0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO14-2

Teamleden

Spelers
Casper Voortman Keeper      
Loek Beaard        
Moos van den Bos        
Bouwe Coumans        
Jasper Hamers        
Marijn Hettinga        
Ammar Kamber        
Patrick Kivits        
Giel van der Lee        
Sem Speeks        
Bo Theunissen        
Kobe Verhoeven        
Milan van de Wiel        
Joel Zhou        
Teun van Zon        
 
Overige teamleden
Marcel Heij Leider/Trainer
Jeroen Verhoeven Leider/Trainer
Dave Voortman Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 115751 3-6
C 25-05-2019 13:00 Well JO14-1 Margriet JO14-2 115740 3-2
C 25-05-2019 12:00 HHC'09 JO14-1 Nivo Sparta JO14-2 116055 5-2
C 25-05-2019 11:30 Emplina JO14-2 Haarsteeg JO14-2 116162 1-3
C 25-05-2019 11:15 Taxandria JO14-2 ODC JO14-2 115843 0-4
C 25-05-2019 09:45 NOAD'32 JO14-1 FC Engelen JO14-2 115560 9-0
C 18-05-2019 10:00 FC Engelen JO14-2 HHC'09 JO14-1 115566 2-0
C 18-05-2019 10:30 Nivo Sparta JO14-2 Emplina JO14-2 115569 4-1
C 18-05-2019 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 NOAD'32 JO14-1 115669 4-4
C 18-05-2019 11:30 Haarsteeg JO14-2 Essche Boys JO14-1 115441 7-0
C 18-05-2019 13:00 Margriet JO14-2 Taxandria JO14-2 116344 0-6
C 18-05-2019 11:30 ODC JO14-2 Well JO14-1 116234 7-0
C 15-05-2019 19:00 FC Engelen JO14-2 Well JO14-1 115633 5-4
C 11-05-2019 09:45 NOAD'32 JO14-1 Emplina JO14-2 116313 4-5
C 11-05-2019 11:15 Taxandria JO14-2 Haarsteeg JO14-2 115486 0-1
C 11-05-2019 12:00 HHC'09 JO14-1 ODC JO14-2 116004 0-9
C 11-05-2019 12:30 Well JO14-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 115946 1-6
C 11-05-2019 13:00 Margriet JO14-2 FC Engelen JO14-2 116018 10-4
C 11-05-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 Nivo Sparta JO14-2 116366 0-0
C 06-05-2019 19:00 Nivo Sparta JO14-2 Taxandria JO14-2 115861 3-1
C 04-05-2019 13:15 ODC JO14-2 Margriet JO14-2 115789 2-1
C 04-05-2019 11:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 HHC'09 JO14-1 116128 9-3
C 04-05-2019 11:30 Haarsteeg JO14-2 NOAD'32 JO14-1 115688 2-3
C 17-04-2019 18:30 NOAD'32 JO14-1 Margriet JO14-2 116278 7-2
C 17-04-2019 19:00 Taxandria JO14-2 HHC'09 JO14-1 116300 1-3
C 13-04-2019 11:15 Taxandria JO14-2 FC Engelen JO14-2 116052 6-4
C 13-04-2019 09:45 NOAD'32 JO14-1 Essche Boys JO14-1 116347 5-1
C 13-04-2019 12:00 HHC'09 JO14-1 Emplina JO14-2 115622 2-2
C 13-04-2019 12:30 Well JO14-1 Nivo Sparta JO14-2 116290 2-1
C 13-04-2019 13:00 Margriet JO14-2 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 116084 2-7
C 13-04-2019 13:15 ODC JO14-2 Haarsteeg JO14-2 115965 3-0
C 10-04-2019 19:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 Taxandria JO14-2 115561 6-5
C 10-04-2019 18:30 Emplina JO14-2 Well JO14-1 116189 1-1
C 06-04-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 HHC'09 JO14-1 115647 7-1
C 06-04-2019 11:30 Emplina JO14-2 Margriet JO14-2 115765 2-1
C 06-04-2019 11:45 Haarsteeg JO14-2 Well JO14-1 115603 9-1
C 06-04-2019 10:30 Nivo Sparta JO14-2 NOAD'32 JO14-1 116262 6-1
C 06-04-2019 10:00 FC Engelen JO14-2 ODC JO14-2 116314 2-7
C 30-03-2019 12:00 HHC'09 JO14-1 NOAD'32 JO14-1 115758 2-4
C 30-03-2019 12:45 Well JO14-1 Taxandria JO14-2 116448 1-5
C 30-03-2019 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 ODC JO14-2 116014 2-5
C 30-03-2019 10:30 Nivo Sparta JO14-2 Haarsteeg JO14-2 115901 1-5
C 30-03-2019 13:30 Emplina JO14-2 Essche Boys JO14-1 115759 3-1
C 23-03-2019 12:00 HHC'09 JO14-1 Haarsteeg JO14-2 115433 1-1
C 23-03-2019 09:30 Taxandria JO14-2 NOAD'32 JO14-1 115670 1-4
C 23-03-2019 10:00 FC Engelen JO14-2 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 115479 3-6
C 23-03-2019 10:15 Well JO14-1 Essche Boys JO14-1 115749 5-4
C 23-03-2019 13:00 Margriet JO14-2 Nivo Sparta JO14-2 116024 3-2
C 23-03-2019 13:00 ODC JO14-2 Emplina JO14-2 116053 7-1
C 16-03-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 FC Engelen JO14-2 116090 8-3
C 09-03-2019 13:00 Margriet JO14-2 Essche Boys JO14-1 116342 7-0
C 09-03-2019 11:30 Haarsteeg JO14-2 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 116457 3-0
C 09-03-2019 11:30 ODC JO14-2 Nivo Sparta JO14-2 115410 8-0
C 23-02-2019 08:30 FC Engelen JO14-2 Emplina JO14-2 116221 1-1
C 23-02-2019 12:30 Well JO14-1 HHC'09 JO14-1 115489 8-0
C 16-02-2019 13:00 Essche Boys JO14-1 ODC JO14-2 116239 1-6
C 16-02-2019 09:45 NOAD'32 JO14-1 Well JO14-1 116195 6-2
C 16-02-2019 10:30 Nivo Sparta JO14-2 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 116225 2-3
C 16-02-2019 11:30 Emplina JO14-2 Taxandria JO14-2 115802 1-1
C 16-02-2019 11:30 Haarsteeg JO14-2 FC Engelen JO14-2 116307 9-0
C 16-02-2019 12:00 HHC'09 JO14-1 Margriet JO14-2 115632 4-2
C 09-02-2019 13:15 ODC JO14-2 NOAD'32 JO14-1 115895 2-1
C 09-02-2019 13:00 Margriet JO14-2 Haarsteeg JO14-2 116445 1-0
C 09-02-2019 11:15 Taxandria JO14-2 Essche Boys JO14-1 116380 1-4
C 09-02-2019 10:00 FC Engelen JO14-2 Nivo Sparta JO14-2 115602 3-2
C 09-02-2019 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 Emplina JO14-2 115468 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 11:30 Haarsteeg JO14-2 SBC JO14-2 102800 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 13:00 Helvoirt JO14-1 Well JO14-1 102122 8-0
C 15-12-2018 10:00 TSV Gudok JO14-2 Sparta'30 JO14-1 106310 4-3
C 15-12-2018 11:30 Jong Brabant JO14-2 ST Alem/RKVSC JO14-1 42951 3-2
C 08-12-2018 11:30 Haarsteeg JO14-2 FC Engelen JO14-2 42442 2-1
C 08-12-2018 12:45 Well JO14-1 Sparta'30 JO14-1 42627 0-0
C 08-12-2018 13:00 Be Ready JO14-1G Nivo Sparta JO14-2 42273 0-5
C 08-12-2018 13:00 Helvoirt JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 102131 1-2
C 08-12-2018 13:00 Margriet JO14-2 TSV Gudok JO14-2 97858 0-0
C 01-12-2018 10:00 TSV Gudok JO14-2 Helvoirt JO14-1 102130 0-6
C 01-12-2018 12:00 Sparta'30 JO14-1 Be Ready JO14-1G 42740 12-0
C 01-12-2018 10:45 Nivo Sparta JO14-2 Margriet JO14-2 97857 6-2
C 01-12-2018 11:30 FC Engelen JO14-2 Jong Brabant JO14-2 42592 2-2
C 01-12-2018 12:00 ST Alem/RKVSC JO14-1 Well JO14-1 43053 0-3
C 01-12-2018 13:00 Vlijmense Boys JO14-1 Haarsteeg JO14-2 42396 3-1
C 24-11-2018 11:30 Jong Brabant JO14-2 Sparta'30 JO14-1 42923 1-7
C 24-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-2 Nivo Sparta JO14-2 42848 2-2
C 24-11-2018 12:00 ST Alem/RKVSC JO14-1 TSV Gudok JO14-2 42307 0-10
C 24-11-2018 12:45 Well JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 42649 2-7
C 24-11-2018 13:00 Be Ready JO14-1G FC Engelen JO14-2 42819 1-2
C 24-11-2018 13:00 Helvoirt JO14-1 Margriet JO14-2 102129 6-1
C 17-11-2018 10:30 Sparta'30 JO14-1 Haarsteeg JO14-2 42303 3-2
C 17-11-2018 10:30 Nivo Sparta JO14-2 Helvoirt JO14-1 102128 2-4
C 17-11-2018 11:30 FC Engelen JO14-2 TSV Gudok JO14-2 42434 3-1
C 17-11-2018 13:00 Be Ready JO14-1G Well JO14-1 42421 1-2
C 17-11-2018 13:00 Vlijmense Boys JO14-1 ST Alem/RKVSC JO14-1 42283 5-2
C 17-11-2018 13:00 Margriet JO14-2 Jong Brabant JO14-2 97856 2-1
C 10-11-2018 11:15 TSV Gudok JO14-2 Sparta'30 JO14-1 42925 0-0
C 10-11-2018 11:30 Jong Brabant JO14-2 Vlijmense Boys JO14-1 42795 1-4
C 10-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-2 Margriet JO14-2 97855 4-1
C 10-11-2018 12:45 Well JO14-1 Nivo Sparta JO14-2 42175 3-3
C 10-11-2018 12:00 ST Alem/RKVSC JO14-1 FC Engelen JO14-2 42325 1-3
C 10-11-2018 13:00 Helvoirt JO14-1 Be Ready JO14-1G 102127 4-0
C 03-11-2018 13:00 Helvoirt JO14-1 Sparta'30 JO14-1 102126 9-2
C 03-11-2018 13:00 Margriet JO14-2 Vlijmense Boys JO14-1 97854 2-4
C 03-11-2018 13:00 Be Ready JO14-1G TSV Gudok JO14-2 42693 0-1
C 03-11-2018 12:30 Well JO14-1 Jong Brabant JO14-2 42500 3-3
C 03-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-2 ST Alem/RKVSC JO14-1 42863 8-0
C 03-11-2018 10:30 Nivo Sparta JO14-2 FC Engelen JO14-2 42557 3-4
C 27-10-2018 13:00 TSV Gudok JO14-2 Well JO14-1 42660 0-3
C 27-10-2018 11:30 Sparta'30 JO14-1 Margriet JO14-2 97853 6-1
C 27-10-2018 11:30 Jong Brabant JO14-2 Haarsteeg JO14-2 43169 2-4
C 27-10-2018 12:00 ST Alem/RKVSC JO14-1 Be Ready JO14-1G 42312 3-0
C 27-10-2018 13:00 Vlijmense Boys JO14-1 Nivo Sparta JO14-2 42929 7-1
C 27-10-2018 11:25 FC Engelen JO14-2 Helvoirt JO14-1 102125 0-7
C 20-10-2018 13:00 Helvoirt JO14-1 Jong Brabant JO14-2 102124 10-0
C 20-10-2018 12:00 Well JO14-1 Margriet JO14-2 97849 1-2
C 13-10-2018 10:30 Nivo Sparta JO14-3 ST Alem/RKVSC JO14-1 42915 0-0
C 13-10-2018 10:30 Nivo Sparta JO14-2 TSV Gudok JO14-2 42260 5-3
C 13-10-2018 11:30 CHC JO14-1 Jong Brabant JO14-2 42970 0-0
C 13-10-2018 12:45 Well JO14-1 FC Engelen JO14-2 42664 0-7
C 13-10-2018 13:00 Be Ready JO14-1G Haarsteeg JO14-2 42430 1-3
C 13-10-2018 13:00 Margriet JO14-2 ST Alem/RKVSC JO14-1 97852 6-2
C 11-10-2018 19:00 Vlijmense Boys JO14-1 Sparta'30 JO14-1 42553 6-3
C 06-10-2018 10:30 Sparta'30 JO14-1 Nivo Sparta JO14-2 42789 9-2
C 06-10-2018 11:00 TSV Gudok JO14-2 Vlijmense Boys JO14-1 42297 0-6
C 06-10-2018 11:30 FC Engelen JO14-2 Nivo Sparta JO14-3 42345 0-0
C 06-10-2018 11:30 Haarsteeg JO14-2 Well JO14-1 42368 5-0
C 06-10-2018 11:30 Jong Brabant JO14-2 Be Ready JO14-1G 42385 2-1
C 06-10-2018 12:00 ST Alem/RKVSC JO14-1 CHC JO14-1 42242 0-0
C 06-10-2018 12:00 ST Alem/RKVSC JO14-1 Helvoirt JO14-1 102123 1-2
C 06-10-2018 11:30 FC Engelen JO14-2 Margriet JO14-2 97851 3-4
C 29-09-2018 10:30 Nivo Sparta JO14-2 Jong Brabant JO14-2 43031 3-1
C 29-09-2018 10:30 Nivo Sparta JO14-3 Be Ready JO14-1G 42491 0-0
C 29-09-2018 10:30 Sparta'30 JO14-1 ST Alem/RKVSC JO14-1 42587 12-1
C 29-09-2018 11:00 TSV Gudok JO14-2 Haarsteeg JO14-2 42715 0-4
C 29-09-2018 11:30 CHC JO14-1 Well JO14-1 42729 0-0
C 29-09-2018 11:00 Vlijmense Boys JO14-1 FC Engelen JO14-2 43038 8-3
C 29-09-2018 13:00 Margriet JO14-2 Be Ready JO14-1G 97850 4-1
C 22-09-2018 13:00 Be Ready JO14-1G Vlijmense Boys JO14-1 42604 0-19
C 22-09-2018 12:45 Well JO14-1 Nivo Sparta JO14-3 42252 0-0
C 22-09-2018 12:00 ST Alem/RKVSC JO14-1 Nivo Sparta JO14-2 42463 2-7
C 22-09-2018 11:30 Jong Brabant JO14-2 TSV Gudok JO14-2 43113 1-4
C 22-09-2018 11:30 Haarsteeg JO14-2 CHC JO14-1 42240 0-0
C 22-09-2018 11:30 FC Engelen JO14-2 Sparta'30 JO14-1 42759 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 12:00 HHC'09 JO14-1 DESK JO14-2 6753 4-2
B 15-09-2018 13:00 SC Elshout JO14-1 Haarsteeg JO14-2 6895 0-7
B 12-09-2018 19:30 Haarsteeg JO14-2 HHC'09 JO14-1 6672 2-1
B 08-09-2018 10:15 DESK JO14-2 Haarsteeg JO14-2 6737 1-2
B 08-09-2018 12:00 HHC'09 JO14-1 SC Elshout JO14-1 6787 4-3
B 01-09-2018 13:00 SC Elshout JO14-1 DESK JO14-2 6846 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO14-2 11 11 0 0 33 60 8 52 0
2 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 11 8 1 2 25 52 32 20 0
3 Haarsteeg JO14-2 11 7 1 3 22 40 11 29 0
4 NOAD'32 JO14-1 11 7 1 3 22 48 27 21 0
5 Emplina JO14-2 11 3 4 4 13 19 28 -9 0
6 Well JO14-1 11 4 1 6 13 28 46 -18 0
7 Margriet JO14-2 11 4 0 7 12 31 37 -6 0
8 HHC'09 JO14-1 11 3 2 6 11 21 47 -26 0
9 Taxandria JO14-2 11 3 1 7 10 27 31 -4 0
10 FC Engelen JO14-2 11 3 1 7 10 27 62 -35 0
11 Nivo Sparta JO14-2 10 3 0 7 9 23 32 -9 0
12 Essche Boys JO14-1 10 3 0 7 9 29 44 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SBC JO14-2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 Haarsteeg JO14-2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO14-1 11 11 0 0 33 71 16 55 0
2 Helvoirt JO14-1 10 9 0 1 27 57 8 49 0
3 Haarsteeg JO14-2 10 7 1 2 22 35 13 22 0
4 Sparta'30 JO14-1 10 7 0 3 21 64 27 37 0
5 Nivo Sparta JO14-2 11 5 2 4 17 39 37 2 0
6 FC Engelen JO14-2 11 5 1 5 16 29 36 -7 0
7 Margriet JO14-2 10 5 0 5 15 25 34 -9 0
8 TSV Gudok JO14-2 10 4 0 6 12 23 31 -8 0
9 Well JO14-1 10 3 2 5 11 17 36 -19 0
10 Jong Brabant JO14-2 11 2 2 7 8 17 42 -25 0
11 ST Alem/RKVSC JO14-1 11 1 0 10 3 14 59 -45 0
12 Be Ready JO14-1G 11 0 0 11 0 5 57 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO14-2 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 HHC'09 JO14-1 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 DESK JO14-2 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 SC Elshout JO14-1 3 0 0 3 0 4 13 -9 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven