Onder 15 beker poule

Junioren - Haarsteeg JO15-3

Teamleden

Spelers
Ammar Kamber Keeper      
Bouwe Coumans        
Karsten van Gestel        
Jimmy Henskens        
Marijn Hettinga        
Indy Joseph        
Patrick Kivits        
Ties de Man        
Julian van Moonen        
Jesse van der Staak        
Sven van Steen        
Bo Theunissen        
Casper Voortman        
Milan van de Wiel        
Joel Zhou        
 
Overige teamleden
Antoine Van Logten Trainer
Jorn Rooyakkers Trainer
Daan Sleutjes Trainer
Jack van Steen Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 Haarsteeg JO15-3 36495 Sportpark aan de Duinweg - -
C 30-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 ZIGO JO15-4 Peter Kivits (Scheidsrechter) 35758 Sportpark Haarsteeg - -
C 07-12-2019 11:30 SVSSS JO15-2 Haarsteeg JO15-3 88551 Sportpark Zeshoeven - -
C 14-12-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 Haarsteeg JO15-3 35908 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 12:00 HHC'09 JO15-1 OSC'45 JO15-1
C 23-11-2019 12:30 WSC JO15-3 ZIGO JO15-4
C 23-11-2019 12:45 SC 't Zand JO15-3 SVSSS JO15-2
C 23-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 Haarsteeg JO15-3
C 23-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 GDC JO15-1
C 30-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 ZIGO JO15-4
C 30-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 SC 't Zand JO15-3
C 30-11-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 SVSSS JO15-2
C 30-11-2019 12:00 HHC'09 JO15-1 WSC JO15-3
C 30-11-2019 09:00 GDC JO15-1 SC Elshout JO15-1
C 07-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 HHC'09 JO15-1
C 07-12-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 RKDVC JO15-3
C 07-12-2019 12:30 ZIGO JO15-4 OSC'45 JO15-1
C 07-12-2019 11:30 SVSSS JO15-2 Haarsteeg JO15-3
C 07-12-2019 09:00 GDC JO15-1 SC 't Zand JO15-3
C 14-12-2019 11:00 WSC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6
C 14-12-2019 12:00 HHC'09 JO15-1 SC Elshout JO15-1
C 14-12-2019 12:45 SC 't Zand JO15-3 ZIGO JO15-4
C 14-12-2019 13:00 RKDVC JO15-3 SVSSS JO15-2
C 14-12-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 Haarsteeg JO15-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 13:15 SCG'18 JO15-3 Haarsteeg JO15-3 8875 3-9
B 14-09-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-7 FC Engelen JO15-3 8794 5-2
B 07-09-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 FC Engelen JO15-3 8669 1-4
B 07-09-2019 13:00 SCG'18 JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-7 8446 2-4
B 31-08-2019 11:30 FC Engelen JO15-3 SCG'18 JO15-3 8342 9-0
B 31-08-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-7 Haarsteeg JO15-3 8224 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 SC 't Zand JO15-3 36931 0-0
C 16-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 HHC'09 JO15-1 36913 0-0
C 16-11-2019 12:30 ZIGO JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-6 36689 0-0
C 16-11-2019 11:30 SVSSS JO15-2 WSC JO15-3 88548 0-0
C 16-11-2019 10:45 GDC JO15-1 RKDVC JO15-3 93147 7-1
C 09-11-2019 11:30 SVSSS JO15-2 ZIGO JO15-4 88547 0-6
C 09-11-2019 11:15 SC 't Zand JO15-3 WSC JO15-3 36453 0-0
C 09-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 37992 0-4
C 09-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 SC Elshout JO15-1 37297 4-2
C 09-11-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 GDC JO15-1 93146 7-1
C 02-11-2019 09:00 GDC JO15-1 Haarsteeg JO15-3 93145 3-2
C 02-11-2019 10:30 WSC JO15-3 RKDVC JO15-3 37402 1-0
C 02-11-2019 12:30 ZIGO JO15-4 HHC'09 JO15-1 38095 1-5
C 02-11-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 OSC'45 JO15-1 36762 0-6
C 02-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 SC 't Zand JO15-3 35630 5-3
C 28-10-2019 19:30 RKDVC JO15-3 HHC'09 JO15-1 35460 0-3
C 26-10-2019 12:30 ZIGO JO15-4 GDC JO15-1 93144 1-3
C 26-10-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 WSC JO15-3 37810 5-1
C 26-10-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 35669 2-3
C 26-10-2019 11:30 SVSSS JO15-2 SC Elshout JO15-1 88546 3-6
C 26-10-2019 12:30 ZIGO JO15-4 SCG'18 JO15-3 36563 0-0
C 12-10-2019 09:00 GDC JO15-1 WSC JO15-3 93142 1-3
C 05-10-2019 13:00 SCG'18 JO15-3 SVSSS JO15-2 88545 0-0
C 05-10-2019 12:00 HHC'09 JO15-1 SC 't Zand JO15-3 36551 1-3
C 05-10-2019 12:30 WSC JO15-3 Haarsteeg JO15-3 36372 4-3
C 05-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-6 OSC'45 JO15-1 36892 0-5
C 05-10-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 ZIGO JO15-4 36155 1-0
C 05-10-2019 09:00 GDC JO15-1 SVSSS JO15-2 93143 6-0
C 28-09-2019 12:30 ZIGO JO15-4 Wilhelmina JO15-2 37250 0-0
C 28-09-2019 11:15 Audacia JO15-2 HHC'09 JO15-1 35582 0-0
C 28-09-2019 13:15 SCG'18 JO15-3 WSC JO15-3 35755 0-12
C 28-09-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 SC 't Zand JO15-3 37614 2-7
C 28-09-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 RKDVC JO15-3 37587 8-0
C 28-09-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-6 36963 2-5
C 28-09-2019 13:00 SVSSS JO15-2 HHC'09 JO15-1 88544 0-8
C 21-09-2019 11:30 HHC'09 JO15-1 SCG'18 JO15-3 36775 21-1
C 21-09-2019 12:30 WSC JO15-3 SC Elshout JO15-1 36404 7-1
C 21-09-2019 12:45 SC 't Zand JO15-3 OSC'45 JO15-1 37261 0-7
C 21-09-2019 13:00 RKDVC JO15-3 ZIGO JO15-4 36853 1-4
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 Audacia JO15-2 36739 0-0
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 SVSSS JO15-2 88543 2-2
C 21-09-2019 11:30 Wilhelmina JO15-2 Haarsteeg JO15-3 37823 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO15-3 3 2 0 1 6 15 6 9 0
2 Haarsteeg JO15-3 3 2 0 1 6 13 9 4 0
3 OJC ROSMALEN JO15-7 3 2 0 1 6 11 7 4 0
4 SCG'18 JO15-3 3 0 0 3 0 5 22 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OSC'45 JO15-1 6 6 0 0 18 38 2 36 0
2 OJC ROSMALEN JO15-6 7 5 1 1 16 23 14 9 0
3 WSC JO15-3 7 4 1 2 13 16 14 2 0
4 HHC'09 JO15-1 5 4 0 1 12 25 6 19 0
5 GDC JO15-1 6 4 0 2 12 21 14 7 0
6 SC 't Zand JO15-3 6 3 1 2 10 21 17 4 0
7 ZIGO JO15-4 6 2 0 4 6 12 14 -2 0
8 SC Elshout JO15-1 7 2 0 5 6 14 33 -19 0
9 SVSSS JO15-2 6 1 1 4 4 9 28 -19 0
10 Haarsteeg JO15-3 6 1 0 5 3 15 27 -12 0
11 RKDVC JO15-3 6 0 0 6 0 2 27 -25 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven