513 Vrouwen Zondag

Senioren - Haarsteeg VR2

Teamleden

Spelers
Necla Arikan        
Krissie van den Berk        
Renske van der Doelen        
Maud van Engelen        
Sharita van Homelen        
Tessa van Leeuwen        
Lynn van Lieshout        
Kelly Mommersteeg        
Nickey Scheij        
Josse Stap        
Michelle Tooren        
Anne van der Ven        
Lieke Verhoofstad        
Birgit van Weert        
Anouk Westerlaken        
Romy van de Wiel        
 
Overige teamleden
Relano de Kuijper Trainer
Ricardo van Oort Trainer
Deseré van de Wiel Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 24-11-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 Haarsteeg VR2 74550 Sportpark Nieuwkuijk - -
C 01-12-2019 10:00 DESK VR2 Haarsteeg VR2 73764 Sportpark Eikendijk - -
C 08-12-2019 13:00 Haarsteeg VR2 ODC VR2 Berry vd Doelen (Scheidsrechter) 74374 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 19 KK 11
C 26-01-2020 11:00 Haarsteeg VR2 SVSSS VR2 74373 Sportpark Haarsteeg - -
C 02-02-2020 11:30 SC Elshout VR2 Haarsteeg VR2 74571 Sportpark Den Donk - -
C 09-02-2020 13:00 Haarsteeg VR2 Waspik VR2 74375 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 19 KK 11
C 08-03-2020 13:00 Haarsteeg VR2 RKDVC VR2 74376 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 19 KK 11
C 15-03-2020 13:00 Haarsteeg VR2 Nieuwkuijk VR2 74377 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 19 KK 11
C 29-03-2020 10:00 Baardwijk VR2 Haarsteeg VR2 74419 Sportpark Olympia - -
C 05-04-2020 13:00 Haarsteeg VR2 DESK VR2 74378 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 19 KK 11
C 19-04-2020 10:00 SVSSS VR2 Haarsteeg VR2 74081 Sportpark Zeshoeven - -
C 10-05-2020 13:00 Haarsteeg VR2 Helvoirt VR2 74379 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 19 KK 11
C 17-05-2020 13:00 Haarsteeg VR2 VCB VR2 74380 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 19 KK 11
C 24-05-2020 11:00 ODC VR2 Haarsteeg VR2 73991 Sportpark Wagenaars - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2019 11:30 SC Elshout VR2 SVSSS VR2
C 24-11-2019 10:00 Helvoirt VR2 Baardwijk VR2
C 24-11-2019 10:00 DESK VR2 Waspik VR2
C 24-11-2019 10:30 RKDVC VR2 ODC VR2
C 24-11-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 Haarsteeg VR2
C 01-12-2019 10:00 DESK VR2 Haarsteeg VR2
C 01-12-2019 10:00 SVSSS VR2 RKDVC VR2
C 01-12-2019 10:00 VCB VR2 Helvoirt VR2
C 01-12-2019 10:00 Waspik VR2 Nieuwkuijk VR2
C 01-12-2019 11:00 ODC VR2 SC Elshout VR2
C 08-12-2019 10:00 Helvoirt VR2 Waspik VR2
C 08-12-2019 11:30 SC Elshout VR2 RKDVC VR2
C 08-12-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 SVSSS VR2
C 08-12-2019 10:00 Baardwijk VR2 VCB VR2
C 08-12-2019 13:00 Haarsteeg VR2 ODC VR2
C 15-12-2019 10:30 RKDVC VR2 Helvoirt VR2
C 15-12-2019 10:00 VCB VR2 SC Elshout VR2
C 15-12-2019 10:00 Waspik VR2 ODC VR2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-11-2019 13:00 Haarsteeg VR2 SVSSS VR2 74373 0-0
C 17-11-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 RKDVC VR2 74549 0-0
C 17-11-2019 10:00 Helvoirt VR2 SC Elshout VR2 74424 0-0
C 17-11-2019 10:00 Baardwijk VR2 ODC VR2 74415 0-0
C 17-11-2019 10:00 VCB VR2 DESK VR2 74753 0-0
C 10-11-2019 10:00 Waspik VR2 Haarsteeg VR2 74743 3-2
C 10-11-2019 10:00 SVSSS VR2 Baardwijk VR2 74076 2-3
C 10-11-2019 10:00 DESK VR2 Nieuwkuijk VR2 73762 3-0
C 10-11-2019 11:00 ODC VR2 VCB VR2 73984 4-0
C 07-11-2019 20:00 Baardwijk VR2 Nieuwkuijk VR2 74414 4-0
C 03-11-2019 10:00 SVSSS VR2 ODC VR2 74075 2-2
C 03-11-2019 11:30 SC Elshout VR2 DESK VR2 74568 0-4
C 03-11-2019 10:30 RKDVC VR2 Waspik VR2 74640 4-0
C 03-11-2019 13:00 Haarsteeg VR2 Baardwijk VR2 74372 3-4
C 03-11-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 VCB VR2 74548 2-2
C 27-10-2019 10:00 DESK VR2 RKDVC VR2 73761 8-2
C 27-10-2019 11:00 ODC VR2 Helvoirt VR2 73983 4-3
C 27-10-2019 10:00 VCB VR2 Haarsteeg VR2 74752 1-1
C 27-10-2019 10:00 Waspik VR2 SC Elshout VR2 74742 0-0
C 20-10-2019 11:30 SC Elshout VR2 Nieuwkuijk VR2 74566 2-2
C 13-10-2019 10:00 SVSSS VR2 Waspik VR2 74074 9-0
C 13-10-2019 11:30 SC Elshout VR2 Baardwijk VR2 74567 0-6
C 13-10-2019 11:00 ODC VR2 DESK VR2 73982 0-4
C 13-10-2019 10:15 RKDVC VR2 VCB VR2 74639 3-2
C 13-10-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 Helvoirt VR2 74547 2-0
C 06-10-2019 10:00 Baardwijk VR2 RKDVC VR2 74413 5-0
C 06-10-2019 10:00 Helvoirt VR2 Haarsteeg VR2 74423 1-0
C 06-10-2019 10:00 DESK VR2 SVSSS VR2 73760 1-1
C 29-09-2019 10:00 DESK VR2 Baardwijk VR2 73759 4-2
C 29-09-2019 10:00 Waspik VR2 VCB VR2 74740 1-2
C 29-09-2019 10:00 SVSSS VR2 Helvoirt VR2 74073 2-2
C 29-09-2019 10:30 RKDVC VR2 Haarsteeg VR2 74638 2-2
C 22-09-2019 13:00 Haarsteeg VR2 SC Elshout VR2 74371 3-0
C 22-09-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 ODC VR2 74546 1-4
C 22-09-2019 12:00 VCB VR2 SVSSS VR2 74750 1-2
C 22-09-2019 10:00 Helvoirt VR2 DESK VR2 74422 4-4
C 22-09-2019 10:00 Baardwijk VR2 Waspik VR2 74412 5-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 17-09-2019 20:30 OJC ROSMALEN VR2 Haarsteeg VR2 17569 6-0
B 15-09-2019 11:00 Wadenoijen VR1 TGG VR1 17618 0-0
B 08-09-2019 11:00 Wadenoijen VR1 OJC ROSMALEN VR2 17514 1-7
B 08-09-2019 11:00 TGG VR1 Haarsteeg VR2 17532 0-0
B 01-09-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR2 TGG VR1 17426 0-0
B 01-09-2019 13:00 Haarsteeg VR2 Wadenoijen VR1 17461 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk VR2 7 6 0 1 18 29 9 20 0
2 DESK VR2 7 5 2 0 17 28 9 19 0
3 ODC VR2 5 3 1 1 10 14 10 4 0
4 SVSSS VR2 6 2 3 1 9 18 9 9 0
5 RKDVC VR2 5 2 1 2 7 11 17 -6 0
6 Helvoirt VR2 5 1 2 2 5 10 12 -2 0
7 Haarsteeg VR2 6 1 2 3 5 11 11 0 0
8 VCB VR2 6 1 2 3 5 8 13 -5 0
9 Nieuwkuijk VR2 6 1 2 3 5 7 15 -8 0
10 Waspik VR2 5 1 0 4 3 4 22 -18 0
11 SC Elshout VR2 4 0 1 3 1 2 15 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN VR2 2 2 0 0 6 13 1 12 0
2 Haarsteeg VR2 2 1 0 1 3 4 7 -3 0
3 Wadenoijen VR1 2 0 0 2 0 2 11 -9 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven