0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO15-2

Teamleden

Spelers
Rijk Surie Keeper      
Hasan Araj        
Loek Beaard        
Bas van den Berk        
Niels van Beurden        
Tijn de Bonth        
Moos van den Bos        
Koen van Dijk        
Chadi den Dulk        
Simon van Falier        
Rayen Groothuis        
Jasper Hamers        
Reyn Hanff        
Joël van Heist        
Jens van Lexmond        
Kay van Meerkerk        
Kas van Mourik        
Obri Prijs        
Danny van Ravestein        
Matthijs van Rijckevorsel        
Sem Speeks        
Luca Stap        
Kobe Verhoeven        
Daan van Vugt        
Emma Wolfs        
Teun van Zon        
Tom Zwijgers        
 
Overige teamleden
Mark Brouwers Trainer
Hans van Heist Trainer
Ricardo van Oort Trainer
Jeroen Verhoeven Trainer
Michiel Nijholt Leider
Dorus van den Broek Leider/Trainer
Ronny Zwijgers Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 09:00 Achilles Veen JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-7 113785 0-7
C 25-05-2019 13:00 Hedel JO15-2 Wilhelmina JO15-3 114277 3-3
C 25-05-2019 13:00 RKDVC JO15-4 Kerkwijk JO15-1 113557 0-7
C 25-05-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Nieuwkuijk JO15-1 113840 3-5
C 25-05-2019 11:30 Haarsteeg JO15-2 Zwaluw VFC JO15-7 113990 8-1
C 25-05-2019 13:00 Jan van Arckel JO15-2 DSC JO15-3 144868 6-2
C 23-05-2019 19:00 Zwaluw VFC JO15-7 Hedel JO15-2 115222 1-18
C 22-05-2019 19:00 RKDVC JO15-4 Zwaluw VFC JO15-7 115138 8-3
C 18-05-2019 08:30 DSC JO15-3 RKDVC JO15-4 144867 9-1
C 18-05-2019 10:30 Kerkwijk JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-10 114990 3-1
C 18-05-2019 11:30 Wilhelmina JO15-3 Haarsteeg JO15-2 114382 5-0
C 18-05-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-7 Jan van Arckel JO15-2 112929 5-0
C 18-05-2019 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 Achilles Veen JO15-2 113988 3-2
C 11-05-2019 09:00 Achilles Veen JO15-2 Kerkwijk JO15-1 113371 3-4
C 11-05-2019 11:30 Haarsteeg JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1 113085 3-3
C 11-05-2019 11:30 Wilhelmina JO15-3 DSC JO15-3 144866 13-0
C 11-05-2019 13:15 Jan van Arckel JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-10 114586 9-3
C 11-05-2019 13:00 Hedel JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-7 115084 3-2
C 06-05-2019 19:30 Nieuwkuijk JO15-1 Jan van Arckel JO15-2 113515 2-0
C 04-05-2019 10:30 Kerkwijk JO15-1 Haarsteeg JO15-2 114860 5-1
C 04-05-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Achilles Veen JO15-2 114439 3-0
C 04-05-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 Wilhelmina JO15-3 114981 1-21
C 04-05-2019 13:00 DSC JO15-3 Hedel JO15-2 144865 5-0
C 17-04-2019 18:30 Jan van Arckel JO15-2 Achilles Veen JO15-2 152364 9-2
C 13-04-2019 11:30 Haarsteeg JO15-2 DSC JO15-3 144864 2-0
C 13-04-2019 13:00 RKDVC JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-10 112915 2-4
C 13-04-2019 11:30 Wilhelmina JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-7 114645 2-0
C 13-04-2019 13:00 Jan van Arckel JO15-2 Achilles Veen JO15-2 114883 0-0
C 13-04-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 Nieuwkuijk JO15-1 114833 2-6
C 13-04-2019 13:00 Hedel JO15-2 Kerkwijk JO15-1 113075 6-3
C 10-04-2019 18:30 Achilles Veen JO15-2 DSC JO15-3 144861 0-3
C 09-04-2019 19:00 OJC ROSMALEN JO15-10 Hedel JO15-2 113564 1-10
C 06-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 Haarsteeg JO15-2 113124 6-1
C 06-04-2019 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 Hedel JO15-2 113921 0-4
C 06-04-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Wilhelmina JO15-3 113310 1-5
C 06-04-2019 10:30 Kerkwijk JO15-1 Jan van Arckel JO15-2 113062 4-6
C 06-04-2019 10:00 DSC JO15-3 Zwaluw VFC JO15-7 144863 5-2
C 06-04-2019 09:00 Achilles Veen JO15-2 RKDVC JO15-4 113406 1-6
C 30-03-2019 10:00 DSC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-10 144860 4-0
C 30-03-2019 13:00 Jan van Arckel JO15-2 Wilhelmina JO15-3 115393 5-6
C 30-03-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-7 RKDVC JO15-4 113980 13-3
C 23-03-2019 11:30 Haarsteeg JO15-2 Jan van Arckel JO15-2 114239 1-1
C 23-03-2019 13:00 RKDVC JO15-4 Nieuwkuijk JO15-1 115110 0-5
C 23-03-2019 11:30 Wilhelmina JO15-3 Kerkwijk JO15-1 114040 1-3
C 23-03-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 OJC ROSMALEN JO15-10 114740 3-3
C 23-03-2019 13:00 Hedel JO15-2 Achilles Veen JO15-2 112928 4-4
C 23-03-2019 13:00 DSC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-7 144862 0-1
C 16-03-2019 18:30 OJC ROSMALEN JO15-7 Zwaluw VFC JO15-7 114361 12-1
C 16-03-2019 11:30 Haarsteeg JO15-2 RKDVC JO15-4 113226 3-1
C 16-03-2019 10:30 Kerkwijk JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1 115092 1-1
C 09-03-2019 11:30 Wilhelmina JO15-3 Achilles Veen JO15-2 113053 8-1
C 09-03-2019 13:00 RKDVC JO15-4 Jan van Arckel JO15-2 113890 3-5
C 09-03-2019 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-7 113160 1-4
C 09-03-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 Kerkwijk JO15-1 114951 2-8
C 09-03-2019 13:00 Hedel JO15-2 Haarsteeg JO15-2 113646 5-1
C 16-02-2019 08:45 Achilles Veen JO15-2 Zwaluw VFC JO15-7 114220 0-7
C 16-02-2019 10:30 Kerkwijk JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-7 115369 4-1
C 16-02-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Haarsteeg JO15-2 113355 1-2
C 16-02-2019 13:00 RKDVC JO15-4 Wilhelmina JO15-3 113463 0-8
C 16-02-2019 13:00 Jan van Arckel JO15-2 Hedel JO15-2 115172 1-2
C 16-02-2019 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 DSC JO15-3 144859 8-1
C 09-02-2019 13:00 Hedel JO15-2 RKDVC JO15-4 114246 8-0
C 09-02-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 OJC ROSMALEN JO15-10 115017 4-1
C 09-02-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 Jan van Arckel JO15-2 114974 1-7
C 09-02-2019 11:30 Wilhelmina JO15-3 Nieuwkuijk JO15-1 113372 2-3
C 09-02-2019 11:30 Haarsteeg JO15-2 Achilles Veen JO15-2 113665 6-0
C 09-02-2019 10:00 DSC JO15-3 Kerkwijk JO15-1 144858 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 13:00 Helvoirt JO15-2 BVV/Timmermans Infra JO15-2 42009 1-6
C 15-12-2018 11:00 SV BLC JO15-2 Nemelaer JO15-2 42017 0-16
C 12-12-2018 19:00 SBC JO15-4 Boxtel JO15-3 41863 3-1
C 12-12-2018 19:00 Helvoirt JO15-2 Nemelaer JO15-2 40563 0-10
C 08-12-2018 13:15 SBC JO15-4 DSC JO15-4 39593 4-0
C 08-12-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 Emplina JO15-4 93498 2-1
C 08-12-2018 13:00 SCG'18 JO15-3 SV BLC JO15-2 94046 4-6
C 08-12-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO15-2 Boxtel JO15-3 41997 10-0
C 08-12-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 Zwaluw VFC JO15-6 97578 5-0
C 01-12-2018 09:45 SV BLC JO15-2 Helvoirt JO15-2 39793 1-2
C 01-12-2018 13:00 Nemelaer JO15-2 SBC JO15-4 40403 3-1
C 01-12-2018 13:15 Boxtel JO15-3 Den Dungen JO15-2 40282 2-2
C 01-12-2018 13:15 Emplina JO15-4 Haarsteeg JO15-2 97577 1-4
C 01-12-2018 13:00 DSC JO15-4 BVV/Timmermans Infra JO15-2 41113 1-5
C 01-12-2018 14:30 Zwaluw VFC JO15-6 SCG'18 JO15-3 94045 3-9
C 24-11-2018 13:00 DSC JO15-4 Zwaluw VFC JO15-6 42149 13-1
C 24-11-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 Nemelaer JO15-2 40858 0-4
C 24-11-2018 13:00 Helvoirt JO15-2 Emplina JO15-4 93497 0-0
C 24-11-2018 13:00 SCG'18 JO15-3 Haarsteeg JO15-2 97576 1-6
C 24-11-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO15-2 SV BLC JO15-2 40432 7-1
C 17-11-2018 09:45 SV BLC JO15-2 DSC JO15-4 39665 5-1
C 17-11-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 SBC JO15-4 97575 0-3
C 17-11-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 BVV/Timmermans Infra JO15-2 39738 0-4
C 17-11-2018 13:00 Nemelaer JO15-2 Zwaluw VFC JO15-6 42076 25-0
C 17-11-2018 13:00 Emplina JO15-4 SCG'18 JO15-3 94044 10-4
C 17-11-2018 13:15 Boxtel JO15-3 Helvoirt JO15-2 42057 2-5
C 10-11-2018 13:00 DSC JO15-4 Nemelaer JO15-2 39496 2-6
C 10-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 Boxtel JO15-3 40288 5-2
C 10-11-2018 13:00 SCG'18 JO15-3 Den Dungen JO15-2 94043 0-7
C 10-11-2018 13:00 Helvoirt JO15-2 Haarsteeg JO15-2 97574 1-2
C 10-11-2018 13:15 SBC JO15-4 SV BLC JO15-2 41505 7-0
C 10-11-2018 13:00 BVV/Timmermans Infra JO15-2 Emplina JO15-4 93496 4-3
C 03-11-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 SV BLC JO15-2 97573 0-3
C 03-11-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 Zwaluw VFC JO15-6 39734 9-0
C 03-11-2018 13:00 Helvoirt JO15-2 DSC JO15-4 39505 0-3
C 03-11-2018 13:00 Emplina JO15-4 Nemelaer JO15-2 93495 0-5
C 03-11-2018 13:00 SCG'18 JO15-3 Boxtel JO15-3 94042 6-5
C 03-11-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO15-2 SBC JO15-4 41356 1-3
C 27-10-2018 13:15 Boxtel JO15-3 Haarsteeg JO15-2 97572 2-4
C 27-10-2018 13:15 SBC JO15-4 Helvoirt JO15-2 41377 5-1
C 27-10-2018 13:00 Nemelaer JO15-2 SCG'18 JO15-3 94041 24-1
C 27-10-2018 13:00 DSC JO15-4 Den Dungen JO15-2 40095 3-1
C 27-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 BVV/Timmermans Infra JO15-2 41354 0-16
C 27-10-2018 09:30 SV BLC JO15-2 Emplina JO15-4 93494 0-2
C 13-10-2018 13:00 SCG'18 JO15-3 SBC JO15-4 94040 0-7
C 13-10-2018 13:00 Sarto JO15-3 Wilhelmina'26 JO15-1 39978 0-0
C 13-10-2018 11:00 GDC JO15-1 Haarsteeg JO15-2 40920 0-0
C 13-10-2018 10:00 SSC'55 JO15-1 WSC JO15-3 39586 0-0
C 13-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 RWB JO15-2 42036 0-0
C 13-10-2018 11:15 RKDVC JO15-3 JEKA JO15-7 41945 0-0
C 13-10-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 Helvoirt JO15-2 39478 1-2
C 13-10-2018 09:30 SV BLC JO15-2 Boxtel JO15-3 39491 11-1
C 13-10-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 DSC JO15-4 97571 1-3
C 13-10-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO15-2 Nemelaer JO15-2 39707 6-7
C 13-10-2018 15:00 Emplina JO15-4 Zwaluw VFC JO15-6 93493 8-1
C 06-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 RKDVC JO15-3 78725 0-0
C 06-10-2018 11:00 RWB JO15-2 Sarto JO15-3 40845 0-0
C 06-10-2018 15:15 JEKA JO15-7 OJC ROSMALEN JO15-7 40797 0-0
C 06-10-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 SSC'55 JO15-1 41030 0-0
C 06-10-2018 12:30 WSC JO15-3 GDC JO15-1 42095 0-0
C 06-10-2018 13:15 Boxtel JO15-3 Emplina JO15-4 93492 1-7
C 06-10-2018 13:00 DSC JO15-4 SCG'18 JO15-3 94039 5-0
C 06-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 SV BLC JO15-2 41961 1-10
C 06-10-2018 13:00 Nemelaer JO15-2 Haarsteeg JO15-2 97570 8-3
C 06-10-2018 13:15 SBC JO15-4 Den Dungen JO15-2 39709 6-0
C 29-09-2018 11:00 WSC JO15-3 RWB JO15-2 41301 0-0
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO15-3 Sarto JO15-3 40385 0-0
C 29-09-2018 10:00 SSC'55 JO15-1 JEKA JO15-7 41345 0-0
C 29-09-2018 11:00 GDC JO15-1 Wilhelmina'26 JO15-1 41836 0-0
C 29-09-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 Den Dungen JO15-2 97569 0-1
C 29-09-2018 14:30 Emplina JO15-4 SBC JO15-4 93491 0-7
C 29-09-2018 13:00 SCG'18 JO15-3 BVV/Timmermans Infra JO15-2 94038 0-12
C 29-09-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 Helvoirt JO15-2 41191 4-7
C 29-09-2018 13:15 Boxtel JO15-3 DSC JO15-4 41246 1-5
C 29-09-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 Zwaluw VFC JO15-4 78724 0-0
C 22-09-2018 11:00 RWB JO15-2 RKDVC JO15-3 40603 0-0
C 22-09-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 SV BLC JO15-2 40444 2-3
C 22-09-2018 13:00 Sarto JO15-3 Zwaluw VFC JO15-3 40730 0-0
C 22-09-2018 15:15 JEKA JO15-7 WSC JO15-3 40500 0-0
C 22-09-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-7 GDC JO15-1 41118 0-0
C 22-09-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 Haarsteeg JO15-2 39923 0-0
C 22-09-2018 13:15 SBC JO15-4 Zwaluw VFC JO15-6 40164 19-0
C 22-09-2018 13:00 Helvoirt JO15-2 SCG'18 JO15-3 94037 6-1
C 22-09-2018 13:00 DSC JO15-4 Emplina JO15-4 93490 0-1
C 22-09-2018 13:00 Nemelaer JO15-2 Boxtel JO15-3 41137 19-0
C 22-09-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO15-2 Haarsteeg JO15-2 97568 8-0
C 22-09-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 SSC'55 JO15-1 78723 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 Emplina JO15-3 6111 1-11
B 15-09-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-6 5844 1-9
B 08-09-2018 12:45 Emplina JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 6546 2-9
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO15-2 Zwaluw VFC JO15-5 6458 2-3
B 01-09-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Emplina JO15-3 6339 1-10
B 01-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 Haarsteeg JO15-2 5837 10-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hedel JO15-2 11 8 2 1 26 63 21 42 0
2 Wilhelmina JO15-3 11 8 1 2 25 74 17 57 0
3 OJC ROSMALEN JO15-7 11 8 0 3 24 55 16 39 0
4 Kerkwijk JO15-1 11 7 2 2 23 44 24 20 0
5 Nieuwkuijk JO15-1 11 7 2 2 23 37 22 15 0
6 Jan van Arckel JO15-2 11 6 1 4 19 49 31 18 0
7 Haarsteeg JO15-2 11 5 2 4 17 28 28 0 0
8 DSC JO15-3 11 5 1 5 16 31 35 -4 0
9 OJC ROSMALEN JO15-10 11 2 1 8 7 21 47 -26 0
10 RKDVC JO15-4 11 2 0 9 6 24 66 -42 0
11 Zwaluw VFC JO15-7 11 1 1 9 4 24 96 -72 0
12 Achilles Veen JO15-2 11 0 1 10 1 13 60 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nemelaer JO15-2 11 11 0 0 33 127 13 114 0
2 SBC JO15-4 11 10 0 1 30 65 6 59 0
3 B.V.V. JO15-2 11 9 0 2 27 79 16 63 0
4 DSC JO15-4 11 6 0 5 18 36 25 11 0
5 SV BLC JO15-2 11 6 0 5 18 40 43 -3 0
6 Emplina JO15-4 11 5 1 5 16 33 28 5 0
7 Helvoirt JO15-2 11 5 1 5 16 25 35 -10 0
8 Haarsteeg JO15-2 11 5 0 6 15 25 31 -6 0
9 Den Dungen JO15-2 11 4 1 6 13 25 25 0 0
10 SCG'18 JO15-3 11 2 0 9 6 26 91 -65 0
11 Zwaluw VFC JO15-6 11 1 0 10 3 15 123 -108 0
12 Boxtel JO15-3 11 0 1 10 1 17 77 -60 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO15-6 3 3 0 0 9 28 4 24 0
2 Emplina JO15-3 3 2 0 1 6 23 11 12 0
3 Zwaluw VFC JO15-5 3 1 0 2 3 5 21 -16 0
4 Haarsteeg JO15-2 3 0 0 3 0 4 24 -20 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven