-0
C 28-09-2019 14:45 GSBW JO17-1 TSV Gudok JO17-1 31652 0-0
C 28-09-2019 14:45 VOAB JO17-2 Uno Animo JO17-1 33907 1-2
C 28-09-2019 15:00 Boxtel JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 89157 2-1
C 21-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 VOAB JO17-2 89156 2-1
C 21-09-2019 12:30 BMC JO17-1 Nemelaer JO17-1 31690 3-0
C 21-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 Sarto JO17-2 31924 2-2
C 21-09-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-2 ZIGO JO17-1 32324 0-9
C 21-09-2019 13:00 TSV Gudok JO17-1 Boxtel JO17-1 32796 0-0
C 21-09-2019 12:00 Uno Animo JO17-1 GSBW JO17-1 31759 1-1
C 21-09-2019 11:15 TSV Gudok JO16-1 Boxtel JO17-1 87885 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO17-1 4 3 1 0 10 16 3 13 0
2 Oirschot Vooruit JO17-1 4 2 1 1 7 10 6 4 0
3 FC Tilburg JO17-1 3 2 0 1 6 6 3 3 0
4 Uno Animo JO17-1 3 2 0 1 6 6 5 1 0
5 Acht JO17-1 4 2 0 2 6 10 7 3 0
6 Haarsteeg JO17-1 3 1 1 1 4 2 2 0 0
7 TSV Gudok JO16-1 3 1 1 1 4 5 6 -1 0
8 Were Di JO17-1 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
9 Sarto JO17-2 3 1 0 2 3 7 13 -6 0
10 Zwaluw VFC JO17-2 4 1 0 3 3 5 16 -11 0
11 GSBW JO17-1 2 0 0 2 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO17-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
2 Haarsteeg JO17-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO17-1 9 8 0 1 24 34 7 27 0
2 OJC ROSMALEN JO17-3 10 8 0 2 24 28 17 11 0
3 Haarsteeg JO17-1 10 6 1 3 19 27 22 5 0
4 BMC JO17-1 10 5 2 3 17 25 19 6 0
5 Sarto JO17-2 10 5 1 4 16 35 17 18 0
6 GSBW JO17-1 10 4 2 4 14 20 18 2 0
7 Uno Animo JO17-1 10 3 3 4 12 19 25 -6 0
8 Zwaluw VFC JO17-2 10 4 0 6 12 19 34 -15 0
9 TSV Gudok JO16-1 10 3 1 6 10 11 26 -15 0
10 ZIGO JO17-1 10 3 0 7 9 26 34 -8 0
11 VOAB JO17-2 9 0 0 9 0 7 32 -25 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven