0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO8-3

Teamleden

Spelers
Pieter Bierings        
Bart Bode        
Indy Geerts        
Daan Kok        
Lasse Mulder        
Vince van Stokkum        
Hidde Verbunt        
Julian van de Vrie        
Okke Weinschenk        
 
Overige teamleden
Ricardo Waij Assistent Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-03-2019 09:00 DESK JO8-2 SCG'18 JO8-2
C 23-03-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 GDC JO8-1
C 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 Nieuwkuijk JO8-1
C 23-03-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 NOAD'32 JO8-1
C 23-03-2019 08:30 SV BLC JO8-3 ODC JO8-2
C 23-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Achilles Veen JO8-1
C 30-03-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 SCG'18 JO8-2
C 30-03-2019 09:45 SV BLC JO8-3 Haarsteeg JO8-3
C 30-03-2019 09:00 GDC JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5
C 30-03-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Wilhelmina JO8-4
C 06-04-2019 10:30 Achilles Veen JO8-1 SV BLC JO8-3
C 06-04-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Wilhelmina JO8-4
C 06-04-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 ODC JO8-2
C 06-04-2019 09:00 GDC JO8-1 Haarsteeg JO8-3
C 06-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1
C 06-04-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 DESK JO8-2
C 13-04-2019 08:30 ODC JO8-2 GDC JO8-1
C 13-04-2019 09:00 DESK JO8-2 Achilles Veen JO8-1
C 13-04-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 Nieuwkuijk JO8-1
C 13-04-2019 09:45 SV BLC JO8-3 Zwaluw VFC JO8-5
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 NOAD'32 JO8-1
C 13-04-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 SCG'18 JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 09-03-2019 vervallen Haarsteeg JO8-3 ODC JO8-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 135852 6 - 11
C 16-02-2019 vervallen Haarsteeg JO8-3 DESK JO8-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 136041 0- 9
C 09-02-2019 vervallen Wilhelmina JO8-4 Haarsteeg JO8-3 136491 7-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-03-2019 10:30 Achilles Veen JO8-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 136704 0-0
C 16-03-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 Nieuwkuijk JO8-1 135391 0-0
C 16-03-2019 08:30 ODC JO8-2 DESK JO8-2 136791 0-0
C 09-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 NOAD'32 JO8-1 136598 0-0
C 09-03-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Achilles Veen JO8-1 133938 0-0
C 09-03-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 ODC JO8-2 135852 0-0
C 09-03-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 SV BLC JO8-3 136053 0-0
C 23-02-2019 09:00 DESK JO8-2 GDC JO8-1 135075 0-0
C 23-02-2019 09:00 Achilles Veen JO8-1 NOAD'32 JO8-1 135695 0-0
C 16-02-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 DESK JO8-2 136041 0-0
C 16-02-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5 136000 0-0
C 16-02-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 Achilles Veen JO8-1 134166 0-0
C 16-02-2019 09:00 GDC JO8-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 135316 0-0
C 16-02-2019 08:30 ODC JO8-2 Wilhelmina JO8-4 135603 0-0
C 16-02-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 SV BLC JO8-3 134007 0-0
C 09-02-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 Haarsteeg JO8-3 136491 0-0
C 09-02-2019 09:30 SV BLC JO8-3 GDC JO8-1 137035 0-0
C 09-02-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 ODC JO8-2 135526 0-0
C 09-02-2019 09:00 DESK JO8-2 Nieuwkuijk JO8-1 136192 0-0
C 09-02-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 SCG'18 JO8-2 135496 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TGG JO8-1 3 3 0 0 9 37 3 34 0
2 Haarsteeg JO8-3 3 2 0 1 6 15 25 -10 0
3 FC Engelen JO8-3 3 1 0 2 3 17 21 -4 0
4 Wilhelmina JO8-4 3 0 0 3 0 5 25 -20 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven