0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - Haarsteeg JO12-3

Teamleden

Spelers
Femke de Boer Keeper      
Finn van Bokhoven        
Stijn Damen        
Stef Govaarts        
Sven van de Griend        
Fabio Gulli        
Kim van Heist        
Daan van Wijk        
Brave de Wit        
Stan van Zon        
 
Overige teamleden
Arno van de Griend Leider/Trainer
Sander van Wijk Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 Baardwijk JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 HHC'09 JO12-1 48253 10-0
C 08-12-2018 10:00 Emplina JO12-6 OJC ROSMALEN JO12-7 47908 6-1
C 08-12-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 RKDVC JO12-4 48298 11-1
C 08-12-2018 09:00 Well JO12-1 FC Drunen JO12-1G 47986 10-3
C 08-12-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 SC Elshout JO12-1 46971 3-10
C 01-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 NOAD'32 JO12-1 48140 6-4
C 01-12-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Haarsteeg JO12-3 48449 0-11
C 01-12-2018 10:45 HHC'09 JO12-1 Well JO12-1 47473 1-1
C 01-12-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47232 0-13
C 01-12-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Achilles Veen JO12-2 47181 9-1
C 01-12-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Emplina JO12-6 47350 1-3
C 24-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 FC Drunen JO12-1G 48917 8-1
C 24-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 HHC'09 JO12-1 48910 1-3
C 24-11-2018 10:00 Well JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48002 4-8
C 24-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 RKDVC JO12-4 48036 5-1
C 24-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Baardwijk JO12-2 48605 10-2
C 24-11-2018 10:00 Emplina JO12-6 SC Elshout JO12-1 46906 4-7
C 17-11-2018 10:00 Achilles Veen JO12-2 NOAD'32 JO12-1 48085 4-1
C 17-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Well JO12-1 48371 0-4
C 17-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Emplina JO12-6 47927 6-0
C 17-11-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G OJC ROSMALEN JO12-7 48725 4-8
C 17-11-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 48710 3-6
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO12-4 HHC'09 JO12-1 46998 0-5
C 10-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Baardwijk JO12-2 48539 3-1
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 47924 2-0
C 10-11-2018 09:00 Well JO12-1 Achilles Veen JO12-2 46908 6-1
C 10-11-2018 10:00 Emplina JO12-6 FC Drunen JO12-1G 47389 6-2
C 10-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Haarsteeg JO12-3 47122 4-1
C 10-11-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 SC Elshout JO12-1 46926 3-3
C 03-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 FC Drunen JO12-1G 47881 13-2
C 03-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7 48007 11-4
C 03-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 RKDVC JO12-4 48693 6-2
C 03-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 HHC'09 JO12-1 46901 2-3
C 03-11-2018 09:00 Well JO12-1 SC Elshout JO12-1 47546 3-4
C 03-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Emplina JO12-6 46952 5-2
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1 48308 0-6
C 27-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48405 6-5
C 27-10-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G Baardwijk JO12-2 48801 7-3
C 27-10-2018 10:15 HHC'09 JO12-1 NOAD'32 JO12-1 47522 2-4
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO12-6 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47741 3-7
C 27-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Achilles Veen JO12-2 48571 4-1
C 25-10-2018 19:00 Well JO12-1 Emplina JO12-6 47300 5-2
C 24-10-2018 19:00 Haarsteeg JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7 48723 4-4
C 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Achilles Veen JO12-2 46902 4-1
C 13-10-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G SC Elshout JO12-1 48366 0-18
C 13-10-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 HHC'09 JO12-1 48620 3-5
C 13-10-2018 11:00 Achilles Veen JO12-2 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 48272 4-4
C 13-10-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 RKDVC JO12-4 47096 2-5
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Well JO12-1 48070 2-2
C 06-10-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 NOAD'32 JO12-1 47686 6-1
C 06-10-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 FC Drunen JO12-1G 47596 4-1
C 06-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Baardwijk JO12-2 47384 16-1
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO12-6 Achilles Veen JO12-2 47082 8-4
C 06-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Haarsteeg JO12-3 48247 4-8
C 29-09-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7 47432 6-2
C 29-09-2018 09:00 Well JO12-1 NOAD'32 JO12-1 46985 2-3
C 29-09-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Emplina JO12-6 47411 3-2
C 29-09-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47644 0-9
C 29-09-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G RKDVC JO12-4 47853 3-5
C 22-09-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48241 8-2
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO12-6 HHC'09 JO12-1 48509 3-4
C 22-09-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Well JO12-1 48451 2-3
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Baardwijk JO12-2 48572 6-5
C 22-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 SC Elshout JO12-1 47737 3-6
C 19-09-2018 19:00 Achilles Veen JO12-2 FC Drunen JO12-1G 46948 8-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:30 SCG'18 JO12-1 SV BLC JO12-2 8092 13-2
B 15-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 Haarsteeg JO12-3 8032 12-0
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 SV BLC JO12-2 8329 2-2
B 08-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 SCG'18 JO12-1 8608 4-3
B 01-09-2018 09:30 SV BLC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-1 8825 1-10
B 01-09-2018 11:30 SCG'18 JO12-1 Haarsteeg JO12-3 8823 11-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 11 9 1 1 28 83 22 61 0
2 SC Elshout JO12-1 11 9 1 1 28 88 31 57 0
3 Haarsteeg JO12-3 11 7 1 3 22 72 33 39 0
4 Well JO12-1 11 6 2 3 20 46 26 20 0
5 HHC'09 JO12-1 11 6 2 3 20 30 37 -7 0
6 NOAD'32 JO12-1 11 6 0 5 18 42 41 1 0
7 OJC ROSMALEN JO12-7 11 5 2 4 17 40 46 -6 0
8 Emplina JO12-6 11 4 0 7 12 39 45 -6 0
9 Achilles Veen JO12-2 10 3 1 6 10 31 41 -10 0
10 Baardwijk JO12-2 10 2 0 8 6 24 66 -42 0
11 RKDVC JO12-4 11 2 0 9 6 22 57 -35 0
12 FC Drunen JO12-1G 11 1 0 10 3 24 96 -72 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO12-1 3 3 0 0 9 26 4 22 0
2 SCG'18 JO12-1 3 2 0 1 6 27 7 20 0
3 SV BLC JO12-2 3 0 1 2 1 5 25 -20 0
4 Haarsteeg JO12-3 3 0 1 2 1 3 25 -22 0

Training

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven