0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO15-4

Teamleden

Spelers
Jasper Hardon Keeper      
Nasreddine Chakay        
Chadi den Dulk        
Stijn van Dulken        
Stan Geurts        
Daan van Grinsven        
Teun Neggers        
Lars van Opzeeland        
Rens van Opzeeland        
Jules Pessers        
Olivier van Pinxteren        
Matthijs van Rijckevorsel        
Luca Stap        
Cas Stolzenbach        
Daan van Vugt        
Tom Zwijgers        
 
Overige teamleden
Dorus van den Broek Trainer
Michiel Nijholt Trainer
Ricardo van Oort Trainer
Ronny Zwijgers Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 Ricardo van Oort (Scheidsrechter) 103949 Sportpark Haarsteeg Veld 2 - -
C 09-05-2020 afgelast SCG'18 JO15-3 Haarsteeg JO15-4 106595 Sportpark Zegenwerp - -
C 16-05-2020 afgelast RKTVC JO15-2 Haarsteeg JO15-4 106594 Sportpark De Ridderweide - -
C 23-05-2020 afgelast Haarsteeg JO15-4 DSC JO15-3 104086 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 13:00 Den Dungen JO15-2 SCG'18 JO15-3
C 18-04-2020 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9
C 18-04-2020 13:15 Boxtel JO15-3 Jan van Arckel JO15-2
C 18-04-2020 13:30 RKTVC JO15-2 DSC JO15-3
C 18-04-2020 13:30 Maliskamp JO15-1 MVV'58 JO15-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 04-04-2020 vervallen BZS JO15-3 Haarsteeg JO15-4 104707
C 28-03-2020 13:00 Haarsteeg JO15-4 Jan van Arckel JO15-2 Ricardo van Oort (Scheidsrechter) 105576
C 14-03-2020 13:15 Boxtel JO15-3 Haarsteeg JO15-4 106428
C 07-03-2020 13:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 Haarsteeg JO15-4 T.W.C. (Dorus) van den Broek 107610 0 - 9
C 15-02-2020 13:00 Haarsteeg JO15-4 Den Dungen JO15-2 Afgeschermd… (+1) 106720 4 - 3
C 08-02-2020 11:00 MVV'58 JO15-3 Haarsteeg JO15-4 A. (Ad) van Schijndel 105938 2 - 3
C 01-02-2020 13:00 Haarsteeg JO15-4 Maliskamp JO15-1 M.G.M. (Michiel) Nijholt… (+1) 104885 3 - 3
C 14-12-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 M.C. (Melvin) Lahey… (+1) 37887 4 - 2
C 07-12-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 SCG'18 JO15-3 Afgeschermd… (+1) 92029 7 - 4
C 30-11-2019 13:00 DSC JO15-3 Haarsteeg JO15-4 M. (Mari) van der Kammen 36279 7 - 3
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 Nivo Sparta JO15-3 Afgeschermd… (+1) 35490 1 - 4
C 16-11-2019 13:00 Nieuwkuijk JO15-2 Haarsteeg JO15-4 T.W.C. (Dorus) van den Broek 37421 2 - 3
C 09-11-2019 15:15 ODC JO15-4 Haarsteeg JO15-4 D. (Daan) van der Kruit 37542 5 - 1
C 02-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 FC Engelen JO15-4 Afgeschermd… (+1) 37695 2 - 7
C 26-10-2019 11:00 Jan van Arckel JO15-2 Haarsteeg JO15-4 Q. (Quinn) de Munnik 35787 4 - 4
C 05-10-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-10 M.J. (Marco) Versteeg… (+1) 37600 12 - 2
C 28-09-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 Haarsteeg JO15-4 H.J. (Hugo) Witjes 36777 16 - 0
C 21-09-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 GDC JO15-1 Afgeschermd… (+1) 36614 0 - 12
B 14-09-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Haarsteeg JO15-4 Afgeschermd 8793 4 - 7
B 07-09-2019 13:00 Helvoirt JO15-2 Haarsteeg JO15-4 L. (Levi) Geurtz 8623 2 - 4
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 FC Engelen JO15-4 Afgeschermd… (+1) 8371 0 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 13:30 Maliskamp JO15-1 Den Dungen JO15-2 107256 0-0
C 04-04-2020 13:30 RKTVC JO15-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 104747 0-0
C 04-04-2020 13:00 DSC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-9 106729 0-0
C 04-04-2020 11:30 Jan van Arckel JO15-2 SCG'18 JO15-3 107836 0-0
C 04-04-2020 11:00 MVV'58 JO15-3 Boxtel JO15-3 106234 0-0
C 28-03-2020 13:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 DSC JO15-3 107488 0-0
C 28-03-2020 13:00 Den Dungen JO15-2 MVV'58 JO15-3 106925 0-0
C 28-03-2020 13:00 Haarsteeg JO15-4 Jan van Arckel JO15-2 105576 0-0
C 28-03-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 RKTVC JO15-2 104714 0-0
C 28-03-2020 13:15 Boxtel JO15-3 Maliskamp JO15-1 108707 0-0
C 14-03-2020 10:15 RKTVC JO15-2 SCG'18 JO15-3 105957 0-0
C 14-03-2020 11:30 Jan van Arckel JO15-2 Maliskamp JO15-1 108417 0-0
C 14-03-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 107264 0-0
C 14-03-2020 13:00 DSC JO15-3 Den Dungen JO15-2 105148 0-0
C 14-03-2020 13:15 Boxtel JO15-3 Haarsteeg JO15-4 106428 0-0
C 07-03-2020 14:00 Maliskamp JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-9 107040 0-3
C 07-03-2020 13:15 SCG'18 JO15-3 DSC JO15-3 107709 6-3
C 07-03-2020 13:00 Den Dungen JO15-2 Boxtel JO15-3 104333 3-3
C 07-03-2020 13:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 Haarsteeg JO15-4 107610 0-9
C 07-03-2020 11:00 MVV'58 JO15-3 Jan van Arckel JO15-2 105856 1-3
C 15-02-2020 11:30 Jan van Arckel JO15-2 BZS JO15-3 107497 0-0
C 15-02-2020 13:00 Haarsteeg JO15-4 Den Dungen JO15-2 106720 4-3
C 15-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 SCG'18 JO15-3 104378 4-0
C 15-02-2020 13:00 DSC JO15-3 Maliskamp JO15-1 106290 6-3
C 15-02-2020 13:15 Boxtel JO15-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 104647 9-1
C 15-02-2020 12:00 RKTVC JO15-2 MVV'58 JO15-3 108491 7-0
C 08-02-2020 09:20 BZS JO15-3 Boxtel JO15-3 106751 0-0
C 08-02-2020 11:30 Jan van Arckel JO15-2 DSC JO15-3 106853 3-2
C 08-02-2020 11:00 MVV'58 JO15-3 Haarsteeg JO15-4 105938 2-3
C 08-02-2020 13:00 Den Dungen JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-9 107643 2-1
C 08-02-2020 13:00 SCG'18 JO15-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 107718 5-3
C 08-02-2020 13:30 Maliskamp JO15-1 RKTVC JO15-2 108449 4-3
C 01-02-2020 13:30 RKTVC JO15-2 Jan van Arckel JO15-2 103824 2-0
C 01-02-2020 13:15 Boxtel JO15-3 SCG'18 JO15-3 107612 1-3
C 01-02-2020 13:00 DSC JO15-3 BZS JO15-3 108631 0-0
C 01-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 MVV'58 JO15-3 105383 1-1
C 01-02-2020 13:00 Haarsteeg JO15-4 Maliskamp JO15-1 104885 3-3
C 01-02-2020 13:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 Den Dungen JO15-2 104135 1-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Haarsteeg JO15-4 8793 4-7
B 14-09-2019 11:15 FC Engelen JO15-4 Helvoirt JO15-2 8916 7-0
B 07-09-2019 11:45 FC Engelen JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-10 8488 7-0
B 07-09-2019 13:00 Helvoirt JO15-2 Haarsteeg JO15-4 8623 2-4
B 31-08-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Helvoirt JO15-2 8223 2-4
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 FC Engelen JO15-4 8371 0-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 13:00 Nieuwkuijk JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-10 36005 14-0
C 14-12-2019 13:30 ODC JO15-4 Nivo Sparta JO15-3 36523 12-0
C 14-12-2019 11:30 Jan van Arckel JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-10 37566 8-1
C 14-12-2019 13:15 FC Engelen JO15-4 Nieuwkuijk JO15-2 36943 1-3
C 14-12-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 37887 4-2
C 14-12-2019 13:15 SCG'18 JO15-3 Zwaluw VFC JO15-4 92030 2-3
C 07-12-2019 12:45 Nivo Sparta JO15-3 Jan van Arckel JO15-2 36542 2-1
C 07-12-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 ODC JO15-4 37426 3-7
C 07-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 DSC JO15-3 36735 3-3
C 07-12-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 SCG'18 JO15-3 92029 7-4
C 30-11-2019 13:15 SCG'18 JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-9 92028 5-1
C 30-11-2019 13:00 DSC JO15-3 Haarsteeg JO15-4 36279 7-3
C 30-11-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Nivo Sparta JO15-3 38005 1-6
C 30-11-2019 11:30 Jan van Arckel JO15-2 Nieuwkuijk JO15-2 35926 7-4
C 27-11-2019 19:30 DSC JO15-3 SCG'18 JO15-3 92025 1-6
C 25-11-2019 19:00 FC Engelen JO15-4 ODC JO15-4 35935 0-11
C 23-11-2019 11:45 FC Engelen JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-10 37687 14-0
C 23-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 Zwaluw VFC JO15-4 36086 1-5
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 Nivo Sparta JO15-3 35490 1-4
C 23-11-2019 13:00 DSC JO15-3 Jan van Arckel JO15-2 36318 3-1
C 23-11-2019 15:15 ODC JO15-4 Nieuwkuijk JO15-2 37978 10-1
C 16-11-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 DSC JO15-3 36559 5-3
C 16-11-2019 11:15 Jan van Arckel JO15-2 SCG'18 JO15-3 92026 2-1
C 16-11-2019 13:15 Nivo Sparta JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-9 35503 2-0
C 16-11-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 FC Engelen JO15-4 37148 3-0
C 16-11-2019 13:00 Nieuwkuijk JO15-2 Haarsteeg JO15-4 37421 2-3
C 09-11-2019 15:15 ODC JO15-4 Haarsteeg JO15-4 37542 5-1
C 09-11-2019 13:00 Nieuwkuijk JO15-2 Nivo Sparta JO15-3 35784 1-4
C 09-11-2019 11:45 FC Engelen JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 36100 6-0
C 09-11-2019 10:15 Jan van Arckel JO15-2 Zwaluw VFC JO15-4 37974 0-9
C 02-11-2019 13:00 SCG'18 JO15-3 Nieuwkuijk JO15-2 92024 1-5
C 02-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 FC Engelen JO15-4 37695 2-7
C 02-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 ODC JO15-4 35719 2-13
C 02-11-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-10 37708 19-2
C 02-11-2019 12:45 Nivo Sparta JO15-3 DSC JO15-3 36362 9-0
C 26-10-2019 11:00 Jan van Arckel JO15-2 Haarsteeg JO15-4 35787 4-4
C 26-10-2019 13:15 FC Engelen JO15-4 DSC JO15-3 35701 2-1
C 26-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 OJC ROSMALEN JO15-9 37634 1-4
C 26-10-2019 12:45 Nivo Sparta JO15-3 Zwaluw VFC JO15-4 37767 0-8
C 26-10-2019 13:00 Nieuwkuijk JO15-2 GDC JO15-1 36498 0-0
C 26-10-2019 11:45 ODC JO15-4 SCG'18 JO15-3 92023 11-2
C 19-10-2019 13:00 SCG'18 JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-10 92020 7-2
C 12-10-2019 12:45 Nivo Sparta JO15-3 SCG'18 JO15-3 92021 3-2
C 05-10-2019 09:00 GDC JO15-1 Nivo Sparta JO15-3 37881 0-0
C 05-10-2019 11:30 Wilhelmina JO15-2 FC Engelen JO15-4 87217 0-0
C 05-10-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 Nieuwkuijk JO15-2 36680 10-3
C 05-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 Jan van Arckel JO15-2 35601 1-2
C 05-10-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-10 37600 12-2
C 05-10-2019 13:00 SCG'18 JO15-3 FC Engelen JO15-4 92022 0-2
C 05-10-2019 13:00 DSC JO15-3 ODC JO15-4 37097 0-14
C 28-09-2019 09:00 GDC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-9 37867 13-1
C 28-09-2019 11:00 Jan van Arckel JO15-2 FC Engelen JO15-4 35476 2-4
C 28-09-2019 13:00 Nieuwkuijk JO15-2 DSC JO15-3 37896 4-6
C 28-09-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 Haarsteeg JO15-4 36777 16-0
C 28-09-2019 12:45 Nivo Sparta JO15-3 Wilhelmina JO15-2 87216 0-0
C 28-09-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 ODC JO15-4 36393 0-7
C 21-09-2019 11:30 FC Engelen JO15-4 Nivo Sparta JO15-3 36365 2-0
C 21-09-2019 11:30 Wilhelmina JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-10 87215 0-0
C 21-09-2019 13:15 ODC JO15-4 Jan van Arckel JO15-2 37922 10-1
C 21-09-2019 13:00 DSC JO15-3 Zwaluw VFC JO15-4 37862 0-19
C 21-09-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 GDC JO15-1 36614 0-12
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 Nieuwkuijk JO15-2 36746 6-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO15-4 4 3 1 0 10 19 8 11 0
2 SCG'18 JO15-3 4 3 0 1 9 14 11 3 0
3 OJC ROSMALEN JO15-9 4 2 1 1 7 9 3 6 0
4 Den Dungen JO15-2 4 2 1 1 7 14 9 5 0
5 RKTVC JO15-2 3 2 0 1 6 12 4 8 0
6 Jan van Arckel JO15-2 3 2 0 1 6 6 5 1 0
7 Boxtel JO15-3 3 1 1 1 4 13 7 6 0
8 Maliskamp JO15-1 4 1 1 2 4 10 15 -5 0
9 DSC JO15-3 3 1 0 2 3 11 12 -1 0
10 MVV'58 JO15-3 4 0 1 3 1 4 14 -10 0
11 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 4 0 0 4 0 5 29 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO15-4 3 3 0 0 9 21 0 21 0
2 Haarsteeg JO15-4 3 2 0 1 6 11 13 -2 0
3 Helvoirt JO15-2 3 1 0 2 3 6 13 -7 0
4 OJC ROSMALEN JO15-10 3 0 0 3 0 6 18 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO15-4 10 10 0 0 30 100 10 90 0
2 Zwaluw VFC JO15-4 10 9 0 1 27 95 15 80 0
3 FC Engelen JO15-4 10 7 0 3 21 38 22 16 0
4 Nivo Sparta JO15-3 10 7 0 3 21 30 28 2 0
5 Jan van Arckel JO15-2 10 4 1 5 13 28 39 -11 0
6 Haarsteeg JO15-4 10 4 1 5 13 37 53 -16 0
7 DSC JO15-3 10 3 1 6 10 24 66 -42 0
8 Nieuwkuijk JO15-2 10 3 0 7 9 42 48 -6 0
9 SCG'18 JO15-3 10 3 0 7 9 30 37 -7 0
10 OJC ROSMALEN JO15-9 10 2 1 7 7 20 46 -26 0
11 OJC ROSMALEN JO15-10 10 1 0 9 3 14 94 -80 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven