0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-5

Teamleden

Spelers
Sem Van den Bogaard        
NoĆ«lle Van der Geld        
Ole Heij        
Remco Hoekstra        
Stian Hoekstra        
Finn van der Hoeven        
Ib Verbunt        
Thijmen Wiering        
 
Overige teamleden
Marcel Heij Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Haarsteeg JO10-3
C 15-12-2018 10:15 BMC JO10-3 SCG'18 JO10-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-6 53178 0-0
C 08-12-2018 09:00 RKDVC JO10-5 Den Dungen JO10-2 55583 0-0
C 08-12-2018 08:45 Boxtel JO10-3 Emplina JO10-6 55278 0-0
C 01-12-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 Zwaluw VFC JO10-8 55571 0-0
C 01-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 RKDVC JO10-5 54492 0-0
C 01-12-2018 08:45 Den Dungen JO10-2 Boxtel JO10-3 54555 0-0
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO10-6 BMC JO10-3 53119 0-0
C 01-12-2018 11:30 FC Engelen JO10-5 Haarsteeg JO10-5 55581 0-0
C 24-11-2018 08:30 ODC JO10-4 Emplina JO10-6 53441 0-0
C 24-11-2018 10:00 Boxtel JO10-3 FC Engelen JO10-5 54727 0-0
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO10-5 Haarsteeg JO10-5 55078 0-0
C 24-11-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-6 54986 0-0
C 24-11-2018 10:15 BMC JO10-3 Haarsteeg JO10-3 98607 0-0
C 24-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Den Dungen JO10-2 55891 0-0
C 17-11-2018 08:30 ODC JO10-4 Zwaluw VFC JO10-8 55400 0-0
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 BMC JO10-3 55803 0-0
C 17-11-2018 09:45 FC Engelen JO10-5 RKDVC JO10-5 53956 0-0
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Boxtel JO10-3 98606 0-0
C 17-11-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 SCG'18 JO10-3 54101 0-0
C 17-11-2018 10:00 Emplina JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-6 55152 0-0
C 10-11-2018 08:45 Boxtel JO10-3 Haarsteeg JO10-5 54400 0-0
C 10-11-2018 09:00 RKDVC JO10-5 ODC JO10-4 54851 0-0
C 10-11-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 Emplina JO10-6 53646 0-0
C 10-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Haarsteeg JO10-3 98605 0-0
C 10-11-2018 10:15 BMC JO10-3 Den Dungen JO10-2 55231 0-0
C 10-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 FC Engelen JO10-5 55606 0-0
C 03-11-2018 08:30 ODC JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-6 53160 0-0
C 03-11-2018 10:00 Boxtel JO10-3 SCG'18 JO10-3 53979 0-0
C 03-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 Den Dungen JO10-2 53158 0-0
C 03-11-2018 09:00 RKDVC JO10-5 Haarsteeg JO10-3 98604 0-0
C 03-11-2018 09:45 FC Engelen JO10-5 Emplina JO10-6 55178 0-0
C 03-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 BMC JO10-3 55136 0-0
C 31-10-2018 18:15 Haarsteeg JO10-5 ODC JO10-4 101810 0-0
C 31-10-2018 18:15 Haarsteeg JO10-5 ODC JO10-4 102064 0-0
C 27-10-2018 10:15 BMC JO10-3 Boxtel JO10-3 55389 0-0
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO10-6 RKDVC JO10-5 54984 0-0
C 27-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 FC Engelen JO10-5 54606 0-0
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Haarsteeg JO10-5 98603 0-0
C 27-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Zwaluw VFC JO10-8 53025 0-0
C 27-10-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 ODC JO10-4 55379 0-0
C 13-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 SV BLC JO10-5 54926 0-0
C 13-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Emplina JO10-6 53209 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKDVC JO10-5 BMC JO10-3 55499 0-0
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 SCG'18 JO10-3 55526 0-0
C 13-10-2018 08:30 ODC JO10-4 Boxtel JO10-3 53744 0-0
C 13-10-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-3 98602 0-0
C 13-10-2018 09:45 FC Engelen JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-6 55407 0-0
C 06-10-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 RKDVC JO10-5 55729 0-0
C 06-10-2018 08:45 Boxtel JO10-3 Zwaluw VFC JO10-8 56123 0-0
C 06-10-2018 08:30 SV BLC JO10-5 FC Engelen JO10-5 53083 0-0
C 06-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Den Dungen JO10-2 55459 0-0
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO10-6 Haarsteeg JO10-5 55259 0-0
C 06-10-2018 09:00 BMC JO10-3 ODC JO10-4 53943 0-0
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 FC Engelen JO10-5 98601 0-0
C 29-09-2018 08:30 SV BLC JO10-5 SCG'18 JO10-3 53240 0-0
C 29-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Boxtel JO10-3 54302 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKDVC JO10-5 Zwaluw VFC JO10-8 55452 0-0
C 29-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 ODC JO10-4 53554 0-0
C 29-09-2018 10:00 Den Dungen JO10-2 Emplina JO10-6 55670 0-0
C 29-09-2018 11:00 FC Engelen JO10-5 BMC JO10-3 53647 0-0
C 29-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 SCG'18 JO10-3 98600 0-0
C 22-09-2018 08:45 Boxtel JO10-3 RKDVC JO10-5 53031 0-0
C 22-09-2018 09:00 SCG'18 JO10-3 FC Engelen JO10-5 54138 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO10-6 SV BLC JO10-5 55455 0-0
C 22-09-2018 10:15 BMC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-6 53926 0-0
C 22-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Haarsteeg JO10-5 54841 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO10-6 Haarsteeg JO10-3 98599 0-0
C 22-09-2018 08:30 ODC JO10-4 Den Dungen JO10-2 55281 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 RKDVC JO10-6 Haarsteeg JO10-5 12902 8-3
B 15-09-2018 09:00 Helvoirt JO10-2 Zwaluw VFC JO10-8 12414 11-8
B 08-09-2018 09:00 Helvoirt JO10-2 RKDVC JO10-6 13030 4-5
B 08-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-8 Haarsteeg JO10-5 12939 14-3
B 01-09-2018 09:00 RKDVC JO10-6 Zwaluw VFC JO10-8 12380 10-4
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-5 Helvoirt JO10-2 11694 0-20

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO10-6 3 3 0 0 9 23 11 12 0
2 Helvoirt JO10-2 3 2 0 1 6 35 13 22 0
3 Zwaluw VFC JO10-8 3 1 0 2 3 26 24 2 0
4 Haarsteeg JO10-5 3 0 0 3 0 6 42 -36 0

Training

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven