0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO9-4

Teamleden

Spelers
Thomas Boerboom        
Bent Duijster        
Indy Geerts        
Bram Klein Holkenborg        
Okke Weinschenk        
Daan Weisfelt        
Lisa Weisfelt        
Siem Westerbeek        
 
Overige teamleden
Paul Klein Holkenborg Trainer
Peter Duijster Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-04-2020 afgelast Haarsteeg JO9-4 Sarto JO9-5 155046 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO9-4 Uno Animo JO9-2 155047 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 09-05-2020 afgelast GSBW JO9-2 Haarsteeg JO9-4 155048 Sportpark D'n Kuil - -
C 16-05-2020 afgelast Haarsteeg JO9-4 Nemelaer JO9-1 155049 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 23-05-2020 afgelast Spoordonkse Boys JO9-1 Haarsteeg JO9-4 155050 Sportpark 't Horstje - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 09:00 Uno Animo JO9-2 Zwaluw VFC JO9-6
C 04-04-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1
C 04-04-2020 09:30 Riel JO9-2 Nemelaer JO9-1
C 04-04-2020 09:30 RKDSV JO9-1 VOAB JO9-5
C 04-04-2020 10:15 Haarsteeg JO9-4 Sarto JO9-5
C 04-04-2020 10:45 GSBW JO9-2 SC 't Zand JO9-7
C 18-04-2020 10:00 Sarto JO9-5 Spoordonkse Boys JO9-1
C 18-04-2020 09:30 Riel JO9-2 RKDSV JO9-1
C 18-04-2020 09:00 Nemelaer JO9-1 GSBW JO9-2
C 18-04-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3
C 18-04-2020 08:30 SC 't Zand JO9-7 VOAB JO9-5
C 18-04-2020 10:15 Haarsteeg JO9-4 Uno Animo JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 GSBW JO9-2 134633 0-0
C 28-03-2020 10:00 Sarto JO9-5 Uno Animo JO9-2 132644 0-0
C 28-03-2020 09:00 VOAB JO9-5 Riel JO9-2 134235 0-0
C 28-03-2020 09:00 Nemelaer JO9-1 RKDSV JO9-1 136809 0-0
C 28-03-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Haarsteeg JO9-4 155045 0-0
C 28-03-2020 08:30 SC 't Zand JO9-7 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 133196 0-0
C 21-03-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Nemelaer JO9-1 131741 0-0
C 21-03-2020 09:00 Uno Animo JO9-2 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 134781 0-0
C 14-03-2020 09:30 Riel JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 134723 0-0
C 14-03-2020 10:45 GSBW JO9-2 Uno Animo JO9-2 137800 0-0
C 14-03-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 SC 't Zand JO9-7 131736 0-0
C 14-03-2020 09:00 VOAB JO9-5 Nemelaer JO9-1 138035 0-0
C 14-03-2020 09:30 RKDSV JO9-1 Sarto JO9-5 138587 0-0
C 14-03-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 Haarsteeg JO9-4 155044 0-0
C 07-03-2020 10:45 GSBW JO9-2 Riel JO9-2 136538 0-0
C 07-03-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 RKDSV JO9-1 136151 0-0
C 07-03-2020 10:15 Haarsteeg JO9-4 VOAB JO9-5 155043 0-0
C 07-03-2020 10:00 Sarto JO9-5 Zwaluw VFC JO9-6 133002 0-0
C 07-03-2020 09:00 Nemelaer JO9-1 SC 't Zand JO9-7 133611 0-0
C 15-02-2020 09:30 RKDSV JO9-1 Haarsteeg JO9-4 155042 0-0
C 15-02-2020 09:30 Riel JO9-2 Uno Animo JO9-2 131941 0-0
C 15-02-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 GSBW JO9-2 131930 0-0
C 15-02-2020 09:00 VOAB JO9-5 Spoordonkse Boys JO9-1 134491 0-0
C 15-02-2020 08:30 SC 't Zand JO9-7 Sarto JO9-5 133465 0-0
C 08-02-2020 09:00 Uno Animo JO9-2 SC 't Zand JO9-7 134894 0-0
C 08-02-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 RKDSV JO9-1 134746 0-0
C 08-02-2020 10:00 Sarto JO9-5 VOAB JO9-5 134911 0-0
C 08-02-2020 10:10 Haarsteeg JO9-4 Riel JO9-2 155041 0-0
C 08-02-2020 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Nemelaer JO9-1 137577 0-0
C 08-02-2020 10:45 GSBW JO9-2 Zwaluw VFC JO9-6 134604 0-0
C 01-02-2020 09:30 RKDSV JO9-1 GSBW JO9-2 137215 0-0
C 01-02-2020 09:30 Riel JO9-2 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 131877 0-0
C 01-02-2020 09:00 VOAB JO9-5 Uno Animo JO9-2 133015 0-0
C 01-02-2020 09:00 Nemelaer JO9-1 Sarto JO9-5 137811 0-0
C 01-02-2020 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Spoordonkse Boys JO9-1 135035 0-0
C 01-02-2020 08:30 SC 't Zand JO9-7 Haarsteeg JO9-4 155040 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Zwaluw VFC JO9-4 54732 0-0
C 14-12-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Zwaluw VFC JO9-6 55378 0-0
C 14-12-2019 10:00 Vlijmense Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 55369 0-0
C 14-12-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 SV BLC JO9-3 53103 0-0
C 14-12-2019 08:45 OJC ROSMALEN JO9-5 Den Dungen JO9-2 56180 0-0
C 14-12-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 56932 0-0
C 07-12-2019 08:30 SV BLC JO9-3 SCG'18 JO9-3 53022 0-0
C 07-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 Vlijmense Boys JO9-1 55062 0-0
C 07-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Zwaluw VFC JO9-6 55348 0-0
C 07-12-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Haarsteeg JO9-4 55304 0-0
C 07-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Wilhelmina JO9-4 53513 0-0
C 07-12-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 B.V.V. JO9-1 55307 0-0
C 30-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 SV BLC JO9-3 56849 0-0
C 30-11-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Den Dungen JO9-2 56269 0-0
C 30-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Zwaluw VFC JO9-5 55320 0-0
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-5 56181 0-0
C 30-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-4 55592 0-0
C 30-11-2019 10:15 Vlijmense Boys JO9-1 B.V.V. JO9-1 55941 0-0
C 23-11-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-4 55081 0-0
C 23-11-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 56026 0-0
C 23-11-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 54281 0-0
C 23-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 SV BLC JO9-3 54981 0-0
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 SCG'18 JO9-3 56544 0-0
C 23-11-2019 11:30 Vlijmense Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-6 56027 0-0
C 16-11-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Den Dungen JO9-2 54139 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Haarsteeg JO9-4 54864 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-5 55005 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 B.V.V. JO9-1 56769 0-0
C 16-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Vlijmense Boys JO9-1 55655 0-0
C 16-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Wilhelmina JO9-4 52909 0-0
C 09-11-2019 10:15 Vlijmense Boys JO9-1 Den Dungen JO9-2 55069 0-0
C 09-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Wilhelmina JO9-4 55798 0-0
C 09-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 54092 0-0
C 09-11-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 54892 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Zwaluw VFC JO9-4 56593 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 SV BLC JO9-3 56006 0-0
C 02-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 SCG'18 JO9-3 56712 0-0
C 02-11-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Haarsteeg JO9-4 52913 0-0
C 02-11-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-5 56704 0-0
C 02-11-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 B.V.V. JO9-1 55009 0-0
C 02-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Vlijmense Boys JO9-1 52911 0-0
C 02-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-6 53173 0-0
C 26-10-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 53785 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Den Dungen JO9-2 52903 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Zwaluw VFC JO9-4 55939 0-0
C 26-10-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 Wilhelmina JO9-4 56411 0-0
C 26-10-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-5 55600 0-0
C 26-10-2019 09:00 Vlijmense Boys JO9-1 Haarsteeg JO9-4 55127 0-0
C 12-10-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Vlijmense Boys JO9-1 53987 0-0
C 05-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 SV BLC JO9-3 56558 0-0
C 05-10-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 SCG'18 JO9-3 55020 0-0
C 05-10-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 B.V.V. JO9-1 55816 0-0
C 05-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Zwaluw VFC JO9-6 54796 0-0
C 05-10-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 56170 0-0
C 28-09-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Wilhelmina JO9-4 55462 0-0
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 Den Dungen JO9-2 55334 0-0
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Haarsteeg JO9-4 53605 0-0
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 B.V.V. JO9-1 53097 0-0
C 28-09-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Vlijmense Boys JO9-1 56821 0-0
C 28-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 55641 0-0
C 21-09-2019 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 SV BLC JO9-3 55226 0-0
C 21-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Zwaluw VFC JO9-4 55133 0-0
C 21-09-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 55650 0-0
C 21-09-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 56736 0-0
C 21-09-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 SCG'18 JO9-3 55723 0-0
C 21-09-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-6 56557 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 NOAD'32 JO9-1 Haarsteeg JO9-4 13953 0-0
B 14-09-2019 09:00 HHC'09 JO9-1 Vlijmense Boys JO9-1 13741 0-0
B 07-09-2019 08:30 NOAD'32 JO9-1 HHC'09 JO9-1 13403 0-0
B 07-09-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Vlijmense Boys JO9-1 13627 0-0
B 31-08-2019 09:30 HHC'09 JO9-1 Haarsteeg JO9-4 13011 0-0
B 31-08-2019 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 NOAD'32 JO9-1 13218 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GSBW JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uno Animo JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sarto JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spoordonkse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nemelaer JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SC 't Zand JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zwaluw VFC JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKDSV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Riel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 B.V.V. JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Den Dungen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluw VFC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zwaluw VFC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCG'18 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV BLC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHC'09 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Vlijmense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOAD'32 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven