Onder 19 beker poule

Junioren - Haarsteeg JO19-1

Teamleden

Spelers
Tim de Hart Keeper      
Camiel Buijs        
Sil Coumans        
Victor van Emmerik        
Gijs van Gestel        
Job van Helvoort        
Roel Klomp        
Sander Sas        
Yip van Son        
Tom Theunissen        
Frank Verhoofstad        
Ricardo Waij        
Joost Wammes        
Rens van Zon        
Niels van Zon        
 
Overige teamleden
Henry Theunissen Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-11-2019 vervallen Sparta'30 JO19-1 Haarsteeg JO19-1 29068 Sportpark Jan Claesenhof - -
C 23-11-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 Haarsteeg JO19-1 90699 Sportpark De Woerd - -
C 30-11-2019 vervallen Hedel JO19-1 Haarsteeg JO19-1 29813 Sportpark De Winkels - -
C 30-11-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Wilhelmina JO19-3 90700 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 vervallen Haarsteeg JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 30761 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 Haarsteeg JO19-1 90701 Sportpark Jacobskamp - -
C 14-12-2019 vervallen Emplina JO19-2 Haarsteeg JO19-1 29191 - -
C 14-12-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Haarsteeg JO19-1 90702 Sportpark Zegenwerp - -
V 18-01-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 Wilhelmina '26 JO19-2 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-11-2019 20:00 OJC ROSMALEN JO19-6 Den Dungen JO19-3
C 23-11-2019 15:00 BMC JO19-3 SCG'18 JO19-4
C 23-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 B.V.V. JO19-2
C 23-11-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 Haarsteeg JO19-1
C 23-11-2019 14:45 Hedel JO19-2G Zwaluw VFC JO19-3
C 23-11-2019 14:30 Emplina JO19-5 Wilhelmina JO19-3
C 23-11-2019 14:30 RKDVC JO19-4 Den Dungen JO19-3
C 30-11-2019 15:00 BMC JO19-3 Emplina JO19-5
C 30-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 B.V.V. JO19-2
C 30-11-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Den Dungen JO19-3
C 30-11-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Wilhelmina JO19-3
C 30-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Hedel JO19-2G
C 30-11-2019 13:30 Teisterbanders JO19-2 RKDVC JO19-4
C 07-12-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 Haarsteeg JO19-1
C 07-12-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 RKDVC JO19-4
C 07-12-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 Teisterbanders JO19-2
C 07-12-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 SCG'18 JO19-4
C 07-12-2019 14:30 Hedel JO19-2G BMC JO19-3
C 07-12-2019 14:30 Emplina JO19-5 OJC ROSMALEN JO19-6
C 14-12-2019 14:30 Emplina JO19-5 Hedel JO19-2G
C 14-12-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 Den Dungen JO19-3
C 14-12-2019 14:30 RKDVC JO19-4 Wilhelmina JO19-3
C 14-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Zwaluw VFC JO19-3
C 14-12-2019 15:00 BMC JO19-3 B.V.V. JO19-2
C 14-12-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Haarsteeg JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 Nieuwkuijk JO19-2 6897 16-0
B 14-09-2019 14:30 Vlijmense Boys JO18-1 Haarsteeg JO19-1 7015 7-1
B 07-09-2019 13:30 Vlijmense Boys JO18-1 FC Drunen JO19-1 6638 3-2
B 07-09-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Nieuwkuijk JO19-2 6831 7-2
B 31-08-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 Haarsteeg JO19-1 6397 3-1
B 31-08-2019 14:30 Nieuwkuijk JO19-2 Vlijmense Boys JO18-1 6508 1-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 Emplina JO19-5 30478 0-0
C 16-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Teisterbanders JO19-2 30370 0-0
C 16-11-2019 14:45 SCG'18 JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-6 30156 0-0
C 16-11-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 RKDVC JO19-4 89194 0-0
C 16-11-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 BMC JO19-3 90698 0-0
C 16-11-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 Hedel JO19-2G 30215 0-0
C 09-11-2019 14:30 RKDVC JO19-4 Emplina JO19-5 28874 1-0
C 09-11-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 Hedel JO19-2G 29598 8-0
C 09-11-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 B.V.V. JO19-2 90697 3-5
C 09-11-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Zwaluw VFC JO19-3 30274 1-3
C 09-11-2019 15:00 BMC JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-6 29297 2-3
C 09-11-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 Wilhelmina JO19-3 30674 0-6
C 02-11-2019 14:30 Hedel JO19-2G RKDVC JO19-4 30290 0-10
C 02-11-2019 15:00 Emplina JO19-5 Teisterbanders JO19-2 30401 2-4
C 02-11-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 BMC JO19-3 29560 1-3
C 02-11-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 SCG'18 JO19-4 89193 6-2
C 02-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Haarsteeg JO19-1 90696 0-6
C 26-10-2019 14:30 RKDVC JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-6 30207 3-3
C 26-10-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 BMC JO19-3 29217 10-2
C 26-10-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 Zwaluw VFC JO19-3 29073 6-4
C 26-10-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Hedel JO19-2G 90695 10-0
C 26-10-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Emplina JO19-5 30114 0-8
C 26-10-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 B.V.V. JO19-2 89192 3-16
C 19-10-2019 14:30 Hedel JO19-2G Den Dungen JO19-3 29512 4-2
C 12-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Haarsteeg JO19-1 90692 2-6
C 12-10-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Den Dungen JO19-3 30710 5-0
C 05-10-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 Wilhelmina JO19-3 89191 8-2
C 05-10-2019 15:00 BMC JO19-3 RKDVC JO19-4 30247 1-5
C 05-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 Teisterbanders JO19-2 30773 0-2
C 05-10-2019 12:15 GDC JO19-1 Emplina JO19-2 29290 0-0
C 05-10-2019 12:30 Sparta'30 JO19-1 Hedel JO19-1 29259 0-0
C 05-10-2019 15:00 Den Dungen JO19-2 Zwaluw VFC JO19-2 29383 0-0
C 05-10-2019 15:00 SCG'18 JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 29842 0-0
C 05-10-2019 15:00 Nivo Sparta JO19-3 Haarsteeg JO19-1 29364 0-0
C 05-10-2019 14:30 Essche Boys JO19-1 Wilhelmina'26 JO19-1 29101 0-0
C 05-10-2019 14:30 Emplina JO19-5 Haarsteeg JO19-1 90694 4-1
C 05-10-2019 14:30 Hedel JO19-2G SCG'18 JO19-4 29257 1-3
C 28-09-2019 15:00 SCG'18 JO19-4 Teisterbanders JO19-2 28982 0-2
C 28-09-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO19-1 GDC JO19-1 29071 0-0
C 28-09-2019 14:30 Essche Boys JO19-1 Sparta'30 JO19-1 29866 0-0
C 28-09-2019 14:30 Hedel JO19-1 Emplina JO19-2 30160 0-0
C 28-09-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 Den Dungen JO19-2 30779 0-0
C 28-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Zwaluw VFC JO19-2 30597 0-0
C 28-09-2019 15:00 Nivo Sparta JO19-3 SCG'18 JO19-2 28832 0-0
C 28-09-2019 15:00 B.V.V. JO19-2 Hedel JO19-2G 89190 0-0
C 28-09-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Emplina JO19-5 30420 1-6
C 28-09-2019 15:00 Den Dungen JO19-3 BMC JO19-3 29997 3-3
C 28-09-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-6 29576 1-0
C 28-09-2019 14:45 Haarsteeg JO19-1 RKDVC JO19-4 90693 3-1
C 21-09-2019 12:30 Sparta'30 JO19-1 Nivo Sparta JO19-3 30267 0-0
C 21-09-2019 15:00 Emplina JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 30203 0-0
C 21-09-2019 15:00 Den Dungen JO19-2 Hedel JO19-1 30096 0-0
C 21-09-2019 15:00 SCG'18 JO19-2 Wilhelmina'26 JO19-1 29160 0-0
C 21-09-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-2 Haarsteeg JO19-1 29420 0-0
C 21-09-2019 12:15 GDC JO19-1 Essche Boys JO19-1 30587 0-0
C 21-09-2019 14:30 Emplina JO19-5 B.V.V. JO19-2 89189 11-6
C 21-09-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 Wilhelmina JO19-3 29671 12-2
C 21-09-2019 14:30 RKDVC JO19-4 SCG'18 JO19-4 29332 1-1
C 21-09-2019 15:00 BMC JO19-3 Zwaluw VFC JO19-3 30589 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO18-1 3 3 0 0 9 16 4 12 0
2 FC Drunen JO19-1 3 2 0 1 6 21 4 17 0
3 Haarsteeg JO19-1 3 1 0 2 3 9 12 -3 0
4 Nieuwkuijk JO19-2 3 0 0 3 0 3 29 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Teisterbanders JO19-2 6 5 1 0 16 37 7 30 0
2 Haarsteeg JO19-1 7 5 0 2 15 40 12 28 0
3 B.V.V. JO19-2 5 4 0 1 12 41 21 20 0
4 Emplina JO19-5 6 4 0 2 12 31 13 18 0
5 RKDVC JO19-4 6 3 2 1 11 21 8 13 0
6 Zwaluw VFC JO19-3 7 3 1 3 10 18 23 -5 0
7 Wilhelmina JO19-3 6 3 0 3 9 18 27 -9 0
8 SCG'18 JO19-4 6 2 1 3 7 9 20 -11 0
9 OJC ROSMALEN JO19-6 6 1 1 4 4 9 16 -7 0
10 BMC JO19-3 7 1 1 5 4 14 37 -23 0
11 Hedel JO19-2G 5 1 0 4 3 5 33 -28 0
12 Den Dungen JO19-3 5 0 1 4 1 8 34 -26 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven