B3530 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 2e ronde

Junioren - Haarsteeg JO16-1

Teamleden

Spelers
Thom Bruijsters Keeper      
Jesse van den Brink        
Ruben Broeders        
Lex Buijs        
Gert Couwenberg        
Bram van Dijk        
Miska Hol        
Leroy Korthout        
Rens van Mourik        
Elmar Postema        
Brian Schreuders        
Koen Steeghs        
Luc Verhoeven        
Leon Verstappen        
Jeroen Vissers        
 
Overige teamleden
Tom van der Loo Trainer
Lars van Engelen Leider/Trainer
Gert-Jan van Rooij Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 15-12-2018 12:30 Sliedrecht JO16-1 Haarsteeg JO16-1 100092 Sportpark De Lockhorst - -
C 19-01-2019 10:15 SteDoCo JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38330 Sportpark SteDoCo - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 15:15 FC Engelen JO16-1 Woenselse Boys JO16-1
C 15-12-2018 11:00 Unitas JO16-1 SteDoCo JO16-1
C 15-12-2018 14:15 DBS JO16-1 Hardinxveld JO16-1
C 15-12-2018 12:30 Sliedrecht JO16-1 Haarsteeg JO16-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 12:30 DIA JO16-1 Haarsteeg JO16-1 102702 6-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 13:00 Woenselse Boys JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100102 1-1
C 08-12-2018 15:15 FC Engelen JO16-1 Theole JO16-1 38239 3-4
C 08-12-2018 13:00 TEC JO16-1 Nevelo JO16-1 38306 1-6
C 08-12-2018 12:30 Unitas JO16-1 TSV Gudok JO16-1 38175 1-5
C 08-12-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38249 3-0
C 08-12-2018 10:15 SteDoCo JO16-1 DBS JO16-1 38530 0-0
C 01-12-2018 12:30 Sliedrecht JO16-1 SteDoCo JO16-1 100101 3-2
C 01-12-2018 13:00 Nevelo JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 38437 8-2
C 01-12-2018 12:45 Theole JO16-1 Unitas JO16-1 38150 4-4
C 01-12-2018 13:00 TSV Gudok JO16-1 TEC JO16-1 38502 0-0
C 01-12-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 FC Engelen JO16-1 38339 0-8
C 28-11-2018 20:00 TEC JO16-1 FC Engelen JO16-1 38256 1-4
C 24-11-2018 09:30 SteDoCo JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38330 0-0
C 24-11-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Nevelo JO16-1 38512 1-0
C 24-11-2018 12:15 DBS JO16-1 TSV Gudok JO16-1 38384 4-2
C 24-11-2018 13:00 TEC JO16-1 Unitas JO16-1 38192 2-3
C 24-11-2018 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Theole JO16-1 38169 4-0
C 24-11-2018 13:15 FC Engelen JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100100 1-0
C 17-11-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 38186 1-2
C 17-11-2018 13:15 FC Engelen JO16-1 Hardinxveld JO16-1 38420 4-0
C 17-11-2018 13:00 Theole JO16-1 TEC JO16-1 38423 3-3
C 17-11-2018 13:00 Nevelo JO16-1 DBS JO16-1 38162 2-2
C 17-11-2018 09:30 Sliedrecht JO16-1 TSV Gudok JO16-1 100099 4-1
C 10-11-2018 10:15 SteDoCo JO16-1 Nevelo JO16-1 38278 1-2
C 10-11-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Theole JO16-1 38380 1-1
C 10-11-2018 12:15 DBS JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100098 0-3
C 10-11-2018 13:00 TSV Gudok JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38405 2-2
C 10-11-2018 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Unitas JO16-1 38204 1-3
C 03-11-2018 13:00 Woenselse Boys JO16-1 DBS JO16-1 38454 3-4
C 03-11-2018 13:15 FC Engelen JO16-1 TSV Gudok JO16-1 38283 4-3
C 03-11-2018 13:00 Theole JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100097 2-3
C 03-11-2018 13:00 TEC JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38235 5-0
C 03-11-2018 12:30 Unitas JO16-1 Nevelo JO16-1 38479 0-5
C 03-11-2018 10:15 Hardinxveld JO16-1 SteDoCo JO16-1 38407 3-1
C 31-10-2018 19:30 TEC JO16-1 SteDoCo JO16-1 38400 4-0
C 27-10-2018 12:15 DBS JO16-1 FC Engelen JO16-1 38511 2-4
C 27-10-2018 10:00 SteDoCo JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 38404 1-2
C 27-10-2018 10:00 Sliedrecht JO16-1 TEC JO16-1 100096 3-5
C 27-10-2018 13:00 TSV Gudok JO16-1 Hardinxveld JO16-1 38211 4-1
C 27-10-2018 13:00 Nevelo JO16-1 Theole JO16-1 38324 8-1
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 Unitas JO16-1 38257 0-0
C 13-10-2018 12:30 Unitas JO16-1 DBS JO16-1 38387 2-4
C 13-10-2018 13:00 Nevelo JO16-1 Haarsteeg JO16-1 38401 0-0
C 13-10-2018 13:00 Theole JO16-1 TSV Gudok JO16-1 38259 0-5
C 13-10-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100095 1-1
C 06-10-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 Theole JO16-1 38188 0-3
C 06-10-2018 10:15 SteDoCo JO16-1 FC Engelen JO16-1 38414 1-5
C 06-10-2018 12:15 DBS JO16-1 TEC JO16-1 38228 5-2
C 06-10-2018 13:00 TSV Gudok JO16-1 Nevelo JO16-1 38445 3-6
C 06-10-2018 14:30 Woenselse Boys JO16-1 Hardinxveld JO16-1 38440 4-1
C 06-10-2018 12:30 Sliedrecht JO16-1 Unitas JO16-1 100094 3-3
C 29-09-2018 12:30 Unitas JO16-1 FC Engelen JO16-1 38443 6-3
C 29-09-2018 13:00 Theole JO16-1 SteDoCo JO16-1 38390 1-4
C 29-09-2018 13:00 TEC JO16-1 Hardinxveld JO16-1 38525 1-1
C 29-09-2018 13:20 TSV Gudok JO16-1 Woenselse Boys JO16-1 38347 2-1
C 29-09-2018 14:45 Haarsteeg JO16-1 DBS JO16-1 38154 1-3
C 29-09-2018 13:00 Nevelo JO16-1 Sliedrecht JO16-1 100093 3-0
C 22-09-2018 10:15 SteDoCo JO16-1 TSV Gudok JO16-1 38383 3-0
C 22-09-2018 14:30 Woenselse Boys JO16-1 TEC JO16-1 38509 0-3
C 22-09-2018 13:15 FC Engelen JO16-1 Nevelo JO16-1 38515 4-5
C 22-09-2018 12:15 DBS JO16-1 Theole JO16-1 38411 3-3
C 22-09-2018 10:30 Hardinxveld JO16-1 Unitas JO16-1 38234 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 HHC'09 JO16-1 VCB JO16-1 5652 1-5
B 15-09-2018 14:30 SC Elshout JO16-1 Haarsteeg JO16-1 5668 0-13
B 10-09-2018 18:30 Haarsteeg JO16-1 HHC'09 JO16-1 5671 4-0
B 08-09-2018 14:30 HHC'09 JO16-1 SC Elshout JO16-1 5657 7-0
B 05-09-2018 19:00 VCB JO16-1 Haarsteeg JO16-1 5659 1-5
B 01-09-2018 14:30 SC Elshout JO16-1 VCB JO16-1 5562 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO16-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 Haarsteeg JO16-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nevelo JO16-1 10 8 1 1 25 45 15 30 0
2 FC Engelen JO16-1 10 7 0 3 21 40 22 18 0
3 DBS JO16-1 9 5 2 2 17 27 22 5 0
4 Sliedrecht JO16-1 10 4 3 3 15 21 19 2 0
5 Unitas JO16-1 9 4 2 3 14 25 29 -4 0
6 TEC JO16-1 10 4 2 4 14 27 25 2 0
7 TSV Gudok JO16-1 10 4 1 5 13 27 26 1 0
8 Woenselse Boys JO16-1 10 4 1 5 13 20 24 -4 0
9 Hardinxveld JO16-1 10 3 3 4 12 14 19 -5 0
10 Theole JO16-1 11 2 4 5 10 22 38 -16 0
11 SteDoCo JO16-1 8 2 0 6 6 13 20 -7 0
12 Haarsteeg JO16-1 7 0 1 6 1 4 26 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO16-1 3 3 0 0 9 22 1 21 0
2 VCB JO16-1 3 2 0 1 6 11 6 5 0
3 HHC'09 JO16-1 3 1 0 2 3 8 9 -1 0
4 SC Elshout JO16-1 3 0 0 3 0 0 25 -25 0

Training

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven