Onder 17 beker 2e ronde

Junioren - Haarsteeg JO17-1

Teamleden

Spelers
Wessel van Esch Keeper      
Jesse van den Brink        
Ruben Broeders        
Brent Buijs        
Gert Couwenberg        
Tjerk van de Griend        
Miska Hol        
Doris van Hulten        
Luuk Johannesen        
Leroy Korthout        
Rens van Mourik        
Bob Pellikaan        
Brian Schreuders        
Jesper van Steen        
Tom Verhoofstad        
Jeroen Vissers        
 
Overige teamleden
Antoine Korthout Trainer
Tom van der Loo Trainer
Erwin Slegers Trainer
Bas van Zandwijk Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 VOAB JO17-2 Leen van Doorn (Scheidsrechter) 33595 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 12
C 30-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 31913 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 12:30 BMC JO17-1 Haarsteeg JO17-1 32191 Sportpark De Brand - -
C 14-12-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 ZIGO JO17-1 33971 Sportpark Haarsteeg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 12:30 BMC JO17-1 Sarto JO17-2
C 23-11-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 Boxtel JO17-1
C 23-11-2019 13:05 Zwaluw VFC JO17-2 GSBW JO17-1
C 23-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 VOAB JO17-2
C 23-11-2019 13:00 TSV Gudok JO16-1 ZIGO JO17-1
C 30-11-2019 15:00 TSV Gudok JO16-1 BMC JO17-1
C 30-11-2019 15:00 Boxtel JO17-1 GSBW JO17-1
C 30-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2
C 30-11-2019 14:30 Sarto JO17-2 ZIGO JO17-1
C 30-11-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3
C 07-12-2019 14:30 Zwaluw VFC JO17-2 TSV Gudok JO16-1
C 07-12-2019 14:30 Sarto JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3
C 07-12-2019 14:00 ZIGO JO17-1 Uno Animo JO17-1
C 07-12-2019 12:30 BMC JO17-1 Haarsteeg JO17-1
C 07-12-2019 12:15 GSBW JO17-1 VOAB JO17-2
C 14-12-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-2 BMC JO17-1
C 14-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 GSBW JO17-1
C 14-12-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 ZIGO JO17-1
C 14-12-2019 14:45 VOAB JO17-2 Boxtel JO17-1
C 14-12-2019 15:00 TSV Gudok JO16-1 Sarto JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 30-10-2019 19:30 Gloria UC JO17-1 Haarsteeg JO17-1 92399 1-0
B 14-09-2019 14:30 OVC'26 JO17-1 Haarsteeg JO17-1 7848 0-7
B 14-09-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 RKDVC JO17-2 7733 3-3
B 07-09-2019 14:30 OVC'26 JO17-1 Helvoirt JO17-1 7424 4-3
B 07-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-2 7632 2-0
B 31-08-2019 12:45 RKDVC JO17-2 OVC'26 JO17-1 7376 4-2
B 31-08-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 Haarsteeg JO17-1 7170 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 14:45 VOAB JO17-2 TSV Gudok JO16-1 87890 0-0
C 16-11-2019 14:30 Sarto JO17-2 Uno Animo JO17-1 33288 0-0
C 16-11-2019 14:00 ZIGO JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 89162 0-0
C 16-11-2019 12:30 GSBW JO17-1 BMC JO17-1 32659 0-0
C 09-11-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 BMC JO17-1 32772 2-2
C 09-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Zwaluw VFC JO17-2 89161 3-2
C 09-11-2019 14:45 VOAB JO17-2 Sarto JO17-2 33774 0-7
C 09-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 TSV Gudok JO16-1 87889 5-2
C 09-11-2019 15:00 Boxtel JO17-1 ZIGO JO17-1 32265 8-1
C 02-11-2019 12:00 GSBW JO17-1 Haarsteeg JO17-1 33866 1-4
C 02-11-2019 12:30 BMC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 89160 2-3
C 02-11-2019 14:00 ZIGO JO17-1 VOAB JO17-2 33314 3-1
C 02-11-2019 14:45 Sarto JO17-2 Boxtel JO17-1 32926 2-3
C 02-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Uno Animo JO17-1 33489 5-2
C 26-10-2019 15:00 Boxtel JO17-1 BMC JO17-1 31653 0-2
C 26-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 TSV Gudok JO16-1 89159 3-0
C 26-10-2019 14:45 VOAB JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 34015 1-2
C 26-10-2019 14:30 Uno Animo JO17-1 Haarsteeg JO17-1 33435 0-2
C 26-10-2019 13:00 Nemelaer JO17-1 ZIGO JO17-1 32352 0-0
C 26-10-2019 12:30 GSBW JO17-1 Sarto JO17-2 33187 2-1
C 05-10-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 89158 1-3
C 05-10-2019 12:30 BMC JO17-1 VOAB JO17-2 32452 4-1
C 05-10-2019 13:00 TSV Gudok JO17-1 Uno Animo JO17-1 33751 0-0
C 05-10-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Boxtel JO17-1 32272 0-3
C 05-10-2019 14:00 ZIGO JO17-1 GSBW JO17-1 32159 1-4
C 05-10-2019 14:45 Sarto JO17-2 Nemelaer JO17-1 31597 0-0
C 05-10-2019 15:00 TSV Gudok JO16-1 Uno Animo JO17-1 87887 1-1
C 28-09-2019 14:45 Sarto JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 34048 6-0
C 28-09-2019 14:00 ZIGO JO17-1 BMC JO17-1 32662 2-4
C 28-09-2019 13:00 Nemelaer JO17-1 Haarsteeg JO17-1 33687 0-4
C 28-09-2019 14:45 GSBW JO17-1 TSV Gudok JO17-1 31652 0-0
C 28-09-2019 14:45 VOAB JO17-2 Uno Animo JO17-1 33907 1-2
C 28-09-2019 12:15 GSBW JO17-1 TSV Gudok JO16-1 87886 3-0
C 28-09-2019 15:00 Boxtel JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 89157 2-1
C 21-09-2019 12:30 BMC JO17-1 Nemelaer JO17-1 31690 3-0
C 21-09-2019 11:15 TSV Gudok JO16-1 Boxtel JO17-1 87885 0-5
C 21-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 VOAB JO17-2 89156 2-1
C 21-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 Sarto JO17-2 31924 2-2
C 21-09-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-2 ZIGO JO17-1 32324 0-9
C 21-09-2019 13:00 TSV Gudok JO17-1 Boxtel JO17-1 32796 0-0
C 21-09-2019 12:00 Uno Animo JO17-1 GSBW JO17-1 31759 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO17-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
2 Haarsteeg JO17-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-3 7 6 0 1 18 19 11 8 0
2 Boxtel JO17-1 6 5 0 1 15 21 6 15 0
3 BMC JO17-1 6 3 2 1 11 16 10 6 0
4 GSBW JO17-1 6 3 2 1 11 13 9 4 0
5 Haarsteeg JO17-1 5 3 1 1 10 14 8 6 0
6 Sarto JO17-2 6 3 1 2 10 24 9 15 0
7 ZIGO JO17-1 6 2 0 4 6 19 21 -2 0
8 Zwaluw VFC JO17-2 6 2 0 4 6 9 24 -15 0
9 Uno Animo JO17-1 7 1 3 3 6 10 18 -8 0
10 TSV Gudok JO16-1 6 1 1 4 4 6 19 -13 0
11 VOAB JO17-2 7 0 0 7 0 7 23 -16 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven