0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Pupillen - Haarsteeg JO10-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Omar Benelayyachi | |||||||
Maxim Boelen | |||||||
Thijn van Falier | |||||||
Luuk van den Heuvel | |||||||
Gijs Roelofsma | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jesse van Bijnen | Leider/Trainer | ||||||
Bart van Hulten | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-06-2019 11:00 | FC Engelen JO10-4 | GDC JO10-1 | 126385 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | GDC JO10-1 | Baardwijk JO10-1 | 127433 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 10:45 | SC Elshout JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-6 | 129203 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | CHC JO10-1 | 128783 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Sparta'30 JO10-1 | Achilles Veen JO10-2 | 127439 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | WSC JO10-3G | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | 126669 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 11:45 | FC Engelen JO10-4 | RKDVC JO10-4 | 128911 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 08:30 | Baardwijk JO10-1 | Sparta'30 JO10-1 | 127975 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | RKDVC JO10-4 | WSC JO10-3G | 127083 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Achilles Veen JO10-2 | FC Engelen JO10-4 | 129327 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | GDC JO10-1 | 129160 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | Haarsteeg JO10-4 | 128921 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | CHC JO10-1 | SC Elshout JO10-1 | 129015 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | WSC JO10-3G | CHC JO10-1 | 127556 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Sparta'30 JO10-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | 126145 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | Baardwijk JO10-1 | 127200 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | RKDVC JO10-4 | 127567 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 10:45 | SC Elshout JO10-1 | Achilles Veen JO10-2 | 128323 | 0-0 | ||
C | 08-05-2019 18:30 | RKDVC JO10-4 | SC Elshout JO10-1 | 128110 | 0-0 | ||
C | 06-05-2019 18:45 | GDC JO10-1 | Sparta'30 JO10-1 | 126041 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | CHC JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-6 | 126198 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:30 | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | Haarsteeg JO10-4 | 127770 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | Achilles Veen JO10-2 | WSC JO10-3G | 126386 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Baardwijk JO10-1 | FC Engelen JO10-4 | 127305 | 0-0 | ||
C | 20-04-2019 10:30 | CHC JO10-1 | GDC JO10-1 | 129271 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | WSC JO10-3G | GDC JO10-1 | 126335 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | RKDVC JO10-4 | 126406 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | Achilles Veen JO10-2 | 126111 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | CHC JO10-1 | Baardwijk JO10-1 | 128966 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:45 | SC Elshout JO10-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | 127621 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 11:45 | FC Engelen JO10-4 | Sparta'30 JO10-1 | 127830 | 0-0 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | GDC JO10-1 | SC Elshout JO10-1 | 127000 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | GDC JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-6 | 128939 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | FC Engelen JO10-4 | 126498 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Achilles Veen JO10-2 | Haarsteeg JO10-4 | 128127 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Sparta'30 JO10-1 | WSC JO10-3G | 128970 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | RKDVC JO10-4 | CHC JO10-1 | 127633 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Baardwijk JO10-1 | SC Elshout JO10-1 | 126612 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:30 | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | Baardwijk JO10-1 | 126560 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | Achilles Veen JO10-2 | CHC JO10-1 | 128843 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | FC Engelen JO10-4 | 127165 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | RKDVC JO10-4 | Achilles Veen JO10-2 | 126476 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:45 | SC Elshout JO10-1 | Sparta'30 JO10-1 | 127716 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | 128361 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 09:00 | Sparta'30 JO10-1 | RKDVC JO10-4 | 128794 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | WSC JO10-3G | 126991 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 11:45 | FC Engelen JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-6 | 128599 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | Baardwijk JO10-1 | Achilles Veen JO10-2 | 127818 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | WSC JO10-3G | FC Engelen JO10-4 | 126237 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | RKDVC JO10-4 | GDC JO10-1 | 128028 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | Sparta'30 JO10-1 | 126361 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | CHC JO10-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | 127847 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 10:45 | SC Elshout JO10-1 | Haarsteeg JO10-4 | 128661 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 08:30 | WSC JO10-3G | Baardwijk JO10-1 | 126275 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | Baardwijk JO10-1 | RKDVC JO10-4 | 129431 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Sparta'30 JO10-1 | CHC JO10-1 | 129379 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | Achilles Veen JO10-2 | 127995 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | WSC JO10-3G | Zwaluw VFC JO10-6 | 127012 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 11:45 | FC Engelen JO10-4 | SC Elshout JO10-1 | 127904 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | GDC JO10-1 | Haarsteeg JO10-4 | 128587 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:45 | SC Elshout JO10-1 | WSC JO10-3G | 126872 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | CHC JO10-1 | FC Engelen JO10-4 | 126977 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Achilles Veen JO10-2 | GDC JO10-1 | 127438 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | Sparta'30 JO10-1 | 126729 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | RKDVC JO10-4 | Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 | 127237 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-6 | Baardwijk JO10-1 | 127857 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-12-2018 10:45 | SC Elshout JO10-1 | ODC JO10-3 | 79564 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:00 | Hedel JO10-2 | Haarsteeg JO10-4 | 96628 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-4 | Nemelaer JO10-2 | 54384 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | SCG'18 JO10-2 | SV BLC JO10-4 | 56112 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Helvoirt JO10-2 | FC Engelen JO10-4 | 55220 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | ODC JO10-3 | SCG'18 JO10-2 | 79560 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | FC Engelen JO10-4 | SC Elshout JO10-1 | 54693 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 56047 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | Hedel JO10-2 | 96627 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | Nemelaer JO10-2 | Helvoirt JO10-2 | 53224 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 11:30 | FC Engelen JO10-4 | Jong Brabant JO10-4 | 54530 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 10:45 | SC Elshout JO10-1 | Haarsteeg JO10-4 | 53378 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-4 | SV BLC JO10-4 | 55149 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | SCG'18 JO10-2 | Nemelaer JO10-2 | 54052 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Helvoirt JO10-2 | ODC JO10-3 | 79575 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | ODC JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 79557 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | SCG'18 JO10-2 | SC Elshout JO10-1 | 56044 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | FC Engelen JO10-4 | 56022 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:45 | SV BLC JO10-4 | Hedel JO10-2 | 96625 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 11:30 | Nemelaer JO10-2 | Jong Brabant JO10-4 | 54117 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:45 | FC Engelen JO10-4 | Nemelaer JO10-2 | 53381 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Helvoirt JO10-2 | Haarsteeg JO10-4 | 53798 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | Hedel JO10-2 | SCG'18 JO10-2 | 96624 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | ODC JO10-3 | 79571 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:45 | SC Elshout JO10-1 | SV BLC JO10-4 | 53255 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | RKDVC JO10-3 | Haarsteeg JO10-4 | 55457 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | SCG'18 JO10-2 | Jong Brabant JO10-4 | 53499 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-4 | FC Engelen JO10-4 | 53904 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | SV BLC JO10-4 | Nemelaer JO10-2 | 54358 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Hedel JO10-2 | ODC JO10-3 | 96623 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:45 | SC Elshout JO10-1 | Helvoirt JO10-2 | 54013 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | Nemelaer JO10-2 | Hedel JO10-2 | 96622 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | SC Elshout JO10-1 | 53310 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Helvoirt JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 53800 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | SV BLC JO10-4 | 54068 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | ODC JO10-3 | RKDVC JO10-3 | 79559 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | FC Engelen JO10-4 | SCG'18 JO10-2 | 55130 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | SV BLC JO10-4 | Jong Brabant JO10-4 | 55896 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:45 | SC Elshout JO10-1 | Nemelaer JO10-2 | 55929 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | ODC JO10-3 | 79574 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | RKDVC JO10-3 | FC Engelen JO10-4 | 54325 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | GDC JO10-3G | Helvoirt JO10-2 | 53776 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Hedel JO10-2 | Helvoirt JO10-2 | 96621 | 0-0 | ||
C | 10-10-2018 18:00 | SCG'18 JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 55748 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Helvoirt JO10-2 | SCG'18 JO10-2 | 54334 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | ODC JO10-3 | SV BLC JO10-4 | 79556 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | FC Engelen JO10-4 | GDC JO10-3G | 55099 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-4 | SC Elshout JO10-1 | 54994 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | Haarsteeg JO10-4 | 55084 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | Nemelaer JO10-2 | RKDVC JO10-3 | 54686 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | FC Engelen JO10-4 | Hedel JO10-2 | 96620 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | ODC JO10-3 | FC Engelen JO10-4 | 79558 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | GDC JO10-3G | SC Elshout JO10-1 | 53718 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | RKDVC JO10-3 | SCG'18 JO10-2 | 54897 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | Nemelaer JO10-2 | 55139 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | SV BLC JO10-4 | Helvoirt JO10-2 | 55434 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 55563 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Hedel JO10-2 | SC Elshout JO10-1 | 96619 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | SCG'18 JO10-2 | Haarsteeg JO10-4 | 54677 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Helvoirt JO10-2 | Jong Brabant JO10-4 | 55531 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-4 | GDC JO10-3G | 55304 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:45 | SC Elshout JO10-1 | RKDVC JO10-3 | 54389 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | Nemelaer JO10-2 | ODC JO10-3 | 79561 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | OJC ROSMALEN JO10-4 | Hedel JO10-2 | 96618 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | FC Engelen JO10-4 | SV BLC JO10-4 | 54309 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 08:30 | WSC JO10-2 | RKDVC JO10-3 | 12694 | 4-1 | ||
B | 15-09-2018 10:45 | SC Elshout JO10-1 | Haarsteeg JO10-4 | 11533 | 6-14 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | WSC JO10-2 | SC Elshout JO10-1 | 12719 | 17-1 | ||
B | 08-09-2018 09:00 | RKDVC JO10-3 | Haarsteeg JO10-4 | 11771 | 15-1 | ||
B | 01-09-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | WSC JO10-2 | 11758 | 0-16 | ||
B | 01-09-2018 10:45 | SC Elshout JO10-1 | RKDVC JO10-3 | 12499 | 1-19 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO10-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 37 | 2 | 35 | 0 |
2 | RKDVC JO10-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 35 | 6 | 29 | 0 |
3 | Haarsteeg JO10-4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 15 | 37 | -22 | 0 |
4 | SC Elshout JO10-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 50 | -42 | 0 |