0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - Haarsteeg JO9-4

Teamleden

Spelers
Thomas Boerboom        
Bent Duijster        
Indy Geerts        
Bram Klein Holkenborg        
Okke Weinschenk        
Daan Weisfelt        
Lisa Weisfelt        
Siem Westerbeek        
 
Overige teamleden
Paul Klein Holkenborg Trainer
Peter Duijster Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 16-11-2019 vervallen Zwaluw VFC JO9-6 Haarsteeg JO9-4 54864 Sportpark Bergenshuizen - -
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 SCG'18 JO9-3 56544 Sportpark Haarsteeg Veld 5B2 KK 20 KK 14
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-5 56181 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Haarsteeg JO9-4 55304 Sportpark Jacobskamp - -
C 14-12-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Zwaluw VFC JO9-4 54732 Sportpark Haarsteeg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-4
C 23-11-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5
C 23-11-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1
C 23-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 SV BLC JO9-3
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 SCG'18 JO9-3
C 23-11-2019 11:30 Vlijmense Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-6
C 30-11-2019 10:15 Vlijmense Boys JO9-1 B.V.V. JO9-1
C 30-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-4
C 30-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-5
C 30-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Zwaluw VFC JO9-5
C 30-11-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Den Dungen JO9-2
C 30-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 SV BLC JO9-3
C 07-12-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 B.V.V. JO9-1
C 07-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Wilhelmina JO9-4
C 07-12-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Haarsteeg JO9-4
C 07-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Zwaluw VFC JO9-6
C 07-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 Vlijmense Boys JO9-1
C 07-12-2019 08:30 SV BLC JO9-3 SCG'18 JO9-3
C 14-12-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1
C 14-12-2019 08:45 OJC ROSMALEN JO9-5 Den Dungen JO9-2
C 14-12-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 SV BLC JO9-3
C 14-12-2019 10:00 Vlijmense Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5
C 14-12-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Zwaluw VFC JO9-6
C 14-12-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Zwaluw VFC JO9-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-11-2019 vervallen Zwaluw VFC JO9-6 Haarsteeg JO9-4 54864
C 09-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Wilhelmina JO9-4 55798 7 - 3
C 02-11-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Haarsteeg JO9-4 52913
C 26-10-2019 vervallen Vlijmense Boys JO9-1 Haarsteeg JO9-4 55127
C 05-10-2019 vervallen Haarsteeg JO9-4 B.V.V. JO9-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 55816 0/8
C 28-09-2019 vervallen Zwaluw VFC JO9-5 Haarsteeg JO9-4 53605
C 21-09-2019 vervallen Haarsteeg JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 55650 3-5
B 14-09-2019 vervallen NOAD'32 JO9-1 Haarsteeg JO9-4 13953 9-4
B 07-09-2019 vervallen Haarsteeg JO9-4 Vlijmense Boys JO9-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 13627
B 31-08-2019 vervallen HHC'09 JO9-1 Haarsteeg JO9-4 13011
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Vlijmense Boys JO9-1 55655 0-0
C 16-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Wilhelmina JO9-4 52909 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 B.V.V. JO9-1 56769 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-5 55005 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Haarsteeg JO9-4 54864 0-0
C 16-11-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Den Dungen JO9-2 54139 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 SV BLC JO9-3 56006 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Zwaluw VFC JO9-4 56593 0-0
C 09-11-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 54892 0-0
C 09-11-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 54092 0-0
C 09-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Wilhelmina JO9-4 55798 0-0
C 09-11-2019 10:15 Vlijmense Boys JO9-1 Den Dungen JO9-2 55069 0-0
C 02-11-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Haarsteeg JO9-4 52913 0-0
C 02-11-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-5 56704 0-0
C 02-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 SCG'18 JO9-3 56712 0-0
C 02-11-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 B.V.V. JO9-1 55009 0-0
C 02-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Vlijmense Boys JO9-1 52911 0-0
C 02-11-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-6 53173 0-0
C 26-10-2019 09:00 Vlijmense Boys JO9-1 Haarsteeg JO9-4 55127 0-0
C 26-10-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-5 55600 0-0
C 26-10-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 Wilhelmina JO9-4 56411 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Zwaluw VFC JO9-4 55939 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 Den Dungen JO9-2 52903 0-0
C 26-10-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Spoordonkse Boys JO9-1 53785 0-0
C 12-10-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Vlijmense Boys JO9-1 53987 0-0
C 05-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 SV BLC JO9-3 56558 0-0
C 05-10-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 SCG'18 JO9-3 55020 0-0
C 05-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Zwaluw VFC JO9-6 54796 0-0
C 05-10-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 B.V.V. JO9-1 55816 0-0
C 05-10-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 56170 0-0
C 28-09-2019 08:30 SV BLC JO9-3 Wilhelmina JO9-4 55462 0-0
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 Den Dungen JO9-2 55334 0-0
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Haarsteeg JO9-4 53605 0-0
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-6 B.V.V. JO9-1 53097 0-0
C 28-09-2019 10:15 SCG'18 JO9-3 Vlijmense Boys JO9-1 56821 0-0
C 28-09-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-5 55641 0-0
C 21-09-2019 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 SV BLC JO9-3 55226 0-0
C 21-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 Zwaluw VFC JO9-4 55133 0-0
C 21-09-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 55650 0-0
C 21-09-2019 10:00 Den Dungen JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 56736 0-0
C 21-09-2019 09:00 B.V.V. JO9-1 SCG'18 JO9-3 55723 0-0
C 21-09-2019 08:45 Wilhelmina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-6 56557 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 NOAD'32 JO9-1 Haarsteeg JO9-4 13953 0-0
B 14-09-2019 09:00 HHC'09 JO9-1 Vlijmense Boys JO9-1 13741 0-0
B 07-09-2019 08:30 NOAD'32 JO9-1 HHC'09 JO9-1 13403 0-0
B 07-09-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 Vlijmense Boys JO9-1 13627 0-0
B 31-08-2019 09:30 HHC'09 JO9-1 Haarsteeg JO9-4 13011 0-0
B 31-08-2019 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 NOAD'32 JO9-1 13218 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 B.V.V. JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Den Dungen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluw VFC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spoordonkse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zwaluw VFC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCG'18 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV BLC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHC'09 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Vlijmense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NOAD'32 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven