0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO10-4

Teamleden

Spelers
Thom van der Avoird        
Omar Benelayyachi        
Maxim Boelen        
Thijn van Falier        
Luuk van den Heuvel        
Gijs Roelofsma        
Julian op het Veld        
Magnus Vos        
 
Overige teamleden
Bart van Hulten Trainer
Jesse van Bijnen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 vervallen Haarsteeg JO10-4 CHC JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 128783 19 - 0
C 18-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Haarsteeg JO10-4 128921
C 11-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 Baardwijk JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 127200 2 - 10
C 04-05-2019 vervallen Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 Haarsteeg JO10-4 127770
C 13-04-2019 vervallen Haarsteeg JO10-4 RKDVC JO10-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 126406 1 -2
C 06-04-2019 vervallen Achilles Veen JO10-2 Haarsteeg JO10-4 128127
V 30-03-2019 09:30 Sparta '30 JO10-1 Haarsteeg JO10-4
C 23-03-2019 vervallen Haarsteeg JO10-4 FC Engelen JO10-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 127165 7-10
C 16-03-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 WSC JO10-3G Spelbegeleider (Scheidsrechter) 126991 8 - 4
C 23-02-2019 vervallen SC Elshout JO10-1 Haarsteeg JO10-4 128661
C 16-02-2019 11:00 GDC JO10-1 Haarsteeg JO10-4 128587
C 09-02-2019 vervallen Haarsteeg JO10-4 Sparta'30 JO10-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 126729 2-4
C 08-12-2018 vervallen Hedel JO10-2 Haarsteeg JO10-4 96628
C 08-12-2018 vervallen GDC JO10-3G Haarsteeg JO10-4 54226
C 01-12-2018 vervallen Haarsteeg JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 56047 6 - 12
C 24-11-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 Haarsteeg JO10-4 53378
C 17-11-2018 vervallen Haarsteeg JO10-4 FC Engelen JO10-4 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 56022 10-2
C 10-11-2018 vervallen Helvoirt JO10-2 Haarsteeg JO10-4 53798
C 03-11-2018 vervallen RKDVC JO10-3 Haarsteeg JO10-4 55457
C 27-10-2018 vervallen Haarsteeg JO10-4 SV BLC JO10-4 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 54068
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-4 ODC JO10-3 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 79574
C 06-10-2018 vervallen Jong Brabant JO10-4 Haarsteeg JO10-4 55084
C 29-09-2018 vervallen Haarsteeg JO10-4 Nemelaer JO10-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 55139
C 22-09-2018 vervallen SCG'18 JO10-2 Haarsteeg JO10-4 54677
B 15-09-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 Haarsteeg JO10-4 C. (Charlie) Lisay 11533 6 - 14
B 08-09-2018 09:00 RKDVC JO10-3 Haarsteeg JO10-4 11771 15 - 1
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-4 WSC JO10-2 J. (Jesse) vanBijnen… (+1) 11758 0 - 16
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 11:00 FC Engelen JO10-4 GDC JO10-1 126385 0-0
C 25-05-2019 09:30 GDC JO10-1 Baardwijk JO10-1 127433 0-0
C 25-05-2019 10:45 SC Elshout JO10-1 Zwaluw VFC JO10-6 129203 0-0
C 25-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 CHC JO10-1 128783 0-0
C 25-05-2019 09:00 Sparta'30 JO10-1 Achilles Veen JO10-2 127439 0-0
C 25-05-2019 08:30 WSC JO10-3G Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 126669 0-0
C 25-05-2019 11:45 FC Engelen JO10-4 RKDVC JO10-4 128911 0-0
C 18-05-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 Sparta'30 JO10-1 127975 0-0
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO10-4 WSC JO10-3G 127083 0-0
C 18-05-2019 09:00 Achilles Veen JO10-2 FC Engelen JO10-4 129327 0-0
C 18-05-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 GDC JO10-1 129160 0-0
C 18-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Haarsteeg JO10-4 128921 0-0
C 18-05-2019 10:30 CHC JO10-1 SC Elshout JO10-1 129015 0-0
C 11-05-2019 08:30 WSC JO10-3G CHC JO10-1 127556 0-0
C 11-05-2019 09:00 Sparta'30 JO10-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 126145 0-0
C 11-05-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 Baardwijk JO10-1 127200 0-0
C 11-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 RKDVC JO10-4 127567 0-0
C 11-05-2019 10:45 SC Elshout JO10-1 Achilles Veen JO10-2 128323 0-0
C 08-05-2019 18:30 RKDVC JO10-4 SC Elshout JO10-1 128110 0-0
C 06-05-2019 18:45 GDC JO10-1 Sparta'30 JO10-1 126041 0-0
C 04-05-2019 10:30 CHC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-6 126198 0-0
C 04-05-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 Haarsteeg JO10-4 127770 0-0
C 04-05-2019 09:00 Achilles Veen JO10-2 WSC JO10-3G 126386 0-0
C 04-05-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 FC Engelen JO10-4 127305 0-0
C 20-04-2019 10:30 CHC JO10-1 GDC JO10-1 129271 0-0
C 13-04-2019 08:30 WSC JO10-3G GDC JO10-1 126335 0-0
C 13-04-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 RKDVC JO10-4 126406 0-0
C 13-04-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Achilles Veen JO10-2 126111 0-0
C 13-04-2019 10:30 CHC JO10-1 Baardwijk JO10-1 128966 0-0
C 13-04-2019 10:45 SC Elshout JO10-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 127621 0-0
C 13-04-2019 11:45 FC Engelen JO10-4 Sparta'30 JO10-1 127830 0-0
C 10-04-2019 18:30 GDC JO10-1 SC Elshout JO10-1 127000 0-0
C 06-04-2019 11:00 GDC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-6 128939 0-0
C 06-04-2019 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 FC Engelen JO10-4 126498 0-0
C 06-04-2019 09:00 Achilles Veen JO10-2 Haarsteeg JO10-4 128127 0-0
C 06-04-2019 09:00 Sparta'30 JO10-1 WSC JO10-3G 128970 0-0
C 06-04-2019 09:00 RKDVC JO10-4 CHC JO10-1 127633 0-0
C 06-04-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 SC Elshout JO10-1 126612 0-0
C 30-03-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 Baardwijk JO10-1 126560 0-0
C 30-03-2019 09:00 Achilles Veen JO10-2 CHC JO10-1 128843 0-0
C 23-03-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 FC Engelen JO10-4 127165 0-0
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-4 Achilles Veen JO10-2 126476 0-0
C 23-03-2019 10:45 SC Elshout JO10-1 Sparta'30 JO10-1 127716 0-0
C 23-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 128361 0-0
C 16-03-2019 09:00 Sparta'30 JO10-1 RKDVC JO10-4 128794 0-0
C 16-03-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 WSC JO10-3G 126991 0-0
C 16-03-2019 11:45 FC Engelen JO10-4 Zwaluw VFC JO10-6 128599 0-0
C 09-03-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 Achilles Veen JO10-2 127818 0-0
C 09-03-2019 08:30 WSC JO10-3G FC Engelen JO10-4 126237 0-0
C 09-03-2019 09:00 RKDVC JO10-4 GDC JO10-1 128028 0-0
C 09-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Sparta'30 JO10-1 126361 0-0
C 09-03-2019 10:30 CHC JO10-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 127847 0-0
C 23-02-2019 10:45 SC Elshout JO10-1 Haarsteeg JO10-4 128661 0-0
C 23-02-2019 08:30 WSC JO10-3G Baardwijk JO10-1 126275 0-0
C 16-02-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 RKDVC JO10-4 129431 0-0
C 16-02-2019 09:00 Sparta'30 JO10-1 CHC JO10-1 129379 0-0
C 16-02-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 Achilles Veen JO10-2 127995 0-0
C 16-02-2019 08:30 WSC JO10-3G Zwaluw VFC JO10-6 127012 0-0
C 16-02-2019 11:45 FC Engelen JO10-4 SC Elshout JO10-1 127904 0-0
C 16-02-2019 11:00 GDC JO10-1 Haarsteeg JO10-4 128587 0-0
C 09-02-2019 10:45 SC Elshout JO10-1 WSC JO10-3G 126872 0-0
C 09-02-2019 10:30 CHC JO10-1 FC Engelen JO10-4 126977 0-0
C 09-02-2019 09:00 Achilles Veen JO10-2 GDC JO10-1 127438 0-0
C 09-02-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 Sparta'30 JO10-1 126729 0-0
C 09-02-2019 09:00 RKDVC JO10-4 Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2 127237 0-0
C 09-02-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 Baardwijk JO10-1 127857 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 ODC JO10-3 79564 0-0
C 08-12-2018 10:00 Hedel JO10-2 Haarsteeg JO10-4 96628 0-0
C 08-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Nemelaer JO10-2 54384 0-0
C 08-12-2018 09:00 SCG'18 JO10-2 SV BLC JO10-4 56112 0-0
C 08-12-2018 09:00 Helvoirt JO10-2 FC Engelen JO10-4 55220 0-0
C 01-12-2018 08:30 ODC JO10-3 SCG'18 JO10-2 79560 0-0
C 01-12-2018 08:30 FC Engelen JO10-4 SC Elshout JO10-1 54693 0-0
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-4 56047 0-0
C 01-12-2018 10:15 Jong Brabant JO10-4 Hedel JO10-2 96627 0-0
C 01-12-2018 11:30 Nemelaer JO10-2 Helvoirt JO10-2 53224 0-0
C 24-11-2018 11:30 FC Engelen JO10-4 Jong Brabant JO10-4 54530 0-0
C 24-11-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 Haarsteeg JO10-4 53378 0-0
C 24-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 SV BLC JO10-4 55149 0-0
C 24-11-2018 09:00 SCG'18 JO10-2 Nemelaer JO10-2 54052 0-0
C 24-11-2018 09:00 Helvoirt JO10-2 ODC JO10-3 79575 0-0
C 17-11-2018 08:30 ODC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-4 79557 0-0
C 17-11-2018 09:00 SCG'18 JO10-2 SC Elshout JO10-1 56044 0-0
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-4 FC Engelen JO10-4 56022 0-0
C 17-11-2018 09:45 SV BLC JO10-4 Hedel JO10-2 96625 0-0
C 17-11-2018 11:30 Nemelaer JO10-2 Jong Brabant JO10-4 54117 0-0
C 10-11-2018 09:45 FC Engelen JO10-4 Nemelaer JO10-2 53381 0-0
C 10-11-2018 09:00 Helvoirt JO10-2 Haarsteeg JO10-4 53798 0-0
C 10-11-2018 10:00 Hedel JO10-2 SCG'18 JO10-2 96624 0-0
C 10-11-2018 10:15 Jong Brabant JO10-4 ODC JO10-3 79571 0-0
C 10-11-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 SV BLC JO10-4 53255 0-0
C 03-11-2018 09:00 RKDVC JO10-3 Haarsteeg JO10-4 55457 0-0
C 03-11-2018 09:00 SCG'18 JO10-2 Jong Brabant JO10-4 53499 0-0
C 03-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 FC Engelen JO10-4 53904 0-0
C 03-11-2018 09:30 SV BLC JO10-4 Nemelaer JO10-2 54358 0-0
C 03-11-2018 10:00 Hedel JO10-2 ODC JO10-3 96623 0-0
C 03-11-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 Helvoirt JO10-2 54013 0-0
C 27-10-2018 11:30 Nemelaer JO10-2 Hedel JO10-2 96622 0-0
C 27-10-2018 10:15 Jong Brabant JO10-4 SC Elshout JO10-1 53310 0-0
C 27-10-2018 09:00 Helvoirt JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 53800 0-0
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-4 SV BLC JO10-4 54068 0-0
C 27-10-2018 08:30 ODC JO10-3 RKDVC JO10-3 79559 0-0
C 27-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-4 SCG'18 JO10-2 55130 0-0
C 13-10-2018 09:30 SV BLC JO10-4 Jong Brabant JO10-4 55896 0-0
C 13-10-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 Nemelaer JO10-2 55929 0-0
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-4 ODC JO10-3 79574 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKDVC JO10-3 FC Engelen JO10-4 54325 0-0
C 13-10-2018 09:00 GDC JO10-3G Helvoirt JO10-2 53776 0-0
C 13-10-2018 09:00 Hedel JO10-2 Helvoirt JO10-2 96621 0-0
C 10-10-2018 18:00 SCG'18 JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 55748 0-0
C 06-10-2018 09:00 Helvoirt JO10-2 SCG'18 JO10-2 54334 0-0
C 06-10-2018 08:30 ODC JO10-3 SV BLC JO10-4 79556 0-0
C 06-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-4 GDC JO10-3G 55099 0-0
C 06-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 SC Elshout JO10-1 54994 0-0
C 06-10-2018 10:15 Jong Brabant JO10-4 Haarsteeg JO10-4 55084 0-0
C 06-10-2018 11:30 Nemelaer JO10-2 RKDVC JO10-3 54686 0-0
C 06-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-4 Hedel JO10-2 96620 0-0
C 29-09-2018 08:30 ODC JO10-3 FC Engelen JO10-4 79558 0-0
C 29-09-2018 09:00 GDC JO10-3G SC Elshout JO10-1 53718 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKDVC JO10-3 SCG'18 JO10-2 54897 0-0
C 29-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-4 Nemelaer JO10-2 55139 0-0
C 29-09-2018 09:30 SV BLC JO10-4 Helvoirt JO10-2 55434 0-0
C 29-09-2018 10:15 Jong Brabant JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-4 55563 0-0
C 29-09-2018 09:00 Hedel JO10-2 SC Elshout JO10-1 96619 0-0
C 22-09-2018 09:00 SCG'18 JO10-2 Haarsteeg JO10-4 54677 0-0
C 22-09-2018 09:00 Helvoirt JO10-2 Jong Brabant JO10-4 55531 0-0
C 22-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 GDC JO10-3G 55304 0-0
C 22-09-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 RKDVC JO10-3 54389 0-0
C 22-09-2018 11:30 Nemelaer JO10-2 ODC JO10-3 79561 0-0
C 22-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Hedel JO10-2 96618 0-0
C 22-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-4 SV BLC JO10-4 54309 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:30 WSC JO10-2 RKDVC JO10-3 12694 4-1
B 15-09-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 Haarsteeg JO10-4 11533 6-14
B 08-09-2018 08:30 WSC JO10-2 SC Elshout JO10-1 12719 17-1
B 08-09-2018 09:00 RKDVC JO10-3 Haarsteeg JO10-4 11771 15-1
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-4 WSC JO10-2 11758 0-16
B 01-09-2018 10:45 SC Elshout JO10-1 RKDVC JO10-3 12499 1-19

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO10-2 3 3 0 0 9 37 2 35 0
2 RKDVC JO10-3 3 2 0 1 6 35 6 29 0
3 Haarsteeg JO10-4 3 1 0 2 3 15 37 -22 0
4 SC Elshout JO10-1 3 0 0 3 0 8 50 -42 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven