0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - Haarsteeg 8
Teamleden
Spelers | |||||||
Tom van Vugt | Keeper | ||||||
Leon Beaard | |||||||
Wouter de Bonth | |||||||
Jorg Boom | |||||||
Nick van den Broek | |||||||
Julian Damen | |||||||
Tim van der Heijden | |||||||
Toby Klomp | |||||||
Nick Koevoets | |||||||
Relano de Kuijper | |||||||
Levi van Lieshout | |||||||
Lars Rooyakkers | |||||||
Jurre Scheij | |||||||
Bas van Vugt | |||||||
Nick van de Wiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marijn Scheij | Leider | ||||||
Marcel van de Wiel | Leider | ||||||
Wim van Lieshout | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2019 10:00 | Wilhelmina 7 | RKKSV 4 | 152850 | 0-0 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Wilhelmina 7 | RKKSV 4 | 85846 | 0-0 | ||
C | 26-05-2019 11:00 | CHC 3 | Hedel 5 | 91175 | 15-1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Nieuwkuijk 4 | Emplina 7 | 88164 | 1-8 | ||
C | 26-05-2019 12:30 | RKDVC 14 | Haarsteeg 8 | 89134 | 3-3 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | FC Engelen 4 | Den Dungen 6 | 83099 | 4-2 | ||
C | 26-05-2019 12:30 | HRC'14 4 | OJC ROSMALEN 12 | 88030 | 2-2 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Haarsteeg 8 | HRC'14 4 | 85477 | 2-4 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Den Dungen 6 | Nieuwkuijk 4 | 85516 | 2-3 | ||
C | 19-05-2019 11:30 | Hedel 5 | Wilhelmina 7 | 90567 | 1-4 | ||
C | 19-05-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | FC Engelen 4 | 84200 | 4-4 | ||
C | 19-05-2019 13:00 | RKKSV 4 | CHC 3 | 80219 | 1-3 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Emplina 7 | RKDVC 14 | 88388 | 4-1 | ||
C | 16-05-2019 19:30 | RKDVC 14 | OJC ROSMALEN 12 | 83425 | 1-3 | ||
C | 12-05-2019 11:00 | CHC 3 | Haarsteeg 8 | 91241 | 5-5 | ||
C | 12-05-2019 11:30 | Hedel 5 | OJC ROSMALEN 12 | 83039 | 1-11 | ||
C | 12-05-2019 12:30 | HRC'14 4 | Nieuwkuijk 4 | 81517 | 0-1 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Wilhelmina 7 | Emplina 7 | 88233 | 0-4 | ||
C | 12-05-2019 12:30 | RKDVC 14 | Den Dungen 6 | 85186 | 3-3 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | FC Engelen 4 | RKKSV 4 | 90242 | 3-1 | ||
C | 05-05-2019 13:00 | RKKSV 4 | Hedel 5 | 85635 | 7-0 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | Haarsteeg 8 | FC Engelen 4 | 83938 | 2-2 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Den Dungen 6 | Wilhelmina 7 | 86037 | 5-1 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | Emplina 7 | HRC'14 4 | 87495 | 9-0 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | Nieuwkuijk 4 | RKDVC 14 | 87754 | 1-3 | ||
C | 05-05-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | CHC 3 | 82984 | 4-3 | ||
C | 28-04-2019 12:00 | RKKSV 4 | Den Dungen 6 | 85065 | 2-2 | ||
C | 28-04-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | Nieuwkuijk 4 | 84107 | 5-2 | ||
C | 28-04-2019 12:00 | Emplina 7 | Haarsteeg 8 | 90230 | 7-0 | ||
C | 28-04-2019 12:00 | FC Engelen 4 | HRC'14 4 | 86738 | 5-1 | ||
C | 24-04-2019 19:30 | Wilhelmina 7 | OJC ROSMALEN 12 | 82023 | 4-4 | ||
C | 14-04-2019 11:00 | CHC 3 | Den Dungen 6 | 90629 | 2-1 | ||
C | 14-04-2019 14:00 | FC Engelen 4 | Nieuwkuijk 4 | 81916 | 6-1 | ||
C | 14-04-2019 13:00 | RKKSV 4 | Emplina 7 | 87236 | 1-10 | ||
C | 14-04-2019 11:30 | Hedel 5 | Haarsteeg 8 | 88021 | 4-3 | ||
C | 14-04-2019 12:30 | HRC'14 4 | RKDVC 14 | 84403 | 0-6 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | Nieuwkuijk 4 | FC Engelen 4 | 88679 | 4-1 | ||
C | 10-04-2019 19:30 | RKKSV 4 | OJC ROSMALEN 12 | 82675 | 2-3 | ||
C | 07-04-2019 12:30 | RKDVC 14 | FC Engelen 4 | 86097 | 8-6 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Haarsteeg 8 | Wilhelmina 7 | 86129 | 2-4 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Den Dungen 6 | HRC'14 4 | 80769 | 7-0 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Nieuwkuijk 4 | Hedel 5 | 84404 | 3-1 | ||
C | 07-04-2019 13:00 | Emplina 7 | CHC 3 | 88192 | 3-0 | ||
C | 07-04-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | RKKSV 4 | 83607 | 1-5 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Wilhelmina 7 | CHC 3 | 83279 | 2-2 | ||
C | 31-03-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | Den Dungen 6 | 80719 | 1-2 | ||
C | 31-03-2019 11:00 | HRC'14 4 | FC Engelen 4 | 79985 | 1-2 | ||
C | 31-03-2019 12:00 | Haarsteeg 8 | Nieuwkuijk 4 | 82764 | 1-4 | ||
C | 24-03-2019 13:00 | RKKSV 4 | Nieuwkuijk 4 | 81303 | 5-1 | ||
C | 24-03-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | Haarsteeg 8 | 84362 | 2-1 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | FC Engelen 4 | Emplina 7 | 88957 | 3-8 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | Wilhelmina 7 | HRC'14 4 | 85317 | 5-0 | ||
C | 24-03-2019 11:30 | Hedel 5 | Den Dungen 6 | 89920 | 0-5 | ||
C | 24-03-2019 11:00 | CHC 3 | RKDVC 14 | 91497 | 2-5 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Wilhelmina 7 | FC Engelen 4 | 87181 | 7-1 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Den Dungen 6 | Emplina 7 | 87205 | 1-5 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Haarsteeg 8 | RKKSV 4 | 88933 | 2-2 | ||
C | 17-03-2019 12:45 | Nieuwkuijk 4 | CHC 3 | 82940 | 0-1 | ||
C | 17-03-2019 12:30 | HRC'14 4 | Hedel 5 | 83600 | 2-5 | ||
C | 10-03-2019 11:00 | CHC 3 | Wilhelmina 7 | 86586 | 3-1 | ||
C | 10-03-2019 11:30 | Hedel 5 | RKDVC 14 | 91309 | 4-6 | ||
C | 24-02-2019 12:30 | HRC'14 4 | Den Dungen 6 | 87141 | 0-1 | ||
C | 24-02-2019 12:30 | RKDVC 14 | Hedel 5 | 85968 | 14-2 | ||
C | 24-02-2019 12:00 | Nieuwkuijk 4 | OJC ROSMALEN 12 | 88257 | 5-2 | ||
C | 24-02-2019 12:00 | Emplina 7 | RKKSV 4 | 80730 | 7-1 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Emplina 7 | OJC ROSMALEN 12 | 84958 | 6-1 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | FC Engelen 4 | Hedel 5 | 86818 | 9-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Nieuwkuijk 4 | Wilhelmina 7 | 90453 | 2-1 | ||
C | 17-02-2019 12:30 | RKDVC 14 | RKKSV 4 | 90016 | 3-3 | ||
C | 17-02-2019 12:30 | HRC'14 4 | CHC 3 | 90299 | 2-0 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Den Dungen 6 | Haarsteeg 8 | 83436 | 3-2 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | Wilhelmina 7 | RKDVC 14 | 82171 | 1-4 | ||
C | 10-02-2019 11:00 | CHC 3 | FC Engelen 4 | 86553 | 3-2 | ||
C | 10-02-2019 11:30 | Hedel 5 | Emplina 7 | 90262 | 1-7 | ||
C | 10-02-2019 13:00 | RKKSV 4 | HRC'14 4 | 89251 | 6-1 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | FC Engelen 4 | RKDVC 14 | 106577 | 6-3 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | Haarsteeg 8 | Emplina 7 | 80655 | 1-13 | ||
C | 03-02-2019 10:00 | Den Dungen 6 | RKKSV 4 | 81774 | 1-0 | ||
C | 09-12-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | Wilhelmina 7 | 86953 | 2-7 | ||
C | 09-12-2018 12:30 | RKDVC 14 | HRC'14 4 | 84528 | 10-2 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | Haarsteeg 8 | Hedel 5 | 85810 | 8-0 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Den Dungen 6 | CHC 3 | 90902 | 1-0 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Wilhelmina 7 | Haarsteeg 8 | 83535 | 4-2 | ||
C | 02-12-2018 11:00 | CHC 3 | Emplina 7 | 87199 | 1-4 | ||
C | 02-12-2018 11:30 | Hedel 5 | Nieuwkuijk 4 | 81471 | 1-8 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | FC Engelen 4 | RKDVC 14 | 87974 | 0-0 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Emplina 7 | FC Engelen 4 | 90320 | 5-0 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Den Dungen 6 | Hedel 5 | 86270 | 4-0 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Haarsteeg 8 | OJC ROSMALEN 12 | 90401 | 3-1 | ||
C | 25-11-2018 12:30 | RKDVC 14 | CHC 3 | 89016 | 0-3 | ||
C | 25-11-2018 12:45 | Nieuwkuijk 4 | RKKSV 4 | 88550 | 2-1 | ||
C | 18-11-2018 11:00 | CHC 3 | Nieuwkuijk 4 | 85370 | 10-2 | ||
C | 18-11-2018 11:30 | Hedel 5 | HRC'14 4 | 83974 | 1-0 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | FC Engelen 4 | Wilhelmina 7 | 81320 | 7-2 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Emplina 7 | Den Dungen 6 | 81042 | 3-1 | ||
C | 18-11-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | RKDVC 14 | 87609 | 1-7 | ||
C | 18-11-2018 13:00 | RKKSV 4 | Haarsteeg 8 | 80148 | 4-0 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Den Dungen 6 | RKDVC 14 | 89391 | 2-1 | ||
C | 04-11-2018 11:45 | RKKSV 4 | FC Engelen 4 | 89138 | 5-1 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Nieuwkuijk 4 | HRC'14 4 | 82933 | 3-0 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Haarsteeg 8 | CHC 3 | 82912 | 0-8 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Emplina 7 | Wilhelmina 7 | 84420 | 6-1 | ||
C | 04-11-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | Hedel 5 | 80376 | 1-4 | ||
C | 31-10-2018 19:30 | RKDVC 14 | Nieuwkuijk 4 | 105781 | 3-3 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Wilhelmina 7 | Den Dungen 6 | 82872 | 2-3 | ||
C | 28-10-2018 11:00 | CHC 3 | OJC ROSMALEN 12 | 80733 | 4-2 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | FC Engelen 4 | Haarsteeg 8 | 84236 | 4-1 | ||
C | 28-10-2018 12:30 | RKDVC 14 | Nieuwkuijk 4 | 89572 | 0-0 | ||
C | 28-10-2018 12:30 | HRC'14 4 | Emplina 7 | 85544 | 1-7 | ||
C | 28-10-2018 14:15 | Hedel 5 | RKKSV 4 | 85275 | 1-2 | ||
C | 21-10-2018 12:30 | HRC'14 4 | Wilhelmina 7 | 90886 | 0-3 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Den Dungen 6 | FC Engelen 4 | 88851 | 4-3 | ||
C | 14-10-2018 11:30 | Hedel 5 | CHC 3 | 86774 | 1-15 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Haarsteeg 8 | RKDVC 14 | 86012 | 4-4 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Emplina 7 | Nieuwkuijk 4 | 85988 | 6-1 | ||
C | 14-10-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | HRC'14 4 | 83158 | 3-0 | ||
C | 14-10-2018 13:30 | RKKSV 4 | Wilhelmina 7 | 91273 | 3-4 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | FC Engelen 4 | OJC ROSMALEN 12 | 86117 | 3-2 | ||
C | 07-10-2018 11:00 | CHC 3 | RKKSV 4 | 80463 | 6-3 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Nieuwkuijk 4 | Den Dungen 6 | 88445 | 1-4 | ||
C | 07-10-2018 12:30 | HRC'14 4 | Haarsteeg 8 | 86986 | 2-1 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Wilhelmina 7 | Hedel 5 | 91491 | 5-1 | ||
C | 07-10-2018 12:30 | RKDVC 14 | Emplina 7 | 83852 | 1-9 | ||
C | 30-09-2018 11:00 | CHC 3 | HRC'14 4 | 84174 | 10-0 | ||
C | 30-09-2018 11:30 | Hedel 5 | FC Engelen 4 | 83614 | 1-3 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Haarsteeg 8 | Den Dungen 6 | 81730 | 0-4 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Wilhelmina 7 | Nieuwkuijk 4 | 91212 | 3-1 | ||
C | 30-09-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 12 | Emplina 7 | 91508 | 1-3 | ||
C | 30-09-2018 13:00 | RKKSV 4 | RKDVC 14 | 86806 | 3-8 | ||
C | 23-09-2018 12:30 | HRC'14 4 | RKKSV 4 | 85880 | 1-7 | ||
C | 23-09-2018 12:30 | RKDVC 14 | Wilhelmina 7 | 87614 | 4-2 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Emplina 7 | Hedel 5 | 87245 | 3-1 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | FC Engelen 4 | CHC 3 | 84373 | 3-11 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Nieuwkuijk 4 | Haarsteeg 8 | 84189 | 3-2 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Den Dungen 6 | OJC ROSMALEN 12 | 82899 | 0-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 10:30 | FC Drunen 3 | Haarsteeg 8 | 19786 | 0-0 | ||
B | 16-09-2018 12:30 | RKDVC 9 | Vlijmense Boys 6 | 18950 | 0-0 | ||
B | 09-09-2018 11:00 | Vlijmense Boys 6 | Haarsteeg 8 | 20354 | 0-0 | ||
B | 09-09-2018 12:30 | RKDVC 9 | FC Drunen 3 | 19192 | 0-0 | ||
B | 02-09-2018 10:30 | FC Drunen 3 | Vlijmense Boys 6 | 20060 | 2-7 | ||
B | 02-09-2018 10:00 | Haarsteeg 8 | RKDVC 9 | 19523 | 4-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emplina 7 | 22 | 22 | 0 | 0 | 66 | 137 | 19 | 118 | 0 |
2 | CHC 3 | 22 | 14 | 2 | 6 | 44 | 107 | 43 | 64 | 0 |
3 | Den Dungen 6 | 22 | 14 | 2 | 6 | 44 | 58 | 35 | 23 | 0 |
4 | RKDVC 14 | 22 | 11 | 5 | 6 | 38 | 98 | 67 | 31 | 0 |
5 | FC Engelen 4 | 22 | 11 | 2 | 9 | 35 | 78 | 76 | 2 | 0 |
6 | Nieuwkuijk 4 | 22 | 11 | 1 | 10 | 34 | 52 | 66 | -14 | 0 |
7 | Wilhelmina 7 | 21 | 10 | 2 | 9 | 32 | 63 | 57 | 6 | 0 |
8 | RKKSV 4 | 21 | 8 | 3 | 10 | 27 | 64 | 60 | 4 | 0 |
9 | OJC ROSMALEN 12 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 58 | 69 | -11 | 0 |
10 | Hedel 5 | 22 | 4 | 0 | 18 | 12 | 31 | 135 | -104 | 0 |
11 | Haarsteeg 8 | 22 | 2 | 5 | 15 | 11 | 45 | 87 | -42 | 0 |
12 | HRC'14 4 | 22 | 3 | 1 | 18 | 10 | 19 | 96 | -77 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlijmense Boys 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 2 | 5 | 0 |
2 | Haarsteeg 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
3 | RKDVC 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
4 | FC Drunen 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | -5 | 0 |