0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-5

Teamleden

Spelers
Sem Van den Bogaard        
NoĆ«lle Van der Geld        
Ole Heij        
Remco Hoekstra        
Finn van der Hoeven        
Boris Menzing        
Ib Verbunt        
Thijmen Wiering        
 
Overige teamleden
Marcel Heij Leider/Trainer
Sander van der Loo Overig

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-5 Wilhelmina JO10-3 126568 Sportpark Haarsteeg Veld 5A1 KK 2 KK 12
C 11-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 Haarsteeg JO10-5 126281 Sportpark De Groote Wielen - -
C 18-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-5 Emplina JO10-5 127727 Sportpark Haarsteeg - -
C 25-05-2019 10:00 DSC JO10-4 Haarsteeg JO10-5 126646 Sportpark Ipperakkeren - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Nivo Sparta JO10-5 RKDVC JO10-6
C 04-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-5 Wilhelmina JO10-3
C 04-05-2019 09:45 SV BLC JO10-4 FC Engelen JO10-5
C 04-05-2019 10:00 Hedel JO10-2 DSC JO10-4
C 04-05-2019 10:30 ST Alem/RKVSC JO10-1G Emplina JO10-5
C 11-05-2019 14:30 FC Engelen JO10-5 Nivo Sparta JO10-5
C 11-05-2019 10:00 Emplina JO10-5 Zwaluw VFC JO10-7
C 11-05-2019 10:00 DSC JO10-4 SV BLC JO10-4
C 11-05-2019 09:00 RKDVC JO10-6 Hedel JO10-2
C 11-05-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 ST Alem/RKVSC JO10-1G
C 11-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 Haarsteeg JO10-5
C 18-05-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 DSC JO10-4
C 18-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-5 Emplina JO10-5
C 18-05-2019 09:45 SV BLC JO10-4 RKDVC JO10-6
C 18-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 FC Engelen JO10-5
C 18-05-2019 10:00 Hedel JO10-2 Nivo Sparta JO10-5
C 18-05-2019 10:30 ST Alem/RKVSC JO10-1G OJC ROSMALEN JO10-8

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen Haarsteeg JO10-5 SV BLC JO10-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 129255 0/13
C 06-04-2019 vervallen ST Alem/RKVSC JO10-1G Haarsteeg JO10-5 127837
C 30-03-2019 vervallen RKDVC JO10-6 Haarsteeg JO10-5 150532
C 23-03-2019 vervallen Haarsteeg JO10-5 Nivo Sparta JO10-5 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 128624 3-12
C 16-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 Haarsteeg JO10-5 129280
C 09-03-2019 vervallen Haarsteeg JO10-5 Hedel JO10-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 128112 1 - 20
V 23-02-2019 vervallen Haarsteeg JO10-5 Elshout JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter)
C 16-02-2019 vervallen RKDVC JO10-3 Haarsteeg JO10-5 128354
C 09-02-2019 vervallen Haarsteeg JO10-5 FC Engelen JO10-5 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 127918 1-15
C 08-12-2018 vervallen Haarsteeg JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-6 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 53178 2-17
C 01-12-2018 vervallen FC Engelen JO10-5 Haarsteeg JO10-5 55581
C 24-11-2018 vervallen RKDVC JO10-5 Haarsteeg JO10-5 55078
C 17-11-2018 vervallen Haarsteeg JO10-5 BMC JO10-3 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 55803 15-7
C 10-11-2018 vervallen Boxtel JO10-3 Haarsteeg JO10-5 54400
C 03-11-2018 vervallen Haarsteeg JO10-5 Den Dungen JO10-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 53158
C 31-10-2018 vervallen Haarsteeg JO10-5 ODC JO10-4 102064
C 31-10-2018 18:15 Haarsteeg JO10-5 ODC JO10-4 101810
C 27-10-2018 vervallen Haarsteeg JO10-3 Haarsteeg JO10-5 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 98603
C 27-10-2018 vervallen SV BLC JO10-5 Haarsteeg JO10-5 53586
C 13-10-2018 vervallen Haarsteeg JO10-5 SCG'18 JO10-3 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 55526 13/2
C 06-10-2018 vervallen Emplina JO10-6 Haarsteeg JO10-5 55259
C 29-09-2018 vervallen Haarsteeg JO10-5 ODC JO10-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 53554
C 22-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Haarsteeg JO10-5 54841
B 15-09-2018 09:00 RKDVC JO10-6 Haarsteeg JO10-5 12902 8 - 3
B 08-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Haarsteeg JO10-5 12939 14 - 3
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 Helvoirt JO10-2 M. (Marcel) Heij… (+1) 11694 0 - 20
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 Nivo Sparta JO10-5 127516 0-0
C 13-04-2019 11:45 FC Engelen JO10-5 RKDVC JO10-6 150537 0-0
C 13-04-2019 10:00 Emplina JO10-5 Hedel JO10-2 127821 0-0
C 13-04-2019 10:00 DSC JO10-4 ST Alem/RKVSC JO10-1G 126045 0-0
C 13-04-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 Zwaluw VFC JO10-7 126758 0-0
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO10-5 SV BLC JO10-4 129255 0-0
C 10-04-2019 18:30 DSC JO10-4 RKDVC JO10-6 150531 0-0
C 06-04-2019 08:30 Nivo Sparta JO10-5 Wilhelmina JO10-3 126894 0-0
C 06-04-2019 08:30 SV BLC JO10-4 Emplina JO10-5 127413 0-0
C 06-04-2019 10:00 Hedel JO10-2 FC Engelen JO10-5 126891 0-0
C 06-04-2019 10:30 ST Alem/RKVSC JO10-1G Haarsteeg JO10-5 127837 0-0
C 06-04-2019 09:00 RKDVC JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-8 150536 0-0
C 06-04-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 DSC JO10-4 127865 0-0
C 30-03-2019 10:00 Hedel JO10-2 SV BLC JO10-4 126439 0-0
C 30-03-2019 08:30 Nivo Sparta JO10-5 Emplina JO10-5 127483 0-0
C 30-03-2019 09:00 RKDVC JO10-6 Haarsteeg JO10-5 150532 0-0
C 30-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 OJC ROSMALEN JO10-8 127310 0-0
C 23-03-2019 10:30 ST Alem/RKVSC JO10-1G Zwaluw VFC JO10-7 128517 0-0
C 23-03-2019 10:00 Emplina JO10-5 RKDVC JO10-6 150535 0-0
C 23-03-2019 10:00 DSC JO10-4 FC Engelen JO10-5 126741 0-0
C 23-03-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 Hedel JO10-2 128558 0-0
C 23-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 SV BLC JO10-4 129190 0-0
C 23-03-2019 09:00 Haarsteeg JO10-5 Nivo Sparta JO10-5 128624 0-0
C 16-03-2019 10:00 DSC JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-8 127507 0-0
C 16-03-2019 09:00 RKDVC JO10-6 ST Alem/RKVSC JO10-1G 150534 0-0
C 16-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 Haarsteeg JO10-5 129280 0-0
C 16-03-2019 09:00 RKDVC JO10-3 ST Alem/RKVSC JO10-1G 126995 0-0
C 16-03-2019 11:45 FC Engelen JO10-5 Wilhelmina JO10-3 126593 0-0
C 09-03-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 RKDVC JO10-3 127421 0-0
C 09-03-2019 09:00 Haarsteeg JO10-5 Hedel JO10-2 128112 0-0
C 09-03-2019 09:30 SV BLC JO10-4 Zwaluw VFC JO10-7 129396 0-0
C 09-03-2019 10:30 ST Alem/RKVSC JO10-1G Nivo Sparta JO10-5 129354 0-0
C 09-03-2019 10:00 Emplina JO10-5 DSC JO10-4 127352 0-0
C 09-03-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 RKDVC JO10-6 150533 0-0
C 23-02-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 FC Engelen JO10-5 126103 0-0
C 16-02-2019 08:30 Nivo Sparta JO10-5 DSC JO10-4 126452 0-0
C 16-02-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 Wilhelmina JO10-3 128188 0-0
C 16-02-2019 09:00 RKDVC JO10-3 Haarsteeg JO10-5 128354 0-0
C 16-02-2019 09:30 SV BLC JO10-4 ST Alem/RKVSC JO10-1G 128104 0-0
C 16-02-2019 11:45 FC Engelen JO10-5 Emplina JO10-5 126363 0-0
C 16-02-2019 10:15 Hedel JO10-2 Zwaluw VFC JO10-7 127109 0-0
C 09-02-2019 08:45 Wilhelmina JO10-3 SV BLC JO10-4 127803 0-0
C 09-02-2019 10:00 Emplina JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-8 126315 0-0
C 09-02-2019 10:00 DSC JO10-4 RKDVC JO10-3 128767 0-0
C 09-02-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 Nivo Sparta JO10-5 126805 0-0
C 09-02-2019 10:30 ST Alem/RKVSC JO10-1G Hedel JO10-2 128203 0-0
C 09-02-2019 09:00 Haarsteeg JO10-5 FC Engelen JO10-5 127918 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:15 BMC JO10-3 SCG'18 JO10-3 53414 0-0
C 15-12-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Haarsteeg JO10-3 98609 0-0
C 08-12-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-6 53178 0-0
C 08-12-2018 09:00 RKDVC JO10-5 Den Dungen JO10-2 55583 0-0
C 08-12-2018 08:45 Boxtel JO10-3 Emplina JO10-6 55278 0-0
C 01-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 RKDVC JO10-5 54492 0-0
C 01-12-2018 08:45 Den Dungen JO10-2 Boxtel JO10-3 54555 0-0
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO10-6 BMC JO10-3 53119 0-0
C 01-12-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 Zwaluw VFC JO10-8 55571 0-0
C 01-12-2018 11:30 FC Engelen JO10-5 Haarsteeg JO10-5 55581 0-0
C 24-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Den Dungen JO10-2 55891 0-0
C 24-11-2018 10:15 BMC JO10-3 Haarsteeg JO10-3 98607 0-0
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO10-5 Haarsteeg JO10-5 55078 0-0
C 24-11-2018 10:00 Boxtel JO10-3 FC Engelen JO10-5 54727 0-0
C 24-11-2018 08:30 ODC JO10-4 Emplina JO10-6 53441 0-0
C 24-11-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-6 54986 0-0
C 17-11-2018 08:30 ODC JO10-4 Zwaluw VFC JO10-8 55400 0-0
C 17-11-2018 10:00 Emplina JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-6 55152 0-0
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 BMC JO10-3 55803 0-0
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Boxtel JO10-3 98606 0-0
C 17-11-2018 09:45 FC Engelen JO10-5 RKDVC JO10-5 53956 0-0
C 17-11-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 SCG'18 JO10-3 54101 0-0
C 10-11-2018 09:00 RKDVC JO10-5 ODC JO10-4 54851 0-0
C 10-11-2018 08:45 Boxtel JO10-3 Haarsteeg JO10-5 54400 0-0
C 10-11-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 Emplina JO10-6 53646 0-0
C 10-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Haarsteeg JO10-3 98605 0-0
C 10-11-2018 10:15 BMC JO10-3 Den Dungen JO10-2 55231 0-0
C 10-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 FC Engelen JO10-5 55606 0-0
C 03-11-2018 08:30 ODC JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-6 53160 0-0
C 03-11-2018 10:00 Boxtel JO10-3 SCG'18 JO10-3 53979 0-0
C 03-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 Den Dungen JO10-2 53158 0-0
C 03-11-2018 09:00 RKDVC JO10-5 Haarsteeg JO10-3 98604 0-0
C 03-11-2018 09:45 FC Engelen JO10-5 Emplina JO10-6 55178 0-0
C 03-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 BMC JO10-3 55136 0-0
C 31-10-2018 18:15 Haarsteeg JO10-5 ODC JO10-4 101810 0-0
C 31-10-2018 18:15 Haarsteeg JO10-5 ODC JO10-4 102064 0-0
C 27-10-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 ODC JO10-4 55379 0-0
C 27-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Zwaluw VFC JO10-8 53025 0-0
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Haarsteeg JO10-5 98603 0-0
C 27-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 FC Engelen JO10-5 54606 0-0
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO10-6 RKDVC JO10-5 54984 0-0
C 27-10-2018 10:15 BMC JO10-3 Boxtel JO10-3 55389 0-0
C 13-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 SV BLC JO10-5 54926 0-0
C 13-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Emplina JO10-6 53209 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKDVC JO10-5 BMC JO10-3 55499 0-0
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 SCG'18 JO10-3 55526 0-0
C 13-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-3 98602 0-0
C 13-10-2018 08:30 ODC JO10-4 Boxtel JO10-3 53744 0-0
C 13-10-2018 09:45 FC Engelen JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-6 55407 0-0
C 06-10-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 RKDVC JO10-5 55729 0-0
C 06-10-2018 08:45 Boxtel JO10-3 Zwaluw VFC JO10-8 56123 0-0
C 06-10-2018 08:30 SV BLC JO10-5 FC Engelen JO10-5 53083 0-0
C 06-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Den Dungen JO10-2 55459 0-0
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO10-6 Haarsteeg JO10-5 55259 0-0
C 06-10-2018 09:00 BMC JO10-3 ODC JO10-4 53943 0-0
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 FC Engelen JO10-5 98601 0-0
C 29-09-2018 08:30 SV BLC JO10-5 SCG'18 JO10-3 53240 0-0
C 29-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Boxtel JO10-3 54302 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKDVC JO10-5 Zwaluw VFC JO10-8 55452 0-0
C 29-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 ODC JO10-4 53554 0-0
C 29-09-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 Emplina JO10-6 55670 0-0
C 29-09-2018 11:00 FC Engelen JO10-5 BMC JO10-3 53647 0-0
C 29-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 SCG'18 JO10-3 98600 0-0
C 22-09-2018 08:45 Boxtel JO10-3 RKDVC JO10-5 53031 0-0
C 22-09-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 FC Engelen JO10-5 54138 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO10-6 SV BLC JO10-5 55455 0-0
C 22-09-2018 10:15 BMC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-6 53926 0-0
C 22-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Haarsteeg JO10-5 54841 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO10-6 Haarsteeg JO10-3 98599 0-0
C 22-09-2018 08:30 ODC JO10-4 Den Dungen JO10-2 55281 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 RKDVC JO10-6 Haarsteeg JO10-5 12902 8-3
B 15-09-2018 09:00 Helvoirt JO10-2 Zwaluw VFC JO10-8 12414 11-8
B 08-09-2018 09:00 Helvoirt JO10-2 RKDVC JO10-6 13030 4-5
B 08-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Haarsteeg JO10-5 12939 14-3
B 01-09-2018 09:00 RKDVC JO10-6 Zwaluw VFC JO10-8 12380 10-4
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 Helvoirt JO10-2 11694 0-20

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO10-6 3 3 0 0 9 23 11 12 0
2 Helvoirt JO10-2 3 2 0 1 6 35 13 22 0
3 Zwaluw VFC JO10-8 3 1 0 2 3 26 24 2 0
4 Haarsteeg JO10-5 3 0 0 3 0 6 42 -36 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven