0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Junioren - Haarsteeg JO15-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Chadi den Dulk | |||||||
Stan Geurts | |||||||
Teun Neggers | |||||||
Lars van Opzeeland | |||||||
Rens van Opzeeland | |||||||
Olivier van Pinxteren | |||||||
Daan van Vugt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ricardo van Oort | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 13:15 | Boxtel JO15-3 | RKTVC JO15-2 | 104285 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:15 | SCG'18 JO15-3 | Maliskamp JO15-1 | 106068 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | DSC JO15-3 | 104086 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Den Dungen JO15-2 | Jan van Arckel JO15-2 | 107324 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | MVV'58 JO15-3 | 107520 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Jan van Arckel JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 108675 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:45 | RKTVC JO15-2 | Haarsteeg JO15-4 | 106594 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:30 | MVV'58 JO15-3 | SCG'18 JO15-3 | 108329 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | DSC JO15-3 | Boxtel JO15-3 | 105845 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:30 | Maliskamp JO15-1 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 108362 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | MVV'58 JO15-3 | DSC JO15-3 | 105101 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | Jan van Arckel JO15-2 | 105356 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Den Dungen JO15-2 | RKTVC JO15-2 | 104172 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | SCG'18 JO15-3 | Haarsteeg JO15-4 | 106595 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-9 | Boxtel JO15-3 | 105378 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:30 | Maliskamp JO15-1 | MVV'58 JO15-3 | 104563 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:30 | RKTVC JO15-2 | DSC JO15-3 | 104328 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:15 | Boxtel JO15-3 | Jan van Arckel JO15-2 | 106324 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 103949 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | Den Dungen JO15-2 | SCG'18 JO15-3 | 106409 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | MVV'58 JO15-3 | Boxtel JO15-3 | 106234 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | Jan van Arckel JO15-2 | SCG'18 JO15-3 | 107836 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:30 | RKTVC JO15-2 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 104747 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | DSC JO15-3 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 106729 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:30 | Maliskamp JO15-1 | Den Dungen JO15-2 | 107256 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:15 | Boxtel JO15-3 | Maliskamp JO15-1 | 108707 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-9 | RKTVC JO15-2 | 104714 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | Jan van Arckel JO15-2 | 105576 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Den Dungen JO15-2 | MVV'58 JO15-3 | 106925 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | DSC JO15-3 | 107488 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:15 | Boxtel JO15-3 | Haarsteeg JO15-4 | 106428 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | DSC JO15-3 | Den Dungen JO15-2 | 105148 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-9 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 107264 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | Jan van Arckel JO15-2 | Maliskamp JO15-1 | 108417 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | RKTVC JO15-2 | SCG'18 JO15-3 | 105957 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | MVV'58 JO15-3 | Jan van Arckel JO15-2 | 105856 | 1-3 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | Haarsteeg JO15-4 | 107610 | 0-9 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Den Dungen JO15-2 | Boxtel JO15-3 | 104333 | 3-3 | ||
C | 07-03-2020 14:00 | Maliskamp JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 107040 | 0-3 | ||
C | 07-03-2020 13:15 | SCG'18 JO15-3 | DSC JO15-3 | 107709 | 6-3 | ||
C | 15-02-2020 11:30 | Jan van Arckel JO15-2 | BZS JO15-3 | 107497 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | Den Dungen JO15-2 | 106720 | 4-3 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-9 | SCG'18 JO15-3 | 104378 | 4-0 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | DSC JO15-3 | Maliskamp JO15-1 | 106290 | 6-3 | ||
C | 15-02-2020 13:15 | Boxtel JO15-3 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 104647 | 9-1 | ||
C | 15-02-2020 12:00 | RKTVC JO15-2 | MVV'58 JO15-3 | 108491 | 7-0 | ||
C | 08-02-2020 09:20 | BZS JO15-3 | Boxtel JO15-3 | 106751 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Jan van Arckel JO15-2 | DSC JO15-3 | 106853 | 3-2 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | MVV'58 JO15-3 | Haarsteeg JO15-4 | 105938 | 2-3 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Den Dungen JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 107643 | 2-1 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | SCG'18 JO15-3 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 107718 | 5-3 | ||
C | 08-02-2020 13:30 | Maliskamp JO15-1 | RKTVC JO15-2 | 108449 | 4-3 | ||
C | 01-02-2020 13:30 | RKTVC JO15-2 | Jan van Arckel JO15-2 | 103824 | 2-0 | ||
C | 01-02-2020 13:15 | Boxtel JO15-3 | SCG'18 JO15-3 | 107612 | 1-3 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | DSC JO15-3 | BZS JO15-3 | 108631 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-9 | MVV'58 JO15-3 | 105383 | 1-1 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | Maliskamp JO15-1 | 104885 | 3-3 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | Den Dungen JO15-2 | 104135 | 1-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-10 | Haarsteeg JO15-4 | 8793 | 4-7 | ||
B | 14-09-2019 11:15 | FC Engelen JO15-4 | Helvoirt JO15-2 | 8916 | 7-0 | ||
B | 07-09-2019 11:45 | FC Engelen JO15-4 | OJC ROSMALEN JO15-10 | 8488 | 7-0 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | Helvoirt JO15-2 | Haarsteeg JO15-4 | 8623 | 2-4 | ||
B | 31-08-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-10 | Helvoirt JO15-2 | 8223 | 2-4 | ||
B | 31-08-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | FC Engelen JO15-4 | 8371 | 0-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-12-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-10 | 36005 | 14-0 | ||
C | 14-12-2019 13:30 | ODC JO15-4 | Nivo Sparta JO15-3 | 36523 | 12-0 | ||
C | 14-12-2019 11:30 | Jan van Arckel JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-10 | 37566 | 8-1 | ||
C | 14-12-2019 13:15 | FC Engelen JO15-4 | Nieuwkuijk JO15-2 | 36943 | 1-3 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 37887 | 4-2 | ||
C | 14-12-2019 13:15 | SCG'18 JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-4 | 92030 | 2-3 | ||
C | 07-12-2019 12:45 | Nivo Sparta JO15-3 | Jan van Arckel JO15-2 | 36542 | 2-1 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | ODC JO15-4 | 37426 | 3-7 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-9 | DSC JO15-3 | 36735 | 3-3 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | SCG'18 JO15-3 | 92029 | 7-4 | ||
C | 30-11-2019 13:15 | SCG'18 JO15-3 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 92028 | 5-1 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | DSC JO15-3 | Haarsteeg JO15-4 | 36279 | 7-3 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-10 | Nivo Sparta JO15-3 | 38005 | 1-6 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Jan van Arckel JO15-2 | Nieuwkuijk JO15-2 | 35926 | 7-4 | ||
C | 27-11-2019 19:30 | DSC JO15-3 | SCG'18 JO15-3 | 92025 | 1-6 | ||
C | 25-11-2019 19:00 | FC Engelen JO15-4 | ODC JO15-4 | 35935 | 0-11 | ||
C | 23-11-2019 11:45 | FC Engelen JO15-4 | OJC ROSMALEN JO15-10 | 37687 | 14-0 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-9 | Zwaluw VFC JO15-4 | 36086 | 1-5 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | Nivo Sparta JO15-3 | 35490 | 1-4 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | DSC JO15-3 | Jan van Arckel JO15-2 | 36318 | 3-1 | ||
C | 23-11-2019 15:15 | ODC JO15-4 | Nieuwkuijk JO15-2 | 37978 | 10-1 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-10 | DSC JO15-3 | 36559 | 5-3 | ||
C | 16-11-2019 11:15 | Jan van Arckel JO15-2 | SCG'18 JO15-3 | 92026 | 2-1 | ||
C | 16-11-2019 13:15 | Nivo Sparta JO15-3 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 35503 | 2-0 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | FC Engelen JO15-4 | 37148 | 3-0 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO15-2 | Haarsteeg JO15-4 | 37421 | 2-3 | ||
C | 09-11-2019 15:15 | ODC JO15-4 | Haarsteeg JO15-4 | 37542 | 5-1 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO15-2 | Nivo Sparta JO15-3 | 35784 | 1-4 | ||
C | 09-11-2019 11:45 | FC Engelen JO15-4 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 36100 | 6-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Jan van Arckel JO15-2 | Zwaluw VFC JO15-4 | 37974 | 0-9 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | SCG'18 JO15-3 | Nieuwkuijk JO15-2 | 92024 | 1-5 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | FC Engelen JO15-4 | 37695 | 2-7 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-9 | ODC JO15-4 | 35719 | 2-13 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | OJC ROSMALEN JO15-10 | 37708 | 19-2 | ||
C | 02-11-2019 12:45 | Nivo Sparta JO15-3 | DSC JO15-3 | 36362 | 9-0 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Jan van Arckel JO15-2 | Haarsteeg JO15-4 | 35787 | 4-4 | ||
C | 26-10-2019 13:15 | FC Engelen JO15-4 | DSC JO15-3 | 35701 | 2-1 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-10 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 37634 | 1-4 | ||
C | 26-10-2019 12:45 | Nivo Sparta JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-4 | 37767 | 0-8 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO15-2 | GDC JO15-1 | 36498 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 11:45 | ODC JO15-4 | SCG'18 JO15-3 | 92023 | 11-2 | ||
C | 19-10-2019 13:00 | SCG'18 JO15-3 | OJC ROSMALEN JO15-10 | 92020 | 7-2 | ||
C | 12-10-2019 12:45 | Nivo Sparta JO15-3 | SCG'18 JO15-3 | 92021 | 3-2 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | GDC JO15-1 | Nivo Sparta JO15-3 | 37881 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Wilhelmina JO15-2 | FC Engelen JO15-4 | 87217 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | Nieuwkuijk JO15-2 | 36680 | 10-3 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-9 | Jan van Arckel JO15-2 | 35601 | 1-2 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | OJC ROSMALEN JO15-10 | 37600 | 12-2 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | SCG'18 JO15-3 | FC Engelen JO15-4 | 92022 | 0-2 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | DSC JO15-3 | ODC JO15-4 | 37097 | 0-14 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | GDC JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 37867 | 13-1 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | Jan van Arckel JO15-2 | FC Engelen JO15-4 | 35476 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO15-2 | DSC JO15-3 | 37896 | 4-6 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | Haarsteeg JO15-4 | 36777 | 16-0 | ||
C | 28-09-2019 12:45 | Nivo Sparta JO15-3 | Wilhelmina JO15-2 | 87216 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-10 | ODC JO15-4 | 36393 | 0-7 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | FC Engelen JO15-4 | Nivo Sparta JO15-3 | 36365 | 2-0 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Wilhelmina JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-10 | 87215 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 13:15 | ODC JO15-4 | Jan van Arckel JO15-2 | 37922 | 10-1 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | DSC JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-4 | 37862 | 0-19 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-4 | GDC JO15-1 | 36614 | 0-12 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-9 | Nieuwkuijk JO15-2 | 36746 | 6-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO15-4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 19 | 8 | 11 | 0 |
2 | SCG'18 JO15-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 14 | 11 | 3 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 9 | 3 | 6 | 0 |
4 | Den Dungen JO15-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 14 | 9 | 5 | 0 |
5 | RKTVC JO15-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 4 | 8 | 0 |
6 | Jan van Arckel JO15-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 5 | 1 | 0 |
7 | Boxtel JO15-3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13 | 7 | 6 | 0 |
8 | Maliskamp JO15-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 10 | 15 | -5 | 0 |
9 | DSC JO15-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 0 |
10 | MVV'58 JO15-3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | 14 | -10 | 0 |
11 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 29 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Engelen JO15-4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 21 | 0 | 21 | 0 |
2 | Haarsteeg JO15-4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 13 | -2 | 0 |
3 | Helvoirt JO15-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 13 | -7 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN JO15-10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 18 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO15-4 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 100 | 10 | 90 | 0 |
2 | Zwaluw VFC JO15-4 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 95 | 15 | 80 | 0 |
3 | FC Engelen JO15-4 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 38 | 22 | 16 | 0 |
4 | Nivo Sparta JO15-3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 30 | 28 | 2 | 0 |
5 | Jan van Arckel JO15-2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 28 | 39 | -11 | 0 |
6 | Haarsteeg JO15-4 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 37 | 53 | -16 | 0 |
7 | DSC JO15-3 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 24 | 66 | -42 | 0 |
8 | Nieuwkuijk JO15-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 42 | 48 | -6 | 0 |
9 | SCG'18 JO15-3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 30 | 37 | -7 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO15-9 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 20 | 46 | -26 | 0 |
11 | OJC ROSMALEN JO15-10 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 14 | 94 | -80 | 0 |