0234 Onder 16 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg JO16-1

Teamleden

Spelers
Thom Bruijsters Keeper      
Jesse van den Brink        
Ruben Broeders        
Lex Buijs        
Gert Couwenberg        
Bram van Dijk        
Miska Hol        
Leroy Korthout        
Rens van Mourik        
Elmar Postema        
Brian Schreuders        
Koen Steeghs        
Luc Verhoeven        
Leon Verstappen        
Jeroen Vissers        
 
Overige teamleden
Tom van der Loo Trainer
Lars van Engelen Leider/Trainer
Gert-Jan van Rooij Leider/Trainer
Antoine Korthout Assistent-scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 13:15 Boeimeer JO16-1 Haarsteeg JO16-1 L. (Laurens) Heikamp 112123 0 - 1
C 18-05-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 RPC JO16-1 W. (Wilbert) van der Vorm… (+1) 112230 0 - 3
C 11-05-2019 13:15 Tongelre JO16-1 Haarsteeg JO16-1 Afgeschermd 112049 2 - 7
C 04-05-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 Theole JO16-1 Afgeschermd… (+1) 112321 2 - 3
C 13-04-2019 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Haarsteeg JO16-1 D. (Danny) Klaassen 112386 2 - 0
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 TSV Gudok JO16-1 Afgeschermd… (+1) 112041 0 - 3
C 30-03-2019 12:15 WNC JO16-1 Haarsteeg JO16-1 W. (Wim) Zwamborn 112240 3 - 3
C 09-03-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 DBS JO16-1 Afgeschermd… (+1) 112348 1 - 2
C 16-02-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 DIA JO16-1 Afgeschermd… (+1) 112199 11 - 0
C 09-02-2019 13:00 TEC JO16-1 Haarsteeg JO16-1 Afgeschermd 112330 3 - 0
V 02-02-2019 11:30 Haarsteeg JO16-1 RKSV Groen Wit JO16-1 Jesse van Bijnen (Scheidsrechter) 3 -5
V 26-01-2019 11:30 WNC JO16-1 Haarsteeg JO16-1
C 19-01-2019 10:15 SteDoCo JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38330
C 19-12-2018 vervallen Nevelo JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38401
C 15-12-2018 12:30 Sliedrecht JO16-1 Haarsteeg JO16-1 M (Mark) van denHerik 100092 1 - 0
C 08-12-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Haarsteeg JO16-1 J.C. (Jacco) Siereveld 38249 3 - 0
C 01-12-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 FC Engelen JO16-1 M.B. (Martijn) vanEsch… (+1) 38339 0 - 8
C 17-11-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 T. (Ton) Derriks… (+1) 38186 1 - 2
C 10-11-2018 13:00 TSV Gudok JO16-1 Haarsteeg JO16-1 Afgeschermd 38405 2 - 2
C 03-11-2018 13:00 TEC JO16-1 Haarsteeg JO16-1 K. (Koen) Grandjean 38235 5 - 0
C 27-10-2018 vervallen Haarsteeg JO16-1 Unitas JO16-1 38257
B 20-10-2018 12:30 DIA JO16-1 Haarsteeg JO16-1 H.H.H.M. (Hans) deVaan 102702 6 - 2
C 06-10-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 Theole JO16-1 Afgeschermd… (+1) 38188 0 - 3
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 DBS JO16-1 Afgeschermd… (+1) 38154 1 - 3
V 22-09-2018 13:00 Haarsteeg JO16-1 DOVO JO16-1 Martijn van Esch (Scheidsrechter)
B 15-09-2018 14:30 SC Elshout JO16-1 Haarsteeg JO16-1 Afgeschermd 5668 0 - 13
B 10-09-2018 18:30 Haarsteeg JO16-1 HHC'09 JO16-1 Afgeschermd 5671 4 - 0
B 05-09-2018 19:00 VCB JO16-1 Haarsteeg JO16-1 Afgeschermd 5659 1 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 14:30 RPC JO16-1 DBS JO16-1 112357 1-1
C 25-05-2019 13:15 Tongelre JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 112271 0-7
C 25-05-2019 13:15 Boeimeer JO16-1 Haarsteeg JO16-1 112123 0-1
C 22-05-2019 19:00 RPC JO16-1 WNC JO16-1 152618 4-1
C 18-05-2019 12:15 DBS JO16-1 Theole JO16-1 112037 7-2
C 18-05-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 RPC JO16-1 112230 0-3
C 18-05-2019 14:30 WNC JO16-1 Boeimeer JO16-1 112255 0-4
C 18-05-2019 14:30 Woenselse Boys JO16-1 TSV Gudok JO16-1 112352 2-2
C 11-05-2019 13:00 TSV Gudok JO16-1 DBS JO16-1 112044 3-1
C 11-05-2019 13:15 Tongelre JO16-1 Haarsteeg JO16-1 112049 2-7
C 11-05-2019 14:30 RPC JO16-1 WNC JO16-1 112132 0-0
C 11-05-2019 13:00 Theole JO16-1 Boeimeer JO16-1 112027 3-1
C 04-05-2019 12:30 WNC JO16-1 Tongelre JO16-1 111968 8-0
C 04-05-2019 13:15 Boeimeer JO16-1 RPC JO16-1 112094 1-4
C 04-05-2019 14:30 Woenselse Boys JO16-1 TEC JO16-1 111996 0-0
C 04-05-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 Theole JO16-1 112321 2-3
C 17-04-2019 19:00 WNC JO16-1 Theole JO16-1 112187 0-6
C 13-04-2019 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Haarsteeg JO16-1 112386 2-0
C 13-04-2019 13:00 TSV Gudok JO16-1 WNC JO16-1 112164 9-2
C 13-04-2019 13:00 TEC JO16-1 DBS JO16-1 112339 0-0
C 13-04-2019 13:00 Theole JO16-1 RPC JO16-1 112327 4-1
C 10-04-2019 18:30 Theole JO16-1 TEC JO16-1 112402 0-0
C 09-04-2019 19:00 Boeimeer JO16-1 TEC JO16-1 112176 0-0
C 06-04-2019 12:15 DBS JO16-1 Tongelre JO16-1 112071 16-1
C 06-04-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 TSV Gudok JO16-1 112041 0-3
C 30-03-2019 13:00 TEC JO16-1 RPC JO16-1 112096 0-2
C 30-03-2019 12:15 WNC JO16-1 Haarsteeg JO16-1 112240 3-3
C 23-03-2019 13:00 TSV Gudok JO16-1 RPC JO16-1 112305 5-2
C 23-03-2019 13:00 TEC JO16-1 WNC JO16-1 112080 6-2
C 23-03-2019 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Boeimeer JO16-1 112099 3-0
C 23-03-2019 13:15 Tongelre JO16-1 Theole JO16-1 112149 0-10
C 16-03-2019 12:15 DBS JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 112055 1-1
C 16-03-2019 10:00 Boeimeer JO16-1 TSV Gudok JO16-1 112283 2-3
C 16-03-2019 14:30 RPC JO16-1 DIA JO16-1 111989 0-0
C 09-03-2019 11:30 DIA JO16-1 Boeimeer JO16-1 112236 0-0
C 09-03-2019 13:00 TSV Gudok JO16-1 Tongelre JO16-1 112169 11-0
C 09-03-2019 14:30 Woenselse Boys JO16-1 WNC JO16-1 112360 7-1
C 09-03-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 DBS JO16-1 112348 1-2
C 23-02-2019 12:45 DIA JO16-1 WNC JO16-1 112226 0-0
C 16-02-2019 11:30 Boeimeer JO16-1 Tongelre JO16-1 111995 7-0
C 16-02-2019 12:15 WNC JO16-1 DBS JO16-1 112043 1-3
C 16-02-2019 13:00 Theole JO16-1 TSV Gudok JO16-1 112287 1-7
C 16-02-2019 14:30 RPC JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 112373 0-10
C 16-02-2019 14:45 Haarsteeg JO16-1 DIA JO16-1 112199 11-0
C 09-02-2019 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Theole JO16-1 112258 3-1
C 09-02-2019 13:15 Tongelre JO16-1 RPC JO16-1 112036 3-9
C 09-02-2019 13:00 TEC JO16-1 Haarsteeg JO16-1 112330 3-0
C 09-02-2019 12:15 DBS JO16-1 Boeimeer JO16-1 112005 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 12:30 DIA JO16-1 Haarsteeg JO16-1 102702 6-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-01-2019 13:00 TSV Gudok JO16-1 TEC JO16-1 38502 5-3
C 19-01-2019 10:15 SteDoCo JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38330 0-0
C 19-12-2018 20:00 Nevelo JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38401 0-0
C 15-12-2018 11:00 Unitas JO16-1 SteDoCo JO16-1 38392 1-2
C 15-12-2018 14:15 DBS JO16-1 Hardinxveld JO16-1 38385 5-2
C 15-12-2018 15:15 FC Engelen JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 38391 2-0
C 15-12-2018 12:30 Sliedrecht JO16-1 Haarsteeg JO16-1 100092 1-0
C 08-12-2018 12:30 Unitas JO16-1 TSV Gudok JO16-1 38175 1-5
C 08-12-2018 10:15 SteDoCo JO16-1 DBS JO16-1 38530 0-0
C 08-12-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38249 3-0
C 08-12-2018 13:00 Woenselse Boys JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100102 1-1
C 08-12-2018 15:15 FC Engelen JO16-1 Theole JO16-1 38239 3-4
C 08-12-2018 13:00 TEC JO16-1 Nevelo JO16-1 38306 1-6
C 01-12-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 FC Engelen JO16-1 38339 0-8
C 01-12-2018 12:30 Sliedrecht JO16-1 SteDoCo JO16-1 100101 3-2
C 01-12-2018 13:00 Nevelo JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 38437 8-2
C 01-12-2018 12:45 Theole JO16-1 Unitas JO16-1 38150 4-4
C 28-11-2018 20:00 TEC JO16-1 FC Engelen JO16-1 38256 1-4
C 24-11-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Nevelo JO16-1 38512 1-0
C 24-11-2018 12:15 DBS JO16-1 TSV Gudok JO16-1 38384 4-2
C 24-11-2018 13:00 TEC JO16-1 Unitas JO16-1 38192 2-3
C 24-11-2018 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Theole JO16-1 38169 4-0
C 24-11-2018 13:15 FC Engelen JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100100 1-0
C 17-11-2018 09:30 Sliedrecht JO16-1 TSV Gudok JO16-1 100099 4-1
C 17-11-2018 13:00 Nevelo JO16-1 DBS JO16-1 38162 2-2
C 17-11-2018 13:00 Theole JO16-1 TEC JO16-1 38423 3-3
C 17-11-2018 13:15 FC Engelen JO16-1 Hardinxveld JO16-1 38420 4-0
C 17-11-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 38186 1-2
C 10-11-2018 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Unitas JO16-1 38204 1-3
C 10-11-2018 13:00 TSV Gudok JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38405 2-2
C 10-11-2018 12:15 DBS JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100098 0-3
C 10-11-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Theole JO16-1 38380 1-1
C 10-11-2018 10:15 SteDoCo JO16-1 Nevelo JO16-1 38278 1-2
C 03-11-2018 13:00 Woenselse Boys JO16-1 DBS JO16-1 38454 3-4
C 03-11-2018 13:15 FC Engelen JO16-1 TSV Gudok JO16-1 38283 4-3
C 03-11-2018 13:00 Theole JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100097 2-3
C 03-11-2018 13:00 TEC JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38235 5-0
C 03-11-2018 12:30 Unitas JO16-1 Nevelo JO16-1 38479 0-5
C 03-11-2018 10:15 Hardinxveld JO16-1 SteDoCo JO16-1 38407 3-1
C 31-10-2018 19:30 TEC JO16-1 SteDoCo JO16-1 38400 4-0
C 27-10-2018 13:00 Nevelo JO16-1 Theole JO16-1 38324 8-1
C 27-10-2018 10:00 SteDoCo JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 38404 1-2
C 27-10-2018 13:00 TSV Gudok JO16-1 Hardinxveld JO16-1 38211 4-1
C 27-10-2018 10:00 Sliedrecht JO16-1 TEC JO16-1 100096 3-5
C 27-10-2018 12:15 DBS JO16-1 FC Engelen JO16-1 38511 2-4
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 Unitas JO16-1 38257 0-0
C 13-10-2018 12:30 Unitas JO16-1 DBS JO16-1 38387 2-4
C 13-10-2018 13:00 Theole JO16-1 TSV Gudok JO16-1 38259 0-5
C 13-10-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100095 1-1
C 06-10-2018 10:15 SteDoCo JO16-1 FC Engelen JO16-1 38414 1-5
C 06-10-2018 12:15 DBS JO16-1 TEC JO16-1 38228 5-2
C 06-10-2018 13:00 TSV Gudok JO16-1 Nevelo JO16-1 38445 3-6
C 06-10-2018 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Hardinxveld JO16-1 38440 4-1
C 06-10-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 Theole JO16-1 38188 0-3
C 06-10-2018 12:30 Sliedrecht JO16-1 Unitas JO16-1 100094 3-3
C 29-09-2018 12:30 Unitas JO16-1 FC Engelen JO16-1 38443 6-3
C 29-09-2018 13:00 Theole JO16-1 SteDoCo JO16-1 38390 1-4
C 29-09-2018 13:00 TEC JO16-1 Hardinxveld JO16-1 38525 1-1
C 29-09-2018 13:20 TSV Gudok JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 38347 2-1
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 DBS JO16-1 38154 1-3
C 29-09-2018 13:00 Nevelo JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100093 3-0
C 22-09-2018 10:15 SteDoCo JO16-1 TSV Gudok JO16-1 38383 3-0
C 22-09-2018 14:30 Woenselse Boys JO16-1 TEC JO16-1 38509 0-3
C 22-09-2018 13:15 FC Engelen JO16-1 Nevelo JO16-1 38515 4-5
C 22-09-2018 12:15 DBS JO16-1 Theole JO16-1 38411 3-3
C 22-09-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Unitas JO16-1 38234 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 HHC'09 JO16-1 VCB JO16-1 5652 1-5
B 15-09-2018 14:30 SC Elshout JO16-1 Haarsteeg JO16-1 5668 0-13
B 10-09-2018 18:30 Haarsteeg JO16-1 HHC'09 JO16-1 5671 4-0
B 08-09-2018 14:30 HHC'09 JO16-1 SC Elshout JO16-1 5657 7-0
B 05-09-2018 19:00 VCB JO16-1 Haarsteeg JO16-1 5659 1-5
B 01-09-2018 14:30 SC Elshout JO16-1 VCB JO16-1 5562 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO16-1 8 7 1 0 22 43 10 33 0
2 Woenselse Boys JO16-1 8 6 2 0 20 35 5 30 0
3 DBS JO16-1 8 5 2 1 17 32 10 22 0
4 Theole JO16-1 8 5 0 3 15 30 21 9 0
5 RPC JO16-1 8 4 1 3 13 24 25 -1 0
6 Haarsteeg JO16-1 8 2 1 5 7 14 18 -4 0
7 Boeimeer JO16-1 8 2 0 6 6 15 15 0 0
8 WNC JO16-1 8 1 1 6 4 16 36 -20 0
9 Tongelre JO16-1 8 0 0 8 0 6 75 -69 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO16-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 Haarsteeg JO16-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nevelo JO16-1 9 7 1 1 22 39 14 25 0
2 FC Engelen JO16-1 10 7 0 3 21 38 21 17 0
3 Sliedrecht JO16-1 10 5 3 2 18 19 14 5 0
4 DBS JO16-1 9 5 2 2 17 27 22 5 0
5 TSV Gudok JO16-1 10 4 1 5 13 27 26 1 0
6 Woenselse Boys JO16-1 10 4 1 5 13 20 23 -3 0
7 Unitas JO16-1 9 3 2 4 11 23 29 -6 0
8 Hardinxveld JO16-1 10 3 2 5 11 15 23 -8 0
9 SteDoCo JO16-1 8 3 0 5 9 15 17 -2 0
10 Theole JO16-1 10 2 3 5 9 19 35 -16 0
11 Haarsteeg JO16-1 7 0 1 6 1 4 22 -18 0
12 TEC JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO16-1 3 3 0 0 9 22 1 21 0
2 VCB JO16-1 3 2 0 1 6 11 6 5 0
3 HHC'09 JO16-1 3 1 0 2 3 8 9 -1 0
4 SC Elshout JO16-1 3 0 0 3 0 0 25 -25 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven