Vrouwen beker zondag poule

Senioren - Haarsteeg VR1

Teamleden

Spelers
Saskia Beekmans        
Manon Coensen        
Janne van Diessen        
Christel van Drunen        
Linda van Drunen        
Monique van Falier        
Nieka de Gouw-Kivits        
Caro van Grinsven        
Kristie Habraken        
Mandy de Kloe        
Gwenny Leijtens        
Femke Luijsterburg        
Margriet Mommersteeg        
Kim Treuren        
Carline Van de Ven        
Evy van Venrooij        
Marly Verlouw        
Noa de Wijs        
 
Overige teamleden
Bob van Houten Trainer
Dennis Lauwers Trainer
Denise Treuren Leider
Kevin Treuren Assistent-scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
B 15-12-2018 14:30 Haarsteeg VR1 SSC\'55 VR1 Jelco Koks (Scheidsrechter) 105643 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
C 17-02-2019 12:00 Haarsteeg VR1 Nieuwkuijk VR1 77018 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
C 24-02-2019 10:30 RKDVC VR1 Haarsteeg VR1 J.J.M. (Johan) Verhoeven 76373 Sportpark aan de Duinweg - -
C 10-03-2019 12:00 Haarsteeg VR1 Emplina VR1 75441 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
C 17-03-2019 10:00 Buren VR1 Haarsteeg VR1 76056 Sportpark 't Hulster - -
C 24-03-2019 12:00 Haarsteeg VR1 OJC ROSMALEN VR3 76393 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
C 07-04-2019 12:30 Hedel VR1 Haarsteeg VR1 76069 Sportpark De Winkels - -
C 14-04-2019 12:00 Haarsteeg VR1 RKDVC VR1 75973 Sportpark Haarsteeg Hoofdv. A KK 20 KK 10
C 05-05-2019 12:15 Den Dungen VR1 Haarsteeg VR1 76283 Sportpark Jacobskamp - -
C 12-05-2019 12:00 Haarsteeg VR1 SCG\'18 VR1 76942 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
C 19-05-2019 09:30 HRC\'14 VR2 Haarsteeg VR1 75690 Sportpark Hurwenen - -
C 26-05-2019 12:00 Haarsteeg VR1 BMC VR1 76512 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-12-2018 10:30 Emplina VR1 Den Dungen VR1
C 16-12-2018 09:45 BMC VR1 Hedel VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 11:30 MEC'07 VR1 Haarsteeg VR1 20462 0-1
B 16-09-2018 12:00 Vlijmense Boys VR1 DESK VR2 20589 0-0
B 09-09-2018 11:30 MEC'07 VR1 Vlijmense Boys VR1 20379 0-0
B 09-09-2018 12:00 Haarsteeg VR1 DESK VR2 20521 14-1
B 02-09-2018 10:00 DESK VR2 MEC'07 VR1 20458 0-3
B 02-09-2018 12:00 Vlijmense Boys VR1 Haarsteeg VR1 20383 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-12-2018 12:30 Hedel VR1 Emplina VR1 75669 2-2
C 09-12-2018 12:15 Den Dungen VR1 Nieuwkuijk VR1 76581 1-6
C 09-12-2018 11:00 OJC ROSMALEN VR3 SCG'18 VR1 75944 1-5
C 09-12-2018 10:30 RKDVC VR1 Haarsteeg VR1 76373 0-0
C 09-12-2018 09:30 HRC'14 VR2 Buren VR1 76259 0-0
C 02-12-2018 10:00 Nieuwkuijk VR1 RKDVC VR1 76168 2-2
C 02-12-2018 10:00 Buren VR1 Den Dungen VR1 75420 0-0
C 02-12-2018 10:30 Emplina VR1 BMC VR1 75596 0-0
C 02-12-2018 12:00 SCG'18 VR1 HRC'14 VR2 76602 4-3
C 02-12-2018 12:00 Haarsteeg VR1 Hedel VR1 76230 6-1
C 25-11-2018 09:45 BMC VR1 Nieuwkuijk VR1 76423 2-6
C 25-11-2018 10:30 RKDVC VR1 SCG'18 VR1 75721 2-1
C 25-11-2018 10:30 Emplina VR1 Buren VR1 75931 2-1
C 25-11-2018 11:00 OJC ROSMALEN VR3 Haarsteeg VR1 75311 0-1
C 25-11-2018 12:15 Den Dungen VR1 HRC'14 VR2 75701 1-2
C 18-11-2018 12:00 Haarsteeg VR1 Buren VR1 75886 0-4
C 18-11-2018 12:00 SCG'18 VR1 Den Dungen VR1 76738 3-1
C 18-11-2018 11:00 OJC ROSMALEN VR3 BMC VR1 75179 1-3
C 18-11-2018 10:00 Nieuwkuijk VR1 Emplina VR1 76822 4-1
C 18-11-2018 09:30 HRC'14 VR2 Hedel VR1 76547 0-5
C 11-11-2018 09:45 BMC VR1 SCG'18 VR1 76447 3-3
C 11-11-2018 10:30 RKDVC VR1 HRC'14 VR2 75759 1-1
C 11-11-2018 12:30 Hedel VR1 Nieuwkuijk VR1 75989 0-2
C 07-11-2018 20:00 Den Dungen VR1 OJC ROSMALEN VR3 75166 2-4
C 04-11-2018 12:00 SCG'18 VR1 Haarsteeg VR1 76690 2-0
C 04-11-2018 11:00 OJC ROSMALEN VR3 Buren VR1 76827 1-5
C 04-11-2018 10:30 RKDVC VR1 Emplina VR1 76630 1-1
C 04-11-2018 09:30 HRC'14 VR2 Nieuwkuijk VR1 76262 0-7
C 28-10-2018 12:30 Hedel VR1 RKDVC VR1 77044 3-1
C 28-10-2018 12:00 Haarsteeg VR1 Den Dungen VR1 76209 6-1
C 28-10-2018 10:30 Emplina VR1 OJC ROSMALEN VR3 75329 8-0
C 28-10-2018 10:00 Buren VR1 BMC VR1 75194 4-1
C 28-10-2018 10:00 Nieuwkuijk VR1 SCG'18 VR1 75558 2-2
C 14-10-2018 09:30 HRC'14 VR2 Emplina VR1 76062 3-5
C 14-10-2018 09:45 BMC VR1 Haarsteeg VR1 76626 1-1
C 14-10-2018 11:00 OJC ROSMALEN VR3 RKDVC VR1 76138 2-5
C 14-10-2018 10:45 SCG'18 VR1 Buren VR1 76484 4-5
C 14-10-2018 12:15 Den Dungen VR1 Hedel VR1 76935 2-4
C 07-10-2018 10:00 Buren VR1 Nieuwkuijk VR1 77066 2-4
C 07-10-2018 10:30 RKDVC VR1 BMC VR1 76732 0-0
C 07-10-2018 12:00 Haarsteeg VR1 HRC'14 VR2 76358 6-1
C 07-10-2018 10:00 Wilhelmina VR2 SCG'18 VR1 76988 0-0
C 07-10-2018 12:30 Hedel VR1 OJC ROSMALEN VR3 76936 3-3
C 30-09-2018 10:00 Nieuwkuijk VR1 Haarsteeg VR1 76418 0-0
C 30-09-2018 09:30 HRC'14 VR2 OJC ROSMALEN VR3 75331 3-1
C 30-09-2018 10:00 Wilhelmina VR2 Emplina VR1 76375 0-0
C 30-09-2018 10:00 Buren VR1 RKDVC VR1 76944 3-4
C 30-09-2018 12:00 SCG'18 VR1 Hedel VR1 76859 4-0
C 30-09-2018 12:15 Den Dungen VR1 BMC VR1 75246 2-4
C 23-09-2018 12:30 Hedel VR1 Buren VR1 76703 6-2
C 23-09-2018 12:00 Haarsteeg VR1 Wilhelmina VR2 76021 0-0
C 23-09-2018 10:30 Emplina VR1 SCG'18 VR1 76680 3-6
C 23-09-2018 10:30 RKDVC VR1 Den Dungen VR1 75981 5-2
C 23-09-2018 11:00 OJC ROSMALEN VR3 Nieuwkuijk VR1 76206 0-4
C 23-09-2018 09:45 BMC VR1 HRC'14 VR2 75820 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg VR1 2 2 0 0 6 15 1 14 0
2 MEC'07 VR1 2 1 0 1 3 3 1 2 0
3 DESK VR2 2 0 0 2 0 1 17 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkuijk VR1 10 7 3 0 24 37 10 27 0
2 SCG'18 VR1 10 6 2 2 20 34 20 14 0
3 RKDVC VR1 8 4 3 1 15 21 15 6 0
4 Haarsteeg VR1 8 4 2 2 14 20 10 10 0
5 Hedel VR1 9 4 2 3 14 24 22 2 0
6 Buren VR1 8 4 0 4 12 26 22 4 0
7 Emplina VR1 7 3 2 2 11 22 17 5 0
8 BMC VR1 7 2 3 2 9 15 18 -3 0
9 HRC'14 VR2 9 2 2 5 8 14 31 -17 0
10 OJC ROSMALEN VR3 10 1 1 8 4 13 39 -26 0
11 Den Dungen VR1 8 0 0 8 0 12 34 -22 0

Training

Berichten



Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven