0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO12-3

Teamleden

Spelers
Femke de Boer Keeper      
Finn van Bokhoven        
Stijn Damen        
Stef Govaarts        
Sven van de Griend        
Fabio Gulli        
Kim van Heist        
Daan van Wijk        
Brave de Wit        
Stan van Zon        
 
Overige teamleden
Arno van de Griend Leider/Trainer
Sander van Wijk Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 08:45 Wilhelmina JO12-3 Haarsteeg JO12-3 H.G.M. (Herman) Wijnen 120438 2 - 12
C 18-05-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 ODC JO12-3 Rick van Bladel (Scheidsrechter) 121518 13 - 0
C 11-05-2019 11:30 SCG'18 JO12-3 Haarsteeg JO12-3 120994 2 - 6
C 04-05-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 Zwaluw VFC JO12-4 F.H.A. (Frank) van Zon… (+1) 120648 8 - 4
C 20-04-2019 10:30 Real Lunet JO12-1G Haarsteeg JO12-3 B. Blom 121550 7 - 9
C 13-04-2019 10:15 Boxtel JO12-2 Haarsteeg JO12-3 Afgeschermd 121414 13 - 1
C 06-04-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 Emplina JO12-6 Frank van Zon (Scheidsrechter) 120276 2 - 3
V 30-03-2019 10:30 DAW JO11-1 Haarsteeg JO12-3
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-6 Haarsteeg JO12-3 W. (Wouter) Abee 120927 0 - 6
C 16-03-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 SV BLC JO12-2 B.L.A (Bram) van Dijk… (+1) 121218 5 - 6
C 23-02-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 OSC'45 JO12-1 Rick van Bladel (Scheidsrechter) 149363 12 - 2
C 16-02-2019 10:15 Nemelaer JO12-1 Haarsteeg JO12-3 N. (Noud) Geerkens 120461 1 - 12
C 09-02-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 OSC'45 JO12-1 Rick van Bladel (Scheidsrechter) 120063
V 26-01-2019 afgelast DAW Schaijk JO12-2 Haarsteeg JO12-3
V 19-01-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 Haarsteeg JO12-2
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 HHC'09 JO12-1 C.G (Cocky) Wammes… (+1) 48253 10 - 0
C 01-12-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Haarsteeg JO12-3 Q.J.M (Quinn) vanBaardwijk 48449 0 - 11
C 24-11-2018 10:00 Well JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48002 4 - 8
C 17-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Emplina JO12-6 R.M.G. (Rick) vanBladel… (+1) 47927 6 - 0
C 10-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Haarsteeg JO12-3 JH (Alexander) vdMeijden 47122 4 - 1
C 03-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 FC Drunen JO12-1G S. (Sander) vanWijk… (+1) 47881 13 - 2
C 27-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-3 C. (Charlie) Lisay 48405 6 - 5
C 24-10-2018 19:00 Haarsteeg JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7 R.M.G. (Rick) vanBladel 48723 4 - 4
C 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Achilles Veen JO12-2 R.M.G. (Rick) vanBladel… (+1) 46902 4 - 1
C 06-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Haarsteeg JO12-3 F.J.J.G.G (Folkert) Gorter 48247 4 - 8
C 22-09-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Haarsteeg JO12-3 N. (Noah) Timmermans 48241 8 - 2
B 15-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 Haarsteeg JO12-3 Afgeschermd 8032 12 - 0
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 SV BLC JO12-2 S. (Sander) vanWijk… (+1) 8329 2 - 2
B 01-09-2018 11:30 SCG'18 JO12-1 Haarsteeg JO12-3 H.A.W. (Hans) Boeren 8823 11 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 29-05-2019 18:45 Boxtel JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-6 121361 17-2
C 25-05-2019 11:30 SCG'18 JO12-3 Boxtel JO12-2 120497 2-15
C 25-05-2019 10:00 Emplina JO12-6 SV BLC JO12-2 119883 3-2
C 25-05-2019 08:45 Wilhelmina JO12-3 Haarsteeg JO12-3 120438 2-12
C 25-05-2019 08:30 ODC JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-6 121375 9-3
C 25-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 Nemelaer JO12-1 120965 3-0
C 23-05-2019 19:00 Nemelaer JO12-1 Emplina JO12-6 119998 4-4
C 18-05-2019 10:15 Nemelaer JO12-1 OSC'45 JO12-1 120521 12-1
C 18-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-6 Zwaluw VFC JO12-4 121435 1-7
C 18-05-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 ODC JO12-3 121518 13-0
C 18-05-2019 10:15 Boxtel JO12-2 Emplina JO12-6 121750 6-2
C 18-05-2019 09:45 SV BLC JO12-2 SCG'18 JO12-3 119759 9-0
C 15-05-2019 19:00 SV BLC JO12-2 Boxtel JO12-2 120267 1-6
C 11-05-2019 08:30 ODC JO12-3 OSC'45 JO12-1 121238 4-4
C 11-05-2019 10:00 Emplina JO12-6 Real Lunet JO12-1G 120718 1-4
C 11-05-2019 11:30 SCG'18 JO12-3 Haarsteeg JO12-3 120994 2-6
C 11-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO12-4 SV BLC JO12-2 119832 0-5
C 11-05-2019 08:45 Wilhelmina JO12-3 Nemelaer JO12-1 120512 2-3
C 04-05-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 Zwaluw VFC JO12-4 120648 8-4
C 04-05-2019 11:30 OSC'45 JO12-1 Wilhelmina JO12-3 121316 4-4
C 04-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-6 SCG'18 JO12-3 121539 6-3
C 20-04-2019 10:30 Real Lunet JO12-1G Haarsteeg JO12-3 121550 7-9
C 16-04-2019 18:30 OSC'45 JO12-1 Real Lunet JO12-1G 121712 1-7
C 13-04-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 OSC'45 JO12-1 120175 9-1
C 13-04-2019 11:30 SCG'18 JO12-3 Nemelaer JO12-1 120145 1-2
C 13-04-2019 10:15 Boxtel JO12-2 Haarsteeg JO12-3 121414 13-1
C 13-04-2019 10:00 Emplina JO12-6 OJC ROSMALEN JO12-6 121376 5-1
C 13-04-2019 10:00 ODC JO12-3 Wilhelmina JO12-3 120334 2-8
C 13-04-2019 09:45 SV BLC JO12-2 Real Lunet JO12-1G 121508 5-1
C 10-04-2019 18:30 OSC'45 JO12-1 SCG'18 JO12-3 120847 4-2
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-6 SV BLC JO12-2 121562 0-14
C 06-04-2019 08:45 Wilhelmina JO12-3 Zwaluw VFC JO12-4 120555 2-6
C 06-04-2019 10:15 Nemelaer JO12-1 ODC JO12-3 121689 6-4
C 06-04-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 Emplina JO12-6 120276 2-3
C 06-04-2019 10:30 Real Lunet JO12-1G SCG'18 JO12-3 119913 7-3
C 06-04-2019 11:30 OSC'45 JO12-1 Boxtel JO12-2 121494 2-18
C 30-03-2019 10:00 Emplina JO12-6 Zwaluw VFC JO12-4 121305 6-2
C 30-03-2019 10:30 Real Lunet JO12-1G ODC JO12-3 121603 16-4
C 25-03-2019 18:15 OJC ROSMALEN JO12-6 OSC'45 JO12-1 120183 3-3
C 23-03-2019 10:00 Emplina JO12-6 ODC JO12-3 120548 2-6
C 23-03-2019 11:30 SCG'18 JO12-3 Wilhelmina JO12-3 120914 3-4
C 23-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 Real Lunet JO12-1G 121717 2-3
C 23-03-2019 10:15 Boxtel JO12-2 Nemelaer JO12-1 120233 6-1
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-6 Haarsteeg JO12-3 120927 0-6
C 23-03-2019 08:30 SV BLC JO12-2 OSC'45 JO12-1 121588 11-1
C 16-03-2019 10:15 Nemelaer JO12-1 Real Lunet JO12-1G 121617 3-1
C 16-03-2019 10:00 ODC JO12-3 Boxtel JO12-2 119728 2-9
C 16-03-2019 08:45 Wilhelmina JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-6 121359 7-3
C 16-03-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 SV BLC JO12-2 121218 5-6
C 09-03-2019 09:45 SV BLC JO12-2 Nemelaer JO12-1 121744 5-3
C 09-03-2019 11:30 SCG'18 JO12-3 Emplina JO12-6 121189 1-4
C 09-03-2019 10:15 Boxtel JO12-2 Wilhelmina JO12-3 120634 10-1
C 23-02-2019 10:30 Real Lunet JO12-1G Wilhelmina JO12-3 120058 11-2
C 23-02-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 ODC JO12-3 120240 6-1
C 23-02-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 OSC'45 JO12-1 149363 12-2
C 16-02-2019 10:00 ODC JO12-3 SCG'18 JO12-3 119697 1-5
C 16-02-2019 08:45 Wilhelmina JO12-3 SV BLC JO12-2 120777 2-3
C 16-02-2019 10:15 Nemelaer JO12-1 Haarsteeg JO12-3 120461 1-12
C 16-02-2019 10:30 Real Lunet JO12-1G OJC ROSMALEN JO12-6 120835 12-3
C 16-02-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 Boxtel JO12-2 121033 0-7
C 16-02-2019 11:30 OSC'45 JO12-1 Emplina JO12-6 120739 1-2
C 09-02-2019 11:30 SCG'18 JO12-3 Zwaluw VFC JO12-4 121228 1-5
C 09-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-6 Nemelaer JO12-1 120880 3-6
C 09-02-2019 10:15 Haarsteeg JO12-3 OSC'45 JO12-1 120063 0-0
C 09-02-2019 10:00 Emplina JO12-6 Wilhelmina JO12-3 120388 2-1
C 09-02-2019 10:00 Boxtel JO12-2 Real Lunet JO12-1G 119820 2-6
C 09-02-2019 09:45 SV BLC JO12-2 ODC JO12-3 120254 14-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 Baardwijk JO12-2 48025 3-1
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 HHC'09 JO12-1 48253 10-0
C 08-12-2018 10:00 Emplina JO12-6 OJC ROSMALEN JO12-7 47908 6-1
C 08-12-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 RKDVC JO12-4 48298 11-1
C 08-12-2018 09:00 Well JO12-1 FC Drunen JO12-1G 47986 10-3
C 08-12-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 SC Elshout JO12-1 46971 3-10
C 01-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 NOAD'32 JO12-1 48140 6-4
C 01-12-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Haarsteeg JO12-3 48449 0-11
C 01-12-2018 10:45 HHC'09 JO12-1 Well JO12-1 47473 1-1
C 01-12-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47232 0-13
C 01-12-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Achilles Veen JO12-2 47181 9-1
C 01-12-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Emplina JO12-6 47350 1-3
C 24-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 FC Drunen JO12-1G 48917 8-1
C 24-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 HHC'09 JO12-1 48910 1-3
C 24-11-2018 10:00 Well JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48002 4-8
C 24-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 RKDVC JO12-4 48036 5-1
C 24-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Baardwijk JO12-2 48605 10-2
C 24-11-2018 10:00 Emplina JO12-6 SC Elshout JO12-1 46906 4-7
C 17-11-2018 10:00 Achilles Veen JO12-2 NOAD'32 JO12-1 48085 4-1
C 17-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Well JO12-1 48371 0-4
C 17-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Emplina JO12-6 47927 6-0
C 17-11-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G OJC ROSMALEN JO12-7 48725 4-8
C 17-11-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 48710 3-6
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO12-4 HHC'09 JO12-1 46998 0-5
C 10-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Baardwijk JO12-2 48539 3-1
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 47924 2-0
C 10-11-2018 09:00 Well JO12-1 Achilles Veen JO12-2 46908 6-1
C 10-11-2018 10:00 Emplina JO12-6 FC Drunen JO12-1G 47389 6-2
C 10-11-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 SC Elshout JO12-1 46926 3-3
C 10-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Haarsteeg JO12-3 47122 4-1
C 03-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 FC Drunen JO12-1G 47881 13-2
C 03-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7 48007 11-4
C 03-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 RKDVC JO12-4 48693 6-2
C 03-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 HHC'09 JO12-1 46901 2-3
C 03-11-2018 09:00 Well JO12-1 SC Elshout JO12-1 47546 3-4
C 03-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Emplina JO12-6 46952 5-2
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO12-6 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47741 3-7
C 27-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Achilles Veen JO12-2 48571 4-1
C 27-10-2018 10:15 HHC'09 JO12-1 NOAD'32 JO12-1 47522 2-4
C 27-10-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G Baardwijk JO12-2 48801 7-3
C 27-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48405 6-5
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1 48308 0-6
C 25-10-2018 19:00 Well JO12-1 Emplina JO12-6 47300 5-2
C 24-10-2018 19:00 Haarsteeg JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7 48723 4-4
C 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Achilles Veen JO12-2 46902 4-1
C 13-10-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G SC Elshout JO12-1 48366 0-18
C 13-10-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 HHC'09 JO12-1 48620 3-5
C 13-10-2018 11:00 Achilles Veen JO12-2 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 48272 4-4
C 13-10-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 RKDVC JO12-4 47096 2-5
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Well JO12-1 48070 2-2
C 06-10-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 NOAD'32 JO12-1 47686 6-1
C 06-10-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 FC Drunen JO12-1G 47596 4-1
C 06-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Baardwijk JO12-2 47384 16-1
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO12-6 Achilles Veen JO12-2 47082 8-4
C 06-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Haarsteeg JO12-3 48247 4-8
C 29-09-2018 09:00 Well JO12-1 NOAD'32 JO12-1 46985 2-3
C 29-09-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Emplina JO12-6 47411 3-2
C 29-09-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47644 0-9
C 29-09-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G RKDVC JO12-4 47853 3-5
C 29-09-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7 47432 6-2
C 22-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 SC Elshout JO12-1 47737 3-6
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO12-6 HHC'09 JO12-1 48509 3-4
C 22-09-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Well JO12-1 48451 2-3
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Baardwijk JO12-2 48572 6-5
C 22-09-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48241 8-2
C 19-09-2018 19:00 Achilles Veen JO12-2 FC Drunen JO12-1G 46948 8-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:30 SCG'18 JO12-1 SV BLC JO12-2 8092 13-2
B 15-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 Haarsteeg JO12-3 8032 12-0
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 SV BLC JO12-2 8329 2-2
B 08-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 SCG'18 JO12-1 8608 4-3
B 01-09-2018 09:30 SV BLC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-1 8825 1-10
B 01-09-2018 11:30 SCG'18 JO12-1 Haarsteeg JO12-3 8823 11-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO12-2 11 10 0 1 30 109 20 89 0
2 SV BLC JO12-2 11 9 0 2 27 75 21 54 0
3 Haarsteeg JO12-3 11 8 0 3 24 86 40 46 0
4 Real Lunet JO12-1G 11 8 0 3 24 75 35 40 0
5 Emplina JO12-6 11 7 1 3 22 34 30 4 0
6 Nemelaer JO12-1 11 6 1 4 19 41 42 -1 0
7 Zwaluw VFC JO12-4 11 6 0 5 18 44 35 9 0
8 Wilhelmina JO12-3 11 3 1 7 10 35 59 -24 0
9 ODC JO12-3 11 2 1 8 7 33 86 -53 0
10 OSC'45 JO12-1 11 1 3 7 6 24 84 -60 0
11 OJC ROSMALEN JO12-6 11 1 1 9 4 25 89 -64 0
12 SCG'18 JO12-3 11 1 0 10 3 23 63 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 11 9 1 1 28 83 22 61 0
2 SC Elshout JO12-1 11 9 1 1 28 88 31 57 0
3 Haarsteeg JO12-3 11 7 1 3 22 72 33 39 0
4 Well JO12-1 11 6 2 3 20 46 26 20 0
5 HHC'09 JO12-1 11 6 2 3 20 30 37 -7 0
6 NOAD'32 JO12-1 11 6 0 5 18 42 41 1 0
7 OJC ROSMALEN JO12-7 11 5 2 4 17 40 46 -6 0
8 Achilles Veen JO12-2 11 4 1 6 13 34 42 -8 0
9 Emplina JO12-6 11 4 0 7 12 39 45 -6 0
10 RKDVC JO12-4 11 2 0 9 6 22 57 -35 0
11 Baardwijk JO12-2 11 2 0 9 6 25 69 -44 0
12 FC Drunen JO12-1G 11 1 0 10 3 24 96 -72 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO12-1 3 3 0 0 9 26 4 22 0
2 SCG'18 JO12-1 3 2 0 1 6 27 7 20 0
3 SV BLC JO12-2 3 0 1 2 1 5 25 -20 0
4 Haarsteeg JO12-3 3 0 1 2 1 3 25 -22 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven