0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO12-2

Teamleden

Spelers
Kees-Jan de Bruijne Keeper      
Mike van der Wal Keeper      
Jaimy Van Beurden        
Jordi Buysse        
Thijs Disco        
Joep van Falier        
Tijl de Geus        
Delano van den Heuvel        
Luqa Kelders        
Delani van de Laak        
Bart Lansdaal        
Ties Moonen        
Freek van Oss        
Jarno Pijnenburg        
Tristan van de Pol        
Ryan te Riele        
Shhab Shurbaji        
Nikki Verkooijen        
 
Overige teamleden
Ron Duijzer Trainer
Sjoerd de Geus Trainer
Dennis Siebers Trainer
Bas van der Loo Leider/Trainer
Rick te Riele Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 RKDVC JO12-3 121578 3-4
C 25-05-2019 10:15 DESK JO12-3M ODC JO12-2 144303 1-14
C 25-05-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Jong Brabant JO12-3 120365 11-3
C 25-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 Wilhelmina JO12-2 120656 1-12
C 25-05-2019 10:00 Emplina JO12-5 SC Elshout JO12-1 120421 4-3
C 25-05-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 Den Dungen JO12-1 120813 3-3
C 18-05-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 Haarsteeg JO12-2 121198 1-7
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO12-3 DESK JO12-3M 121247 4-1
C 18-05-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-5 119808 2-5
C 18-05-2019 10:00 ODC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 144302 6-2
C 18-05-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 Emplina JO12-5 121599 8-3
C 18-05-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 FC Engelen JO12-2 120109 2-5
C 15-05-2019 18:30 Den Dungen JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3 119714 2-8
C 13-05-2019 18:30 OJC ROSMALEN JO12-5 Emplina JO12-5 120569 6-2
C 11-05-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5 120110 10-3
C 11-05-2019 09:00 DESK JO12-3M Wilhelmina JO12-2 120272 2-5
C 11-05-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Den Dungen JO12-1 121113 9-1
C 11-05-2019 10:00 Emplina JO12-5 Jong Brabant JO12-3 119766 5-1
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 ODC JO12-2 144301 0-1
C 11-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 SC Elshout JO12-1 120538 6-2
C 08-05-2019 18:30 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-2 120249 2-0
C 08-05-2019 19:00 Wilhelmina JO12-2 FC Engelen JO12-2 120665 7-4
C 08-05-2019 19:00 ODC JO12-2 RKDVC JO12-3 144300 4-3
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO12-3 SC Elshout JO12-1 121543 6-6
C 13-04-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 Emplina JO12-5 121537 5-3
C 13-04-2019 10:00 ODC JO12-2 Wilhelmina JO12-2 144299 7-2
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5 120012 12-2
C 13-04-2019 11:30 DESK JO12-3M Den Dungen JO12-1 120164 4-10
C 13-04-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Jong Brabant JO12-3 120139 10-2
C 10-04-2019 18:30 Emplina JO12-5 Den Dungen JO12-1 120357 0-4
C 06-04-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 DESK JO12-3M 120045 6-2
C 06-04-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 119856 5-3
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 RKDVC JO12-3 120636 1-8
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO12-5 Haarsteeg JO12-2 120401 4-4
C 06-04-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 FC Engelen JO12-2 121021 1-4
C 06-04-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 ODC JO12-2 144298 4-8
C 30-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Emplina JO12-5 121558 7-1
C 30-03-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 FC Engelen JO12-2 120897 1-6
C 30-03-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 DESK JO12-3M 121313 5-3
C 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Wilhelmina JO12-2 121092 2-5
C 23-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Emplina JO12-5 121426 11-0
C 23-03-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 SC Elshout JO12-1 120336 3-5
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Jong Brabant JO12-3 120596 8-1
C 23-03-2019 11:15 DESK JO12-3M FC Engelen JO12-2 119834 0-7
C 23-03-2019 10:00 ODC JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5 144297 10-1
C 16-03-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 Wilhelmina JO12-2 121135 2-6
C 16-03-2019 09:00 DESK JO12-3M Haarsteeg JO12-2 121726 2-4
C 16-03-2019 10:00 FC Engelen JO12-2 RKDVC JO12-3 119823 2-4
C 16-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 Zwaluw VFC JO12-3 120246 1-3
C 09-03-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-5 121641 10-2
C 09-03-2019 10:00 ODC JO12-2 Jong Brabant JO12-3 144295 3-0
C 09-03-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 SC Elshout JO12-1 120595 3-3
C 09-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 DESK JO12-3M 121432 5-3
C 23-02-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 ODC JO12-2 144296 1-2
C 16-02-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 121410 3-6
C 16-02-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 SC Elshout JO12-1 120837 1-7
C 16-02-2019 10:00 Emplina JO12-5 ODC JO12-2 144294 1-7
C 16-02-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 RKDVC JO12-3 120746 3-5
C 16-02-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 Den Dungen JO12-1 121337 4-2
C 16-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 DESK JO12-3M 120496 5-3
C 09-02-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Haarsteeg JO12-2 120989 6-2
C 09-02-2019 11:15 RKDVC JO12-3 Wilhelmina JO12-2 120367 7-1
C 09-02-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-5 120201 2-1
C 09-02-2019 10:15 DESK JO12-3M Emplina JO12-5 120598 3-10
C 09-02-2019 10:00 ODC JO12-2 FC Engelen JO12-2 144293 5-1
C 09-02-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 Jong Brabant JO12-3 119704 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:45 FC Engelen JO12-2 TGG JO12-1 104937 5-4
C 15-12-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 SCG'18 JO12-2G 97961 0-6
C 15-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-4 ODC JO12-2 79381 4-2
C 15-12-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Emplina JO12-3 97954 0-0
C 08-12-2018 11:00 TGG JO12-1 Emplina JO12-3 48360 2-1
C 08-12-2018 10:00 Boxtel JO12-2 ODC JO12-2 79388 3-7
C 08-12-2018 09:45 FC Engelen JO12-2 Haarsteeg JO12-2 47203 0-0
C 08-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-4 Wilhelmina JO12-2 47564 4-5
C 01-12-2018 09:45 SV BLC JO12-2 TGG JO12-1 47175 1-8
C 01-12-2018 10:00 ODC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 97960 14-3
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO12-3 Boxtel JO12-2 47360 3-3
C 01-12-2018 11:30 SCG'18 JO12-2G FC Engelen JO12-2 47236 3-2
C 01-12-2018 10:15 Haarsteeg JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-4 47634 4-3
C 24-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-2 Emplina JO12-3 48912 2-4
C 24-11-2018 10:00 ODC JO12-2 Wilhelmina JO12-2 79386 2-5
C 24-11-2018 10:00 Boxtel JO12-2 SCG'18 JO12-2G 47139 2-3
C 24-11-2018 11:00 TGG JO12-1 Haarsteeg JO12-2 46996 0-0
C 24-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 SV BLC JO12-2 97959 4-3
C 17-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-4 Boxtel JO12-2 47926 13-2
C 17-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 97958 5-2
C 17-11-2018 10:00 Emplina JO12-3 Wilhelmina JO12-2 47060 1-2
C 17-11-2018 11:15 SCG'18 JO12-2G TGG JO12-1 48167 5-3
C 17-11-2018 12:30 SV BLC JO12-2 ODC JO12-2 79385 4-7
C 10-11-2018 08:30 ODC JO12-2 Emplina JO12-3 79384 6-1
C 10-11-2018 10:00 Boxtel JO12-2 SV BLC JO12-2 47329 2-4
C 10-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-2 SCG'18 JO12-2G 48332 3-3
C 10-11-2018 11:00 TGG JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-4 48220 1-1
C 10-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Haarsteeg JO12-2 97957 2-3
C 03-11-2018 12:45 Zwaluw VFC JO12-3 Boxtel JO12-2 97956 4-4
C 03-11-2018 11:00 TGG JO12-1 ODC JO12-2 79383 2-11
C 03-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-2 Emplina JO12-3 47824 2-4
C 03-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-2 Wilhelmina JO12-2 47309 4-3
C 03-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-4 SV BLC JO12-2 48340 4-0
C 27-10-2018 11:00 SCG'18 JO12-2G OJC ROSMALEN JO12-4 48764 3-3
C 27-10-2018 09:30 SV BLC JO12-2 Haarsteeg JO12-2 47814 7-4
C 27-10-2018 10:00 ODC JO12-2 FC Engelen JO12-2 79382 5-5
C 27-10-2018 10:00 Boxtel JO12-2 TGG JO12-1 48797 3-2
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO12-3 Zwaluw VFC JO12-2 47338 0-0
C 27-10-2018 10:15 Wilhelmina JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 97955 6-2
C 20-10-2018 09:45 ODC JO12-3 Emplina JO12-3 47590 0-0
C 13-10-2018 09:45 SV BLC JO12-2 SCG'18 JO12-2G 48416 2-10
C 13-10-2018 09:45 FC Engelen JO12-2 TGG JO12-1 48432 0-0
C 13-10-2018 10:15 Haarsteeg JO12-2 Wilhelmina JO12-2 48656 6-2
C 13-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-2 Boxtel JO12-2 48433 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina JO12-2 SV BLC JO12-2 48115 12-1
C 06-10-2018 10:00 Boxtel JO12-2 FC Engelen JO12-2 47705 2-10
C 06-10-2018 10:00 ODC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-2 79380 0-0
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-4 47114 1-2
C 06-10-2018 11:30 SCG'18 JO12-2G Haarsteeg JO12-2 47396 5-0
C 06-10-2018 11:00 TGG JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3 97953 1-3
C 29-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-4 FC Engelen JO12-2 48064 4-10
C 29-09-2018 09:45 SV BLC JO12-2 Emplina JO12-3 48515 2-5
C 29-09-2018 10:15 Wilhelmina JO12-2 TGG JO12-1 48462 3-2
C 29-09-2018 11:30 SCG'18 JO12-2G ODC JO12-2 79379 4-4
C 29-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-2 ODC JO12-3 47726 0-0
C 29-09-2018 10:15 Haarsteeg JO12-2 Boxtel JO12-2 47947 8-6
C 29-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 97952 0-10
C 22-09-2018 10:00 Boxtel JO12-2 Wilhelmina JO12-2 47053 3-8
C 22-09-2018 08:30 ODC JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-4 48807 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO12-3 SCG'18 JO12-2G 47877 0-1
C 22-09-2018 11:00 TGG JO12-1 Zwaluw VFC JO12-2 46965 5-3
C 22-09-2018 10:00 ODC JO12-2 Haarsteeg JO12-2 79378 4-2
C 22-09-2018 10:30 Zwaluw VFC JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-4 97951 4-3
C 22-09-2018 09:45 FC Engelen JO12-2 SV BLC JO12-2 47027 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 GDC JO12-1 SSC'55 JO12-1 8349 0-0
B 15-09-2018 11:30 Haarsteeg JO12-2 HHC'09 JO12-1 8799 18-3
B 12-09-2018 18:30 HHC'09 JO12-1 GDC JO12-1 8973 0-19
B 08-09-2018 08:30 SSC'55 JO12-1 HHC'09 JO12-1 8949 0-0
B 08-09-2018 09:00 GDC JO12-1 Haarsteeg JO12-2 8119 6-3
B 01-09-2018 11:30 Haarsteeg JO12-2 SSC'55 JO12-1 8335 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO12-2 11 11 0 0 33 67 16 51 0
2 RKDVC JO12-3 11 9 1 1 28 65 24 41 0
3 Wilhelmina JO12-2 11 8 1 2 25 58 36 22 0
4 Zwaluw VFC JO12-3 11 8 0 3 24 63 30 33 0
5 FC Engelen JO12-2 11 6 1 4 19 50 35 15 0
6 SC Elshout JO12-1 11 5 2 4 17 39 33 6 0
7 Haarsteeg JO12-2 11 4 1 6 13 46 37 9 0
8 Den Dungen JO12-1 11 4 1 6 13 43 51 -8 0
9 Emplina JO12-5 11 3 1 7 10 33 59 -26 0
10 OJC ROSMALEN JO12-5 11 3 0 8 9 28 74 -46 0
11 Jong Brabant JO12-3 11 1 0 10 3 19 65 -46 0
12 DESK JO12-3M 11 0 0 11 0 24 75 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCG'18 JO12-2G 10 7 3 0 24 43 19 24 0
2 Wilhelmina JO12-2 10 7 1 2 22 49 28 21 0
3 ODC JO12-2 10 6 2 2 20 62 33 29 0
4 FC Engelen JO12-2 9 6 1 2 19 48 29 19 0
5 OJC ROSMALEN JO12-4 10 4 2 4 14 41 32 9 0
6 Haarsteeg JO12-2 8 4 0 4 12 29 33 -4 0
7 Emplina JO12-3 9 3 1 5 10 20 22 -2 0
8 Zwaluw VFC JO12-3 9 3 1 5 10 24 45 -21 0
9 TGG JO12-1 9 2 1 6 7 25 33 -8 0
10 SV BLC JO12-2 10 2 0 8 6 26 61 -35 0
11 Boxtel JO12-2 10 1 2 7 5 30 62 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC JO12-1 2 2 0 0 6 25 3 22 0
2 Haarsteeg JO12-2 2 1 0 1 3 21 9 12 0
3 HHC'09 JO12-1 2 0 0 2 0 3 37 -34 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven