0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO8-3

Teamleden

Spelers
Pieter Bierings        
Bart Bode        
Indy Geerts        
Daan Kok        
Lasse Mulder        
Vince van Stokkum        
Hidde Verbunt        
Julian van de Vrie        
Okke Weinschenk        
 
Overige teamleden
Bertie Kok Trainer
Ricardo Waij Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 25-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 SCG'18 JO8-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 136159 Sportpark Haarsteeg Veld 5B1 KK 3 KK 13
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-05-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Nieuwkuijk JO8-1
C 25-05-2019 08:30 ODC JO8-2 Zwaluw VFC JO8-5
C 25-05-2019 09:00 GDC JO8-1 Achilles Veen JO8-1
C 25-05-2019 09:45 SV BLC JO8-3 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1
C 25-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 SCG'18 JO8-2
C 25-05-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 DESK JO8-2
C 08-06-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 ODC JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-05-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 GDC JO8-1 135512 0-0
C 18-05-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 NOAD'32 JO8-1 134009 0-0
C 18-05-2019 10:00 DESK JO8-2 SV BLC JO8-3 134770 0-0
C 18-05-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 Wilhelmina JO8-4 137305 0-0
C 18-05-2019 09:00 Achilles Veen JO8-1 ODC JO8-2 137114 0-0
C 18-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Haarsteeg JO8-3 135846 0-0
C 11-05-2019 08:30 ODC JO8-2 NOAD'32 JO8-1 135085 0-0
C 11-05-2019 09:00 DESK JO8-2 Zwaluw VFC JO8-5 135124 0-0
C 11-05-2019 09:00 GDC JO8-1 SCG'18 JO8-2 135734 0-0
C 11-05-2019 09:45 SV BLC JO8-3 Nieuwkuijk JO8-1 135463 0-0
C 11-05-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 Achilles Veen JO8-1 135667 0-0
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 134087 0-0
C 04-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Wilhelmina JO8-4 136354 0-0
C 04-05-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 GDC JO8-1 135107 0-0
C 04-05-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 DESK JO8-2 134756 0-0
C 04-05-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 SV BLC JO8-3 134540 0-0
C 04-05-2019 09:00 Achilles Veen JO8-1 Haarsteeg JO8-3 134833 0-0
C 13-04-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 Nieuwkuijk JO8-1 135531 0-0
C 13-04-2019 09:45 SV BLC JO8-3 Zwaluw VFC JO8-5 137219 0-0
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 NOAD'32 JO8-1 135100 0-0
C 13-04-2019 08:30 ODC JO8-2 GDC JO8-1 135963 0-0
C 13-04-2019 09:00 DESK JO8-2 Achilles Veen JO8-1 136144 0-0
C 13-04-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 SCG'18 JO8-2 134777 0-0
C 10-04-2019 18:30 Achilles Veen JO8-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 136704 0-0
C 06-04-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 DESK JO8-2 135602 0-0
C 06-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 136568 0-0
C 06-04-2019 09:00 GDC JO8-1 Haarsteeg JO8-3 135487 0-0
C 06-04-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Wilhelmina JO8-4 134182 0-0
C 06-04-2019 10:30 Achilles Veen JO8-1 SV BLC JO8-3 136059 0-0
C 06-04-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 ODC JO8-2 135376 0-0
C 30-03-2019 09:45 SV BLC JO8-3 Haarsteeg JO8-3 135197 0-0
C 30-03-2019 09:00 GDC JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5 135347 0-0
C 30-03-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Wilhelmina JO8-4 136488 0-0
C 30-03-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 SCG'18 JO8-2 134424 0-0
C 23-03-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 GDC JO8-1 134940 0-0
C 23-03-2019 08:30 SV BLC JO8-3 ODC JO8-2 136003 0-0
C 23-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Achilles Veen JO8-1 136876 0-0
C 23-03-2019 09:00 DESK JO8-2 SCG'18 JO8-2 135550 0-0
C 23-03-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 NOAD'32 JO8-1 136459 0-0
C 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 Nieuwkuijk JO8-1 137295 0-0
C 16-03-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 Nieuwkuijk JO8-1 135391 0-0
C 16-03-2019 08:30 ODC JO8-2 DESK JO8-2 136791 0-0
C 09-03-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 SV BLC JO8-3 136053 0-0
C 09-03-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 ODC JO8-2 135852 0-0
C 09-03-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Achilles Veen JO8-1 133938 0-0
C 09-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 NOAD'32 JO8-1 136598 0-0
C 23-02-2019 09:00 Achilles Veen JO8-1 NOAD'32 JO8-1 135695 0-0
C 23-02-2019 09:00 DESK JO8-2 GDC JO8-1 135075 0-0
C 16-02-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 SV BLC JO8-3 134007 0-0
C 16-02-2019 09:00 GDC JO8-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 135316 0-0
C 16-02-2019 08:30 ODC JO8-2 Wilhelmina JO8-4 135603 0-0
C 16-02-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 Achilles Veen JO8-1 134166 0-0
C 16-02-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5 136000 0-0
C 16-02-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 DESK JO8-2 136041 0-0
C 09-02-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 Haarsteeg JO8-3 136491 0-0
C 09-02-2019 09:30 SV BLC JO8-3 GDC JO8-1 137035 0-0
C 09-02-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 ODC JO8-2 135526 0-0
C 09-02-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 SCG'18 JO8-2 135496 0-0
C 09-02-2019 09:00 DESK JO8-2 Nieuwkuijk JO8-1 136192 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TGG JO8-1 3 3 0 0 9 37 3 34 0
2 Haarsteeg JO8-3 3 2 0 1 6 15 25 -10 0
3 FC Engelen JO8-3 3 1 0 2 3 17 21 -4 0
4 Wilhelmina JO8-4 3 0 0 3 0 5 25 -20 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven